Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5242003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1900 dnia: Kwiecień 14, 2012, 22:55:41 pm »
Gratuluję. Cudownie.  Zabrakło mi słów..........



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1901 dnia: Kwiecień 14, 2012, 23:02:39 pm »
cudnie nie mam słów które tu pasują.  Muszę odwiedzić azyl osobiście ale jestem w szoku pięknie tam jest!!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1902 dnia: Kwiecień 14, 2012, 23:05:16 pm »
Zdradzę Wam tajemnicę, dlaczego ekipie azylowej było dziś tak wesoło:

Obaliłyśmy 2 skrzynki octu  :lol


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1903 dnia: Kwiecień 14, 2012, 23:22:08 pm »
zaczynamy...dawno dawno temu było tak: - zapamiętajcie ten obraz, bo za jakiś czas pokażemy Wam, co potrafimy zdziałać   - to będzie miejsce idealne - tzn. ja widzę tam już każdy element i może to się wydawać wariactwem (obawiam się, że wiele osób wchodząc tam po raz I uznałoby, że jestem wariatką, skoro widzę w tym miejscu potencjał), ale to jest coraz bliżej... zresztą czym by było życie bez takiej wariackiej wiary w "coś"...co ma sens
post z 7 stycznia... udało się, dla Zakróliczonych Pierników nie ma rzeczy niemożliwych ;) Buzia się sama uśmiecha na myśl, jak dużo i w jak stosunkowo krótkim czasie można zrobić z pomocą tak wspaniałych ludzi, że tak powiem: w kupie siła :)

Tak, ocet zdecydowanie pomógł w przeprowadzce ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2012, 23:25:31 pm wysłana przez oliwja »

Offline Magdalena90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1904 dnia: Kwiecień 14, 2012, 23:23:30 pm »
W porównaniu do poprzedniego pomieszczenia, w którym króliki przebywały przed przeprowadzką, Azyl na zdjęciach wygląda na prawdziwy króliczy raj :)

Offline oliwja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1905 dnia: Kwiecień 14, 2012, 23:34:07 pm »
ps a czym Aldi zasłużył sobie na ten przydomek? tzn świr?
Aldi to żywe srebro, mega pozytywnie nakręcony królik :D

Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1906 dnia: Kwiecień 15, 2012, 01:05:50 am »
Jednym krótkim słowem - po prostu genialnie! Żałuję ogromnie, że nie mogę tego zobaczyć na żywo :( To że wszystkie króliki są zadowolone to żadna niespodzianka, chyba tylko ktoś przeraźliwie kapryśny ośmieliłby się kręcić nosem ^^

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1907 dnia: Kwiecień 15, 2012, 12:20:43 pm »
Ja już za tydzień mam nadzieję że zobaczę wszystko na żywo!
Jak się chce to się potrafi!! Cudnie naprawdę. Aż zabrakło mi słów tak tam pięknie

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1908 dnia: Kwiecień 15, 2012, 12:40:51 pm »
wow :wow niesamowicie to wyglada...wielkie gratulacje dla wszystkich, ktorzy tak ciezko przy tym pracowali...rowniez dla darczyncow, bez ktorych tak ogromne przedsiweziecie nie byloby mozliwe do zrealizowania w tak krotkim czasie :bukiet
  

Offline Zajec

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 99
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1909 dnia: Kwiecień 15, 2012, 19:41:25 pm »
Jesteście niesamowici, efekt końcowy jest oszałamiający!!! Chyle czoła i wpadam na majówkę zobaczyć na żywo! :D
Jeszcze trochę pokicać, poczuć wysoką trawę pod sobą i bezkresne niebo nad uszami- to Wielka sprawa jest :) Eh, pokicać jeszcze...

www.DomoweZapleczeInspiracji.blogspot.com

Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1910 dnia: Kwiecień 15, 2012, 20:09:17 pm »
Postanowiłam wypowiedzieć się w tym wątki, no przecież dzisiejsi pasażerowie pociągu byli z Torunia ;)
Podróż obyła się bez jakichkolwiek opóźnień, nowi opiekunowie Amika oraz Lassego i Bossego odebrali ode mnie uszaczki na dworcu. Powiem Wam podróż z 4 transporterkami wzbudziła spore zainteresowanie wśród pasażerów. Szybko rozniosła się wieść o interesujących pasażerach i ludzie ciągle przechodzili koło przedziału, żeby choć przez szybę zerknąć na tą atrakcję. Po godzinie jazdy mój nowy podopieczny i zarazem największy królasek - Kuba stwierdził, że ma dość podróży i zaczął pięknie harcować w transporterku. Skończyło się na tym, że wylądował u mnie na kolanach i przez pozostałe 2h jazdy był ciagle głaskany. Tylko przestawałam a już nie daj boże chciałam go odstawic to zaczynał swoje fochy i hałasy. Powiem Wam, że jak już Kubuś na kolanach wyladował to wycieczki pociągoznawcze tylko się wzmożyły ;)
Chciałam podziękowac obu Kasiom za podwiezienie mi uszaków i pomoc w zaladunku pociągowym.

Pozdrawiamy wszyscy bardzo gorąco.


Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1911 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:03:14 pm »
4 TRANSPORTERY?! Jejku, jak Ty dałaś radę?!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1912 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:10:10 pm »
4 transportery a w dodatku w jednym duży Kuba, który swoje waży (wczoraj go niosłam jakieś 50 metrów i miałam dość :P:wow  Respect!   :matrix


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1913 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:13:06 pm »
ale z drugiej strony tez bym kubusia choc na kolanach potrzymala albo ponosila - nawet za cene wyzionięcia ducha boski jest
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1914 dnia: Kwiecień 15, 2012, 21:28:18 pm »
bardzo się cieszę, że Wam się podoba...:* ja dzisiaj wpadłam do Azylu na chwilę i stwierdziłam, że jeszcze dużo pracy zanim będzie zgodnie z założeniem :P ok, może przesadzam, że dużo...;) myślę, że w tym tyg. będzie widać kolejne postępy ;)

parafka dziękujemy :* ja myślałam, że żartujesz, jak napisałeś, że weźmiesz 4 pary uszu pociągiem :P

dzisiaj do nowych domów pojechały:

Lasse i Bosse - zamieszkają razem ;), Amik, Kuba - do Warszawy

Pontus - do DS w Olsztynie ;)

za kilkanaście minut do DS wyjedzie też Miluś oraz Lea do DT z opcją DS


 :bukiet :bukiet :bukiet

ale spokojnie...już  uzupełniamy szeregi :]

dzisiaj do Azylu został oddany 2-3 letni królik. na razie wiem tylko, że wymaga dużej pielęgnacji. ma pazury dł. 3 cm + jest oklejony kupą i sierścią

możliwe, że już jutro w Azylu pojawi się kolejny król...

czekamy też na transport dla cudownej króliczej parki, dla której będziemy szukały DT w opcji priorytetowej


jutro wizyta u doc - pojawimy się znowu całym stadem, w tym uszak z Bydgoszczy (śmietnik) + dzisiejsza (podobno) panienka etc.

w tym tyg. przed nami na pewno badanie krwi Łatka i jego zabieg :/ + zabiegi


już dzisiaj szukamy wirtualnych opiekunów dla naszych nowych nabytków  :bukiet fv w tym miesiącu będzie znaczna i tak już chyba będzie zawsze...



Offline parafka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 411
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1915 dnia: Kwiecień 16, 2012, 00:18:56 am »
Ja mówiąc o usłudze transportowej nigdy nie żartuje :D Pza tym lubie takie ekstremlne sytuacje :D Bede miała o czym opowiadac. W szczególności o Kubuśku szantażyście :D
w zasadzie par uszu bylo 5 :D Na szczescie w 4 transporterach. Nikt nie mial żadnych pretensji i w zasadzie Pan sprawdzajacy bilety to nawet sie nie zdziwil :D Gorzej przy wysiadaniu w Wawie bo musialam glosno sie wydrzec do ludzi otaczajacych pociag (chcacych wejsc do niego) prosze sie nie pchac ja tam jeszcze wracam! :P
Kubotek swoje wazy ale to slodki ciezar!


Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1916 dnia: Kwiecień 16, 2012, 02:58:45 am »
A Miluś pozdrawia już z nowego domku! :jupi Podróż minęła szybko i bez problemów
Teraz razem z Leą harcuje w pokoju. Lea nieco przejęta - wieczorem jedzie na DT; Miluś szybko sprawdził nowe lokum i jak na faceta przystało - zajął się jedzeniem. Lea chrupie sianko z wdziękiem - jak prawdziwa dama. Poszkodowany jest na razie Duży Ogoniasty bo nie może wejść do sypialni  :zdenerwowany

Dzięujemy i życzymy wielu udanych adopcji i paradoksalnie - by ten super odpracowany Azyl zaczął kiedyś świecić pustkami... :bukiet
Agnieszka
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1917 dnia: Kwiecień 16, 2012, 08:22:09 am »
Zazdroszczę Milusia strasznie, bo to najbardziej milusiński królik jakiego poznałam - prawdziwa gwiazda Azylu :) On ma takie spojrzenie 'joł, ziom, co się na mnie patrzysz, miziaj mnie, no! co się jeszcze zastanawiasz. Lizał Cię będę jak mnie pomiziasz'  ;-)
Jak już się zadomowi, poprosimy o zdjęcia!


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1918 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:28:22 am »
Azyl wygląda naprawdę oszałamiająco... :roza:
Teraz królaski nie będą miały ochoty na zmianę miejsca zamieszkania...  :zakochany:
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1919 dnia: Kwiecień 16, 2012, 09:49:24 am »
Azyl wygląda przepięknie robi wrażenie :D Jesteście niesamowici!!! Kawał takiej roboty, że szczęka opada...

To ja się przyznam, że po 13.00 jadę po Leę do icoztego :D Już teraz dziękuję Oli, Panu, który przewoził królasy, i Pani Agnieszce  :bukiet :bukiet :bukiet