Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5251855 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1060 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:24:55 pm »
od pewnego czasu męczył nas los pewnego uszaka z Rzeszowa ;) dzięki zaangażowaniu Pani Ani, mały jest już w Toruniu ;) - królik bardzo długo czekał na "kupca" na allegro - z tego co pamiętam był wielokrotnie wystawiany za 1 zł bez efektu :] i Pani Ania postanowiła wziąć jego los w swoje ręce ;)



Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1061 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:28:00 pm »
Acha, nie wiedziałam że jest taki uszak, mogłam pomóc jakbym wiedziała :( ale fajnie ze uszka są już bezpiecznie.

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1062 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:32:11 pm »
Mopsik jest już w DS ;)
Mopsik pozdrawia z DS, ma się dobrze!


Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1063 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:33:23 pm »
mika na pewno znając nas jeszcze nie raz Cię...wykorzystamy :] ;)))



Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1064 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:49:41 pm »
Ooooo...  :icon_biggrin nasz słodki Mopsiu...
Już nie będzie mnie męczyło, czy nie tęskni do głasków, które tak uwielbia...
Chłopcy dziś znów pytali, co u niego, czy nie "tęskni"...

LiHer
mam nadzieję, ze da Tobie mnóstwo radości...
Miziaczki proszę przekazać  :D




a w temacie Rzeszowskiego - słałam wici gdzie się dało, a w związku z tym, że Pani Ola niegdyś na forum rzekła i zrobiło się cicho... nie podnosiłam tutaj tematu. Po kilku rozmowach z właścicielem miałam okazję po malucha pojechać  :P

Gdy wrzucę zdjęcia to mam nadzieję, że też w nim się zakochacie  :hura:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 18:52:53 pm wysłana przez Romankia »
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1065 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:58:27 pm »
LiHer
mam nadzieję, ze da Tobie mnóstwo radości...
Miziaczki proszę przekazać  :D

u mnie jest Stefan na DT -zaczyna się cywilizować, już nie ucieka jak chce się go pogłaskać.
Mopsik jest kilka-kilkanaście km ode mnie u Agnieszki , zdjęcie dostałam wczoraj MMSem dlatego pomyślałam, że zamelduję Wam, że wszystko u niego ok.

Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1066 dnia: Styczeń 21, 2012, 19:10:33 pm »
Ojejciu... wycofał się  :icon_eek

Bidulek kochany... ale szczęście, że jest już wśród ludzi...
Jeszcze mam w pamięci, jak straszył nas leżąc błogo podczas otwierania klatki, bo AKURAT miał ochotę przysnąć, a na sugestywne sprawdzanie, czy nic mu nie jest, nakrywał łepek łapką... kładł się gdzie bądź, był bardzo ufny i spragniony człowieka... za głaski oddałby najsmaczniejszy kąsek... nawet na kolana za głaski właził sam...

... mam nadzieję, że szybko wróci mu ochota do radosnego życia...

tym bardziej prosimy wygłaskać, wycałować...  :heart
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1067 dnia: Styczeń 21, 2012, 19:11:07 pm »
Ola, apropos imion dla maluchów - skoro mama jest Astrid to może imiona z "Dzieci z Bullerbyn" - Lasse, Bosse, Ole, Brita, Ana, Lisa :D Tylko nie wiem jak tam one z płcią pasują ;)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1068 dnia: Styczeń 21, 2012, 19:15:27 pm »
kata_strofa genialnie :D tego potrzebowałam :P



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1069 dnia: Styczeń 21, 2012, 19:19:12 pm »
Wczoraj mnie natchnęło jak patrzyłam na te popierniczające kuleczki (taka sama dzicz jak bohaterowie książki Astrid Lindgren  :diabelek ) Ale nie wiedziałam, czy już coś wymyśliłaś czy nie ;)
Oczywiście imiona to Lasse, Bosse, Olle, Britta, Anna, Lisa, podwójnych literek zabrakło mi z rozpędu ;) Był jeszcze np.  baranek Pontus ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 21, 2012, 19:25:30 pm wysłana przez kata_strofa »


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta

Offline Szaraczek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 938
  • Płeć: Kobieta
  • DT POZNAŃ
  • Moje króliki: Grubson
  • Pozostałe zwierzaki: Piorun, Leon i Dasza oraz Doti i Carmen
  • Za TM: Lusia i Grubson (króliczki), Cuma, Ściema (psy), Singha i Axl (koty)
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1071 dnia: Styczeń 22, 2012, 13:37:09 pm »
Kata_strofa te imiona są BOSKIE :brawo:, ja jestem za  :icon_biggrin

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1072 dnia: Styczeń 22, 2012, 17:39:36 pm »
jestem po spotkaniu z os., którą może nam wykonać usługę mrożenia rur, konkluzje:

jak najbardziej jest to możliwe, ale tak czy inaczej napotykamy na pewne niedogodności

1. kilka godzin przed pracami trzeba zakręcić zawór - nie wiemy jeszcze do czego on służy, ale prawdopodobnie ogrzewa część tego, co jest na piętrze - kociarnia (?) - to jest do ustalenia, w tej chwili nie wiemy co "obejmuje" ten zawór...pół biedy, jeśli wystarczy zakręcić ten zawór o 6 rano, gorzej jeśli ogrzewania miałoby nie być kilkanaście godzin (trudno mi to sobie wyobrazić)

2. cena: 700 zł (w tym przeniesienie kaloryfera + usunięcie bojlera), niestety nie ma opcji wykonania samej usługi mrożenia rur/ założenia zaworów, tak, abyśmy resztę zrobili "sami" + materiały, które kupujemy sami (podobno ok 200 zł)

czyli problemy  smutny_krolik...w tej chwili poza kasą najbardziej martwi mnie kwestia zakręcenia zaworu, bo trudno mi sobie wyobrazić odcięcie ogrzewania nawet na kilka godzin, ale zobaczymy  :/

jutro spotkanie z drugim hydraulikiem i wycena porównawcza



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1073 dnia: Styczeń 22, 2012, 17:44:22 pm »
Olu, jest jeszcze jedna przeszkoda, podobno mrozy idą  :/


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1074 dnia: Styczeń 22, 2012, 17:49:39 pm »
obawiam się, że polegniemy teraz z tą hydrauliką.

chociaż może nie będzie tak źle, nie wiemy co odcina ten zawór (ogrzewanie czego), muszę porozmawiać z kierownictwem...po prostu chyba mam już przesyt hydraulików :/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2012, 17:55:58 pm wysłana przez Ola_19 »



Offline julka1

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • DT BYDGOSZCZ
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1075 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:06:06 pm »
Florence miewa sie dobrze :)









  

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1076 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:12:13 pm »
Do mnie trafił Mopsik :). jest fantastyczny. Bardzo spokojny, na początku nie za bardzo się mną interesował, lecz już powoli okazuje zainteresowanie. Jak zacznie się go głaskać to w ogóle nie ucieka :).
Bardzo się cieszę, że mogłam go adoptować.
Pozdrawiam Agnieszka




sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1077 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:15:43 pm »
Mopsik,to kopia mojej Kokusi :D

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1078 dnia: Styczeń 22, 2012, 18:37:41 pm »
w imieniu Oddziału SPK w Toruniu mam ogromną prośbę:

proszę zagłosujcie w najnowszej ankiecie krakvetu - sama jestem zniechęcona tym, jak wygląda konkurs w krakvecie, a przede wszystkim postawą ludzi, którzy uważają, iż mają monopol na wygraną i prawdę, ale to nieistotne...może właśnie dlatego musimy teraz dać z siebie wszystko.

osobiście głosuję i namawiam do głosowania, ponieważ wiem jak ważna ta wygrana jest dla naszej Agn - chciałabym, abyśmy jeszcze raz max zmobilizowali siły i pomogli Hospicjum dla Kotów Bezdomnych.

aby zagłosować, wystarczy napisać jeden krótki post w wątku powitalnym - to trwa chwilę...

Oddział SPK w Toruniu oddaje swój głos na:

http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14699
Hospicjum dla Kotów Bezdomnych [prowadzone przez Agn] w Toruniu



Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."