Autor Wątek: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)  (Przeczytany 5243288 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1040 dnia: Styczeń 19, 2012, 11:44:45 am »
Daj mu troche czasu to sie tak rozbryka, ze go nie poznasz :D
Mam taką nadzieję bo nadal patrzy na mnie jakbym mu krzywdę robiła, a ma przecież wszystko co potrzebne do szczęścia, nawet większa klatka dzisiaj przyjedzie,  może mu smutno bez innych królików?

Stefus moj kochany synus :heart
Biedactwo przeznaczony byl dla gada na pozarcie :placze moze nawet go widzial to i wystraszony skarbeczek malenki :zakochany:
Daj mu tyle ciepla i milosci ile to mozliwe,zeby poczul sie kochany i bezpieczny :zakochany:
Wycaluj go od mamuni Soni :kiiss

Jak zdobędę lepszy aparat niż ten z telefonu założę Stefanowi wątek żebyś Soniu mogła na bieżąco synka kontrolować :)
Z wycałowaniem może być problem bo nawet nie daje się pogłaskać :( odsuwa główkę albo nawet ucieka.
Póki co znalazł nową norkę :)


sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1041 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:00:37 pm »
Dzieki za przyszly watek synusia :roza:
Ta norka jest podobna do tej w ktorej byl w schronie- w drewnianej klatce ta czesc ,ktora sluzy jako domek :)
Napewno teskni tez za krolami,ale jak zobaczy ze u iebie mu dobrze to odzyska radosc zycia.
Wydaje mi sie,ze on taki smutny w schronisku tez byl ( obejrzyj fotki) albo bardzo zostal skrzywdzony,albo ma taki wyglad smutnego krolisia :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1042 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:09:07 pm »
Stefanek na pewno się rozbryka, chociaż rzeczywiście był w schronisku trochę wycofany. Ale to tylko dlatego, że nikt nie miał czasu mu tyle uwagi poświęcić. U Ciebie na pewno wszystko się ułoży  :bukiet

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1043 dnia: Styczeń 19, 2012, 16:12:19 pm »
Może ktoś chciałby przysłać materiały o Stefanku, abym umieściła w króliczych historiach???

Offline LiHer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 450
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1044 dnia: Styczeń 19, 2012, 17:00:39 pm »
Jak łaskawca wyjdzie z transportera to cyknę mu kilka fotek i może jeszcze dzisiaj założę wątek.
Nie wiem co można o nim napisać... na  pewno to bardzo nietuzinkowy królas. Wyszedł dzisiaj z klatki i jakimś cudem zostawił ją zamkniętą...

Offline po_sąasiedzku

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1024
  • Płeć: Kobieta
  • Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwi
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1045 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:35:26 pm »
No... może to wyjątkowy królik obdarzony zdolnościami paranormalnymi:))
zależy mi, aby opisać:skąd Stefcio przybył i kto go odszukał i odbił, jak tam było w azylu i jaki on jest
Sonia propozycja nie do odrzucenia  :* Może spłodzisz dla blogu dzieło pt " Moje wirtualne dzieci"???
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2012, 18:39:57 pm wysłana przez po_sąasiedzku »

sonia

  • Gość
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1046 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:57:04 pm »
Sonia propozycja nie do odrzucenia  cmok Może spłodzisz dla blogu dzieło pt " Moje wirtualne dzieci"Huh?

To niemozliwe,ja mam duuuuzo uszatych dzieci i nawet wnuczat,ale ja nie mam pojecia skad one pochodza :nie_wiem
Wiem tyle co wszyscy z watku i znam je tylko z foteczek :bunny:

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1047 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:07:47 pm »
A ja bym chciała wiedzieć co slychać u Yogusia, czy dr sprawdzał  ząbki?

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1048 dnia: Styczeń 19, 2012, 21:16:33 pm »
byłoby dobrze, gdyby doba miała 72h...;), mam nadzieję, że po remoncie będzie odrobinę lepiej pod względem czasowym

poza tym u nas jak zawsze totalne szaleństwo

od wczoraj jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami zamontowanych drzwi do Azylu - tutaj ogromne podziękowania należą się Tomkowi i Patrycji  :bukiet :bukiet :bukiet

oto kilka zdj. z wczorajszego dnia ;)










oczywiście na zdj. nie ma wersji ostatecznej i wszystko trzeba jeszcze ładnie obrobić, ale naprawę usunięcie starej futryny i samych drzwi to był mega wyczyn...2 dni temu kiedy drzwi były wymontowane, ale jeszcze zasłaniały wejście do pomieszczenia, mieliśmy spotkanie z hydraulikiem (to, które się nie udało) i żeby wejść do pomieszczenia musieliśmy długo walczyć - rzeź :]

ten tydz. bez wątpienia mija jednak pod hasłem "hydraulik"...wczorajsze informacje były niezbyt miłe - demontaż bojlera + przesunięcie kaloryfera po okresie grzewczym, czyli za 4 miesiące...? - dla nas oznacza to 100% zastój prac, bez hydrauliki nie ma możliwości zrobienia ścian i podłóg...

dzisiaj rano zaczęłam dzwonić i spotkałam się z os., która może nam pomóc - jedyne wyjście to dla nas w tej chwili tzw. zamrożenie rur - założenie zaworów i usunięcie bojlera/kaloryfera
wstępnie otrzymałam odp., że w tym przypadku jest to możliwe do przeprowadzenie, ale w zw. z tym, że zakręciłyśmy się z kluczami :P, dzisiaj fachowiec zwiedził wszystko poza naszym pomieszczeniem :P
kolejne spotkanie w niedzielę...wtedy poznamy...cenę. mam nadzieję, że nie będzie to kosmiczna kwota :( zobaczymy...wizja oczekiwania na koniec okresu grzewczego jest raczej pod wieloma względami mocno nieciekawa,
proszę trzymajcie mocno kciuki, aby to się dało zrobić teraz...(finansowo również :()

jutro bezwzględnie zamawiam okno, w końcu...sklepy z oknami są tak wspaniale otwarte, że trudno do nich dotrzeć przed zamknięciem - do 16:30 :] wczoraj byłam jeszcze w 2 sklepach i ten, w którym zamawiamy cenowo wychodzi najlepiej - zdecydowanie najlepiej

okno - 600 zł, okno z montażem, demontażem i obróbką 720 zł - w pozostałych sklepach ceny wynosiły ok 1 tys.

jak to zwykle bywa, po wizycie w schr. i moim częściowo tylko udanym spotkaniu w sprawie remontu, wizyta u doc i niespodzianka

Lottie miała wodomacicze - wstęp do ropomacicza :/ jeszcze chwila i mielibyśmy ogromny problem...

Stefanek od początku był inny niż pozostałe uszaki, trochę wycofany, ale bardzo grzeczny - może aż za bardzo ;) często jest tak, że uszaki potrzebują dość sporo czasu na to, aby zaufać człowiekowi i w pełni się otworzyć, a czasami po prostu mają taką naturę ;) i tak im zostaje ;)
może Stefan wyszedł z klatki, a potem próbował podnieść drzwiczki łebkiem? :]

Yogi w sb. będzie u doc, ale dzisiaj o nim rozmawialiśmy - myślę, że w przyszłym tyg. czeka nas usuwanie siekaczy. niestety dolne i górne siekacze nie stanowią dla siebie żadnej równoważni :/
prześlę/wrzucę na forum obiecane fotki ;) czasami naprawdę trudno nadążyć za wszystkim...a trochę tego jest...

Astrid z maluchami super, cudowna familia, jutro ogłoszenia całej ekipy na adopcyjną...

Stefan, Merlin, Astrid, Sokole Oko są od terrarystów (różnych), Masza ze schroniska (jeśli tak to miejsce można nazwać...) w Korabiewicach - wielu z Was z pewnością kojarzy to miejsce z reportaży w tv

z Maszką walczymy, nie jest łatwo, dostała 2 dawkę autoszczepionki, mamy bardzo średnie noce

na koniec chciałabym jeszcze raz przypomnieć o naszym Azylu :( ta hydraulika i zamrożenie rur to niezapowiedziana niespodzianka

Oddział Stowarzyszenia Pomocy Królikom w Toruniu
ul. Srebrnego 4F m. 69
87-100 Toruń
nr konta 51 1030 0019 0109 8530 0036 2179
z dopiskiem: Azyl dla Królików w Toruniu



Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1049 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:18:52 pm »
Azyl jest dla nas wszystkich bardzo ważny, kluczowe jest, aby powstał jak najszybciej, bardzo prosimy Was o wsparcie i przekazywanie tych informacji dalej. Jeśli dysponujecie jakimiś sprzętami, które mogą się przydać, może właśnie oknem :) - dajcie znać koniecznie. Może zostały u Was jakieś materiały po remontach mieszkania/domu, które są niepotrzebne - będą na wagę złota.

Pamiętajcie, ten azyl to pierwsze takie królicze miejsce w Polsce, będzie wizytówką dla innych - jak powinno wyglądać porządne schronisko dla królików, postarajmy się, aby ten wzór był na najwyższym światowym poziomie  :bukiet  Toruński oddział pracuje pełną parą - jest wzorem dla wszystkich innych regionów, w przyszłości w każdym województwie powinien powstać taki azyl dla królików, ale nie da się wszystkiego na raz, więc teraz wszystkie środki i siły angażujemy właśnie w ten jeden konkretny cel.

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1050 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:27:44 pm »
ais dzięki  ;)

z oknem przerabialiśmy najróżniejsze opcje :( - niestety okno musimy zrobić pod wymiar - również ze względu na to, że jest krata w murze i chcemy uniknąć dalszych komplikacji, myśleliśmy już nad oknem z demontażu etc., ale w końcu podjęłyśmy decyzję - od 2 tyg. nad tym debatujemy i musimy zakończyć ten temat :P

na hydraulice tak bardzo zależy nam dlatego, że jeśli ją zrobimy, potem pójdzie już szybko - ściany/podłogi - tutaj wizja jest już bardzo klarowna kto, jak, co  i przeprowadzka...

mam nadzieję, że niedziela przyniesie dobre wieści...

tak czy inaczej jeśli chodzi o remont tutaj gigantyczne podziękowania należą się "naszym" chłopakom...muszę przyznać, że dla mnie rozmowy z fachowcami są dość...trudne :P, ale mamy cudowne męskie wsparcie ;)

naprawdę jesteśmy bardzo blisko...i będzie pięknie...



Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1051 dnia: Styczeń 19, 2012, 22:37:00 pm »
oj gdyby nie ci faceci różni znajomi, to w Warszawie też biuro by nie prosperowało tak dobrze :) hydrauliką co prawda nie musieliśmy się zajmować, ale elektryką już i owszem, a także noszeniem niebywale ciężkich gratów przy urządzaniu pierwszego biura, a potem przy przeprowadzce na 3 piętro (horror był :P) ale się udało. Silna męska ręka przy noszeniu gratów kilkudziesięciokilogramowych albo przy ogarnianiu hydrauliczno - elektryczno -stolarsko - murarskich prac to istotna rzecz, nigdy nie do przecenienia hehe :)

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1052 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:10:24 am »
Zapraszamy do naszego wspaniałego bloga http://torunskie-kroliki.blog.pl/

W tym roku nie udało się osiągnąć pierwszej "10", ale nie spoczywajmy na laurach - myślę, że następnym razem uda nam się lepiej zmobilizować - dopiero zaczynamy przebijać się do świadomości ludzi, to była I taka akcja, ale warto ją wykorzystać dla dobra króli

Z mojej strony chciałabym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w tą akcję, a w szczególności po_sąasiedzku, dzięki której blog istnieje  :bukiet  :przytul

Pomyślmy o tym, co zrobić, żeby jeszcze bardziej upowszechnić ideę naszego króliczego bloga ;)




Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1053 dnia: Styczeń 20, 2012, 11:24:39 am »
Ja  już pisałam w innym temacie , ale i napiszę tutaj a co !!
To i tak duże osiągnięcie , wielu ludzi na pewno poznało wasz /nasz blog !!
po_sasiadzku :przytul



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1054 dnia: Styczeń 21, 2012, 11:59:29 am »
Odwiedziłam wczoraj schronisko i muszę powiedzieć, że obecni króliczy rezydenci to wyjątkowe pięknoty. Cin-cina mój mąż chciał wynieść pod kurtką (ale tenże nie był chętny do współpracy, choć pyszczek po głaski nastawiał ;) ) Tim Fionson rozrabia non-stop, podobnie jak Rychło i Chładko. A przedszkole to jeszcze inna bajka - nic tylko siedzieć i się gapić na te 5 maluczkich puchatych pocisków. Dla takich cudnych uszaków domki muszą się znaleźć błyskawicznie, nie ma innej opcji :)


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1055 dnia: Styczeń 21, 2012, 13:30:10 pm »
A co u mojego Zizou Olu?
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1056 dnia: Styczeń 21, 2012, 16:55:42 pm »
o Zizou Pani Ania na pewno napisze na forum, ale z tego co sama mogę powiedzieć, Zizou czuje się bardzo dobrze ;), mamy tylko jeden problem, zaczynają mu odrastać siekacze - zniszczenia wszystkich komórek jest w pewnym sensie kwestią szczęścia, wystarczy, że jedna komórka zostanie i ząb zacznie odrastać. Zizou za jakiś czas na pewno zobaczy doc.

kata_strofa dziękujemy za wczorajsze ogarnięcie schroniska  :przytul towarzystwo faktycznie jest nieziemskie ;)

familia pozdrawia ;)



czas wrzucić ogłoszenia maluchów na stronę i nadać im imiona :]

jutro akcja pt. "hydraulik", oby w tym tyg. udało się coś ustalić w tym temacie...znając koszt hydrauliki będziemy mogły określić już bardziej konkretnie łączny koszt remontu i brakującą nam kwotę :( na pewno nie obędzie się bez dokupienia sprzętu, ale zobaczymy jak to wyjdzie...

zdj. Rudej bierze udział w konkursie "Króliki są wyjątkowe" ;) http://www.flickr.com/groups/konkurs_kroliki_sa_wyjatkowe/

z Maszą chyba bez zmian ,- na pewno bez zmian na gorsze, tyle, że to coraz bardziej stresujące...oczyszczanie nosa, z którego sączy się ropa o specyficznym zapachu etc., ale myślę, że będzie lepiej. dzisiaj dostała dopiero 3 dawkę autoszczepionki

w nawiązaniu do Lottie i jej wodomacicza, wrzucam link do artykułu, który znalazłam http://www.lecznica-oaza.strefa.pl/biblioteka/przypadki/kroliki/wodomacicze.htm - u Lottie wizualnie nie było jeszcze jakichkolwiek objawów. kiedy doc ją otworzył "to" wyglądało po prostu jak bardzo duży dodatkowy pęcherz - zerknijcie na zdj. tej króliczki, one obrazują, co stałoby się z małą, gdyby nie tak szybka interwencja chirurgiczna :/



Offline Romankia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1057 dnia: Styczeń 21, 2012, 17:59:51 pm »
n-monika

... sorki, za często mnie tu nie ma, ale to z powodu obowiązków... i obecnie czterech uszatych maluchów w domu... oprócz świniaczka i ok. 30 patyczaków... nawet z bieżącymi zdjęciami mamy spore opóźnienie...  :D SORKI...

Zizou czuje się świetnie, szaleje za dwóch! Jest bardzo ciekawskim króliczkiem, i towarzyskim...  :icon_biggrin

uwielbia zwiedzać całe mieszkanie i przesiadywać przy kojcu Aprilki i Kubusia :-) jest miluśki, absolutnie nie agresywny, a brak zębów jakoś nie przeszkadza mu w codzienności  :icon_mrgreen wcina za dwóch, choć krojone w "drobne płatki", dobrej jakości granulat, suszki, sianko... uwielbia natkę pietruchy i koperek - zresztą za te smakołyki każdy z uszu dałby wiele! Uwielbia kopać w swojej klatce  :niegrzeczny, co nam nieco komplikuje sprzątanie, bo co rusz zmienia pierwotny układ w klatce... i wskakiwać na każde nieco odstające od ziemi "coś"... a co! choćby miał ku wielkiemu zdziwieniu nie utrzymać się na powierzchni...  ]:-> dzieciaki go uwielbiają! A on nie stroni od ludzi, jest wszędzie tam, gdzie coś się dzieje  :diabelek ... w końcu zwinąć spod ręki ołówek rysującemu dziecku to też sztuka zaczepki, by choć na chwilę "usadzić się" pod głaszczącą dłonią  :niegrzeczny

Jest jeszcze Rzeszowski król... póki co bezimienny, równie przyjazny i słodki, równie radośnie do życia nastawiony... choć w pierwsze dni lekko wycofany. Jest koloru biszkoptowego, z białą obwódką wokół ciemnych oczek, białym noskiem i brzuszkiem... śliczne umaszczenie  :lol  Teraz - jak na nowicjusza przystało - zaczepia wszystko i wszystkich z rozbrajająco słodką rudą mordką... Również uwielbia brykać i zwiedzać, pchać się gdzie tylko da się wcisnąć  :mhihi.. i podstawiać pysio pod kojec tubylców, skoro nikt do środka nie wpuszcza! Generalnie ucholki są w jednym pokoju, i choć nie biegają w jednym czasie, to akceptują swoją obecność, jakby od sporego już czasu tworzyły stadko. Rudy lewek czasem kręci się pod nogami bzycząc w najlepsze  :niegrzeczny, więc wchodząc do pokoju musimy uważać, by go nie rozdeptać  :D

Obiecuję zmobilizować się i wrzucić Wam kilka fotek zarówno Zizou jak i Biszkoptowego lewka :-)  może jakieś sugestie co do imienia się pojawią? ...

Na razie podziwiamy dziewczyny, że ogarniają cały teren schroniska... my powoli mamy problem z zaledwie czwórką...  :/

Odezwę się wkrótce, przedstawiając zdjęcia słodziaków!
Ania
Wirtualna opieka: UNKAS + Tim Fionson

TUBYLCY:-) :
Aprilka - od 29.V.10;  Kubuś Puchatek - od 11.X.10;  Świniaczek SONIQE od XI.2011
... + 30 bezimiennych patyczaków :-)

ZA TYMI NAM TĘSKNO…:
Murzynek (III.02-09.X.06), Łatusia (12.X.06-15.V.10), Gonzo (13.X.10-01.XI.11), Tosia (22.XII.10-02.XI.11)... i za wszystkimi, które były przed nimi :-(

Offline Ola_19

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2818
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Zostań dawcą szpiku
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1058 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:10:23 pm »
Pani Aniu musimy umieścić ogłoszenie "rzeszowskiego" na str. adopcyjnej i chyba pomyśleć o transporcie do T.? ;) tzn. oczywiste jest, że najlepiej ma w B. :P, ale w razie czego postaramy się odciążyć  :bukiet - Mopsik jest już w DS ;)

w zw. z tym, że  pojawiła się prośba o IBAN do przelewów zagranicznych, dorzucam IBAN do naszego wątku i do stron "o nas" ;) - tak na wszelki wypadek ;)

CITIPLPX51103000190109853000362179



Offline mika2680

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4433
  • Płeć: Kobieta
Odp: Króliki z Torunia i Bydgoszczy - dziękują, proszą i zapraszają do siebie! :)
« Odpowiedź #1059 dnia: Styczeń 21, 2012, 18:19:59 pm »
Jak to "Rzeszowski" królik?? Może ktoś wyjaśnić?? :>:>:>