Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5238820 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1620 dnia: Marzec 17, 2012, 21:53:24 pm »
Julka, widać, że Majgull służy bycie u Ciebie. W schronisku pomiziać ją po główce było bardzo ciężko  :/ Taka była wystraszona. Teraz wygląda na ciekawskiego króliczka :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1621 dnia: Marzec 17, 2012, 22:24:07 pm »
Proszę opiekunów adopcyjnych królasków toruńskich o przesyłanie linków do fotek swoich pupili :blaga:
http://torunskie-kroliki.blog.pl/galeria/w-nowych-domach/
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2012, 22:40:50 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1622 dnia: Marzec 17, 2012, 22:36:45 pm »
Ooooo i moje królaski się załapały!! :) Szkoda, że takie marne zdjęcie i w klatce kupki porozwalane, ale co tam :P Cieszymy się, że tam jesteśmy :*
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1623 dnia: Marzec 17, 2012, 22:39:44 pm »
Zdjęcie sliczne ale jak chcesz inne, to link i zmieniam :))

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1624 dnia: Marzec 17, 2012, 22:40:30 pm »
Ok zrobię im sesje i prześle jakieś ładne! :D
WO AMIGO

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1625 dnia: Marzec 17, 2012, 22:43:15 pm »
ładne i kupki sliczne, ale poproszę o linki do fotek, bo na serwerze bloga trzeba ostrożnie z biblioteką, więc fotki z zewnątrz

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1626 dnia: Marzec 18, 2012, 09:41:18 am »
nigdy nie udostepnialem zdjec przez serwisy wiec nie bardzo wiem jak sie to robi. na probe podaje link:
https://picasaweb.google.com/102983218223229852495/18Marca2012#5721150228347257442

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1627 dnia: Marzec 18, 2012, 09:55:41 am »
oscarez, niestety po kliknięciu w link pojawia się komentarz "Niestety, nie znaleziono strony."

gratuluję zaprzyjaźnienia! mam zacząć żegnać się z Helikopterkiem...?

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1628 dnia: Marzec 18, 2012, 10:14:58 am »
Julka, widać, że Majgull służy bycie u Ciebie. W schronisku pomiziać ją po główce było bardzo ciężko  :/ Taka była wystraszona. Teraz wygląda na ciekawskiego króliczka :)

to prawda...Majgull zrobila duze postepy, jest bardzo fajna krolinka...potrzebuje jeszcze czasu, zeby do konca przekonac sie, ze reka nie krzywdzi i ze wiaze sie z czyms przyjemnym...nie lubi otwierania klatki od gory i jest tym troche zestresowana, ale od przodu sama podchodzi i podklada glowke do glaskania...a ilosci "pirdut na boczek" nie sposob zliczyc :)
  

Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1629 dnia: Marzec 18, 2012, 14:14:20 pm »
Spróbujcie teraz. zmieniłem ustawienia. :krolik

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1630 dnia: Marzec 18, 2012, 15:32:05 pm »
tylko czekałyśmy aż Florence znajdzie swój dom, żeby umieścić Majgull w jednym z naszym wspaniałym socjalizacyjnym DT :)

julka1  dziękujemy :przytul:

oscarez niestety nie widzę zdjęć :(


czas na weekendowe wiadomości z Azylu:

dzisiaj w Azylu odbyła się sesja zdjęciowa - co prawda przy okazji poniosłyśmy straty moralne przy próbie ujarzmienia czekających na kastrację panów, ale myślę, że zdjęcia będą piękne :) i to dzięki komu? kata-strofa  :bukiet

kolejna wiadomość dot. naszego boskiego Kubusia ;)

dzisiaj opuszcza Azyl i trafi do DT - Agn :*:*:*


w Azylu tłum, byłoby dobrze, gdyby przynajmniej do czasu przeprowadzki stan liczebny się nie zwiększał, bo 'dyżurujący' zaczną nam uciekać, mając przed sobą wizję sprzątania klatek :]

;)

na koniec informacja z cyklu "kolejny krok do przodu" :) :) :)

Azyl dla Królików w Toruniu ma anglojęzyczny profil na FB! :)

http://www.facebook.com/rabbits.torun

serdecznie zapraszamy do "polubienia" nas na FB i zachęcenia ku temu również swoich znajomych :)

za pośrednictwem FB będzie również można wesprzeć nas finansowo poprzez PayPal


tak jak nasz polski profil, również profil anglojęzyczny chcemy coraz bardziej rozwijać, dopiero zaczynamy, ale myślę, że już wkrótce w pełni rozwiniemy skrzydła :)

planów mamy mnóstwo i jak widać dzięki niesamowitej pomocy, udaje nam się je realizować :),
za co dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają w najróżniejszy sposób :bukiet
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 16:44:02 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1631 dnia: Marzec 18, 2012, 15:36:38 pm »
no tak a gdzie te obiecane zdjęcia bo ja tu nic nie widzę a smak został juz na nie zrobiony i jak lulu
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1632 dnia: Marzec 18, 2012, 15:46:22 pm »
zdj. są tym razem w posiadaniu kata_strofy ;)

co do Lulu - czuje się bardzo dobrze. naprawdę, gdyby cokolwiek złego/niepokojącego się działo, napisałabym o tym na forum,

kontakt z DT Lulu mam praktycznie codziennie. ostatnio o Lulu pisałam chyba 16 marca ;)
spróbuję wyciągnąć zdj. naszego staruszka, ale biorąc pod uwagę to, jak bardzo eksploatujemy DT Lulu, nie naciskam na to ;)



Offline oscarez

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Mężczyzna
    • muzyka
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1633 dnia: Marzec 18, 2012, 16:03:24 pm »
wyslalem do Oli zdjecia na mail. nie mam pojecia o co chodzi. moze wieczorem chwile sprobuje z tym cos zrobic.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1634 dnia: Marzec 18, 2012, 16:49:30 pm »
Musicie być cierpliwi, bo nie ogarniam, a jeszcze mam dziś gości  :krzywy2 W związku z tym, ze śmignęłam do schroniska rowerem (mam jakieś12 km w jedną stronę), a nie mam jeszcze super kondycji, muszę nieco odsapnąć, a zdjęcia wymagają obróbki. Na przedsmak Gumiś - wdzięczny obiekt do fotografowania, bo w przeciwieństwie do reszty absztyfikantów potrafi chwilę posiedzieć w miejscu :P



Dodam, ze straty moralne to m.in. sik Aldiego prosto w moje oko...

RUDI







MAJA







GUMIŚ





MILUŚ (skandalicznie ruchliwyt facet, nie idzie go sfotografować)





ALDI







KUBUŚ







« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 20:40:29 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Agn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1635 dnia: Marzec 18, 2012, 20:51:10 pm »
Kubuś - od dziś: Target  :P - już w Kocim Hospicjum.
Zupełny luz i ciekawość świata. Do ludzi, kotów a nawet psa [Tila będzie mogła wylizywać króliczy nos  :icon_cool].

Będziemy podawać leki, wypuszczać na przebieżki i ćwiczyć łapki. No i zobaczymy...

Temu, kto pozwala światu lub najbliższemu otoczeniu ułożyć plan jego życia za niego, potrzebna jest tylko małpia zdolność naśladowania.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1636 dnia: Marzec 18, 2012, 20:59:08 pm »
Dziewczyny, a skąd imię Majgull? :) Wżarło mi się w mózg :diabelek Boskie :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1637 dnia: Marzec 18, 2012, 21:06:13 pm »
bośniak, od mojej ulubionej pisarki Majgull Axelsson :) ja rzadko wymyślam dobre imiona, więc miło, że Ci się podoba :P (chociaż bądź co bądź tego imienia też nie wymyśliłam :P)

Agn, Kubuś jest charakternym stworzeniem, z jednej strony pieszczoch, z drugiej...jak on dzisiaj walczył podczas zdjęć z szalem :] mały torreador :]

kata_strofa mianujemy Cię chyba (jeśli się zgodzisz) naszym fotografem...:P zdjęcia bardzo mi się podobają, tylko poproszę o więcej na adopcyjną :P
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2012, 21:21:02 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1638 dnia: Marzec 18, 2012, 21:12:31 pm »
Olu, czy mojej Astrid szykuje się ds???

Offline Agn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1639 dnia: Marzec 18, 2012, 21:26:23 pm »
[...]

Agn, Kubuś jest charakternym stworzeniem, z jednej strony pieszczoch, z drugiej...jak on dzisiaj walczył podczas zdjęć z szalem :] mały torreador :] [...]

W końcu niekastrowany, no nie? [Matttko....]
Ale dobrze, że ma trochę werwy - to koty go nie 'zabawią' na amen. ;)

Temu, kto pozwala światu lub najbliższemu otoczeniu ułożyć plan jego życia za niego, potrzebna jest tylko małpia zdolność naśladowania.