Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5254885 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mimi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4316
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lotta i Gami
  • Za TM: Pusia (02.10.14)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11920 dnia: Czerwiec 26, 2013, 10:46:13 am »
tymek79 fajnie, że twoje króle już się lubią. Nie taki diabeł straszny :brawo: a Wacik strasznie słodki :przytul

Offline ing

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 728
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11921 dnia: Czerwiec 26, 2013, 10:47:25 am »
Wacik jest przepiękny

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :
« Odpowiedź #11922 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:04:17 am »
Wacik jest  piękny i słodki   :icon_smile2

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11923 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:10:32 am »
iś libe Poziomka :DD

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11924 dnia: Czerwiec 26, 2013, 11:34:33 am »
Jeśli chodzi o transport dla króliczka z Warszawy do Torunia to prawdopodobnie w najbliższych dniach będziemy odbierać Kikusia z Warszawy i możemy zabrac królika z Warszawy do Poznania albo do Złotowa lub ewentualnie możemy przetrzymać go u siebie do 8 go lipca i dowieść w ten dzień do Torunia :)

co do dokładnego terminu wyjazdu do Warszawy to będe wiedziała więcej jutro wieczorem
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11925 dnia: Czerwiec 26, 2013, 14:28:01 pm »
Widzę, że króliczek lubi makijaż z lat 50/60 :D
https://lh4.googleusercontent.com/-Xh6hKHHUWpY/UcnD61VWLrI/AAAAAAAAnd8/2bXqevucIQE/w366-h551-no/DSC07809.JPG
oczy obrysowane czarną kreską, do tego czerwona szminka ^^
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline marta981

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1223
  • Płeć: Kobieta
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 17:24:54 pm wysłana przez marta981 »

Offline majka44kc

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11927 dnia: Czerwiec 26, 2013, 15:52:21 pm »
Piękni nowi podopieczni :) Trzymam kciuki za oczko Fortunki!
A wacik, cudo ma teraz dobrze!

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11928 dnia: Czerwiec 26, 2013, 18:06:49 pm »
Pozdrawiam Migotkę! Widać, że jej u Ciebie dobrze!

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11929 dnia: Czerwiec 26, 2013, 20:28:27 pm »
zaczynamy energicznie - oto Nesquik, który pokazuje jak królik potrafi się bawić :P







Gapi tak jak wczoraj zauważyła Marta, ma coś z Nobu. jutro zobaczy go doc.









***



***

sezon truskawkowy powoli się kończy, więc na zakończenie :D (w sobotę mieliśmy w Azylu dostawę truskawek :P)













z góry przepraszamy za Matyldę...ona po prostu nie potrafi inaczej jeść i nic na to nie poradzę, że jest to widok momentami drastyczny :P



















a może jednak...jest w niej odrobinę z aniołka ;)











Kangusia i Chocapika :)













***

suszony czerwony buraczek jest pyszny - czy można znaleźć lepszego recenzenta od naszego Gangu Olsena? (idealne określenie :))

dziękujemy tivo  :przytul







































***

Dzień Otwarty już za nami, czas zabrać się za porządne rozpakowywanie prezentów :)

















pycha :) piękna Fresa :)







***











Kangusia i Fortuna







Fortuna jest kochanym królikiem. mimo swoich problemów ze zdrowiem ma mnóstwo energii, jest towarzyska i lubi jeść ;)







bardzo lubi zioła :)



w pon. czeka nas wizyta kontrolna u doc :)

w zw. z wyjazdem Marty, która musiała nas opuścić na prawie 3 miesiące :(, Petitka wróciła do Azylu.





mała jest w pełni gotowa do adopcji. to niezwykłe stworzenie - nasza panienka z okienka, delikatna, nieśmiała, kuwetkowa :)

nieśmiała...tak, tego o Frutinie z całą pewnością nie można powiedzieć. przejęła funkcję Fuji i rządzi w Azylu :]













wszędzie jedzenie, wszędzie pyszności ;)



piękna Soti (już wysterylizowana :))



i Plamek





***

jutro czeka nas kilka wizyt kontrolnych u doc. mamy ostatnio "szczęście" do królików kichających. ostatnio trafiło do nas kilka królików, mających taki problem :( w tej chwili Azyl znowu zamienił się częściowo w oddział szpitalny, ale jak widać na załączonych zdjęciach, mimo wszystko w Azylu panuje radosna atmosfera :D

***

dziewczyny w sprawie transportu z Warszawy będziemy się z Wami kontaktować :* nie jest to sprawa na wczoraj, ale dość pilna.

Scampi, bez względu na kwestię transportu, musisz nas odwiedzić  :przytul

Wacik i Migotka wyglądają wspaniale  :przytul
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 20:32:40 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11930 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:21:27 pm »
Piękne zdjęcia, a Nesquiczek najpiękniejszy  :zakochany: i słodka Petitka, taki herbatniczek do schrupania...cho...le...rcia dlaczego ja mieszkam w bloku  placzek  konia muszę trzymać w hotelu, królików więcej mieć nie mogę, normalnie  :wisielec:
Dzisiaj w tempie błyskawicznym demontowałam zagrodę Tyska i Coffee, po tym jak ten pierwszy przeskoczył ją z miejsca (całe 63 cm wysokości)  :wow. A że moja wyobraźnia nie zna granic to już widziałam powieszonego uszaka wyzional_ducha. Teraz to już "tylko" została stara klatka "wc" z 2 kuwetami i dywanik do leżakowania ;-)

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11931 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:27:29 pm »
Matylda   :co_jest  :hahaha

Jak się nazywa ten królik po środku? Strasznie podobny do mojego Czarusia  :icon_surprised


Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11932 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:31:17 pm »
To dlatego tak truskawkami pachniało podczas mojego dyżuru  :DD Choć ani jednej już nie uświadczyłam :P
Fortuna przekochana - mała pieszczotka, tylko by łepek do miziania podsuwała i całowała  :heart
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2013, 21:35:49 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11933 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:31:58 pm »
aż się pyszczek śmieje do wszystkich tych piękności :) Upaprana Matylda jak królowa horroru :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11934 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:39:29 pm »
Matylda   :co_jest  :hahaha

Jak się nazywa ten królik po środku? Strasznie podobny do mojego Czarusia  :icon_surprised



Nesquik :zakochany:

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11935 dnia: Czerwiec 26, 2013, 21:40:59 pm »
Matylda to królik wampir morderca :))))) i te zezowate oczka :)
Fortunka kochana :*:*:*:*:*
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline Justynka24.10

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 198
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11936 dnia: Czerwiec 26, 2013, 22:05:38 pm »
matko! nie wiem ktorym królisiem zachwycać się na początek! wszystkie piękne :D
niech sezon truskawkowy nigdy sie nie kończy - te umazane pysie za każdym razem doprowadzają mnie do śmiechu... że też truskawki które ja kupuję tak nie brudzą :(

Migotka :* Wacik :*

Offline enia1973

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Maciejka i Kropka :) moje cudowne łobuziary :)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11937 dnia: Czerwiec 26, 2013, 23:53:56 pm »
Piękne zdjęcia  :DD cała rodzina siedziała i je oglądała.  Moja Maciejka również uwielbia truskawki ,ale hitem są wiśnie. Podaje ich mało wiadomo ,żeby biegunki nie było. Wiśnie u małej to przysmak.
  ??
Mój wirtualny synek Edzio niech dochodzi po zabiegu  :roza: a co do tych kanalików łzowych to nic się nie da zrobić  :icon_cry  ??

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11938 dnia: Czerwiec 26, 2013, 23:55:34 pm »
Zdjęcia z cyklu "Krwawy dzień w Azylu" :)) A Matylda wygląda jak krwiożerczy królik z Monty Pythona :))

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11939 dnia: Czerwiec 27, 2013, 00:44:46 am »
Cudowne zdjęcia!! Olu, mam prośbę, czy część z nich mogę wstawić też na stronę TIVO? :) Nie podejmę się ich podpisywania, ale niektóre są tak urocze, że zrobię galerię kicajów do adopcji :)
WO AMIGO