Autor Wątek: [POSZUKUJĘ] DT 1.09-11.09 Warszawa, 2 króliki  (Przeczytany 2150 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
[POSZUKUJĘ] DT 1.09-11.09 Warszawa, 2 króliki
« dnia: Sierpień 29, 2011, 18:34:12 pm »
Witam,
Czy ktoś z Warszawy ma możliwość zaopiekowania się moją Karoliną i Stefanem http://forum.kroliki.net/index.php?topic=12535.0 od 1, ewentualnie od 5, do 11 Września? :) Wyjeżdżam na wesele brata a potem na urlop, a niestety moja Mama nie może się tym razem zająć zwierzakami. :icon_frown Niestety nie mam klatki w Warszawie, została w Radomiu u mojej Mamy właśnie. Zapewniam jednak żwirek, sianko, Cuni complete i 60 zł. Jeśli znalazłby się ktoś kto mógłby dopiero od 5 września to pojawi się także klatka, na weekend zabiorę Uszaki ze sobą do Radomia najwyżej, chociaż wolałabym oszczędzić im tego stresu :) Bardzo proszę o pomoc :)
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

Offline adrienne

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 111
  • Płeć: Kobieta
    • Strona Królewskiej stolicy na fb:
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Karolina + Pierniczek, Ciasteczko + Czesio
  • Na DT: Stasia, Ryszard Trzynogi
Odp: [POSZUKUJĘ] DT 1.09-11.09 Warszawa, 2 króliki
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 31, 2011, 18:55:00 pm »
Okej, w tej chwili jestem zdesperowana, jeżeli nikt mi nie pomoże to niestety nie wyjadę nigdzie, bo nie zostawiła bym ich bez opieki :) Oferta się zmienia szukam opiekuna od 5 do 11 września, z klatką, żwirkiem, sianem i Cuni Complete płacę 100 zł do waszej kieszeni + 20 zł na warzywa. Naprawdę proszę o pomoc :)
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora ~ Plut

TPRlover

  • Gość
Odp: [POSZUKUJĘ] DT 1.09-11.09 Warszawa, 2 króliki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 01, 2011, 14:17:51 pm »
Mogę Ci pomóc, natomiast miej na uwadze, że mieszkają ze mną Śnieżek (mój) oraz dwaj tymczasowicze. Wszyscy to samce - nie kastrowane. Jestem z poza Warszawy 15km na zachód (okolice Kampinosu).