Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5249560 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1980 dnia: Kwiecień 24, 2012, 22:49:18 pm »
 
niusia - mamy dom dla Rudiego  szukamy tylko transportu

:hura: Bardzo się cieszę z tej wiadomości Olu  :przytul, podobnie z adopcji w toku Tima Fionsona i Astrid :) 

W ubiegłą niedzielę rozdawałyśmy znowu z Otka _ą ulotki o SPK - " Kochaj mnie mądrze" i o Azylu w Toruniu - na Targach - "Pamiętajcie o Ogrodach". Mam nadzieję, że choć odrobinkę zwrócimy uwagę na króliczki potrzebujące pomocy i kochających domków :krolik :krolik :krolik

Pozdrawiamy z Florcią - pieszczochem z Olsztyna  :icon_mrgreen

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1981 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:08:50 am »
ale teraz mają super miejscowke :)
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1982 dnia: Kwiecień 25, 2012, 10:15:24 am »
Dziewczyny, w Zoologicznym w Copernicusie jest masakra - około 10 króliczątek w malutkiej klateczce:-(

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1983 dnia: Kwiecień 27, 2012, 07:26:41 am »
jakoś tu cicho. mam nadzieje ze nie cisza przed burzą.

Btw. szukam wsparcia i okazania tymczasu dla królika z klatką po majówce(w Olsztynie). Będę szukała transportu Oln-Toruń po majówce.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1984 dnia: Kwiecień 28, 2012, 21:55:24 pm »
wracamy, już wracamy :)

w tym tyg. obowiązki naukowo-zawodowe były trochę przygniatające w połączeniu z królikami, jest jesteśmy :)

w ostatnich dniach zawisło nad nami też wiadomo interwencji...i bardzo żałuję, że dzisiaj nie udało się przywieźć do Azylu królików, które tak czy inaczej musimy wydobyć...i to zrobimy...

dzisiaj w zamian za wyjazd do Kościana (:(), chyba z okazji wyjazdu majowego, postanowiłam zrobić duży porządek...i spędziliśmy razem bardzo długo dzień ;)
cały czas jesteśmy w trakcie finiszu z Azylem i póki co to był kolejny dzień porządkowania wielu rzeczy...znaczna część klatek została wymieniona na nowe  :bukiet :bukiet :bukiet

tak czy inaczej ekipa z Azylu była szczęśliwa :)

udało mi się zrobić dla nich kącik rozrywki :P oczywiście, jeśli królików będzie znacznie więcej...a jest ich teraz 16 :], będzie z tym gorzej, ale dzisiaj ekipa była bardzo zadowolona
uszaki biegają w pewnych konfiguracjach, ale zasadniczo super się dogadują - jedynie Gumiś po dłuższych szaleństwach trochę świruje i próbuje podrywać...i Patient, która uwielbia zaczepiać inne króliki, ale nie jest agresywna ;)...po prostu próbuje je molestować - (w pon. sterylizacja)

generalnie zero agresji w stadzie

zapraszam do zdjęć :)

wizyta u koleżanki Bejlki w klatce podczas 'spaceru' ;)











Bejlka - niesamowicie przyjacielskie stworzenie :)







Tomcio odpoczywa po spacerze :)



miód...;)







uwaga Stefcia ziewa...:P



Biszkopcik od tyłu ;)



ja sprzątałam...a one nie pozwalały umyć podłogi i odpoczywały :]





Puchatek



Rudi - mały bałaganiarz w klatce, ale przeprowadzka do nowej rezydencji, chociaż na krótko, bardzo mu się podobała :*





Gumiś...zbój ;)





Astrid wypiękniała - wygląda bez porównania lepiej niż wtedy, kiedy do nas trafiła i szukamy dla niej pilnie domu :(
niestety Astrid od czasu do czasu kicha - ma bakterię (niestety nie podam jej z pamięci, ponieważ ma tylko łacińską nazwę), która bytuje wyłącznie w górnych drogach oddechowych i nie jest zagrożeniem dla dolnych dróg oddechowych. czuje się bardzo dobrze, gdyby nie, to że czasami kichnie, nikt nie zauważyłby, że cokolwiek się dzieje - nie ma żadnej wydzieliny



















Meira - zaskoczenie dnia. w klatce bardzo skryta...na wybiegu sama radość :) była zachwycona i przez kilka godzin szalała - domek, tunel, domek, piłeczka















Meira jest w tunelu







Patient...- hmmm...taka...kózka - moja ulubiona :)








Bambi i Bluel - po majówce będą wyniki wymazu





Bejlka ma super siedzisko :)












zmęczyłem się...








co do wiadomości dot. uszaków - Rudi, Uszatka, Biszkopcik jadą do nowych domów :)

dobrussia, tak jak rozmawiałyśmy, dla biedaka z Olsztyna, miejsce w Azylu jest i czeka :*

dzisiaj w Azylu był gość z Warszawy - dziękujemy za pyszne sianko i karmę dla uszaków  :bukiet



Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1985 dnia: Kwiecień 28, 2012, 22:04:55 pm »
Bede miala jeszcze uszatka ze Szczytna, o którym mówiłam, ale Sowa powiedziala ze skontaktuje sie z Magda i wexmie uszta ze Szczytna na dt. wiec czeka mnie podroz z dwoma klatkami 110 i dwoma uszatami i kotem podroz do oln. mam nadzieej ze Omega sie nie zestresuje.
Ale dobrze reaguje na zwierzaki na kota bez agresji na szynyszla rowniez .
 po zatym opytanie : czy Gumiś nie miał juz dt? ? Co sie stalol ?

Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1986 dnia: Kwiecień 28, 2012, 22:15:37 pm »
Azyl jest przepiękny, widać, że to prawdziwa przystań dla uszatków ;) Bejlka to gościnna dziewczyna. Gumiś wygląda tak niewinnie, a tu amant :D

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1987 dnia: Kwiecień 29, 2012, 08:52:41 am »
Wszystkie uszaki wyglądają cudownie :)

Olu a jak tam mój synek???

Pozdrawiamy

Offline Sowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 297
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1988 dnia: Kwiecień 29, 2012, 09:09:21 am »
Bejlka i Plaza <3

szkoda że dziewczyny :)
Potwierdzam słowa Dobrusi!
lek. wet. Sowa

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1990 dnia: Kwiecień 29, 2012, 11:33:15 am »
Solvieg, o ile się nie mylę, wiem o kogo chodzi i w artykule trochę rzeczy jest przekręconych (np. Zwierzątka trafiały np. do sklepu zoologicznego), ale powiem tylko tyle...sprawa jest cały czas w toku i w tej chwili są podejmowane przez nas oraz opiekę społeczną odpowiednie kroki :] mamy to pod kontrolą.

tak czy inaczej szykuje nam się wielki rzut azylowców w najbliższych tygodniach...

kagar, Łatek ok poza tym, że kichanie nadal się utrzymuje, więc poza zębami problem musi tkwić w czymś jeszcze - po majówce zrobimy wymaz - wiem, że  z tym kichaniem przez bardzo długi czas, wet. nie mogli sobie dać radę, ale w sumie nic nie ustalono, a tutaj są prawdopodobnie dwie przyczyny.

dobrussia - Gumiś nie był w DT, jego sytuacja adopcyjna jest w tej chwili w trakcie weryfikacji, bo trochę się skomplikowała




Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1991 dnia: Kwiecień 29, 2012, 14:15:02 pm »
króliki są cudne :zakochany: miejscówke mają super, mają jak w hotelu :)
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1992 dnia: Kwiecień 29, 2012, 14:36:16 pm »
króliki są cudne :zakochany: miejscówke mają super, mają jak w hotelu :)

Myslę, że jesli nie pójdzie akcja miłosników królików z Torunia i okolic, to będzie ciężko....
Królików jest duzo, a będzie jeszcze więcej. Dziewczyny mają adopcje, sprawy formalne, weta etc...etc..., nie mówiąc o obowiązkach słuzbowych, rodzinnych ....jak każdy na forum
Uważam, że jeśli nie zwiększy się liczba "obsługi hotelowej" i to takiej stałej, odpowiedzialnej  wg grafiku,to może byc za ciężko...
Jak padną twórcy azylu, to cały to wspaniałe dzieło popadnie w chaos...a byłaby to tragedia
Pewnie, że miłe i motywujace jest stwierdzenie " dziewczyny jesteście wielkie", ale oprócz wsparcia psychicznego potrzebne jest wsparcie realne, ktoś rzutki o pasji organizatorskiej.
Ja niestety z racji odległosci moge pomagać wirtualnie... Musi byc zespół liczny, podział obowiazków itp
Wysłałam do znajomej lubiacej zwierzątka, aby w Toruniu wypytała, wyszukała...
To czy powstanie zwarta, liczna ekipa zalezy tylko od nas
Może mieszkańcy kujawsko-pomorskiego orientują się, gdzie można wstawiać takie apele ...lokalnie
Ja wysłalam do adminów chomików, szynszyli i świnek, ale to ogólnopolskie
"Czy magłabyś/ mógłbyś wstawić naszą prosbę?

Do mieszkańców Torunia

Azyl dla Królików w Toruniu poszukuje chętnych do pomocy przy azylowych uszeczkach.

Sprzątanie, dostarczanie karmy, zabawa.

Może wśród miłośników małych ssaków są osoby zainteresowane

kontakt: torun@kroliki.net
torunskie-kroliki.blog.pl

To jest pierwsze i jedyne w Polsce schronisko dla maluchów, które od a do z powstalo z datków i pracy spolecznej. Malutkim nie uszatym tez nie odmawia - wyadoptowano świnki szynszylki
Pozdrawiam serdecznie

Podaję dalej..
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2012, 15:11:36 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1993 dnia: Kwiecień 29, 2012, 15:29:03 pm »
Myslę, że jesli nie pójdzie akcja miłosników królików z Torunia i okolic, to będzie ciężko....
Królików jest duzo, a będzie jeszcze więcej. Dziewczyny mają adopcje, sprawy formalne, weta etc...etc..., nie mówiąc o obowiązkach słuzbowych, rodzinnych ....jak każdy na forum
Uważam, że jeśli nie zwiększy się liczba "obsługi hotelowej" i to takiej stałej, odpowiedzialnej  wg grafiku,to może byc za ciężko...
Jak padną twórcy azylu, to cały to wspaniałe dzieło popadnie w chaos...a byłaby to tragedia
Pewnie, że miłe i motywujace jest stwierdzenie " dziewczyny jesteście wielkie", ale oprócz wsparcia psychicznego potrzebne jest wsparcie realne, ktoś rzutki o pasji organizatorskiej.

Dokladnie tez tak mysle i prosze wszystkich zakroliczonych,mieszkajacych w poblizu o pomoc :blaga:
Azyl to piekny hotelik dla sierotek kroliczych,ktore czekaja na kochajace domk,

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1994 dnia: Kwiecień 29, 2012, 16:40:46 pm »
Ja żałuję, że nie mieszkam w Toruniu, bo byłabym tam pewnie codziennie :( A może to i lepiej? :P W końcu byście mnie nie mogli z azylu przepędzić :D
WO AMIGO

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1995 dnia: Kwiecień 29, 2012, 17:26:53 pm »
Olu a czy astrid nie miala juz przypadkiem jakiegos ds? czy znowu ktos sie wycofał?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1996 dnia: Kwiecień 29, 2012, 18:05:00 pm »
Pamiętacie jeszcze LULU? Biedaka odnalezionego przy śmietniku w Bydgoszczy... podczas silnego mrozu...  ;(

Odkopałam kilka zdjęć  :jupi - znajdziecie je na Facebooku...
ja niestety jeszcze nie umiem ich tutaj wlepić...


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.340393936028611.80201.100001740237701&type=1&l=b085097932

i z obecnego czasu - TEWIE - mały leniwiec, jako pierwszy w 100% zaakceptowany przez "tubylców" W CAŁOŚCI, bez sprzeciwu  :icon_eek  nawet ze strony terrorysty - Kubusia...  :niegrzeczny


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.318666548201350.76580.100001740237701&type=3&l=d7ef3affa2


Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1997 dnia: Kwiecień 29, 2012, 20:55:39 pm »
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) Rzeczywiście osób które nam regularnie pomagają przy różnych czynnościach mamy co najmniej kilkadziesiąt - ale to nadal za mało... Nie będę wymieniać wszystkich z osobna bo nie chcę nikogo nieświadomie pominąć, ale naprawdę olbrzymim wsparciem są dziewczyny które przyjeżdżają do azylu ogarnąć całe towarzystwo, posprzątać, nakarmić te wszystkie uszate stwory - to jest robota na kilka godzin, bardzo się z tego cieszymy, że poświęcają swój wolny czas na pomoc innym - to jest naprawdę bardzo ważne i szlachetne z ich strony  :przytul: Dla mnie osobiście olbrzymim wsparciem są też dziewczyny z Bydgoszczy m.in takie jak Maja i Agata - dzięki nim moje wyjazdy do Bydgoszczy mogły ograniczyć się do minimum - teraz oszczędzam naprawdę dużo czasu i pieniędzy :]

O zasługach DT które cały czas nas wspierają i regularnie biorą do siebie króle (czy to na dłużej czy to awaryjnie) nawet nie ma co mówić bo to jest nieoceniona pomoc  :przytul: Bydgoszcz i Toruń chyba dorównuje sobie pod względem ilości DT - ale bądź co bądź ta ilość jest wciąż zbyt mała więc kto jeszcze się nie zdecydował przygarnąć uszaka zapraszam do kontaktu z nami ;-)

Sowa - niestety nie dostałam od Ciebie wiadomości odnośnie DT - odezwij się proszę do mnie.

Ola niejednokrotnie dziękowała osobom które pomagały i nadal pomagają przy budowie azylu - a ich też jest co najmniej kilka :) No i praktycznie wszyscy pracownicy schroniska - bez nich, to wszystko też by się nie kręciło...

Do tego nasi najlepsi dwaj weterynarze - dr Krawczyk i Konrad - lepszej pomocy wymarzyć sobie nie można ;-)

Dzięki kilku wspaniałym dziewczynom nie musimy się martwić o reklamę w internecie ;-) Bo wspaniale prowadzą nasz profil na Facebooku (a nawet 2 profile w tym jeden anglojęzyczny:)), bloga a już wkrótce ruszy nowa strona www poświęcona tylko azylowi w Toruniu i toruńskiej działalności...

Gdybym miała wymieniać wszystkich z innych miast, którzy także regularnie nam pomagają i nas wspierają w najróżniejsze sposoby to weekend majowy okazałby się zbyt krótki ;-) Dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich - mieszkańców Torunia w szczególności ale też mieszkańców całego Świata :)

Naprawdę bardzo się cieszymy, że nie jesteśmy z tym wszystkim same, że jest Was tak wielu, ale niestety życie prywatne ostatnio mocno nas doświadcza i tym samym powoduje, że aby dzieło które zostało stworzone mogło funkcjonować, działać i trwać na wieki.... to głów które będą tym wszystkim kręcić musi być jeszcze więcej :)

To taki mój przekaz będący kontynuacją apelu Janki (po_sąasiedzku ) ;-)


Marta Astrid miała jechać do DT ale niestety może trafic tylko do domu w którym nie będzie innych królików gdyż kicha i nie chcemy żeby zaraziła innego uszatka. To samo co Astrid ma też Aldi i Perczyk. Nie jest to nic poważnego, mimo że czasami kichają normalnie funkcjonują, normalnie się zachowują - nie przeszkadza to im w niczym. Tyle tylko że dla bezpieczeństwa ich samych i innych króli powinny być w domu w którym będą albo izolowane od innych królików albo w którym będą same. Tak samo Merlin - on ma z kolei gronkowca ale oprócz sporadycznego kichania też w niczym mu on nie przeszkadza. Ani jedno ani drugie nie jest zagrożeniem dla życia - nie ma czego się obawiać. Pilnie poszukujemy dla nich chociażby domów tymczasowych a najlepiej stałych - zasługują na nie tak samo jak w pełni zdrowe króliki... Juz wystarczająco długo są w azylu - byłoby wspaniale gdyby zaznały domowego szczęścia...

W ciągu weekendu majowego do nowych domów trafi Biszkopcik, Rudi i Chawa, Tim Fionson zostaje w swoim DT :)

Chciałabym przypomnieć też o weterance Królewnie - http://adopcje.kroliki.net/rabbits/489#yield która wprawdzie ma wspaniały DT ale tylko do końca czerwca - później zaczynają się wakacje.....ale nie dla nas... bo wakacje to wyjątkowo trudny czas i dla osób zajmujących się bezdomnymi zwierzętami i przede wszystkim dla samych zwierząt...



Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1998 dnia: Kwiecień 30, 2012, 19:40:11 pm »
z okazji majówki Ruda przypomina o tym, kto jest Królową...:P i pozwala na odrobinę relaksu :)
























jutro powinnam wrzucić podsumowanie finansowe, ale muszę prosić o cierpliwość i zrobię to w przyszłym tyg., a teraz pozwolę sobie na kilka dni zregenerować siły  ;)
w pon. odbiorę fakturę za leczenie w kwietniu


dzisiaj w nocy do nowego domu jedzie Biszkopcik :) w tym tyg. czas również na Rudiego :)

pogoda jest piękna i dzisiaj w mojej głowie znowu pojawiła się myśl o wybiegu, to byłoby już zwieńczenie ideału, do którego możemy w tej chwili dążyć...mamy na to przeznaczony piękny teren - moglibyśmy zrobić naprawdę bardzo duży wybieg...myślę, że teraz wszystko zależy od tego, czy maj będzie spokojny pod względem liczby królików czy nie (w dużej mierze w kontekście finansowym) - wtedy nie będzie alternatywy i wybieg będzie musiał poczekać...ale to okaże się wkrótce :]

serdeczne majowe pozdrowienia i do usłyszenia wkrótce :)  :przytul :przytul :przytul



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1999 dnia: Kwiecień 30, 2012, 19:53:56 pm »
w sobotę moja kuzynka jedzie do krakowa i jak będzie jechać bez przsiadki to możewziąc jakiegoś króla jak jest potrzeba transportu