Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253654 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Hariell

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 376
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11820 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:55:53 am »
Wczoraj spędziłam bardzo fajnie dzień i cieszę się ,że udało mi się przyjechać i poznać w realu tyle zakróliczonych pozytywnie osób :przytul:.Nie będę wymieniała nicków, ponieważ wszyscy byli przesympatyczni,super mi się rozmawiało(oczywiscie głównie o królikach)i nie chciałabym nikogo pominąć. Byłam mile zaskoczona jak poznałam osoby w realu i teraz jak będę czytać na forum wpisy to dużo osób już będę kojarzyć nie tylko z nickiem ,ale i sympatyczną twarzą. Podziękownia oczywiście dla organizatorów i wolontariuszy, którzy włożyli ogrom pracy ,aby wszystko było tak pięknie zapięte na przysłowiowy" ostatni guzik" i za to, że udało im się zamówić tak piekną pogodę :bukiet. Uszatki kochane :heart ,a azyl coraz piękniejszy :jupi. Dziekuję za jeden z najmilszych dni  i pozostaje tylko czekać na kolejny rok  ,a ci którzy z nami nie mogli być ,mogą nam pozytywnie pozazdrościć i czekać na fotorelacje.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11821 dnia: Czerwiec 23, 2013, 12:19:42 pm »
I ja wczoraj padłam, nie do końca dobrze zniosłam wczorajsze słońce i oprócz pięknych czerwonych wykwitów na ramionach i karku, dostałam chyba dodatkowo jakiegoś mini udaru  :krzywy2
W każdym razie już się ogarnęłam i również z niecierpliwością czekam na zdjęcia   :>
Dziękuję wszystkim za wspaniały dzień! Tym, których już znałam  :przytul I tym, których dopiero poznałam  :przytul
Franklin również dziękuje za za możliwość przebywania na trawie, najedzenia się babki i towarzystwo pięknych panien króliczych (z którego nic sobie nie robił  :hmmm )


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11822 dnia: Czerwiec 23, 2013, 13:16:06 pm »
Dla mnie to był również niezapomnany dzień. Chyba poraz pierwszy mogłam porozmawiać o królikach bez ironii  i drwiących uśmieszków drugiej strony :wysmiany:. Super było poznać na żywo i wspaniale spędzić czas z ludżmi,których do  tej pory kojarzyłam tylko z awatarem;Duży Zając Twoja czapka jest króliczo nieziemska:-)   Cieszę się ,że w naszym gronie byli nie tylko ludzie młodzi ale i trochę mniej młodzi ,jak ja,bo dało mi to nowej siły do walki z ludżmi ,którzy mojej miłości nie rozumieją ,zwracając mi uwagę,że powinnam skupić się na wychowywaniu dzieci. Teraz kiedy moje króle chorują siła jest mi bardzo potrzebna ,bo nie dość,że bardzo się o nie boję,to jeszcze zamiast wsparcia słyszę,że na starość mi odbija :wisielec:

Kończę z wisielczym nastrojem było suuuuuper. Cieszę się że mogłam poznać wszystkich wycałować i lub wyściskać :przytul:. Cieszę się,że mogłam spróbować wszystkich specjałów przygotowanych na ten dzień ; tort w kształcie królika był przepyszny,pozostałym smakołykom również nie sposób było się oprzeć. Super było wymiziać wszystki królaski a szególnie Pachinkę i Karimka moich ulubieńców,usiąść przy ich zagrodach i poparzeć jak baraszkują  Atmosfera była taka,że nie chciało się wracać.

Dziewczyny dziękuję zacudowny dzień :bukiet :bukiet i czekam na następny

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11823 dnia: Czerwiec 23, 2013, 14:00:32 pm »
dzień dobry, my się odmeldowujemy z Zuzanką :) już jesteśmy w Krakowie zainstalowane o tak :D
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11824 dnia: Czerwiec 23, 2013, 14:36:10 pm »
Szkoda, że taki Dzień Otwarty jest tylko raz w roku, prawda? :P

Aniu, dziękuję, że przywiozłaś Pachinkę, nawet nie wiesz ile radości mi to sprawiło!! :bukiet Dałam malutkiej jej kocyk do klatki - tak jak prosiłaś, a do tego zawiesiłam jej dwa paśniki i dałam o 17 trochę ziół, bo bobki były ładne :) Po Pachince widać, jak potrzebuje człowieka - momentalnie podczas głaskania się uspokaja i rozpływa :)

dota, Hariell, KarolinaK, joac :* Wszystkie jesteście świetne babki i powiem Wam tylko tyle - bardzo bym chciała mieć tyle siły i energii w sobie co Wy za te kilka lat (a dużo mi nie brakuje! :P) :) No i przede wszystkim.. takie serce dla królików! :*

gorania, PippiLotta - dzięki, że przyjechałyście aż z Warszawy, żeby z nami być :* Ania - na Ciebie i Waldka czekamy w Poznaniu!! :)

julka1 - Ciebie było bardzo miło w końcu poznać :) Dużo wymieniałyśmy się ostatnio mailami, a jednak poznać kogoś w rzeczywistości jest zupełnie inaczej :)

zuzia11 i Unkasowa to nasze "młodsze" pokolenie, które kiedyś przejmie po nas obowiązki w Azylu a już teraz dają sobie świetnie radę :)

DużyZając, Patva - jak zawsze pomocni :) Teraz pewnie w drodze powrotnej do Poznania :)

Beata, Rafał, Mateuszku - dla Was wielki buziak za to, jacy jesteście :* :* :* No i te oczy Mateuszka... :zakochany:

Dla osób spoza forum - tak Olu, m.in. mowa o Tobie :P - zrejestrujcie się i bądźcie z nami! :)

Wielkie brawa również dla drugich połówek wszystkich Pań - Panowie dzielnie nam towarzyszyli :)

No i the best of the best - Ola, Magda, kata_strofa, szpaqus :* Dzięki Wam Azyl teraz trzyma się tak jak się trzyma :bukiet

Kilku osób niestety nie miałam okazji poznać i nie potrafię przyporządkować niektórych nicków do osób, ale mam nadzieję, że jeszcze będzie niejedna taka okazja, żeby to nadrobić :)

W zasadzie zabrakło mi tylko jednego.. DLA AZYLU - STOOO LAAT!!! :*
WO AMIGO

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11825 dnia: Czerwiec 23, 2013, 14:44:44 pm »
Wpadłam dziś po drodze do Azylu, a tam - cisza, spokój, uszaki śpią, sjesta w pełni...Chyba odsypiały wczorajszą imprezę :P Miały czyściutko, więc Aga musiała już dziś u nich być :)
Ech, było tak cudnie wczoraj, że przydałoby się więcej takich dni :) Niekoniecznie z pełną pompą i tortem, ale żeby tak po prostu spotkać się, rozstawić kojec dla uszu, rozłożyć obok koc i sobie po prostu posiedzieć, pogadać  :bunny:
Franklin właśnie przygalopował do mnie i szepcze na uszko, ze przesyła cioci joac buziaki  :*
Właśnie grzmi w Toruniu...a wczoraj pogoda była taka piękna! Na zamówienie wszystkich zakróliczonych  :DD
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2013, 14:51:17 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11826 dnia: Czerwiec 23, 2013, 14:59:07 pm »
To był jeden z najcudowniejszych dni w roku - pod każdym względem i za to serdecznie wszystkim dziękuję  :bukiet :bukiet :bukiet Nawet nie wiem kiedy zasnęłam po powrocie do domu chociaż wydawało mi się, że wcale nie jestem zmęczona :P

Takie dni, tacy ludzie jak Wy dodają mnóstwo energii i naprawdę musimy to powtórzyć jak najszybciej :)))

A ciasto i inne smakołyki..... rewelacja  :przytul

Jeśli chodzi o ilość osób to będzie widać na pewno na zdjęciach, których sama też nie mogę się doczekać ale jak przeglądałam na aparacie to widziałam, że wyszły naprawdę extra :D

Na koniec policzyłyśmy ile zostało nam plakietek - które starałyśmy się wręczać każdemu z gości i zostało niecałe 20 :D Więc Azyl tego dnia odwiedziło około 80 gości.... :))))

Ech... ja chcę jeszcze raz  ]:->




Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11827 dnia: Czerwiec 23, 2013, 15:07:12 pm »
Franklin po wczorajszych wyznaniach cioci joac to na pewno teraz będzie ciągle takie słowa szeptał Ci do uszka :) :)

Aga - wstyd się przyznać, ale nie pamiętam Twojego nicka :) Przypomnij mi się, to prześlę obiecaną wiadomość :* :* No i mam nadzieję, że już niedługo będziemy się spotykać w Poznaniu :* Ba! jestem tego pewna! Kolejna dobra duszyczka w naszych rejonach :*

Madzia - następnym razem myślę, że trzeba będzie przypinek zrobić zdecydowanie więcej - Azyl rośnie w siłę!! :)
WO AMIGO

Offline dota

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11828 dnia: Czerwiec 23, 2013, 15:32:35 pm »
Wpadłam dziś po drodze do Azylu, a tam - cisza, spokój, uszaki śpią, sjesta w pełni...Chyba odsypiały wczorajszą imprezę :P Miały czyściutko, więc Aga musiała już dziś u nich być :)
Ech, było tak cudnie wczoraj, że przydałoby się więcej takich dni :) Niekoniecznie z pełną pompą i tortem, ale żeby tak po prostu spotkać się, rozstawić kojec dla uszu, rozłożyć obok koc i sobie po prostu posiedzieć, pogadać  :bunny:
Franklin właśnie przygalopował do mnie i szepcze na uszko, ze przesyła cioci joac buziaki  :*
Właśnie grzmi w Toruniu...a wczoraj pogoda była taka piękna! Na zamówienie wszystkich zakróliczonych  :DD

W zupełności się z Tobą zgadzam Kasiu,bez pompy i tortów ale żeby się spotkać :blaga: :blaga:

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11829 dnia: Czerwiec 23, 2013, 15:34:08 pm »
dota, Hariell, KarolinaK, joac  Wszystkie jesteście świetne babki i powiem Wam tylko tyle - bardzo bym chciała mieć tyle siły i energii w sobie co Wy za te kilka lat (a dużo mi nie brakuje! )  No i przede wszystkim.. takie serce dla królików!
Hihi, dzięki, Martuś :) Ani się spostrzeżesz, a stuknie trzydziestka, a potem to już z górki :diabelek
Franklin właśnie przygalopował do mnie i szepcze na uszko, ze przesyła cioci joac buziaki
Franklinku, I love u :onajego
Franklin po wczorajszych wyznaniach cioci joac to na pewno teraz będzie ciągle takie słowa szeptał Ci do uszka
Chciałabym, aby Franklinek szeptał to mnie osobiście, ale cóż, rozsądek zwycięża nad porywem serca :P
Takie dni, tacy ludzie jak Wy dodają mnóstwo energii i naprawdę musimy to powtórzyć jak najszybciej ))
Madziu, zgadzam się w 100% - i też dziękuję za wczoraj :przytul
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline DużyZając

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 174
  • Płeć: Mężczyzna
    • Strona o Zającach i Królikach
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11830 dnia: Czerwiec 23, 2013, 16:22:10 pm »
Ufff! Wróciliśmy dopiero teraz, ale szczęśliwi i pod wielkim, pozytywnym wrażeniem! Było po prostu super! Nic nie zastąpi widoku szczęśliwych uszaków :)) DZIĘKUJEMY!!!!!

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11831 dnia: Czerwiec 23, 2013, 16:55:25 pm »

wczoraj było cudownie. :)

a oto dowód : https://picasaweb.google.com/116846818080352787855/DzienOtwartWAzyluDlaKrolikowWToruniu





PS. Ciasteczka od Uszatkowo były przepyszne!!!  :bunny:


Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11832 dnia: Czerwiec 23, 2013, 17:01:24 pm »
przepraszam za niezbyt precyzyjne opisanie zdjęć, ale jeszcze dzisiaj w nocy udało mi się wrzucić je na komp., tylko nie miałam już siły ich dobrze opisać :)

dzisiaj rano czułam się tak, jakby po mnie przejechał pociąg...:P

jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wczoraj byli z nami - ja również nie chcę wymieniać poszczególnych osób, aby o nikim nie zapomnieć  :przytul

wczoraj byli z nami nie tylko niesamowici ludzie, ale również azylowy podopieczni przebywający w domach tymczasowych - cudowna Pachino, piękny Aladyn, nieśmiała Petitka i dystyngowany Franklin :)

***

było słodko, bardzo słodko...i kolorowo :):):)





Tufi, Nobu, Lola, Mimi - króliki-symbole, których nie ma już z nami...ale tak jak wszystkie króliki, które odeszły, cały czas są obecne w Azylu





ale było nie tylko nastrojowo :P - języki, usta...:D



***

króliki była nawet na koszulkach :D

Magda :)



Dobrusia :)



pełna mobilizacja :)



czasami trzeba się jednak przytulić do królika :P



***













zielone dywany :D Soniu  dziękujemy :bukiet paczka dotarła w idealnym momencie :)









































Ania, Agnieszka i Ola  :przytul









Pachino z Anią



















































































































Kasia z Agatą (dobrze zapamiętałam? :))  :przytul















Kasia, Zuzia i Dorota  :przytul

























Ola z Magdą  :przytul Oluś dziękujemy za ogromną niespodziankę i przyjazd z dalekiego Koszalina  :przytul (za cudowny dom dla Bombaluriny również  :przytul)







Ola, Kuba i Marta :)













nasze schroniskowe wsparcie :D



























































kata_strofa i joac  :przytul













































































Kasia i Stachu :)



































Marta z Pachino  :przytul myślę, że obie dziewczyny były rozanielone :)













































nie wiem, co się tutaj stało, ale Weronikę chyba coś załamało :P











Bonsai nie dał dzisiaj popisu a'la szynszyl, wręcz przeciwnie. większość dnia spędził w indywidualnym kojcu, gdzie korzystał z kuwety - w końcu nie będzie załatwiał się na trawę!





:)



Mateuszek - obok Wojtusia naszej Ani, najmłodszy wolontariusz Azylu :P



:)

joac i Hariell :)





Zuza :)



Ania i Waldek :)





Pachino jest królikiem niezwykłym, co dzisiaj po raz kolejny udowodniła :)



***







licytację czas zacząć :)













Zuzia :)



odrobinę rodzinnie :)





Ania i Waldek - dzielny opiekun pięknej Dalili :) (obiecuję wrzucić jej zdj. z ogrodu na forum :P)



Zuzia, Karolina, Marta i Kuba :)









szczęśliwi nabywcy domków :D

Dalila



tak jak Toruś zostali szczęliwymi nabywcami domków :P (może nie będą ich mieli na wyłączność, ale jednak :))



Pan Artur :)





współsprawczyni całego zamieszania z Azylem - Agnieszka  :przytul



losowanie nagrody - konkurs na motto Azylu :D



ostatecznie



Mateuszek wybrał :P



Frutina w objęciach Marty ;)









Ania i Bonsaiii - on :P

























uszatkowo.pl  :przytul





Ania z Pachino :)





rozpusta! :P























odpoczynek :)





Marta, Kuba, Duży Zając i Magda :)





Branwen, Jachu i Fragola :)





Pączuś po metamorfozie wzbudził ogólny zachwyt :)  















śmieją się nad księgą gości! nieładnie :P







boski on :)





sister :)













[imghttps://lh3.googleusercontent.com/-D1cRYrxYHUs/UcYCu3vcIkI/AAAAAAAAmnI/ArNgeHiYPA8/w829-h551-no/DSC07298.JPG[/img]http://

u Fresy były nawet piruety w powietrzu :)























kopiemy, o tak! ;)







toast...







to dopiero drugi Dzień Otwarty w Azylu, ale będą kolejne, obiecujemy! :D





uwaga! królik :D

M.  :przytul







i nasze transportowe wsparcie (i nie tylko) na I planie :P Panie Romanie, Marcin dziękujemy za cierpliwość do nas...królików :)



















rozpusta! :P Marta i Weronika :)

































Karolina z Chocapik :)











PippiLotta i Radek :)







szanowny Bonsai był rozchwytywany :D











słodkie lenistwo













koty - króliki - psy - wielka rodzina :)

Marek - wkrótce behawiorysta królików z Azylu :P a tak na poważnie zaklinacz psów! :)









agentka Leja :)







Kurt bardzo spodobał się wybieg - jak widać Kurt wygląda świetnie :)











Franklin - poważny :D



Kurt i Franklin to byłby duet doskonały ;)



i znowu męczą króliki :P









królicza symbioza :)



dziękujemy  :bukiet :bukiet :bukiet







dzisiaj króliki z Azylu dla każdemu powiedziały coś o sobie :) - szpaqus, MartaP, kata_strofa  :przytul



















za mało było wczoraj jedzenia :D króliki wróciły do klatek, omdlały ze zmęczenia...a potem przypomniały sobie o tym, że czas coś zjeść!





naszym marzeniem i założeniem, które musimy zrealizować jest to, aby w miejscu, w którym były rozstawione kojce, powstał prawdziwy wybieg dla królików i tak się na pewno stanie :):):)

***

uszak, który przyjechał dzisiaj z Poznania, ma na pewno poważny problem z okiem :/ w pon. wizyta u doc.







***

już dzisiaj możemy powiedzieć, że w najbliższym Dniu Otwartym w Azylu aktywny udział weźmie doktor Krawczyk! :):):) w tym roku doc z powodu wyjazdu nie mógł być z nami, ale nic straconego :) rozmowy o królikach z doc, co Wy na to? :D

***

Marta to dla Ciebie, żebyś nie zapomniała do nas wrócić po wakacjach - oto dowód prawdziwej króliczej miłości  :przytul







MartaP, szacun....organizatorko! :* nie wiem czy będziemy podejmować próbę wymienienia wszystkich osób zaangażowanych w zorganizowanie wczorajszego dnia, ale jedno jest pewne, kiedy prawie 6 lat temu poznałyśmy się z Magdą, nigdy nie uwierzyłybyśmy, że kiedyś będzie tak jak wczoraj.  

teraz pozostaje nam tylko ustalić kolejny termin spotkania w tak szerokim, a raczej w jeszcze większym gronie z udziałem osób, które wczoraj po prostu nie mogły być z nami :)

***

dzisiaj wracamy do naszej codzienności, chociaż na pewno z dodatkową, jeszcze większą niż zwykle energią :)

jutro doc zobaczy naszego baranka z Poznania. przed nami też zabieg Edwarda i nie tylko, czyli jak zawsze nie będziemy narzekać na nudę :)

***

popołudniu w Azylu również panował błogi spokój...:)

***

wczoraj założona z okazji Dnia Otwartego księga gości wypełniła się pierwszymi wpisami. mam nadzieję, że tych wpisów będzie coraz więcej :) zapraszamy serdecznie do odwiedzania Azylu o każdej porze roku :) przez ostatnie 1,5 roku Azyl odwiedziło mnóstwo osób. niestety do tej pory osoby te nie mogły pozostawić po sobie śladu w postaci wpisu, ale teraz będę tego pilnować :P

***

Stachu, dzięki za fantastyczną fotorelację  :bukiet :bukiet :bukiet Bonsai z truskawką...chłopak był wczoraj króliczym bogiem :D

***

oczywiście wszystkie zapomniałyśmy o jeszcze jednym - w przyszłą niedzielę między 14-18 króliki będą brały udział w Ogólnopolskim Dniu Psa organizowanym obok Schroniska. zaproszenie, aby pojawić się tam ze stoiskiem Fundacji otrzymałyśmy od samego Marka i jest nam strasznie miło :)

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2013, 21:24:53 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline ReQ16

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 171
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11833 dnia: Czerwiec 23, 2013, 17:19:59 pm »
Piękne zdjęcia :) Strasznie Wam wszystkim zazdroszczę! Następnym razem na pewno przyjadę! :)
,,Człowiek jest królem zwierząt, gdyż przewyższa je w okrucieństwie, ale przyjdzie czas, kiedy będzie traktował mordowanie zwierząt ten sam sposób, w jaki obecnie traktuje zabijanie ludzi. Ten,kto nie szanuje i nie ceni życia, nie zasługuje na to, aby żyć``


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14812.new.html#new Zapraszam na wątek Florka.

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11834 dnia: Czerwiec 23, 2013, 17:34:37 pm »
Wiem o czym zapomniałyśmy! O zdjęciu grupowym! :) To będzie nasza misja w przyszłym roku :P No chyba że.. może tak jeszcze raz spotkać się w tym roku? :P

edit:
Stachu, udało mi się Ciebie przyporządkować do konkretnych osób! :) Nie mieliśmy okazji porozmawiać, ale i tak fajnie było Cię tam zobaczyć! :)

Kilka ze zdjęć sobie wydrukuję, bo mogłabym patrzeć na nie godzinami :*
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2013, 17:39:43 pm wysłana przez MartaP »
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11835 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:02:19 pm »
MartaP, czy Ty przez cały czas nie sugerujesz, żebyśmy zorganizowały Dzień Otwarty w październiku? :P

jutro zapytam Agnieszkę, kiedy organizują Dzień Otwarty w Schronisku - wydaje mi się, że to może być jesienią, a wtedy może, może przy okazji i my...:D ale póki zobaczymy :P w każdym razie spotkania musimy organizować częściej ;)

i jeszcze jedno :) wczoraj w wyniku przetargu domki zrobione przez Rene trafiły do 3 osób - niestety w tej chwili nie pamiętam łącznej kwoty zebranej w wyniku przetargu, ale było to ok 500 zł  :bukiet pozostałe 2 domki zostaną wystawione na licytację przez internet, tak aby Kuba miał szansę wylicytować dla Marty :D

 poza tym zebrałyśmy też datki do puszek, ale niestety puszki miały na tyle skomplikowaną konstrukcję, że musimy najpierw się do nich dostać, aby policzyć co i jak :)  
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2013, 18:07:14 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11836 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:09:54 pm »
Ja nic nie sugeruję, ja mówię wprost - spotkajmy się raz jeszcze! :P A Dzień Otwarty Schroniska to byłby idealny moment :diabelek Oby pogoda dopisała, a my już teraz zapowiadamy - będziemy na pewno :) Bo nic od dość dawna tak bardzo nie nastroiło nas pozytywnie jak pobyt w Azylu :* Tam jest taka magiczna siła :)

tatuaże, które można zobaczyć na naszych rękach, będę wykonywać nieodpłatnie :diabelek (mam go do dziś, po wczorajszym prysznicu nie chciał się zmyć.. :P).
WO AMIGO

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11837 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:27:16 pm »
A i jeszcze jedno chciałam pokazać :)

http://torun.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1907187,torun-dzien-otwarty-w-azylu-dla-krolikow-zdjecia,id,t.html#145714d176fdc702,1,3,5
Myślałam, że Dawid z torun.naszemiasto.pl nie przyszedł, a okazało się, że i owszem, był jeszcze zanim przyjechałam :) Za co serdecznie dziękuję :bukiet
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11838 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:27:43 pm »
mój też się nie zmył :P



Offline Tofik

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11839 dnia: Czerwiec 23, 2013, 18:34:20 pm »
Witam,
chciałabym się skontaktować z osobą, która jest opiekunem tymczasowym Bielinki