Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5252403 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline ManiekiBenek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 412
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13260 dnia: Sierpień 31, 2013, 20:07:14 pm »
Pewnie jestem odosobniona, ale chyba najbardziej za serce chwytają mnie te hermelinki :zakochany:

Nie jesteś odosobniona ;) Mi się najbardziej podoba Hermelin - królik nr 29 przepiękny jest mimo poranionego pysia  :zakochany:

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13261 dnia: Sierpień 31, 2013, 21:20:57 pm »
śliczne  :) co mają z noskami ?  :/

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13262 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:08:22 pm »
Pewnie jestem odosobniona, ale chyba najbardziej za serce chwytają mnie te hermelinki icon_serduszka

Hermeliny są absolutnie cudowne, biegam z laptopem po domu i pokazuję rodzinie, takie to piękne! Nosek 32 wygląda naprawdę paskudnie, co się dzieje? :(

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13263 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:12:23 pm »
Hihi, to widzę, że frakcja hermelinów jest całkiem pokaźna :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13264 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:42:57 pm »
  Vekitka pozdrawia wszystkich z nowego domku :)   :jezyczek: 

pannica ma charakterek ;p ugryzła mnie w nogę bo nie mogła przejść  :co_jest 

Nasz Malutek ( Obeliks :p) Bacznie broni małej przez kraty kiedy Bombel się złości ;p mała poznaje swój nowy dom i je je je je . Jest Kochana


Mam nadzieję ,że wszyscy Azylanci znajdą swoje domki :)
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13265 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:48:29 pm »
Vekita jest przecudna, ale widać, ze jest niezadowolona, że ktoś jej przeszkadza w odpoczynku :D
Od razu widać, kto tu będzie rządził, raczej nie Ty, Szubciu :D
Gratuluję adopcji pięknoty :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline szubciaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 252
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13266 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:53:20 pm »
Od razu widać, kto tu będzie rządził, raczej nie Ty, Szubciu
ona wszystkich ustawi do porządku oj wszystkich niech tylko się zadomowi na dobre to wtedy pokaże :) jak sama wyszła z klatki to dostała świrka i wbiegała i wybiegała z klatki z obrotami w powietrzu  :heart tyle radości
"Zwierzęta  są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół"

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=8574.0 <-- Bombelek ,Malutek,  Vekitka :)))

Offline Yn

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13267 dnia: Sierpień 31, 2013, 22:55:25 pm »
Vekita już opanowała łóżko, nie odzyskasz go tak prędko! :D Super, cieszę się, że znalazła szczęśliwy domek :)

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13268 dnia: Sierpień 31, 2013, 23:40:07 pm »
Asiu hermelinki również skradly moje serce są cudne :) ale faktycznie maja smutne mordki :( ale to.sie zmieni niedługo :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13269 dnia: Wrzesień 01, 2013, 09:42:04 am »
Olu nie ma za co :D Tak jak powiedziałam polecamy się na przyszłość.
I szczerze mówiąć podziwiam Ciebie i resztę dziewczyn dyżurujących w azylu!
Teraz wiem ile to trzeba się "nasprzątać " przy takiej ilości uszatych piękności.

**

A hermelinka która płacze jak tylko podejdzie się do klatki na prawdę przeraża :/ Aż się serce kroi jak się słyszy nawet te dźwięki które wydaje. Tak jak powiedziałam mała musi mieć straszną traumę jeśli chodzi o kontakt z człowiekiem.

A mnie i tak urzekły wasze "stonki" :D
A skoczne :D Nie nadążaliśmy ich łapać przy sprzątaniu w klatce :D

Cuda, cuda i jeszcze raz cuda!!!

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13270 dnia: Wrzesień 01, 2013, 11:27:11 am »
Dzięki za zdjęcie Vekitki! Faktycznie panna ma charakterek :) Wiemy z Zuzą coś o tym :). Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wiele, wiele szczęścia!!

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13271 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:17:14 pm »
A hermelinka która płacze jak tylko podejdzie się do klatki na prawdę przeraża kwasny Aż się serce kroi jak się słyszy nawet te dźwięki które wydaje. Tak jak powiedziałam mała musi mieć straszną traumę jeśli chodzi o kontakt z człowiekiem.
nawet nie chcę sobie tego wyobrażać :( mam nadzieję, że maleńka się uspokoi.... :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13272 dnia: Wrzesień 01, 2013, 13:45:31 pm »
a może malutkiej podawać listki melisy, może ciut ja wyciszy? i na przewód pokarmowy dobre

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13273 dnia: Wrzesień 01, 2013, 14:43:03 pm »
a ta przerażona królinka, to którym numerem na zdjęciach została oznaczona? (brzmi strasznie), bo obstawiam 31 (położone po sobie uszka)
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13274 dnia: Wrzesień 01, 2013, 15:02:13 pm »
dom kogo trafił Zidane ? bo widze adopcje w toku  :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13275 dnia: Wrzesień 01, 2013, 19:16:15 pm »
Hasio przed "fryzjerem":


I po:




Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13276 dnia: Wrzesień 01, 2013, 19:26:37 pm »
Sicca a co u Honki??

A młody wygląda śmiesznie hihiihih
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Sicca

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1423
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Bytom
  • Moje króliki: Hermiona, Ghandi, Honkirion.
  • Na DT: Kłopot, Malina, Pestka, Niutonka, Krysia, Texas, Alaska, Atlanta, Nevada, Oklahoma, Salem, Denver.
  • Pozostałe zwierzaki: owczarek szkocki Miszka, kundelek Blanche.. I reszta DT: Alabama i Haszysz :)
  • Za TM: Zuzia, Tuptuś, Inka, Ahmed [*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13277 dnia: Wrzesień 01, 2013, 19:31:16 pm »
Honkirion Waleczny i Przebiegły daje czadu, pełzając po mieszkaniu (a ja za nią, a z uwagi na fakt, że mi się przyczep mięśniowy do rzepki zapalnie zmienił, to kuleję jak dr House, a że mój TŻ Vicodinu nie chce mi w aptece zrealizować, to wyglądam przekomicznie i aż wstyd się światu pokazywać :P ). Kolano już jej działa, dokładnie od wtedy, gdy moje przestało :krzywy2 Ale Hasiek polubił bardzo Honię i łazi w jej pobliżu, podżerając to i owo oczywiście :lol
Tam się kończy Twoje dobro, gdzie zaczyna się krzywda innych istot.
-
Siccolisko: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16117.new.html#new

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13278 dnia: Wrzesień 01, 2013, 19:39:34 pm »
Honka no i co zrobilas swojej ludzkiej przyjaciółce??? No wiesz......:)

Wymiziaj swoje towarzystwo ode mnie :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13279 dnia: Wrzesień 01, 2013, 19:57:17 pm »
Honka czy to ta króliczka hodowlana którą mogłam poznać u dr marty w Bytomiu?









Honka czy to ta króliczka hodowlana którą mogłam poznać u dr Marty w Bytomiu? Jeśli tak to kawał fajnej kobitki.