Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5249550 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
A używacie w klatkach jeszcze zwykłych ręczników i dywaników, czy wszędzie są podkłady?
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
tak oczywiście, że używamy :) chwilowo cierpimy jednak na niedobór - pranie :], poza tym u niektórych uszaków, tylko podkład wchodzi w grę...jak u naszego czyścioszka Łatka :P

każda ilość ręczników i dywaników jest mile widziana :)



Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
jak u naszego czyścioszka Łatka jezyk1
Te Łatki, to chyba tak mają - mój też leje i bobczy gdzie popadnie ;)


Pytam, bo chyba podkłady na dłuższa metę przy takiej ilości to drogi interes.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Jakie piękne uszy: )
My pozdrawiamy z Omegą z Olsztyna! Nie długo was odwiedzę! Gratuluję radzenia i ogarniania tego wszystkiego...

duuuuużo pracy.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
w tej chwili korzystamy z podkładów, które otrzymało schronisko, więc póki co jest ok...a niestety tak czy inaczej potrzebujemy podkładów dla niektórych egzemplarzy - niektóre króliki nie mają ich w klatkach nawet teraz, bo są wyjątkowo czyste, ale niektóre...:]
z ręcznikami jest taki problem, że tutaj logistycznie trzeba ogarnąć duże pranie...a przy takim obrocie na bieżąco nie jest to niestety łatwe :]

dajemy radę :)



Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Mogę sobie wyobrazić tą kupe prania po tylu uszakach.

Olu mam prośbę byłaby szansa w wolnej chwili szczelić Łatkowi jakąś aktualną foteczkę.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Bardzo dziękuję za pozwolenie obejrzenia azylu :) jestem... Zachwycona  :lol pięknie to wszystko wygląda! Widać, że włożyliście ogrom pracy :)
A króliczki... Przepiękne! Latałam od klatki do klatki, bo nie wiedziałam, którego podziwiać :D Moim ulubieńcem został Gumiś - taki spokojny i przepiękny  :zakochany:
A Pumpernikiel, I Tak Dalej i Promyczek to żywe srebra - tak latają po klatce, że nie da się za nimi nadążyć! :) widziałam też małe rodzynki w sianku - jak urosną to też będzie wesoło :D
Bambi i Bluel to też piękny widok - wieeeelka miłość... :) A Aldi jak szalony skakał po klatce :) Target jest wyjątkowym miziakiem - i ta jego grzywa!  :zakochany: piękny jest! Mimo niepełnosprawności to wspaniały królik :)
Eh... Można tak godzinami oglądać wszystkie uszaki, szkoda, że śpieszyłam się na pociąg :) Piękne dogi pilnują azylu - nikt nie ukradnie króliczków! :D poza tym świetna okolica - spokój, cisza :)

Gratuluje Wam osiągnięcia cudownego celu - dzięki Wam króliczki mają miejsce, gdzie bezpiecznie mogą czekać na adopcję. Jesteście wspaniałe!
Mam nadzieję, że gdy następnym razem odwiedzę azyl spotkam kogoś "króliczego" :)
Olu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!  :przytul



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
to Kubuś - Target jest w azylu?

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Nie, jest u Agn :)

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
jak ja Ci zazdroszczę wizyty w azylu!! Gdyby nie ta gigantyczna odległość na dniu otwartym pierwsza stałabym pod drzwiami :D

Offline Magdalena90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Moim ulubieńcem został Gumiś - taki spokojny i przepiękny  :zakochany:
Gumiś tylko stwarza pozory spokojnego :icon_razz Ostatnio tak się zdenerwował gdy otworzyłam jego klatkę podczas gdy spał (by włożyć mu jedzonko), że aż rzucił się na mnie i zatopił w moim palcu swoje przeraźliwie ogromne kły :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
marciula bardzo się cieszę, że Azyl Ci się podoba :*

dziękuję za życzenia  :przytul

mam nadzieję, że następnym razem uda nam się spotkać. niestety wczoraj mogłam być w Azylu tylko wcześniej :(

jutro przyjeżdża do nas uszak z Poznania - podobno kicha, trochę dziwnie oddycha i łzawi jej oko

kagar - w najbliższych dniach na pewno zrobię zdj. Łatkowi, chociaż dla Łatka to już ostatnie dni w Azylu - z niecierpliwością czeka na nią jego DT - DS (?) ;)



Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Kicha, łzawi, ma zaropiałe oczko, które łzawi... Ale za to jest skocznym żywiołowym barankiem, który chętnie biega po całym mieszkaniu i sieje spustoszenie ;-)

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Muszę się pochwalić, że ja również byłam w toruńskim azylu..jestem pod ogromnym wrażeniem, kawał dobrej roboty. Królaski mają tam jak w raju. Miałam zabrać Puchatka na DT, ale postanowiłam, że czarnuszka którą przejęłam zostanie u mnie póki nie znajdzie DS. Puchatkowi szepnęłam co nieco na uszko i obiecałam, że jeśli będzie taka potrzeba - wezmę go, jak tylko mała się wyprowadzi.

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
kagar - w najbliższych dniach na pewno zrobię zdj. Łatkowi, chociaż dla Łatka to już ostatnie dni w Azylu - z niecierpliwością czeka na nią jego DT - DS (?)

No to czekamy niecierpliwie na foteczki i 3mamy kciuki za DS dla niego ;)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Kicha, łzawi, ma zaropiałe oczko, które łzawi... Ale za to jest skocznym żywiołowym barankiem, który chętnie biega po całym mieszkaniu i sieje spustoszenie icon_wink

Jest to tak słodka baraninka, że jestem pewna, ze bardzo szybko znajdzie domek, prawda?? Cudowna jest, bardzo ufna, jak położyłam ją sobie na kolanach to leżała i czekała na głaskanko :) Jak tylko się ją doprowadzi do dobrego stanu, będą się kolejki do niej ustawiać :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
uszak z Poznania jest już w Toruniu - MartaP, zaharka :*

jutro wizyta u doc i zdj. - króliczka jest niezwykłej urody - z doprowadzeniem jej do porządku pewnie odrobinę się napracujemy - i pewnie od tego zależy to, kiedy znajdzie dom...

dzisiaj w Azylu doc zbadał nasze matki, za co bardzo dziękujemy  :bukiet (ze względu na potomstwo dziewczyn nie było opcji, aby zorganizować ich podróż do gabinetu):
Satine oraz Bombalurinę - obie są wychudzone, mają świerzbowca i niestety u Satine doc wyczuł płody...istnieje ryzyko, że są martwe. jutro USG.
młodziutkie trio ma również świerzbowca :(

wśród 7 osesków Bombaluriny, 4 żyją, 3 nie dały rady

Tamtamila wczoraj została wysterylizowana


szukamy wirtualnych opiekunów dla dziewczyn :(

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13011.140


przed nami aktywne dni - przygotowania do Dnia Otwartego - przed nami duuużo pracy :)

zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy chcieliby spędzić z nami ten dzień :)

w zw. z tym mamy pyt. - czy ktoś nie dysponuje projektorem? :) może ktoś ma dostęp do takiego cuda? :)


przypominamy o naszych wspaniałych profilach na FB:

http://www.facebook.com/rabbits.torun

http://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-Oddzia%C5%82-w-Toruniu/264991250205669


oraz o naszym blogu http://torunskie-kroliki.blog.pl/ :)

« Ostatnia zmiana: Maj 16, 2012, 20:03:30 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Nie mam niestety projektora ,ale będę! Mogę nawet pomóc w piątek w przygotowaniach to do mnie pisz bo prawdopodobnie od piatku bede w trn!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
super :)

umówimy się co do piątku, a jeśli chodzi o sobotę, to zapraszamy na 7 rano :P




Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
To nie jest śmieszne z tą 7 rano :P Ale cóż, wyśpimy się w niedzielę  :diabelek


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.