Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5250546 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
super zdjęcia! gratuluję świetnego dnia otwartego:))

Offline jakuszewa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Płeć: Kobieta
Wraz z Zuzką bardzo dziękujemy za mile spędzony dzień :) :*
Flippy

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Fajnie, aż się wzruszyłam :)
A odwiedzających trochę było? - takich z poza forum?
Ja wysyłałam wici gdzie sie da
Olu, na zdjęciach banner faktycznie fajnie wygląda :))

Offline Rózia :)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Chcieliśmy z dziewczynkami Serdecznie podziękować za tak miłe chwile i wspaniałe towarzystwo. Bardzo miło Was poznać    :przytul  Super EKIPAAAAA  :)
"Naucz się słuchać siebie, a usłyszysz cały świat"...

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Pozostaje tylko żałować, że nie mogłam przyjechać :( Ale świetnie to wszystko wygląda! :) Gratuluję Wam jeszcze raz tak świetnie wykonanej roboty :bukiet
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
otrzymałam zgodę :), więc wypuszczam w świat dzieło 2 fantastycznych dziewczyn  :bukiet

www.kroliki-torun.info

serdecznie zapraszamy!


po_sąasiedzku byli również ludzie z zewnątrz :), chociaż nie mieliśmy łatwego zadania, bo okazało się, że caritas zorganizował imprezę niedaleko ;)
mam nadzieję, że ten dzień zaowocuje nowymi DT...;)

MartaP myślę, że jeszcze spotkamy się w Azylu  :przytul, a Dzień Otwarty na pewno będziemy powtarzać raz w roku :)!

takie chwile jak dzisiaj dodają energii do tego, żeby działać - krok po kroku - i tyle można zmienić :)))
« Ostatnia zmiana: Maj 26, 2012, 21:11:21 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Jako rzeczo Ola ja również mam zdjęcia, zaraz zabieram się za walkę z nimi :)
Ja również dziękuję za cudny dzień  :bukiet Było przednie towarzystwo, piękna pogoda, uszaci przyjaciele - czego chcieć więcej  :DD
Odwiedzających trochę było, w tym być może potencjalne DT :) Od ok. 14 kręcono obok zdjęcia do fabularyzowanego dokumentu Marcina Gładycha "Panoptikon" - i to nam również "nagoniło" paru zwiedzających. I przy okazji mieliśmy widok na czołg  :icon_eek


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Pięknie! :)
Bardzo się cieszę, że Shiva znalazła się na dole stronki na tle jakiegoś toruńskiego budynku  :lol
Pewnie jest z siebie dumna :lol stronka bardzo ładna :)
Pozdrawiam serdecznie wszystkich! To dzięki Wam Azyl działa i daje szanse na lepsze życie dla uszaków :)
Jesteście wspaniali!  :bukiet


Offline kasia29

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 121
    • blog
Chciałam powiedzieć, że zakochałam się w Gumisiu :-)
A Aldi to świr, ale taki słodki!

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Super :) Moje gratulacje :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
A ja się zakochałam w ochroniarzu czyli Lei :))

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Strona jest świetna! Gratulacje! :)
WO AMIGO

Offline siemka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1028
  • Płeć: Kobieta
    • skoki z Wichrowego Wzgorza
A ja nadal bezgranicznie kocham się w klonie mojego Tosia- Misiu Uszatku :) Prześliczna góra futra.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
kata_strofa zdj. są super, tylko za dużo co niektórych :P i co to za uwaga, że ja jestem zawsze z telefonem :P

to ja powiem, że ja ubóstwiam Pacjentkę :P i chociaż raz ktoś się zgadza z moim wyborem królika :P

dobranoc :)  :przytul



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Oj tam oj tam, nawijasz przez telefon jak przedstawiciel handlowy - cóż, taki lajf :P
A zakróliczonych piękności nigdy za wiele  :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Ola a na stronie azylu przy Kubusiu jest notatka że jego stan moze się znacznie poprawić zatem są szanse ze odzyska władze w nogach mimo tego co wczesniej mówiłas? to by było wspanie ! taki cudny przylepek
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
oj niestety taki los z telefonem króliki mi zorganizowały :)

marta1884 - ponieważ sytuacja Targeta była taka, a nie inna, nie zaktualizowałyśmy ogłoszenia - tak naprawdę w tym tyg. w pełni dotarło do mnie, że nic się nie zmieni, dlatego na stronie Azylu została podana informacja z adopcje.kroliki.net, która już teraz niestety jest zaktualizowana...



Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Zdjęcia z Dnia Otwartego są super! Jaka szkoda, że mnie tam nie było :( To na pewno było mega wydarzenie. Mogłabym na własne oczy zobaczyć pięknie wyremontowany Azyl i wszystkich jego mieszkańców.

Pomysł z Dniem Otwartym co roku jest trafiony w dychę. Tylko tak się zastanawiam... może dałoby się organizować coś takiego dwa razy do roku? Oczywiście wiem, że zorganizowanie Dnia Otwartego to nie takie hop siup, ale pomyślałam sobie, że taki dzień otwarty przydałby się najbardziej wczesną jesienią, zaraz po wakacjach, która jest najgorszym okresem jeśli chodzi o liczbę przybywających do Was królików?

Stronka www.kroliki-torun.info wygląda bardzo ładnie, przyciąga oko, dobry design i miło się ogląda :)

Biedny Target ;( Od pierwszej sekundy zapoznania się z jego historią znalazł specjalne miejsce w moim sercu ;( Bardzo chętne bym go adoptowała, albo chociaż wzięła na DT, tylko biorąc pod uwagę jego stan, nie posiadam wystarczających funduszy ;(

Czemu Łatek jest w dziale specjalnej troski?! O.o

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
z Łatkiem jest tak - wyniki badań krwi są ok, ale to nie zmiania faktu, że z nim jest "coś" nie tak - podejrzewamy, że to zaburzenia neurologiczne - dlatego czasami tak odlatuje - nie tak jak zdrowy królik, tylko bardzo niepokojąco - poza tym niestety czasami kicha, czyli tutaj korekta zębów nie pomogła,

m.in. dlatego, że Łatek jest "specyficzny" Masza wróciła na DT do mnie, a Łatek opuścił Azyl i zamieszkał u Konrada i Kai...dlatego, że mimo wszystko nam się "nie podoba" - on, czyli coś nas niepokoi