Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253247 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1920 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:07:52 am »
To jest kroliczy raj  :doping: Sama bym tam chetnie spedzala czas 24h/dobe  :zakochany:

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1921 dnia: Kwiecień 16, 2012, 10:46:07 am »
To Lea znów z powrotem na Śląsku?  :oh:

Gratuluję Lara  :brawo:

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1922 dnia: Kwiecień 16, 2012, 20:51:17 pm »
dzisiaj u doc było 7 adopcyjnych królików - to już standard :]

kontrola u Astrid, Aldiego, Majgull oraz Perczyka

po raz pierwszy doc zobaczył też 3 "nowe nabytki"

1. 2-3 letnia samiczka, oddana - nie będę cytowała powodu - kiedyś prezent świąteczny,
cieszę się, że jest z nami. potrzebuje troskliwej opieki. czeka ją odchudzanie, a potem sterylizacja - róg macicy jest niepokojący.

to "jak bardzo" jest zadbana, widać poniżej...ma oczywiście zapalenie skóry przy odbycie.














2. Uszatka - 10-miesięczna, piękna samiczka, która dzisiaj trafiła do Azylu - niestety już teraz widać, że jej zęby trzonowe i siekacze będą wymagały szczególnej uwagi, bo są mocno wadliwe :(
czeka ją też dieta, a potem - tak jak wyżej sterylizacja












3. samczyk, który przyjechał do nas w sobotę z Bydgoszczy - zdrowy :) - w środę kastracja


kilka zdjęć ogólnych :)

dzisiaj byłam z królami zbyt długo :], ale przy okazji w 2-3 rundach miały szansę się wybiegać ;)

Bejlka jest moją idolką - jest nie do poznania w porównaniu z tym, jak zachowywała się, kiedy do nas trafiła

zapraszamy :)

kolejna odsłona - okno i parapet :P - tylko zdj. królika w ramce brak, ale nadrobimy :P

dziękujemy pewnej dobrej duszy za kolejne prezenty dla naszych uszaków :*:*:*
















w śr. zabieg kastracji u Puchatka oraz naszego bezimiennego nabytku - brakuje mi imion dla 3 króli :P

w czw. zabieg u Łatka

ostatnio ciągle trafiamy do doc w il. hurtowych, ale dzisiaj po raz kolejny do mnie dotarło, ile fantastycznych osób nas otacza :*
całej ekipie u doc - w tym naszym wspaniałym domom tymczasowym dziękuję :):):)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 19:32:42 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1923 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:04:59 pm »
Przerażające jak można tak zaniedbać zwierzę... Te pazury... Ten tyłeczek. Ona miała w ogóle możliwość załatwiania się przy takim czopie?

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1924 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:37:52 pm »
3 imiona dla króli- samiczki czy samczyki? ;-)

Teodor, Franek, Frugo, Kapsel
Lola, Tola, Molly, Fruzia, Kitka
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1925 dnia: Kwiecień 16, 2012, 21:53:34 pm »
Azyl piękny, wszystko nowe, śliczne  - serce rośnie.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1926 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:00:37 pm »
Przecudnie, lśni czystością, aż czuc tą radośc tych uszu ;) Wszystko nowiutkie, króliczki mają pełne paśniki, miseczki, posprzątane... Widac ile w to włożyłyście... wszystkiego- czasu, serca, siły...
Podziwiam i gratuluję!

Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1927 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:32:26 pm »
o rany aż sie poplakala patrząc na pupke tej slicznotki...
Słów mi brak...


Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1928 dnia: Kwiecień 16, 2012, 22:41:53 pm »
Jak  to możliwe, że zrobił się aż taki czop? :O A pazurów to sam Fredy Kruger by się nie powstydził :/
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1929 dnia: Kwiecień 17, 2012, 00:25:43 am »
Chłopie Tomcio (  Tomcio Paluch)
Zaniedbana dziewczynka Tina
a młodziutka Umbra
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2012, 00:28:51 am wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1930 dnia: Kwiecień 17, 2012, 08:32:53 am »
To Lea znów z powrotem na Śląsku?  :oh:

Gratuluję Lara  :brawo:

Tak kochana Kitty - Lea u mnie na dt, ale to raczej będzie ds :D Jaka jestem szczęśliwa, nawet nie wiecie - Bolsik jest zakochany w Lei po uszy! Wczoraj po 10 minutach znajomości zaczął ją przez kraty lizać po pyszczku! Lea jest cudowna - taka odważna dziewczynka - kładzie się, a raczej wylegiwuje :o jak gdyby nigdy nic :D narazie uczymy się czystości, bo malutka zostawia bobki :) no i po malutku będziemy warzywka wprowadzać - ale w nocy zjadła wszystko co jej dałam :o całą dużą kulę siana, wszystkie zioła, wypiła całą butlę wody :) już się podkłada na głaski - kładzie pysio pod rękę :)

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1931 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:22:45 am »
Zazdroszczę Milusia strasznie, bo to najbardziej milusiński królik jakiego poznałam - prawdziwa gwiazda Azylu  On ma takie spojrzenie 'joł, ziom, co się na mnie patrzysz, miziaj mnie, no! co się jeszcze zastanawiasz. Lizał Cię będę jak mnie pomiziasz'
Ha! Miluś (Król Julian - jak nazwało go moje Dziecię Młodsze  :icon_smile) to facet w każdym calu - pojadł sianka, wyłożył się jak długi i relax! i mizianie - łebek nadstawia, wręcz wpycha się żeby miziać.... I lizanie  :DD Wczoraj przyprawił mnie o zawał, kiedy po raz pierwszy z impetem walnął się w pozycji "zdechł królik"...

Jak już się
zadomowi, poprosimy o zdjęcia!
pierwsze zdjęcia już są (sesja fotograficzna nieustająca :)), muszę je tylko zgrać do kompa

To ja się przyznam, że po 13.00 jadę po Leę

Mam nadzieję, że w nowym domku Lea się zadomowiła? Jak zapoznanie z Bolsikiem?
Miluś / Julian wczoraj szukał Lei... zdziwiony, że ten mały czarny pershing nie ładuje mu się do klatki... :)
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1932 dnia: Kwiecień 17, 2012, 09:46:20 am »
No i trzeba czytać WSZYSTKO co jest napisane..:) :/
Bolsik jest zakochany w Lei po uszy! Wczoraj po 10 minutach znajomości zaczął ją przez kraty lizać po pyszczku! Lea jest cudowna - taka odważna dziewczynka - kładzie się, a raczej wylegiwuje :o jak gdyby nigdy nic  narazie uczymy się czystości, bo malutka zostawia bobki  no i po malutku będziemy warzywka wprowadzać - ale w nocy zjadła wszystko co jej dałam :o całą dużą kulę siana, wszystkie zioła, wypiła całą butlę wody  już się podkłada na głaski - kładzie pysio pod rękę
Lea u mnie szybko objęła w posiadanie pokój, z jarzynek poczęstowała się marchewką - w ogóle zazdraszczam Ci jej _Lara. Cieszę się że się zaprzyjaxnia z Bolsikiem. Powodzenia!
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1933 dnia: Kwiecień 17, 2012, 10:21:50 am »
Tak jak napisałam na fb AZYL JEST BOSKI!!! Wielki szacun dla Was wszystkich  :blaga: :blaga: :blaga:. Dobrze, że jest choć jedno takie miejsce w Polsce, a może za chwile powstaną następne :)
A co do nowych futrzaków: SZOK, że można tak zaniedbać zwierzę :(((
PS Baranek jak mój Grubsonik  :zakochany:

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1934 dnia: Kwiecień 17, 2012, 11:55:40 am »
No i trzeba czytać WSZYSTKO co jest napisane..:) :/
Bolsik jest zakochany w Lei po uszy! Wczoraj po 10 minutach znajomości zaczął ją przez kraty lizać po pyszczku! Lea jest cudowna - taka odważna dziewczynka - kładzie się, a raczej wylegiwuje :o jak gdyby nigdy nic  narazie uczymy się czystości, bo malutka zostawia bobki  no i po malutku będziemy warzywka wprowadzać - ale w nocy zjadła wszystko co jej dałam :o całą dużą kulę siana, wszystkie zioła, wypiła całą butlę wody  już się podkłada na głaski - kładzie pysio pod rękę
Lea u mnie szybko objęła w posiadanie pokój, z jarzynek poczęstowała się marchewką - w ogóle zazdraszczam Ci jej _Lara. Cieszę się że się zaprzyjaxnia z Bolsikiem. Powodzenia!

Ale Miluś to król - marzenie :) bardziej spokojnego królasa w życiu nie widziałam! :) Już nie mogę się doczekać jak do nich wrócę, jeszcze 4 godziny pracy ;)

Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1935 dnia: Kwiecień 17, 2012, 13:24:05 pm »
Szaraczek, a co tam słychać u Migotki? :)

__Lara, ja też już nie mogę się doczekać aż wrócę do domu ^^ W zeszłym tygodniu, jak miała do mnie przyjechać Flipsa, to już totalnie nie mogłać w pracy wysiedzieć xD

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1936 dnia: Kwiecień 17, 2012, 14:41:04 pm »
Szaraczek, a co tam słychać u Migotki? :)

__Lara, ja też już nie mogę się doczekać aż wrócę do domu ^^ W zeszłym tygodniu, jak miała do mnie przyjechać Flipsa, to już totalnie nie mogłać w pracy wysiedzieć xD

No właśnie, za bardzo ten czas się dłuży, a oni tam może zakochani w sobie na amen :D I powiedzcie mi jak ludzie mogą pozbywać się takich wspaniałych ucholi...

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1937 dnia: Kwiecień 17, 2012, 18:45:29 pm »
Dla tej małej proponuje Bunia: ) dla baranka: )

Generalnie to nawet jak "ktoś jest nie chcianym prezentem  to jak mozna dopuscic do tego by cierpiał! No do cholery nie rozuemiem, bo to na pewno bylo widac ze bobków nie robi i coś jest nie tak,

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1938 dnia: Kwiecień 17, 2012, 22:35:56 pm »
o to dziś dwa razy króliki kicały xD bo jak byłam tez z Magdą to też je puszczałyśmy trochę ;)  ślicznie tam jest już się nie mogę doczekać jak znowu zajrzę do azylu :) może uda mi się w tygodniu jeszcze raz wpaść

PS: mam kilka propozycji na imiona dla uszaków  :bunny:

Offline Magdalena90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1939 dnia: Kwiecień 17, 2012, 23:13:33 pm »
PS: mam kilka propozycji na imiona dla uszaków  :bunny:

Szczególnie dla Aldiego, dla którego najbardziej adekwatnym imieniem jest "Sikacz". Chociaż ewentualnie "Bobkacz" też by pasowało :D