Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253123 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2000 dnia: Kwiecień 30, 2012, 20:19:14 pm »
piekne zdjecia.....dwie piekne dziewczyny na trawce przytulone :bunny:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #2001 dnia: Kwiecień 30, 2012, 22:04:42 pm »
Rude jest piękne. Serdecznie pozdrawiamy.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Olu - Twoja sesja z Rudą - wyśmienita! Szczególnie ta fotka, gdzie jestescie obie przytulone :)
Azyl wygląda jak luksusowe apartamenty - w porównaniu do tego, co było poczekalnią Azylantów - bajka !

Astrid - ślicznota po prostu nie do poznania! Przybyło jej troszkę ciałka, wypiękniało futerko - życzę jej jak i pozostałym królaskom szybkiego znalezienia kochającego domku :)

Przy okazji rozpoczęcia się sezonu ogrodniczego - przyszło mi do głowy, czy nie warto byłoby zapytać poszczególnych Prezesów Rodzinnych Ogrodów Działkowych w Toruniu o zgodę na wywieszenie ogłoszenia o możliwości wspomagania chociażby w sezonie letnim Schroniska i Azylu w świeże warzywa i zioła, a często chwasty - mniszek np. ? Znalazłam w necie jeden z nich : ROD "Pod Topolami II", połozony na ul. Przybyszewskiego 7. Przy okazji wśród działkowców można byłoby byc może znaleźć chętnych do pomocy w obsłudze Azylu - często nie wszyscy członkowie rodzin mają zamiłowania ogrodnicze i na działce zwyczajnie się nudzą (np. młodzeż) - a często jest to jedyna mozliwość letniego wypoczynku dla wielu rodzin. Być może taka forma spędzenia choć 1 dnia - w towarzystwie królasków zaowocowałaby zwiększeniem liczby wolontariuszy w Azylu? Nie śmiem proponować propozycji, która też mi przyszła do głowy - często wśród rencistów czy emerytów znalazły by się osobny chętne do chocby doraźnej pomocy przy zwierzaczkach - może jakiś apel w miescowej radiostacji i TV? Przy okazji otwarcia oficjalnego Azylu?
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2012, 00:50:52 am wysłana przez niusia »

sonia

  • Gość
często wśród rencistów czy emerytów znalazły by się osobny chętne do chocby doraźnej pomocy przy zwierzaczkach

Oni chyba by byli bardziej chetni niz mlodziez,,,,,,

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Olu, czy to znaczy, że Gumiś nie trafił jednak do Poznania :icon_frown

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Do mnie Gumiś nie trafi, ale ktoś inny owszem :)

Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Ja w niedzielę jadę do Poznania, mogę przytargać go ;-)

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
potrzebny transport olsztyn torun jak by ktos jechał
Ola mówi ze 11 nowych uszatków trafiło ... ;o

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
a jeśli dobrze pójdzie w niedzielę, to jeszcze co najmniej drugie tyle trafi do Torunia :(
WO AMIGO

sonia

  • Gość
a jeśli dobrze pójdzie w niedzielę, to jeszcze co najmniej drugie tyle trafi do Torunia mutny

Potrzeba wiecej osob do pomocy przy uszakach w Azylu.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
potrzebny transport olsztyn torun jak by ktos jechał
Ola mówi ze 11 nowych uszatków trafiło ... ;o

Skąd ich aż tyle? Jakaś interwencja? Napiszcie coś więcej :)

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
O kurczę byłam w środę to jeszcze ich nie było...  co się stało?  Byliście u tego "kolekcjonera"?

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
U "kolekcjonera" będziemy w niedzielę, stąd też mówię, że jeśli dobrze pójdzie, to co najmniej drugie tyle dojdzie... Jak one się tam wszystkie pomieszczą? :O Biedactwa :(
WO AMIGO

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Damy radę jakoś :) trzeba myśleć pozytywnie :)

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Ja byłam wczoraj na dyżurze, jest 6 nowych rudych baranków z innej interwencji w tym jedna samiczka z 4 kilkudniowymi oseskami (jeszcze wczoraj wszystkie małe się ruszały i miały pełne brzuszki). Także ta interwencja, która będzie to kolejna...
Więcej powiedzą na pewno Ola, Magda i Katka, ja tu tylko sprzątam  :krzywy2 więc nic więcej nie wiem


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
6 rudych baranków? o  matko- całe szczęście że takie cudaki szybko domy znajdują
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Podobno wśród baranków jest 5 samiczek, jeden samiec, najgorsza opcja z możliwych  :/ Nie wiadomo jak z ich zdrowiem, czy są ciężarne czy nie  :nie_wiem wszystko wyjaśni się na dniach.
Baranki są cudne, ale zaniedbane, chude, mają brzydkie futerka. Jeden z nich był smutny (ale bobki i siku były), reszta dość przestraszona, ale ożywiona. Przesadziłam z tymi 6 barankami, baranków jest 5, jeden to klasyczny helikopter  :P


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
ojej.. trzeba znaleźć więcej tymczasów!.

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Ja mogę zabrać z Olsztyna do Bydgoszczy tego króla którego mam brać na DT ale dopiero 12-13
lek. wet. Sowa

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
tak tak to na spokojnie martwią mnie te co dopiero trafily