Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5253456 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11800 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:01:06 pm »
dziewczyny bez żartów, pakować się i przyjeżdżać...! :)

aaa i gdyby ktoś dysponował jeszcze strojem królika albo elementami takiego stroju, to byłabym zobowiązana, bo ktoś nam dzisiaj obiecał, że z chęcią przyodzieje taki strój :D (a po co czekać do przyszłego roku :P)




Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11801 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:12:44 pm »
Scampi nie daj się prosić i przyjeżdżaj :) Będzie wesoło! :)
WO AMIGO

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11802 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:27:14 pm »
dziewczyny bez żartów, pakować się i przyjeżdżać...! :)

aaa i gdyby ktoś dysponował jeszcze strojem królika albo elementami takiego stroju, to byłabym zobowiązana, bo ktoś nam dzisiaj obiecał, że z chęcią przyodzieje taki strój :D (a po co czekać do przyszłego roku :P)

dziewczyny bez żartów, pakować się i przyjeżdżać...! :)

aaa i gdyby ktoś dysponował jeszcze strojem królika albo elementami takiego stroju, to byłabym zobowiązana, bo ktoś nam dzisiaj obiecał, że z chęcią przyodzieje taki strój :D (a po co czekać do przyszłego roku :P)





ja mam taki, ale przed godz. 23 raczej się nie przyda  :diabelek

Offline Scampi

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1429
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Edzio "Dziulek"
  • Za TM: Skampusia "Cika" moje słońce
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11803 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:30:06 pm »
Scampi nie daj się prosić i przyjeżdżaj :) Będzie wesoło! :)

no domyślam się... Rano będę wiedziała więcej.. ale nie upiekę nic:( i tak nie umiem :DD

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11804 dnia: Czerwiec 21, 2013, 19:48:27 pm »
hmm, szkoda, bo na taki raczej go nie namówię :P

z Azylowych wiadomości, dzisiaj do Torunia przyjedzie Fusia :( niestety mała ma problem z łapką - musimy zrobić rtg i zaczęła kichać. Sylwia dziękujemy za opiekę nad małą  :przytul niestety z uwagi na to, że mała musi być teraz blisko wet., a Sylwia wyjeżdża z Olsztyna, musimy przywieźć Fusię do Torunia. mam jednak nadzieję, że jej sytuacja szybko się rozwiąże.

jutro do Azylu przyjedzie maluch z Poznania, z ropiejącym okiem. w najbliższych dniach trafi do nas również król z Grudziądza.

Plamek
jest już po kastracji. Devi dość ciężko znosi antybiotyk. mamy problem z apetytem. je wyłącznie zieleninę. na szczęście jelita ok.

niestety znowu mamy w Azylu oddział szpitalny, ale generalnie królom dopisuje dobry humor :) Karim godnie zastępuje Marzyciela, Frutina rządzi niczym włoska matka :], Poziomka podnosi poziom cukru, Bonsai kąpie się w żwirku z kuwety :D etc...a ludzie sprzątają i sprzątają i sprzątają...:P

Scampi nie martw się, ciast będzie wystarczająco dużo :P



Offline tymek79

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11805 dnia: Czerwiec 21, 2013, 20:58:22 pm »
Zazdroszczę Wam jutrzejszej imprezy. Z mojego zadupia to wszędzie daleko :/
Tysiek i Coffee robią duże postępy w sferze zaprzyjaźniania się, już nie polują na siebie :brawo:
Co prawda zdarzają się spięcia, ale to Coffee je prowokuje. Tyśkowi to nawet nie przeszkadza jak uszata urzęduje w jego klatce, a ta małpa szczerzy zębiska i ze swojej i z jego klatki.
Wczoraj pokazałam im, że mam takie magiczne cudo - spryskiwacz i tylko łypią okiem czy on nie jest przypadkiem w moich rękach. Ogólnie latają razem tylko każde w bezpiecznej odległości, zdarzają się noski noski, ale nie ma lizania...Może Tysiek za długo był starym kawalerem (6 lat) i nie wie jak to się robi? :hmmm

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11806 dnia: Czerwiec 21, 2013, 21:07:20 pm »
My też będziemy! Mój mąż też wolałby pójść do pracy ale nic z tego :jezyczek: obiecał. I kochane jedziemy PKSem. Nawet pieszo bym poszła.Zastanawiamy się natomiast czy coś przywieźć ale w ten upał chyba o jedzonku nie ma mowy. Czy będzie jakaś puszka na datki?

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11807 dnia: Czerwiec 21, 2013, 22:35:33 pm »
Organizatorom, uczestnikom, wszystkim przybyłym gościom i uszatym gospodarzom życzę wspaniałego Dnia Otwartego :)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11808 dnia: Czerwiec 21, 2013, 23:04:47 pm »
Odebrałam dziś króliczka z chorym oczkiem z tablicy.pl:
http://tablica.pl/oferta/oddam-za-darmo-kroliczka-miniaturke-samiczka-ID2veJN.html

Pierwsze co - szok - to hodowlaniec, a nie miniaturka :)
Oczko chore, widać, że to coś "głębszego" :(

Dziś malec (ma 4msc) nocuje u Tomka i Zuzy :) Jutro będzie ich pasażerem na gapę w drodze do Torunia.

Już teraz baaardzo Wam dziękuję, że pozwoliliście mi tak zapchać swój samochód! :* Mam nadzieję, że starczy miejsca na Wasze bagaże :P
WO AMIGO

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11809 dnia: Czerwiec 22, 2013, 21:59:18 pm »
to był fantastyczny dzień, który minął w oka mgnieniu...

mnóstw wspaniałych osób, niesamowicie szczęśliwe króliki, słodkie pyszności...najprzyjemniejsze zmęczenie pod słońcem :)

przepraszam, że nie wrzucę dzisiaj zdjęć. bardzo chciałam to zrobić, ale poległam przy zdjęciu nr 300 :P (jest ich ponad 650)
dzisiaj po prostu fizycznie nie dam rady. organizm odmówił mi już posłuszeństwa ;)



dobranoc i do jutra  :przytul

***

dziękujemy, że z nami byliście  :bukiet
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2013, 22:08:09 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline Unkasowa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 129
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11810 dnia: Czerwiec 22, 2013, 22:27:32 pm »
Widzę, że wszyscy albo padnięci albo do domów jeszcze nie dotarli. :P
Ja się bardzo cieszę z wizyty Pachino, piękność była głaskana przez ciocię Anie :D

Offline KarolinaK

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11811 dnia: Czerwiec 22, 2013, 22:33:04 pm »
Było fantastycznie w końcu Was poznać i wysciskac krole :) odpoczynek sie należy :) buziaki :* dzięki wszystkim
Suwaczek z babyboom.pl" border="0

Offline zuzia11

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 226
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11812 dnia: Czerwiec 22, 2013, 22:36:30 pm »
Kochane forumowiczki, baaardzo Wam dziękuję ze ten najcudowniejszy dzień, spędzony w zakróliczonym gronie. Bardzo miło  bylo mi zobaczyć  w realu a nie przez forum.
Hariell, Katastrofa, Joac, MartaP, Unkasowa, Szpaqus i wiele wiele innych - dziekuję jesteście wspaniali! :bukiet

Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11813 dnia: Czerwiec 22, 2013, 22:58:58 pm »
dzieki wszystkim za wspolnie spedzony czas :) bardzo milo bylo poznac osobiscie...choc bardzo rzadko sie tu udzielam, ale watek czytam codziennie :) wiec fajnie bylo zobaczyc twarze nalezace do roznych nickow z forum :)
  

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11814 dnia: Czerwiec 22, 2013, 23:03:51 pm »
No nie! Chyba wam zazdroszczę ;(
Czekam w takim razie na zdjęcia z dzisiejszej imprezy i następny dzień otwarty, na którym postaram się być :P

Offline cytryna27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 337
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11815 dnia: Czerwiec 22, 2013, 23:16:29 pm »
Było super. Wróciliśmy z mężem do Bydgoszczy padnięci jak po pielgrzymce. Jesteście super i wielkie dzięki za to co rozbicie. Głaski dla wszystkich wymizianych króliczków. Dzięki tej wizycie mój mąż przekonał się do adopcji.

Offline Ko_meta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 939
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Truskawka, Grzybek i Ciastek vel Kudeł
  • Pozostałe zwierzaki: Kaja, Mika, Jinks
  • Za TM: Czaruś (03.10.2016)[*]
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11816 dnia: Czerwiec 22, 2013, 23:19:29 pm »
A dużo było osób?  :>

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11817 dnia: Czerwiec 23, 2013, 00:01:19 am »
http://dawidchylewski.pl/dzien-otwarty-w-azylu-dla-krolikow/ kilka ujęć z dziś :)

Dziękuję Wam wszystkim, cudownie było się spotkać :* Więcej nie mam siły pisać, ale jutro.. jutro to napiszę wszystko! :*

A dla organizatorów imprezy - WIELKI SZACUN :) Jesteście wielkie :*
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11818 dnia: Czerwiec 23, 2013, 07:51:27 am »
Ja też strasznie dziękuję - za całego serca - za możliwość poznania tylu cudownych osób i wygłaskania uszaków, z których co jeden, to piękniejszy :*
To metafizyczne uczucie - zobaczyć Was w realu, zobaczyć Azyl, oniemieć przy świadomości ogromu pracy, jaką na co dzień musicie ogarnąć, zarazić się Waszym optymizmem i pozytywną energią i ... spróbować wspaniałych wypieków :*

Bardzo się cieszę, że wreszcie za wieloma nickami kryją się konkretne, a do tego przemiłe osoby :przytul
A dla organizatorów imprezy - WIELKI SZACUN  Jesteście wielkie
Oj, bardzo się zgadzam z Martą :D

Franklin, Ty wiesz...  :heart
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline KasiaDe

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #11819 dnia: Czerwiec 23, 2013, 10:51:14 am »
Ja się bardzo cieszę z wizyty Pachino, piękność była głaskana przez ciocię Anie
taaak to była wspaniała niespodzianka!!:)
Szkoda, że nie mogłam pobyć dłużej przez egzaminy, ale mam na pamiątkę ponad 10 ukąszeń:P Miło było poznać ludzi związanych z Azylem:)