Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5247973 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1560 dnia: Marzec 12, 2012, 11:46:07 am »
mój olewa liście malin, porzeczek, krwawnik, liście brzozy ...  generalnie przyzwoite króliki się niby tym zajadają a za to ma ciągoty do alkoholu, kiwi, cytryn i jogurtów no i gumy- musze ciagle dziada pilnowac czy nie wcina co nie powinien:)

a jak gimli lubi marchew to moze siano Jaśkowe z warzywami mu podejdzie- piccola wlazi cała do worka jak je widzi:)


Uploaded with ImageShack.us
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1561 dnia: Marzec 12, 2012, 11:48:35 am »
Agn ale że co? że tak wpiernicza ten granulat?  :lol To by było dobrze, że w końcu się znalazł amator na te nieprzebrane ilości :D
Cieszę się, że anonsowanie u P. Roberta popierania SPK działa :P (a moje dziwuchy napoczynają kolejne 12 kg  :krzywy2 )


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Agn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1562 dnia: Marzec 12, 2012, 11:55:43 am »
Gdzieś są jakieś 'nieprzebrane ilości'???
Możemy przerobić. ;) [O ile Królikowi-K znowu coś się nie zmieni... tfu,tfu,tfu - już wolę, żeby ten granulat wpierniczał, niż miałby się zataczać znowu...]

Temu, kto pozwala światu lub najbliższemu otoczeniu ułożyć plan jego życia za niego, potrzebna jest tylko małpia zdolność naśladowania.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1563 dnia: Marzec 12, 2012, 11:59:15 am »
aktualnie można by rzec, że brakuje wszystkiego, ale z pewnością nie granulatu :] ciężar ilościowy granulatu w schr. odczuwam nawet we własnych kościach :]

w czw. będzie więc dostawa granulatu ;)



Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1564 dnia: Marzec 12, 2012, 17:54:04 pm »
Agn Dziwne twoje kotki ;-) bo moja Diablinka spośród królików to sianko i zieleninę je najlepiej. Nawet pokrzywę suszoną jako jedyna podjada :DD

Offline Agn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1565 dnia: Marzec 13, 2012, 00:30:46 am »

Późnowieczorne foty Królika-K.
Z pozdrowieniami.  :icon_biggrin

Temu, kto pozwala światu lub najbliższemu otoczeniu ułożyć plan jego życia za niego, potrzebna jest tylko małpia zdolność naśladowania.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1566 dnia: Marzec 13, 2012, 08:21:43 am »
Królik-K. pomimo guli na brodzie wydaje się być w lepszej kondycji i nastroju :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Agn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1567 dnia: Marzec 13, 2012, 10:23:24 am »
O, jednak się wysłało. [A myślałam, że jak mi komp padł, to będę musiała od nowa wstawiać.] ;)

Temu, kto pozwala światu lub najbliższemu otoczeniu ułożyć plan jego życia za niego, potrzebna jest tylko małpia zdolność naśladowania.

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1568 dnia: Marzec 13, 2012, 13:15:47 pm »
O, jednak się wysłało. [A myślałam, że jak mi komp padł, to będę musiała od nowa wstawiać.] ;)

To nie komp,tylko Forum po malu pada....

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1569 dnia: Marzec 13, 2012, 13:36:51 pm »
ale ten guz rośnie w zastraszającym tempie :/, chociaż przy tym jak było w czwartek, K-Królik wygląda superrr ;)

nastawiłam już dzisiaj doc na czwartek i ewent. zabieg

mamy wyniki Merlina i Maszy

Merlin: gronkowiec złocisty

Masza: pastereloza, ale gronkowca w tym badaniu - brak, czyli autoszczepionka wybiła gronkowca, było znacznie lepiej, ale zbyt krótko i nie zdążyliśmy po autoszczepionce wstrzelić się w lepszy czas z szczepionką przeciwko pasterelozie - musieliśmy odczekać odp. czas - teraz jak tylko trochę zaleczymy katar, od razu szczepionka

jeden król z Bydgoszczy jest już w Toruniu - przyjechał wczoraj - tylko Magda mnie musi uświadomić, który :P zdjęcia niedługo :) - chłopak niezwykle pobudzony ma świerzb skórny i uszny

moje koty do królików nie wchodzą, bo mają psychiczną traumę - próg mojego pokoju to wrota do piekieł dla nich :] i o ile tego mogą uniknąć, to Rudej, która na nie poluje ze swojego miejsca przy schodach - dywanik na środku korytarza nadal króluje - Rudej i kontaktu z nią uniknąć nie mogą...dlatego nasz cykor Pusia wychodzi z pokoju tylko z moją siostrą :]



pepi1989

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1570 dnia: Marzec 13, 2012, 17:09:53 pm »
witam, ja załatwiłam Amikowi transport do Torunia... muszę tylko poznać szczegółu jego odbioru.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1571 dnia: Marzec 13, 2012, 19:54:16 pm »
jeden król z Bydgoszczy jest już w Toruniu - przyjechał wczoraj - tylko Magda mnie musi uświadomić, który :P zdjęcia niedługo :) - chłopak niezwykle pobudzony ma świerzb skórny i uszny
Król wygląda jak Rychło 2 w wersji grubszej :krzywy2 - niestety nie udało mi się zrobić mu zdjęcia, bo komórka na skraju wyczerpania odmawiała uruchomienia aparatu  :/ Według mnie nie był pobudzony, raczej spokojny, ale zainteresowany otoczeniem. Niestety nie widziałam aby jadł ani robił bobki (może ma schroniskowego stresa  :hmmm ). Natomiast pije i sika jak należy.
Kubuś jest taki kochany, liże rękę, która mu daje zastrzyki. Nawet mój mąż sie rozkleja przy tym słodziaku  :nie_powiem
Natomiast mała Chawa urządza dzicz w klatce, ten królik jest po prostu wszędzie  :diabelek Trzeba jej znaleźć dom, gdzie będzie mogła rozrabiać ;)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1572 dnia: Marzec 13, 2012, 20:14:28 pm »
Kata_strofa powiedz ,że ociupinkę lepiej z Kubusiem . Bardzo mu kibicuję ....  :glaszcze: i przytulam

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1573 dnia: Marzec 13, 2012, 20:47:36 pm »
dori, jeszcze za szybko na jakiekolwiek reakcje Kubusia na leczenie  :icon_sad O tym czy leki działają będziemy mogli najszybciej powiedzieć za ok. 3-4 tyg.
Może pocieszy Cię to, ze Kubuś jest pogodny, przymilny, lgnie do człowieka (on pierwszy okazuje radość jak przychodzę do azylu), ma apetyt. Jest po prostu cudnym pieszczoszkiem. Gdyby nie patrzeć na jego tylne nóżki, można by pomyśleć, ze nic mu nie dolega. On jest chyba tak po swojemu szczęśliwy.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1574 dnia: Marzec 13, 2012, 21:27:00 pm »
... :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2012, 21:55:20 pm wysłana przez marciula »

pepi1989

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1575 dnia: Marzec 14, 2012, 07:20:08 am »
hej, ja mam transport dla Amika na piątek... muszę tylko z kimś ustalić szczegóły...

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1576 dnia: Marzec 14, 2012, 08:27:20 am »
Pani Patrycjo wysłałam do Pani maila, proszę zerknąć.

Król który dojechał już do Torunia ma na imię Gumiś i podobno jest dużo bardziej kontaktowy i bardziej wierny niż pies ;-) Tak przynajmniej mówi Ania która miała go u siebie przez parę dni :)

W tym tygodniu miejmy nadzieję, że uda się przywieźć też drugiego bydgoszczaka - białego Milusia, który też jest zachwalany jako króliczy ideał - najlepszy królik jakiego Agata poznała i była nawet skłonna zamienić swojego Łaciatego na właśnie Milusia :P

Tak więc super chłopaki są do wzięcia niemal od zaraz.

Offline milka37

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Mercedes, Andrzej Złysyn, Maja Mi
  • Za TM: Pati, Puszek Okruszek, Merida Tumorka, Jogobella
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1577 dnia: Marzec 14, 2012, 08:33:34 am »
Powtórzę, także tutaj, żeby na pewno dotarło tam gdzie trzeba:
Jak zwykle trochę spóźniona, ale bardzo chciałabym w imieniu Warszawiakow łasibrzuchów podziękować toruńskiemu oddziałowi, czyli Magdzie, Oli i Kasi, oraz całej ekipie azylu (wiem, ze jest tam Was więcej ) a także wszystkim podopiecznym, którzy postanowili podzielić się jedzonkiem z naszymi łobuzami
 :heart :heart :heart   

Kurier prawie się załamał pod ciężarem paczuchy  :P
"To, ze zwierze jest duze, nie oznacza, ze nie potrzebuje czulosci.
Jakkolwiek duzy Tygrys sie wydaje, potrzebuje tyle czulosci, ile Malenstwo"

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1578 dnia: Marzec 14, 2012, 13:46:43 pm »
Przekazuję, co mi przekazano  :P
Królik, który miał być obiadem dla węża już bezpieczny dzięki Katce. Bedzie musiał trafić do doktora, bo nie jest zdrowy (kichanie + potencjalny problem z poruszaniem). Ale podobno uroczy  :P
Z Gimlim niestety gorzej   :icon_cry


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1579 dnia: Marzec 14, 2012, 13:49:40 pm »
tzn co się z nim dzieje przeciez była poprawa jadł, kicał:(? a co z lulu słyszałaś coś no i z Kubusiem ?
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!