Autor Wątek: Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września  (Przeczytany 6088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września
« dnia: Sierpień 27, 2011, 20:28:54 pm »


Dla odwiedzających

Nazwa Imprezy: X Targi i Wystawa Zoologiczno-Botaniczna "ZOO-BOTANICA 2011"
Data Imprezy: 2 – 4 września 2011 r.
Miejsce: Hala Stulecia (dawniej Ludowa) ul. Wystawowa 1, Wrocław (dojazd Zumi.pl)
GODZINY OTWARCIA: 10:00 – 18:00
CENA BILETU:
  • bilet normalny - 17 zł
  • bilet ulgowy (dla dzieci, młodzieży szkolnej i studentów) – 12 zł
Planowane atrakcje na stoisku: sprzedaż ekologicznych torb z logiem królika adopcyjnego; loteria dla dzieci, jedna pokolorowana kolorowanka - jeden los! (w sobotę i niedzielę)
Ważne strony:W tym roku wspólnie ze Stowarzyszeniem Ochrony Zwierząt EKOSTRAŻ!

Kompleks i okolice Hali Stulecia

Wokół Hali Stulecia znajduje się wiele miejsc i rzeczy wartych zobaczenia: sama Hala (światowe dziedzictwo kulturowe UNESCO), Iglica, fontanna multimedialna (program pokazów), Ogród Japoński, Park Szczytnicki, Pawilon Czterech Kopuł, Pergola i Zoo. :) Te wszystkie rzeczy można dostrzec na mapce dojazdowej z zumi.pl. W razie czego, mogę pomóc w odnalezieniu tych miejsc/rzeczy. :)
Kliknij, aby zajrzeć do działu "Dla odwiedzających" na stronie Hali, gdzie znajdziesz także plan kompleksu i krótki opis ww. rzeczy/miejsc.

Dla chętnych do pomocy

Potrzebujemy ludzi do zorganizowania tego przedsięwzięcia. Czekam na zgłoszenia. Każda nawet najbardziej zajęta para rąk się przyda. Szczególnie zależy mi na osobach, które posiadają wiedzę na temat chowu królików.

Jak to wygląda? Obowiązki wasze będą ograniczały się do pilnowania stoiska i udzielania informacji osobom zainteresowanym nt. SPK i królików. Jak najwcześniej się da, ustalam grafik godzin, oczywiście uzgadniając z Wami terminy. W ustalonym dniu i godzinie spotykamy się przed Halą, wcześniej kontaktując się telefonicznie. Wolontariusz dostaje plakietkę i wchodzi ze mną do środka, gdzie pokazuję mu nasze stoisko. Po wykonaniu swojej pracy dostaje się torbę i jest się wolnym. :) Oczywiście można pozostać na terenie targów. :) Ogólnie praca mało wyczerpująca, ale też nie nużąca. ;)

Pytania proszę zadawać w tym temacie. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, a także odpowiem na frapujące was pytania. :)

Zgłoszenia proszę przesyłać mi na PW.
Dla każdej osoby, która zgłosi się do pomocy przy stoisku, będą darmowe wejściówki oraz nasza torba!

PS Ostrzegam, że treść tego tematu będzie się dynamicznie zmieniała. :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2011, 22:13:40 pm wysłana przez tajniak »

Offline magda=)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2813
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Lukier
  • Za TM: Kruszynka, Maro i Mała Niusia
Odp: Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2011, 23:56:45 pm »
Kurdę! Bardzo chciałabym pomóc, ale od 2-4 mnie niema... Jak na złość!!
Suwaczek z babyboom.pl" border="0 

Is­to­ty ludzkie to je­dyny ga­tunek zwierząt, których szczerze się obawiam.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
Odp: Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 28, 2011, 11:55:10 am »
A chciałem do Ciebie dzwonić po pomoc. :( Może kto inny? :)

Offline ais

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 1754
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 02, 2011, 17:09:45 pm »
Polecam nasze stoisko na tych targach, można wygrać suszki dla królików :))

Stoisko razem z Ekostrażą - bardzo pręznie działającym stowarzyszeniem z Wrocławia, robią wiele poważnych interwencji, polecam gorąco zarówno odwiedzenie naszej części stoiska jak i poznanie ludzi z Ekostraży i nawiązanie kontaktów.

Maciek już wstawil powyżej wszystkie potrzebne linki - jak dojechac na targi i gdzie one sie odbywają.

Nasz apel jest nie tylko o pomoc na stoisku - po prostu wpadajcie jako goście, jeśli jestescie we Wrocławiu jutro czy w niedzielę :)


Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Zoo Botanica 2011, Wrocław, 2-4 września
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2011, 19:30:05 pm »
Jak było? mozna liczyć na jakąś fotorelacje?