Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253335 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13140 dnia: Sierpień 27, 2013, 00:24:46 am »
Ojjj... Weronika, wracaj do zdrowia i więcej nie strasz nas! :)
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13141 dnia: Sierpień 27, 2013, 00:25:02 am »
ma za sobą serię badań i miejmy nadzieję, że wszystko skończy się tylko na bardzo silnych potłuczeniach :/ w każdym razie Weronika nawet w takiej sytuacji, zaraża swoim ciepłem i mówi "trzymaj się" :P

Milena i Weronika to dwie niesamowite osoby ;) nasz azylowa młodzież na 6 :*

Kurt już trochę lepiej. mamy za sobą ostry atak kichania. teraz wygrzewa się na termoforze.



Offline rice_cookie

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2243
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Pomocy Królikom
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Malutka
  • Pozostałe zwierzaki: Koteły - Rudy i Rydz
  • Za TM: [*]Stefan 7lat/17.11.2005 , [*]Szaza 4lata10mesięcy/17.04.2016, [*]Felczysław 10lat6miesięcy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13142 dnia: Sierpień 27, 2013, 00:50:24 am »
To prawda że sytuacja prawna królików z Częstochowy jest ciężka, dobrze jednak że podjęłyście walkę o nie. Wśród króliczych organizacji macie najlepsze predyspozycje do takich działań - nie ma to jak założyciele prawnicy. Dlatego myślę że wszystko będzie po dobrej myśli. Wszyscy staramy się pomóc jak możemy, myślę że niedługo osoby które podchodzą do tego tematu sceptycznie zmienią zdanie. Także nie martwcie się ;) Macie zaplecze prawnicze i na pewno wszystko pójdzie gładko. Użytkownicy forum.kroliki.net pomogą jak mogą, prawda ? :D SPK składa już zamówienie na karmę dla Azylu, coby trochę Was odciążyć i żebyście mogły skupić się na kwestii prawnej.

Cieszę się że królicze organizacje żyją ze sobą w zgodzie. I możemy wzajemnie się wspierać. Niektóre organizacje pro zwierzęce walczą ze sobą, a nas jak jedna organizacja podejmuje się dużej akcji, to inne ją wspierają i motywują :) Gdyby tak było wszędzie, eh.

NERV-GOD'SinHIShaeven.ALL'SrightWITHtheWORLD.


Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13143 dnia: Sierpień 27, 2013, 06:48:59 am »
rice_cookie, cieszę się, że postawa w stosunku do tej interwencji ostatecznie uległa zmianie i nikt nie ma już wątpliwości co do słuszności podjęcia decyzji o udzieleniu pomocy tym królikom, a wątek Azylu na forum będzie dostępny dla jego użytkowników jak dotychczas.

dziękujemy za wsparcie w postaci karmy. na pewno się nie zmarnuje :)

wczoraj zapomniałam dodać, że jeden z maluchów mamy wadę siekaczy (to tak w kontekście rozmnażania królików z takimi wadami :] - doskonałe geny do przekazywania innym królikom :])

« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 07:37:11 am wysłana przez Ola_19 »



Offline milena_k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13144 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:46:05 am »
właśnie skończyłam rozmawiać z Weroniką. Wera znowu się śmiała, czuje się dobrze, chociaż wszystko boli. Powiedziała mi też że ma podejrzenie złamania nosa. Tymczasem ja lecę do Azylu na dyżur!  :heej

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13145 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:57:25 am »
Weronika - trzymaj się :*

Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13146 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:58:40 am »
Hugo kochany :* zdrowiej malutki :*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13147 dnia: Sierpień 27, 2013, 09:04:45 am »
Karolina nie piszemy postów jeden pod drugim :) Jak chcesz cos dopisać to korzystasz z opcji "modyfikuj" w prawym rogu posta :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2013, 10:32:29 am wysłana przez Solvieg »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13148 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:09:08 am »
Solvieg :) dzięki tak z rozpędu wyszlo :))))))
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13149 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:13:24 am »
To prawda że sytuacja prawna królików z Częstochowy jest ciężka, dobrze jednak że podjęłyście walkę o nie. Wśród króliczych organizacji macie najlepsze predyspozycje do takich działań - nie ma to jak założyciele prawnicy. Dlatego myślę że wszystko będzie po dobrej myśli. Wszyscy staramy się pomóc jak możemy, myślę że niedługo osoby które podchodzą do tego tematu sceptycznie zmienią zdanie. Także nie martwcie się ;) Macie zaplecze prawnicze i na pewno wszystko pójdzie gładko. Użytkownicy forum.kroliki.net pomogą jak mogą, prawda ? :D SPK składa już zamówienie na karmę dla Azylu, coby trochę Was odciążyć i żebyście mogły skupić się na kwestii prawnej.

Cieszę się że królicze organizacje żyją ze sobą w zgodzie. I możemy wzajemnie się wspierać. Niektóre organizacje pro zwierzęce walczą ze sobą, a nas jak jedna organizacja podejmuje się dużej akcji, to inne ją wspierają i motywują :) Gdyby tak było wszędzie, eh.


I tak trzymać dziewczyny! Oby tak dalej wszystkie krolicze organizacje wspolpracowaly. Dzisiaj niestety nie kazdy potrafi przedlozyc dobro zwierzat nad swoje ambicje i ego, a tu widac, ze najwazniejsze jest dla Was zdrowie i dobro Uszakow.

Kobity z Azylu .... Po raz kolejny czapki z głów...  :brawo: :brawo:  :brawo:

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13150 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:17:37 am »
To prawda że sytuacja prawna królików z Częstochowy jest ciężka, dobrze jednak że podjęłyście walkę o nie. Wśród króliczych organizacji macie najlepsze predyspozycje do takich działań - nie ma to jak założyciele prawnicy. Dlatego myślę że wszystko będzie po dobrej myśli. Wszyscy staramy się pomóc jak możemy, myślę że niedługo osoby które podchodzą do tego tematu sceptycznie zmienią zdanie. Także nie martwcie się oczko Macie zaplecze prawnicze i na pewno wszystko pójdzie gładko. Użytkownicy forum.kroliki.net pomogą jak mogą, prawda ? icon_zeby SPK składa już zamówienie na karmę dla Azylu, coby trochę Was odciążyć i żebyście mogły skupić się na kwestii prawnej.

Cieszę się że królicze organizacje żyją ze sobą w zgodzie. I możemy wzajemnie się wspierać. Niektóre organizacje pro zwierzęce walczą ze sobą, a nas jak jedna organizacja podejmuje się dużej akcji, to inne ją wspierają i motywują usmiech2 Gdyby tak było wszędzie, eh.


I tak trzymać dziewczyny! Oby tak dalej wszystkie krolicze organizacje wspolpracowaly. Dzisiaj niestety nie kazdy potrafi przedlozyc dobro zwierzat nad swoje ambicje i ego, a tu widac, ze najwazniejsze jest dla Was zdrowie i dobro Uszakow.

Kobity z Azylu .... Po raz kolejny czapki z głów...  brawa brawa  brawa

tak po facebookowemu: Lubię to!! :)

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13151 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:55:24 am »
60 par uszu z 1 interwencji to podwojenie stanu... naprawdę ciesze się ze Azyl i SPK chcą sobie pomagać oby tylko tak dalej, bo nigdy nie wiadomo kiedy i komu przypadnie w udziale taka interwencja
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13152 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:03:16 am »
Przepraszam, ale napiszę szczerze co o tym myślę - jestem zaskoczona tym co napisała rice_cookie. W momencie, kiedy szukałyśmy pomocy przy interwencji, żeby ktoś wziął od nas kilka z tych uszaków to pomocy nie było od nikogo. Fajnie, że chociaż teraz chcecie nas wspierać karmą, na pewno bardzo się przyda i pewnie zniknie w zastraszającym tempie :)
WO AMIGO

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13153 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:15:16 am »
Nie ma działalności prozwierzęcej bez ryzyka. Nie zawsze jest miło i bezpiecznie. Zwierzęta z interwencji to nie są "słodkie króliczki", to przeważnie bardzo zaniedbane zwierzęta z szeregiem chorób. Aby móc im pomóc trzeba mieć warunki, ale przede wszystkim trzeba chcieć. Tylko tyle i aż tyle.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13154 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:25:42 am »
jak już zaczynacie sobie wywlekać brudy to może od początku do końca a nie polslowkami...
żeby pomagać trzeba chcieć... chociaż teraz karme kupicie...

smutne... szkoda ze to wyciagnelyscie... skoro ktoś przyznaje się ze nawalil i chce się zreflektować to ja uważam ze nie należy kopac lezacego... i to publicznie tyle ode mnie
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13155 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:40:55 am »
a teraz myślę, że warto to wszystko co było przysypać różowym kwieciem i skupić się na królikach i czasie teraźniejszym :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline gorania

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13156 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:42:18 am »
nikt się nie przyznał że nawalił, tylko teraz próbują zgrywać pomocną duszę.

"Nawaliliśmy, nie pomogliśmy Wam, pomimo że powinniśmy a jeszcze stwarzaliśmy problemy" - wydaje mi się że to bardziej by się nadawało na pokazanie że się nawaliło?

Jedni potrafią zawalczyć inni nie, to już nie raz wyszło w czynach.
Więc nie jest to kopanie leżącego, tylko zwrócenie uwagi na komizm próby wyjścia z twarzą i bez większych problemów.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13157 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:47:03 am »
a ja uważam, że na takim wyciąganiu brudów i publicznych pretensjach (które, jak widać, właśnie się nakręcają) tracą przede wszystkim króliki.

Offline Solvieg

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13158 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:49:09 am »
no dobra ale jaki jest cel pisania o tym na forum ? Bo skutek to ja znam: ludzie przestaną wspomagać SPK a z tego co wiem pod ich opieką jest całkiem sporo królików... Nie lepiej takie sprawy załatwiać poprzez maila lub telefon ? Króliki nie ucierpią a i dosadniejszych słów użyć można :P
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #13159 dnia: Sierpień 27, 2013, 11:50:28 am »
Przypominam,  że SPK wydało oficjalne stanowisko w sprawie dnia 23 sierpnia w dziale Tablica SPK, gdzie zadeklarowalo pomoc w postaci karm, zwirku i innych rzeczy niezbędnych do zycia krolikom. Nie ukrywalismy swojego stanowiska.

A teraz prosze o powrot do tematu - czyli o poświęcenie rozmow na temat krolikow torunskich. Jesli ma ktos jakies pytania lub zażalenia zapraszam do kontaktu na zarzad@kroliki.net