Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 501210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #720 dnia: Listopad 15, 2012, 20:31:29 pm »
Wystarczy nam niespodzianek, całe szczęście, że to nie jest jeszcze inny uszak poza tymi, o których pisała miła :)
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #721 dnia: Listopad 15, 2012, 21:29:26 pm »
zgaga14 mleko kocie mile widziane - na PW wyślę Ci adres do siebie.

Właśnie wróciłam do domu (dzięki ogromnej pomocy Mirelli wróciłam teraz a nie później) - maluchy mają 4-5 tygodni. Wszystkie mają objawy wskazujące na grzybicę i kokcidozę. Przed przyjazdem do nas poprzedni "właściciel" w czymś je wykąpał więc wyglądają nieciekawie. Wszystkie będą kąpane w Imaverolu, "szamponie" który wyleczył Rudo i Borowika oraz będą brać Bactrim na Kokcidozę.

Postanowiłyśmy z miłą, że jeśli ktoś zechce zostać Wirtualnym Opiekunem danego malucha to będzie mógł nadać mu imię - także w chwili obecnej wszystkie są bezimienne :)

















I nasz nowy Duży Przyjaciel:





Przepraszam za jakość zdjęć, ale są robione komórka.

Prócz apelu o rzeczy które wypisała Mirella chciałabym powiedzieć, że bardzo by nam się przydały klatki 100 cm - takie mieszczą się na regałach, większe niestety nie. Najlepiej pasują klatki Ferplast Rabbit 100 - http://www.zooplus.pl/shop/gryzonie/klatki_domowe/dla_krolika_miniatrurki/klatka_100/33003





Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #722 dnia: Listopad 15, 2012, 21:33:15 pm »
aaa szary i brazowy brzdac!!! co za cuda!!!
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline szyszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2639
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Skalar
  • Pozostałe zwierzaki: piesek Miki
  • Za TM: Tola, Lola
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #723 dnia: Listopad 15, 2012, 23:35:43 pm »
Jeśli ten 3 to samiczka to bardzo do niej by pasowało imię Sówka, nie wiem czemu, ale mi pasuje :D Śliczne brzdące *-*
Szyszka Szyje - akcesoria dla zwierząt, ludzi, spódnice tiulowe, posłania, plecaki, wkłady do transporterów.


http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14139.0.html
 Tolcia - 14.10.11-06.03.14 (*)

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #724 dnia: Listopad 16, 2012, 00:01:29 am »
Biedne maleńśtwa.. jak będę po wypłącie na pewno coś Wam przeleję, na razie pozostaje mi trzymać mocno kciuki..

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #725 dnia: Listopad 16, 2012, 00:38:34 am »
a ja wlasnie teraz wrocilam , bo pojechalam jeszcze po "niespodzianki " z poznania : caly wor CC  :niespodzianka i caly wor CN  :balet: -
bedziemy mialy czym karmic grzybiarzy i "grzybiarsko-kokcydjozowe" maluchy :hura:  marta1984 - zdjecia jutro - podziekowania dla "swietych mikolajow " poznansko - warszawskich  :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet
- troszke to trwalo ale przyszlo w najodpowiedniejszej chwili
i wlasnie nadszedl rowniez ten czas aby....

do zrobienia :
- zlozyc podwojna klatke od swietych mikolajow  :lol
- zlozyc trzeci regal i 'zalatwic klatki 100" i do kazdej kuwety i poidla i pasniki
- odkarmic maluchy i wyleczyc i je odchowac - o tu totalny brak misek najlepiej porcelanowych i podkladow i mleko tez sie przyda  - klatki dla nich sa  
- w ekspresowym tempie wykastrowac hodowlanca - znalazl sie juz DT - kochana mas  :bukiet :bukiet
- wysterylizowac Łaciata
- wysterylizowac/wykastrowac Miske/Miskiego
- przeprowadzic operacje usuniecia trzeciej powieki u Boba wraz z kastracja
- wyleczyc do konca Rudo i Borowika _ potem - kastracja

ale udalo sie :

w tzw miedzyczasie z powodzeniem i bez komplikacji wysterylizowac  Pysie i Chico oraz wykastrowac wszystkich chlopakow : Liska , Nevilla, Baksa, Wacka, Marcela oraz Czarka - ( wszystkie mialy rowniez przyciete pazury i zebiszcza  :lol  )
takze wszystkie czuja sie juz ok - wszystkie sa zdrowiutkie - TYLKO BRAC, BRAC, BRAC .... -  :diabelek

a na koniec :

czesiunia -  :nie_powiem - pieknie wcina -  :nie_powiem - przytyla kolejne 40 dkg -  :nie_powiem - zjadla juz polowe jednej nowej paczki przez troszke wiecej niz tydzien ( podobno ta "wieksza"  :> ) - i zaczela rozrabiac - :nie_powiem
ale niestety ropien nie daje za wygrana - czeka czesie kolejny zabieg czyszczenia :/ - kolejna narkoza  :/- usuwania zebow juz nie bedzie bo nie ma juz co usuwac :/ w tym rejonie  - ale jeszcze nie teraz - jeszcze niech dzielna dziewczynka  nabierze sil !!

jest duzo do zrobienia ale ufam ze przy waszej pomocy uda sie to wszystko wykonac bo bez was .... :hmmm sie nie da   :lol

toby bylo na tyle - ide spac - kolorowych snow zycze wszystkim i wszystkim krolikom naszym - pa pa

jejku jejku zapomnialam o najwazniejszym - od wirtualnego opiekuna czesi - Pani Wioli - przyszedl specjalny przelew na jej leczenie i sopockie uszoli - Pani Wiolu - bardzo ale to bardzo dziekujemy i czesia slicznie sie klania ze swojego DT - :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet :bukiet  

i juz zupelnie na koniec podziekowania dla wszystkich ktorzy nam pomogli, pomagaja i beda pomagac
( jak dostane liste to wrzuce ja tez :lol )  :bukiet :bukiet :bukiet


Offline asiol

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 966
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin, Poznań
  • Moje króliki: Jenis, Mundek
  • Pozostałe zwierzaki: koszatniczki, w P-niu pies i gekon
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #726 dnia: Listopad 16, 2012, 06:50:19 am »
Mikołaje się cieszą :), ja z mojej strony przepraszam, że akcja z workami tak długo trwała :( Miziaki dla wszystkich, Marta mnie też urzekł szary i brązowawy brzdąc :))

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #727 dnia: Listopad 16, 2012, 07:38:12 am »
hehe dlatego podpytywałam bo pisałyscie ze własnie jedzenia dla gromady nie macie:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #728 dnia: Listopad 16, 2012, 09:33:45 am »
Dziewczyny, jesteście wielkie!
A maluchy są tak rozczulające, że aż  zatyka!

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #729 dnia: Listopad 16, 2012, 10:09:06 am »
Halo! :) Ja mam możliwość załatwienia podkładów w producenckich cenach, zróbmy zrzutę, to zamówię Wam :) To są podkłady TUFI.
WO AMIGO

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #730 dnia: Listopad 16, 2012, 10:17:50 am »
Wow, ile pomocy do uszaczków trójmiejskich poszło :D - jak super :D :D Powoli trójmiejski azyl zaczyna rosnąć w siłę :D
Ale też wyczuwa się u Was, dziewczyny, tyle pozytywnej energii, woli działania i zmieniania tego paskudnego świata na rzecz rzecz uszaków, że to jest zaraźliwe! Jesteście niesamowite :* :* - i wszystkie DT, które zajmują się uszolami. Małgosiu MAS - Ty to masz ogromne serce  :bukiet :bukiet :bukiet
Czesiulka walczy, szkoda, że ropień też :( ale dobrze, że maluszka je i robi się silniejsza, bo będzie jej to potrzebne do walki z ropniem. Kochana Czesiulka :*
A nowe maluszki przepiękne, jak każdy królik, Ciekawe, jak z ich zdrówkiem?
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #731 dnia: Listopad 16, 2012, 10:19:13 am »
MartaP SUPER! powiedz jaki był by koszt to ja też postaram się dorzucić do zakupu, bo w aptekach te podkłady są strasznie drogie :/

Jeszcze tutaj powtórzę apel, że bardzo ale to bardzo potrzebujemy DT - zwłaszcza takie które by chciały wziąć do siebie i poopiekować się Rudo i Borowikiem. Fakt ze nie mają już objawów grzybicy. Jednak kuracja wciąż trwa, a pewność, że są zdrowe będzie jakiś miesiąc po zakończeniu leczenia - czyli osoby bez zwierzaków (żeby uniknąć ewentualnego zarażenia) a chętne na DT bardzo bardzo potrzebne.

Wiem, że zanudzam was czasami naszymi potrzebami, ale w chwili obecnej sytuacja jest bardzo ciężka. Dla osób, które preferują podarunki rzeczowe: bardzo potrzebujemy wielu rzeczy, które z chęcią przyjmiemy (używane lub nie):
- transportery
- klatki 100 cm (najlepiej Ferplast Rabbit 100 - idealnie pasują na regał)
- miski
- poidła
- kuwety
- żwirek drewniany niezbrylający
- podkłady higieniczne (najlepiej w rozmiarach 90x60 lub 60x60)
- strzykawki jednorazowe
- karma (najlepiej Cuni Complete)
- paśniki
- rękawiczki jednorazowe
- ręczniki papierowe
- podgrzewacz przepływowy do wody (niestety mamy wciąż tylko zimną wodę w azylu)
Na chwilę obecną to wszystko co jest najpilniejszymi potrzebami. Jest niestety tego sporo :/ Jeśli ktoś chciałby nam coś podarować to bardzo prosiła bym o kontakt mailowy na adres bogumila.szulakowska@kroliki.net albo na PW lub z miłą (Mirella)
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 10:38:25 am wysłana przez nellciaa »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #732 dnia: Listopad 16, 2012, 10:48:57 am »
pokazalam maluchy przyjaciolom i udalo sie zwerbowac dwoch WO :
na razie rezerwacja - pozostaje juz tylko formalnosc  :>
moze po kolei (wg zdjec z poprzedniego posta) :

kroliczek nr 1 - szaro-bury
kroliczek nr 2 - bialy - wirtualny opiekun p. Maria ( deklaracja ) - imie krolisia ....( mysli jeszcze  :>)
kroliczek nr 3 - szary -wirtualny opiekun p. Mariusz (deklaracja) - imie krolisia Harrison
kroliczek nr 4 - czarny
kroliczek nr 5 - bialo/czarny
kroliczek nr 6 - czarno/bialy

dziekujemy i zapraszamy do adopcji wirtualnej pozostalych kroliczkow !! - pierwszy WO nadaje imie !! !!

nellciaa, nellcia bedziemy mialy maszynke do podgrzewania mleka  !! - moja kumpela znalazla po swoim berbeciu i jeszcze szuka butelki z miarka do tego podgrzewacza  - Marysia - prawie wirtualny opiekun kroliczka nr 2  :bukiet :bukiet

kto nastepny ??

Offline PippiLotta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2917
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #733 dnia: Listopad 16, 2012, 12:14:55 pm »
Ode mnie do Mirellki idzie: 50 podkładów, 2 klatki 100cm oraz 8kg cuni complete, tak więc jesteśta zabezpieczone na kilka dni :) Pozdróweczki i uściski dla przewspaniałych inspektorek i uchatych puchatych maluszków i dużaczków i wszystkich większych i mniejszych pomocników :)


Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #735 dnia: Listopad 17, 2012, 10:59:36 am »
wczoraj maluchy zjadly pieknie mleczko , same chetnie pily  :lol , troszke gorzej im poszlo z lekiem Bactrim - a propos ten lek po wyschnieciu "skleil" mi palce, przy podawaniu troche mi wycieklo   :hmmm, pierwszy raz mam doczynienia z tym lekiem - ktos wie czy to normalne?  :hmmm - maluchy natomiast po nim czyscily sie dosc dlugo  :lol - a tak w ogole to bardzo wesole male szkraby jak to berbecie - najcudowniejszy widok jak z predkoscia perszinga przemierzaja klatki wzdluz i wszerz  pedzac na oslep  - komiczny widok  :lol  - sa bardzo ciekawskie swiata - jak tylko zauwaza ruch w zasiegu ich wzroku od razu "stercza" z pyszczkami przy kratach  :lol - zachowuja sie tak niewinnie sa takie ufne takie radosne az mnie w dolku sciska na sama mysl ze mialy zginac w paszczy weza pozarte zywcem  , cos niesamowitego , patrze na nie dotykam i jeszcze mi sie nie chce wierzyc ze ich los mial sie skonczyc w zupelnie inny sposob. to ze jakas super lampa badajaca zdrowotnosc "zywej karmowki" zaswiecila inaczej niz "zwykle" to byl dla nich cud - te szesc okazaly sie byc nie w 100% zdrowe a pieciu innym sie nie udalo ..... ale mamy te szesc i naszym obowiazkiem jest zadbac o lepsze jutro dla nich , takze prosze o pomoc ( bede upier...iwa  ;))

o zglaszanie sie chetnych do pomocy na pw do mnie lub nellci :
WOLONTARIUSZY !! - maluchy trzeba karmic przynajmniej dwa razy dziennie a cala procedura zajmuje ok.1.5-2.00 h jednorazowo !!  - trzeba przygotowac mleko , podac w tempie powolnym tak jak kazdy znich moze przyjac tak dawke ( 15ml)  potem wymasowac brzuszki aby unikna wzdec, "przekonac do leku ( 2ml Bactrim ) - potem wyczyscic klatki i wymienic podklady ( nie myslalm ze nam sie przydadza "60"/"70" ki- na szczescie mialysmy  :) od ostatniej zbiorki )
uzupelnic wode i sianko ( maluch na szczescie wcinaj je az milo  :jupi ) - i to wszystko razy 6
no i nie da sie zapomniec  ;) o pozostalych rezydentach w liczbie 10 a od niedzieli w liczbie 12 !!
szukamy
DOMOW TYMCZSOWYCH a najlepiej DOMOW STALYCH

prosimy rowniez o
WIRTUALNYCH OPIEKUNOW : na razie jest tylko dwoch ( Łaciata i  Czesia ) i dwoch dla maluchow
staly doplyw funduszy nawet tak minimalnych bardzo bylby dla nas pomocny

oprocz akcesori o ktorych napisala nellcia :
najbardziej potrzebne rzeczy od zaraz to ZWIREK - dla starszych i PODKLADY HIGIENICZNE !! dla mlodszych

joac jak dostalysmy info o tych szesciu maluchach i stanelysmy przed wyborem - brac czy nie ? ( gdy w drodze kolejnych trzech rezydentow juz bylo )
to sila rzeczy pojawila sie mysl : o ja pier...ole jak my sobie z tym damy rade ?? kiedy ledwo juz teraz dajemy !!
JEST NAS ZA MALO - my dwie i czterech wolontariuszy ( po jednym dniu w tygodniu ) I kasia dwa razy w miesiacu  - w zasadzie jest w biurze codziennie tylko jedna osoba - sa dwa/trzy dni ze sa dwie (zalezy od tygodnia)  - JEST NAS ZA MALO  
i zapadla cisza...nieme spojrzenia
zadna nie chciala decydowac i brac taki obowiazek na barki - MY TEZ JESTESMY WOLONARIUSZAMI  - czyli ludzmi ktorzy poswiecaja czasu tyle ile moga - a kazdy z nas ma tego czasu ograniczona ilosc - nasze rodziny , praca , obowiazki....  - za malo czasu .....chocby sie chcialo zeby bylo wiecej
i mysl i watpliwosc ... damy rade ? ...... bo przygarnac - zaden problem ale co dalej co jutro , pojutrze....

i ta watpliwosc i to milczenie  trwalo moze przez .... kilkanascie sekund  - bo jak my nie damy rady to kto ....? kto przygarnie szesc sierot tak w jeden dzien ? kto je wyleczy i odkarmi .. no kto ?

nie ma czasu na watpliwosci , nie ma czasu na milczenie bo jesli sie zatrzymamy i pomyslimy to ..... przeciez jest oczywiste ze to jedno wielkie wariactwo - nie ... nie ma czasu ... trzeba " leciec jak przecinak a moze pomyslimy jak przyjdzie na to czas...

ale bez waszej pomocy to my na pewno nie damy rady .... dajcie nam sile i wiare i ... no niestety musze to napisac .. fundusze ... prosze

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #736 dnia: Listopad 17, 2012, 13:32:42 pm »
miła - ten Bactrim jest w formie syropu dlatego Ci sie paluchy skleiły :)

I super, że maluchy dały sobie radę z jedzonkiem :) może lepiej najpierw podać im Bactrim a potem mleko? :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 13:38:27 pm wysłana przez nellciaa »

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #737 dnia: Listopad 17, 2012, 14:05:26 pm »
ja teraz też właśnie podaję Lorci bactrim, jest to syropek, który faktycznie po wyschnięciu trochę robi się klejący.. :) Ale najważniejsze, żeby maluchy były zdrowe! :)
WO AMIGO

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #738 dnia: Listopad 17, 2012, 15:34:37 pm »
Byłam dzisiaj przy karmieniu maluchów. Sami popatrzcie jaki to słodki widok :)
http://imageshack.us/a/img9/5397/20121117134457.jpg
http://imageshack.us/a/img402/2429/20121117140302.jpg
http://imageshack.us/a/img837/3109/20121117140240.jpg
http://imageshack.us/a/img441/4483/20121117135903.jpg
http://imageshack.us/a/img593/2527/20121117135513.jpg
http://imageshack.us/a/img405/4633/20121117135557.jpg
http://imageshack.us/a/img37/6864/20121117135154.jpg


Moi synowie właśnie wysłali maila w sprawie adopcji wirtualnej uszaczka nr 4 - czarnego malucha. Chcą go nazwać Kolumb, niech mały odkrywa świat. Całe życie przed nim :)

« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2012, 15:50:48 pm wysłana przez kasia72w »
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #739 dnia: Listopad 17, 2012, 23:48:56 pm »
to moze zaczne od podzienkowan ( prosze o wybaczenie jak cos mi umknie) :

Maluszka - za przelew  :bukiet
Bbutterfly - za przesylke ( jeszcze nie doszla ale juz w drodze  :lol )  :bukiet
PippiLotta - za podklady i CC ( jeszcze nie doszla ale juz w drodze  :lol )  :bukiet

asiol - marta1984 - obiecane zdjecie ( asiol ty sie nie martw co sie odwlecze to nie uciecze  ;) - przesylka przyszla w sama pore  :bukiet :bukiet


PUSZKIN  :bukiet : i Dorocie za transport  :bukiet



zgaga14 - Elzbieta1950 - podajemy maluchom mleko zakupione u weta : "kitty milk - firmy beaphar



nellciaa - MartaP -Bactrim aaaa to to jest syrop , no to wszystko jasne - troszke sie balam ze maluchy sie "wypaskudza" i futerko im sie poskleja i trzeba bedzie je czyscic ale moga sie pieknie doprowadzic do porzadku same - dziekuje za podpowiedz  :lol

szyszka - nie gniewaj sie ale kroliczek nr 3 niestety nie zostal sowka tylko harrisonem - taki byl wybor jego WO  :lol
i dalej szukamy WO dla maluchow - "konkurs" trwa - kto pierwszy ten lepszy ten nadaje imie :

kroliczek nr 1 - bury - czeka na imie (WO)
kroliczek nr 2 - bialy - wirtualny opiekun p. Maria ( deklaracja ) - imie krolisia Kazio
kroliczek nr 3 - szary -wirtualny opiekun p. Mariusz (deklaracja) - imie krolisia Harrison
kroliczek nr 4 - czarny - wirtualny opiekun synkowie Kasi (kasia72) - imie krolisia Kolumb
kroliczek nr 5 - bialo/czarny - czeka na imie (WO)
kroliczek nr 6 - czarno/bialy - czeka na imie (WO)

kasia imie solo mi sie bardziej podobalo  ;) - moze pogadasz jeszcze ze swoimi synkami co  :P  a chcialam tutaj napomknac iz "podsluchalam" dzisiaj rozmowe tych dwoch mlodych dzentelmenow , jak dogadywali sie co do "zrzuty" ze swoich kieszonkowych co miesiac - bo to synkowie kasi sami podjeli decyzje , sami wybrali kroliczka i sami postanowili sie zrzucac co miesiac ze swojego kieszonkowego  - male zuchy z tych twoich chlopakow kasia , wiesz ? :lol

nie pozwolcie zostac krolisom bez imion - ADOPTUJCIE WIRTUALNIE I NADAJCIE IMIONA MALUSZKOM  
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13009.0.html
kasia mysle ze sie nie obrazisz jak to wrzuce jeszcze raz  :
króliczek nr 1 - bury - czeka na imie (WO)

kroliczek nr2 - bialy - WO: p. Maria - imie Kazio

kroliczek nr 3 - szary - WO: p. Mariusz - imie Harrison

króliczek nr 4 - czarny - WO synkowie Kasi - imie Kolumb

króliczek nr 5 - bialo-czarny - czeka na imie (WO)

zabraklo kroliczka nr 6 ( ale bedzie jutro :) ) - ten najmniejszy , ten najslabszy - ten ktory najmniej je maluszek- ale u nas szybko wzmocni sily - mam nadzieje

i jeszcze chcialam wam pokazac co dzisiaj zaczelysmy a jutro skonczymy znaczy porzadki :
powstal kacik "pierwszej pomocy "  ;) :


i "trzeci regal" czyli historia naszej "króliczej sciany":
na poczatku sciana byla pusta ( no to nie ma co pokazywac  ;) ) , potem bylo tak

a potem tak:

a nastepnie tak ( oczywiscie na regale stanely klatki  :lol):

i w miedzyczasie tak ( na biurku po prawej w konu tez stanela klatka i z lewej strony pod oknem tez :) :

a teraz jest tak i tak pozostanie bo juz nic wiecej nie da sie na "krolicza sciane "  wcisnac  :P - dwie nowe klatki do uzupelnienia w drodze (ta jedna dolna ze zdjecia pojedziue do DT wraz z Nevillem )


to tyle na dzis - mysle ze byl to owocny dzien , dobry dzien - no nie nellcia ?