Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5242104 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1740 dnia: Kwiecień 02, 2012, 20:56:35 pm »
Czyli to jednak nie była wina mojego sieroctwa, ufff... xD Aczkolwiek, gdyby to miało wyjść Łatkowi na dobre, wolałabym, żeby to był efekt mojej niekompetencji, a tymczasem najwyraźniej szykuje się na zażartą walkę z przyzwyczajeniami, ech...

A co z jego wagą? Waży za dużo, czy jak na baranka to w normie?

I widzę, że Łatek już się pojawił na adopcjach, razem z nowymi nabytkami, bardzo dobrze :) Ale czy mi się wydaje, czy ciągle brakuje tam Niuni?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2012, 21:03:02 pm wysłana przez Ravalad »

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1741 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:09:20 pm »
przerwanie ciąży nie będzie miało żadnych negatywnych skutków dla małej - jest to bardzo wczesna ciąża, poza tym króliczki będą miały za sobą sterylizację
absolutnie nie dostają "świra" :)

waga Łatka jest ok :)



Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1742 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:26:24 pm »
oki : ) co do samej sterylizacji to wiem, że jest ok .
Ale u kotów sterylka nawet we wczesnym stadium ciąży moze się źle dla kotki skończyć. dlatego pytam : )

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1743 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:35:42 pm »
A oto śliczna królinka do wzięcia MIGOTKA  :zakochany: - towarzyska, odważna, przychodzi do ręki, lubi siedzieć na kolanach, KOCHA pieszczoty
KTOŚ CHĘTNY?  :DD


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Offline Ravalad

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 148
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1744 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:39:12 pm »
Rozumiem, że to jest dawna Niunia? Jednak ją przechrzciłaś :D Dobrze wygląda, widać, że pobyt u Ciebie jej służy :) Czy mi się wydaje, czy wygląda już szczuplej niż ten tydzień temu? :D

Najlepiej chyba wrzucić ją na adopcje :)

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1745 dnia: Kwiecień 02, 2012, 21:41:27 pm »
kitty a co wet o uchu powiedział? ps jak Marlonek ? trzymacie się jakoś?


Nie byłam z królami u weta, ponieważ odebrałam od terrarysty i w tym samym dniu panienki pojechały do Torunia.

A co do Migotka to się wystraszyłam, zastanawiałam się jakim cudem Wojtuś jest w wątku toruńskich króli...

A co do Marlonka dobrze się czuje, je, bobkuje, chociaż mam wrażenie, że się nudzi, ale dramatu nie ma (ale to już w innym wątku, nie chciałabym tutaj zaśmiecać)

Offline agaton85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 165
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1746 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:35:08 pm »
Miluś znalazł nowy dom?  :wow Nie spodziewałam się, że tak szybko i ja jako wirtualna mamusia nic nie wiem?  :zonka: :P

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1747 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:39:31 pm »
Rozumiem, że to jest dawna Niunia? Jednak ją przechrzciłaś icon_zeby Dobrze wygląda, widać, że pobyt u Ciebie jej służy usmiech2 Czy mi się wydaje, czy wygląda już szczuplej niż ten tydzień temu? icon_zeby

Najlepiej chyba wrzucić ją na adopcje usmiech2

He, he to jest dobrze zrobione zdjęcie - reklamowe ;) Chudnięcie w tym tempie mogłoby być niebezpieczne dla zdrowia ;)
A na adopcyjną to już pośrednik adopcyjny wrzuca :)

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1748 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:40:56 pm »
Znaczy... Migotka to przechrzczona Niunia??

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1749 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:47:29 pm »
Si, si to dawna Niunia, która nie reagowała na swoje imię ;) Przechrzczona przed pojawieniem się na adopcyjnej :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1750 dnia: Kwiecień 02, 2012, 22:48:21 pm »
agaton na usprawiedliwienie powiem Ci, że dograłam to dzisiaj o 19 :P, tj. zdecydowałam o domu dla Milusia i jeszcze nie zdążyłam o tym Tobie napisać :P

Migotkę wrzucę na adopcyjną ;)



Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1751 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:02:16 pm »
tak w ogóle to mam pytanie...
dokąd trafił Walker? musiało mi to umknąć a widzę, że ma status zakończonej adopcji

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1752 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:08:24 pm »
Walker znalazł dom w Toruniu :)



Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1753 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:46:16 pm »
Ale się dzieje, ukłon dla Was, że to wszystko ogarniacie  :krolik :krolik :krolik

Skoro tak wszyscy pytają o azylantów - to jak tam Rudi po kastracji ? Będę wdzięczna za odp. :) No - piękne ma fotki na adopcyjnej - aż go nie poznałam ! Dzięki opiece Pani Ani :bukiet  widać, że odzyskał wiarę w ludzi  Gouda - cudna - bardzo przypomina mi moją Zuzinkę - ma bardzo podobne futerko :)

Cieszę się, że Perczyk zdrowieje - to piękny słodziaczek  :onajego

Dzięki Agn   :przytul za opiekę nad Kubusiem - biedulek :( Trzymam kciuki za postępy w zdrowieniu.
Trzymam nadal kciuki za Maszkę, Misia Uszatka i Foresta oraz za nowe uszaki, które będą miały wizytę u Weta - jak również za Rudą  :bunny:

Pozdrawiamy z Florence - Florcią serdecznie z Olsztyna !


Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1754 dnia: Kwiecień 02, 2012, 23:56:01 pm »
Rudi już pierwszego dnia po zabiegu czuł się bardzo dobrze :) jest bardzo sympatycznym królem :)

co do sterylizacji kotek, z tego co wiem z relacji "fundacyjnych", czyli z relacji osób, przez ręce których przewijają się setki kotów rocznie, zabiegi sterylizacji aborcyjnej u kotek wykonywane są bez powikłań i problemów rzutujących na przyszłość.
biorąc pod uwagę to, że dziewczyny z fundacji wyłapują koty wolnożyjące, aby je sterylizować i zapobiegać ich niekontrolowanemu rozmnażaniu się, można sobie wyobrazić, jak ogromna jest skala sterylizacji aborcyjnych u kotek :/



Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1755 dnia: Kwiecień 03, 2012, 00:35:46 am »
Dzięki Olu za wieści o Rudim :przytul Mam nadzieję, że szybko znajdzie nowy domek :) Trochę teraz przypomina mi
Tima Fionsona - oba słodziaki :)

W czwartek rozdamy trochę ulotek z Otka_ą na jarmarku w Olsztynie. Oby śnieg nie padał, bo ludzie będą raczej reniferów wypatrywać nie króliczków ;)

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1756 dnia: Kwiecień 03, 2012, 09:35:14 am »
Si, si to dawna Niunia, która nie reagowała na swoje imię ;) Przechrzczona przed pojawieniem się na adopcyjnej :)

A Migotka jest wysterylizowana? :)

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1757 dnia: Kwiecień 03, 2012, 10:32:11 am »
Migotka nie jest jeszcze wysterylizowana, ale muszę przyznać, że jest bardzo grzeczna nie znaczy terytorium, nie jest agresywna, nie robi dziur wijąc gniazdo w kocach, pościelach - bo nie wije gniazda  itp ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2012, 13:04:41 pm wysłana przez Szaraczek »

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1758 dnia: Kwiecień 03, 2012, 12:42:57 pm »
no ok. moze mialam mylne informacje, wiem ze sie tak robi u kotek itd, tylko mi sie wydawalo ze potem pierwsze dni to hormony im buzują, dlatego pytam : ) rozumiem ze trzeba tak zrobić.

Offline icoztego

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1759 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:31:26 pm »
 
Miluś znalazł nowy dom?   Nie spodziewałam się, że tak szybko i ja jako wirtualna mamusia nic nie wiem?

Niechwalący się jam to uczynił ...:) i Miluś jedzie do Sosnowca :jupi
Pani Olu dziękujemy! :bukiet
agaton dzieuję również w imieniu Milusia :bukiet

I w taki oto miły sposób witam się z Forum
Agnieszka
Kiedy smutno Ci na duszy zawsze Ci pomogą:
cztery łapy, dwoje uszu, oczy, nos i ogon