Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253109 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1700 dnia: Marzec 28, 2012, 21:50:08 pm »
Maszka lepiej - skończyliśmy antybiotyk, teraz na szybko będziemy ją szczepić przeciwko pasterelozie, żeby zdążyć zanim znowu się pogorszy...

Uszatek ok, jak to mówi mój ukochany DT - leniuchuje ;) tak czy inaczej, mija ok 1,5 miesiąca od badań krwi i czas znowu ją skontrolować

Kubuś - ostatnio bez zmian..., a teraz czekam na info od Agn. nie wiem czy Kubuś da radę "stanąć" na łapkach



Offline orzełek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1701 dnia: Marzec 29, 2012, 00:00:32 am »
Flipsowa jest przecudna ! Gdyby tylko Hibiskus lubił inne króliki ;(. Choć narzeczony się śmieje, że to nawet dobrze, bo inaczej adoptowała bym wszystkie możliwe... Ale poczekam :)... Może Hibi jak się bardziej zadomowi, zacznie akceptować inne maluchy?  Wtedy na pewno podejmę się adopcji jeszcze kilku królasów ;>. Tak więc na razie mogę jedynie trzymac kciuki z całego serduszka, żeby te słodkości znalazły domek - tak więc trzymam.  :*

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1702 dnia: Marzec 29, 2012, 09:51:23 am »
Dzień dobry... :roza:
Cin-Cinek wita się ze wszystkimi ze swojego domku..razem ze swoją koleżanką Mycką.. :zakochany: Minął tydzień odkąd kawaler jest u nas a mam wrażenie jakby zawsze tu był...ma zupełnie inny charakter niż moja królica...nie gryzie dywanika,rzadko tupie załatwia się tam gdzie trzeba i nie gryzie kabli ani ścian,choć widać,że kabelki go trochę interesują,natomiast Mycka koniecznie musi coś gryźć...  Zapoznawanie trwało w zasadzie 2 dni,pierwszy dzień był dla mnie ciężki,drugi dużo milszy a trzeciego dnia mieliśmy już 2 zakochańce.W tym związku to Cin-Cin jest raczej bierny,to Myca za nim drepcze,skubie mu futerko,liże...a on tylko się do tego nadstawia... :serenada:
Mimo,że jest bardzo energiczny to jest raczej grzecznym uszakiem.Uwielbiam go,szczególnie jak wywija ósemki wokół nóg i cudnie bzyczy...taki prawdziwy samiec :rotfl2:
http://img823.imageshack.us/img823/9848/zdjcie0818a.jpg
Wrzuciłam fotkę,ale nie wiem czy mi się uda  :crazy:
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1703 dnia: Marzec 29, 2012, 09:53:47 am »
Mycek, super, że Cin-cin się zadomowił :brawo: I jaką ma piękną dziewczynę  :wow
Pozwolisz, że wrzucę zdjęcie na naszego fanpege'a na fejsie?


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1704 dnia: Marzec 29, 2012, 10:05:30 am »
Oczywiście,że pozwalam...mam dużo więcej fotek,ale wszystko na telefonie,jestem jeszcze raczkująca w temacie zrzucania zdjęć na kompa,córka mi pomaga,ale zaczyna się już buntować bo ciągle coś chcę... :crazy:
Tutaj jeszcze dwie tuszki... :slub:
http://img406.imageshack.us/img406/5084/zdjcie0820m.jpg
Myślałam,że będzie gorzej z tym zaprzyjaźnianiem,ale naprawdę jest mega sukces jak dla mnie...zresztą i tak bym się nie poddała bo jak już do nas przyjechał,to na zawsze...
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1705 dnia: Marzec 29, 2012, 10:30:27 am »
rany jaki słodki :) ale ja mam słabość do baranków więc nie jestem wogóle obiektywny ;)

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1706 dnia: Marzec 29, 2012, 10:46:55 am »
rany jaki słodki :) ale ja mam słabość do baranków więc nie jestem wogóle obiektywny ;)
[/quote
Ja również mam słabość do baranków,powiem więcej ta biała kudłata lalka też miała być barankiem,tak mi w sklepie powiedzieli,a że laik w tym temacie byłam to uwierzyłam... :rotfl2: No ale za to mam cudnego lewka...muszę założyć zającom galerię bo zaraz mod za spam mnie pogoni :zonka:
i jeszcze trochę uszatego
http://img31.imageshack.us/img31/9513/pobierzx.jpg
Myca z kumplem :piesek:
http://img528.imageshack.us/img528/9397/zdjcie0120a.jpg
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline __Lara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 570
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1707 dnia: Marzec 29, 2012, 11:04:55 am »
Flipsowa jest przepiękna, ma takie unikatowe ubarwienie :D nic tylko brać :P

Dzień dobry... :roza:
Cin-Cinek wita się ze wszystkimi ze swojego domku..razem ze swoją koleżanką Mycką.. :zakochany: Minął tydzień odkąd kawaler jest u nas a mam wrażenie jakby zawsze tu był...ma zupełnie inny charakter niż moja królica...nie gryzie dywanika,rzadko tupie załatwia się tam gdzie trzeba i nie gryzie kabli ani ścian,choć widać,że kabelki go trochę interesują,natomiast Mycka koniecznie musi coś gryźć...  Zapoznawanie trwało w zasadzie 2 dni,pierwszy dzień był dla mnie ciężki,drugi dużo milszy a trzeciego dnia mieliśmy już 2 zakochańce.W tym związku to Cin-Cin jest raczej bierny,to Myca za nim drepcze,skubie mu futerko,liże...a on tylko się do tego nadstawia... :serenada:
Mimo,że jest bardzo energiczny to jest raczej grzecznym uszakiem.Uwielbiam go,szczególnie jak wywija ósemki wokół nóg i cudnie bzyczy...taki prawdziwy samiec :rotfl2:
http://img823.imageshack.us/img823/9848/zdjcie0818a.jpg
Wrzuciłam fotkę,ale nie wiem czy mi się uda  :crazy:

Jaka miłość  :DD szybko się pokochały  :DD

Offline dobrussia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 358
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1708 dnia: Marzec 29, 2012, 12:30:20 pm »
No w Olsztynie niby pełno wetów, w każdym bloku, a specjalisty nie widać. Jednak muszę szczerze powiedzieć, zę na Poliklinice uczelnianej mają jeden z najlepszych sprzetów, wiec też nei ma co panikować że nie ma gdzie. Problem z tego co sama wiem jest ze specjalizają z ziwerząt futerkowych i egzotycznych. Są to dosyć drgoie specjalizacje i niestety mało opłacalane na naszym tynku.

Ale mimo wszsytko sama sie zastanawiam nad tą specjalizają więc, może nie tak długo bedzie wet od królasów

do zwierząt egzotycznych zalicza się świnki morskie np.


Do 6 godzin od napisania wiadomosci mozna ja edytowac. W tym czasie nie piszemy kolejnych postow, tylko je edytujemy. Posty scalilam.
Tocha
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 13:15:37 pm wysłana przez Tocha »

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1709 dnia: Marzec 29, 2012, 12:42:54 pm »
Umieść cytat
do zwierząt egzotycznych zalicza się świnki morskie np.

Króliki zdaje się też, bo moja pani wet od królasów, ma właśnie taką specjalizacje :)

MYCEK30 :
A czy kumplem Mycy jest bokserek??? :) Ha my też mamy pierwszego, jak dotąd, LEWKA i jestem w nim zakochana  :zakochany:- zapraszam do adopcji ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 12:54:42 pm wysłana przez Szaraczek »

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1710 dnia: Marzec 29, 2012, 14:42:30 pm »
Super, że Cin Cinek ma już swoj nowy domek i że zaprzyjaźnianie poszło gladko. Czekamy na wątek uszaków! :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1711 dnia: Marzec 29, 2012, 16:22:57 pm »




MYCEK30 :
A czy kumplem Mycy jest bokserek??? :) Ha my też mamy pierwszego, jak dotąd, LEWKA i jestem w nim zakochana  :zakochany:- zapraszam do adopcji ;)
[/quote]
Tak to bokser,kradnie królikom marchewkę,jabłko i zdarza się,że bobki po nich sprząta :crazy:,ogólnie to taka paskuda jest,ale naprawdę kochana...jest tolerancyjny do wszystkiego co się rusza... :hmmm
Super, że Cin Cinek ma już swoj nowy domek i że zaprzyjaźnianie poszło gladko. Czekamy na wątek uszaków! :)
No nie było tak źle... ale nagle okazało się,że Myca ma zdolności chodzenia po meblach,przekonałam się o tym jak którejś nocy pozwalała ramki z mebli...tak oto jedno od drugiego się uczy... dobro_zlo Lece produkować galerie..
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1712 dnia: Marzec 29, 2012, 17:35:44 pm »
Cin Cin jest IDENTYCZNY jak moja Gucia  :wow
Załóż im koniecznie nowy wątek :) pozdrawiamy :)

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1713 dnia: Marzec 29, 2012, 21:21:13 pm »
Są takie piękne.  :heart Oby szczęście im dopisało.

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1714 dnia: Marzec 29, 2012, 22:09:24 pm »
Maszka lepiej - skończyliśmy antybiotyk, teraz na szybko będziemy ją szczepić przeciwko pasterelozie, żeby zdążyć zanim znowu się pogorszy...

Uszatek ok, jak to mówi mój ukochany DT - leniuchuje ;) tak czy inaczej, mija ok 1,5 miesiąca od badań krwi i czas znowu ją skontrolować

Kubuś - ostatnio bez zmian..., a teraz czekam na info od Agn. nie wiem czy Kubuś da radę "stanąć" na łapkach

Trzymam zatem kciuki, aby zmieniało się tylko na lepsze Olu  :przytul Nie mogę się doczekać finału remontu Azylu - wyobrażam sobie jak jesteście wszyscy wycieńczeni pracą - mimo iż zrobiliście totalną rewolucję w piorunującym tempie - martwię się, aby Wasze zdrowie na tym nie ucierpiało  :/, bo królasków w Azylu przybywa i im przecież też oferujecie swój czas i energię, a siły czyli własne "akumulatory" trzeba zawsze pozytywnie naładować :)

Olu - 5 kwietnia jest w Olsztynie Jarmark Wielkanocny na strarówce od g. 11 do g.18 - chcemy z Otka_ą rozdawać ulotki dotyczące :megafon  :  SPK, Azylu z Toruniu i Azylu w Sopocie - skąd mamy wziąć materiały dotyczące
 Azylu w Toruniu?  :bunny: :bunny: :bunny:
 

Witaj na forum Mycek :) Moc głasków dla Twych królasków - bardzo się cieszę, że Cin Cin znalazł stały domek u Ciebie :) Miałam okazję poznać tego słodziaka :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 29, 2012, 22:56:22 pm wysłana przez niusia »

Offline zaharka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 76
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1715 dnia: Marzec 29, 2012, 23:20:17 pm »
Nawet nie wiesz Mycku jak Ci zazdroszczę Cin Cina :-) Dbaj o niego dobrze!

Offline Mycek30

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 241
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Trusia
  • Pozostałe zwierzaki: Borys-bokser 29.07.2004-23.06.2018
  • Za TM: Cin-Cin(14.12.2014) ,Mycy(27.12.2017)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1716 dnia: Marzec 30, 2012, 09:52:26 am »
Dziękuję wszystkim za miłe słowa...i zapraszamy do galerii
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13701.new#new
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.

— Mark Twain

http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13701.0.html

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1717 dnia: Marzec 30, 2012, 21:14:48 pm »
Mycek30 jeszcze raz dziękuję za opiekę nad naszym króliczym przystojniakiem ;)

Bejlka oraz Gumiś czują się bardzo dobrze po wczorajszych zabiegach

w pon. Perczyk i Aldi będą u doc w celu pobrania wymazu - chłopaki trafiły do nas z infekcjami i po tradycyjnym leczeniu nic się nie zmieniło,
dlatego teraz po odczekaniu odp. czasu po podawaniu antybiotyków, zrobimy wymazy dla pewności

jeśli wszystko się uda jutro w nocy do Torunia przyjadą dwie króliczki - podobno w ciąży :/

w niedzielę zrobię sesję zdjęciową naszemu towarzystwu ;)


niusia - postaram się coś zorganizować w zw. z olsztyńskim Jarmarkiem
grafika dla Azylu jest w trakcie tworzenia - ulotki, plakaty, ale może się uda...;)


co do remontu Azylu, mamy już fugi - Tomek & Patrycja dziękujemy  :przytul:

niestety jednak końcówka remontu mocno się skomplikowała właśnie ze względu na problemy zdrowotne...

tak czy inaczej chciałabym, aby w przyszłym tyg. udało się nałożyć drugą warstwę farby i zrobić regały, tj. zakończyć remont...;)

wtedy szybka przeprowadzka, a potem zaczniemy organizować dzień otwarty i pomyślimy o zrobieniu wybiegu na dworze


generalnie bardzo dużo się dzieje...

dzisiaj Sokole Oko trafił do nowego domu pod Warszawą :bukiet  :bukiet  :bukiet

jutro Gołda i Tewie pojadą do domów tymczasowych w Bydgoszczy

szukamy też transportów dla:

Astrid - do DT z opcją DS w Łodzi

Omega - do DT w Olsztynie - Dobrusia jestem Ci ogromnie wdzięczna za to, że chcesz zaopiekować się Omegą...

do nowego domu w Warszawie trafi również Amik ;)


na dzisiaj to chyba wszystkie informacje...


na koniec zdjęcia naszej Britty - od Astrid ;) wyrosła z niej piękna panna ;) jej DT/DS bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad małą :*







« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2012, 21:23:48 pm wysłana przez Ola_19 »



sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1718 dnia: Marzec 30, 2012, 21:42:52 pm »
Alez piekna ta moja wnusia :heart

Offline niusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 278
  • Płeć: Kobieta
  • "...Być może każde życie egzystuje wiecznie ..."
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1719 dnia: Marzec 30, 2012, 21:50:58 pm »
Cudna Britta - świetnie, że Dt zamieni się w Ds  :brawo: Czekamy zatem na jakieś wzory ulotek - idealnie byłoby gdybyśmy z Otka_ą dostały je na meila lub PW do poniedziałku do g. 23 -byłoby super  :dookola: Wspaniałe wieści o królaskach z Azylu - bardzo tego mi brakowało :) Cieszy mnie fakt, że przybywa miłośników królasków w Olsztynie :) No i fajnie byłoby, gdybysmy byli wszyscy bylibyśmy w kontakcie  :heej Pozdrawiam zatem Toruńską Ekipę i trzymam kciuki za pomyślne zakończenie remontu i powrót do zdrowia Wasz i azylantów  :bukiet :bunny: