Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 501293 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 04, 2012, 18:09:26 pm »
Bobo pozdrawia z DT oraz trzyma kciuki za Czesię  :przytul:





Offline baba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 05, 2012, 08:23:29 am »
Cześka  :heart :heart :heart

Ja chętnie też dorzucę drobiazg na bazarek  :bukiet

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 05, 2012, 11:03:19 am »
chwilowo kryzys zarzegnany ufff - bylo ciezko , bardzo bardzo ciezko - tak jak w piatek czesia dala nam nadzieje, ogromna nadzieje  - zaczela jesc i to bardzo pieknie tak w sobote nic - "zero" - "zero jedzonka i "zero" bobkow - nie zrobila ani jednego bobka i przez sobote i przez niedziele - zaczela sie panika - dokarmianie na sile podawanie lekow, ogrzewanie termoforem i konsultacje z dr krawczykiem przez telefon ( dr krawczyka niestety nie bylo w sobote w pracy) - Kaska robila wszystko co w jej mocy  - a czesia byla coraz slabsza i slabsza az nawet przestala sie myc i zaczela sie slaniac  -  niestety juz myslalysmy ze to kwestia godzin , ze juz do ranka niedzielnego nie dozyje - czeska odbierala nam nadzieje - ale nie poddala sie,  walczyla i przezyla slabiutenka ledwo dychala ale zyla - nic nie zjadla nic nie wypila ale zyla - cud - wiec dalej akcja dokarmiania , dogrzewania w ruch poszedl dodatkowo metronidazol aby ja "przepchac" - i walka, walka opikunow i walka czesi - i o godz. 9.30 zaczela czesi leciec glowka - no to koniec - ostatni promyk nadziej pryskal - i tak kilka godzin... - po poludniu stal sie cud , cud na ktory czekalysmy - czeska "wyrzucila z siebie " kilka przecudownych bobkow - i znow nam dala nadzieje - poranne leki zadzialaly zaczela jesc samodzielnie - niewiele bo niewiele ale samodzielnie - owsianka zadzialala i leki tez !!! - czesia zrobila sie tyroszke silniejsza - a wieczorem znowu ..... wieczorem znowu kryzys - znowu czesia slabsza i znow dokarmianie i  podawnia lekow - no masakra !! - i tak przez cala noc - i dzisiaj rano ....... no wlasnie , dzisiaj rano czesiunia w koncu zaczela jesc - wydalila z siebie dzisiatki bobkow w godzinach porannych  !! - "odetkala" sie i to byl ten cud na ktory tak czekalysmy - i znowu dala nam nadzieje - dzisiaj zjadla , dzisiaj nabobkowala , dzisiaj bedzie tez miala wizyte u doktora , dzisiaj ..... jest dzisiaj choc wydawalo sie juz ze go nie bedzie ... dla czesi ... ale jest dzisiaj dla czesi , naszego malutkiego herosa - i bedzie jutro i pojutrze .... taka teraz mamy nadzieje razem z czesia  !! :

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 05, 2012, 11:07:08 am »
Nasza kochana  Czesia, żywotna dziewczynka :* :* Czekałam na takie wieści o malutkiej!!! Ciągle trzymam kciuki za królinkę - walcz, maluszku, nie dawaj się!
Wspaniale, że Czesia jest pod taką troskliwą opieką kochających, zaangażowanych opiekunów -  :bukiet :bukiet :bukiet
Czesiulku -  :heart :heart :heart :* :* :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 05, 2012, 12:35:08 pm »
joac, baba - dziekuje bardzo za odzew "bazarkowy"  :bukiet  - zglosilam fanty na bazarek do spk ale jeszcze nie mam odpowiedzi - moze teraz bedzie w-wa jak PippiLolla pisala , pewnie teraz ustalana jest kolejnosc dla ktorych regionow bedzie organizowany bazarek - wiec musimy poczekac  - jak cos bede wiedziec to niezwlocznie dam znac

i dziekuje za trzymanie kciukow za czeske - nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego jak bardzo tego rodzaju pomoc pomaga - dobre slowo !! - ze gdzies tam na drugim koncu Polski ktos jest , ktos kto mysli o czesce , martwi sie i trzyma za nia kciuki - zyczy jej zdrowia - bardzo , bardzo dziekuje za takie slowa bo nie spodziewalam sie ze one pomagaja az tak - joac, Solvieg, ewa2610, puszkin, Skittles, baba ...  i wszystkim,  ktorzy te kciuki trzymaja :bukiet  :bukiet  :bukiet

i sonia .... sama nie wiem jak ci dziekowac  :bukiet :bukiet :bukiet

musze wam wszystkim tutaj napisac o soni , choc pewnie juz dawno wiecie ze ma ogromniaste serce dla zwierzakow ,  wiec  ..:

szukalysmy karmy ratunkowej JR Farm Breifutter , po wszystkich internetowych sklepach polskich ( okazalo sie ze ta czeska polubila i wcinala bez oporow)   - i lipa - brak towaru  :icon_sad i nie wiadomo kiedy bedzie - mialysmy tylko jedna paczuszke cudem zdobyta , ktora czeska w 2/3 wciagnela przed operacja gdy tak slicznie przytyla 15dkg w ciagu 1.5 tygodnia a tu nagle wizja:  BRAKU TOWARU  - wiec w te pedy zaiskrzyl pomysl - w niemczech ta karma jest dostepna w sklepach internetowych tylko ze bez wysylki do polski :icon_sad - no to wiele sie nie namyslajac wyslalysmy emaila do soni czy moglaby pomoc w zdobyciu tej karmy  - jaki byl odzew ? - pewnie sie juz wszyscu domyslaja -napisze tu tylko tyle :  przesylka jest juz w drodze  :lol troszke potrwa zanim przyjdzie ale przyjdzie dla czesi

sonia - rzadko sie spotyka az tak bezinteresowych milosnikow zwierzat , tutaj wszyscy jestesmy milosnikami i pewnie wyjatkowymi  :lol , kazdy pomaga jak tylko moze ale ty tak duzo pomagasz innym ze nie spodziewalam sie az takiej ekspresowej reakcji z twojej strony - nie wiem co jeszcze napisac ..... chyba wiecej nie trzeba  :lol , moze czeska sama pokaze jak bardzo lubi "owsianke" i jak na nia czeka ...( zdjecie ktore dostalam przed chwila - ta pusta micha przed czesia to po owsiance wlasnie)
czeska w transporterze czeka na wizyte u dr Krawczyka  :

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 05, 2012, 12:42:00 pm »
BRAWO CZESIA  :hura:  :balet:  :hura: BRAWO SONIA  :pokoj:  :pokoj:  :pokoj:  BRAWO SOPOT  :doping:  :doping: Dziękuję, że jesteście i pomagacie  :bukiet
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 05, 2012, 12:47:46 pm »
Dołączam się do Okrzyków Solvieg :D - Czesia ma wielu przyjaciół, którzy się o nią martwią, i myślą, i ślą dobrą energię (a niektórzy, jak Sonia, nawet konkretne, tak potrzebne produkty)
Zgadzam się, że Sonia to człowiek o ogromnym sercu, tak czułym na los zwierząt i zaangażowanym :* :*
Wy też, dziewczyny, jesteście niesamowite, pamiętajcie o tym!!!!

Ściskamy wraz z bandą, będzie dobrze, Czesiaczku :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 05, 2012, 12:59:06 pm »
Czesia jest od ponad tygodnia w Toruniu pod tutejszą znakomitą opieką.
A Sonia rządzi zawsze :pokoj:


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 05, 2012, 13:02:39 pm »
Brawo, Czesiu! Oby tak dalej! Teraz musi być coraz lepiej!


Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #630 dnia: Listopad 05, 2012, 13:08:50 pm »
kata_strofa : no wiadomo ze znakomita : KASKA , KASIA   :przytul  :heart   :przytul
My tu po prostu mamy zdolnych lekarzy i najlepsze pod słońcem pielęgniarki  :bukiet


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

sonia

  • Gość
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #631 dnia: Listopad 05, 2012, 13:16:47 pm »
Dziewczyny,tak sie wzruszylam,ze az sie poplakalam :placze dzieki wam za mile slowa :* wiecie ja to jak moge pomoc jakiemus zwierzeciu to czuje sie wprost cudownie! Kazdy z nas tu tez pomaga jak moze.i na ile kogo stac.
Marzy mi sie,zeby takich ludzi  bylo jak najwiecej :bunny:
Czesiulek,zdrowiej nam krolisiu  :heart

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #632 dnia: Listopad 05, 2012, 13:24:49 pm »
Tak ,Sonia jest przewspaniała , wszyscy to widzimy . Zawsze pierwsza  pomaga .  :przytul
Katka  ma także wielkie serducho dla królików. Niewiele pisze , niewiele mówi , ale za to dużo robi.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #633 dnia: Listopad 05, 2012, 14:50:42 pm »
mila marta p chyba jutro bedzie w toruniu z rodi i ziolkami drobnymi dla czesławy
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #634 dnia: Listopad 05, 2012, 15:07:05 pm »
Do Czesi na pewno dotarła wiadomość, że Ciocia Sonia ma dla niej pyszną karmę :) także to na pewno też dopingowało Czesie by trzymać się przy życiu :)

Mam nadzieję, że Czesia nas więcej już nie wystraszy...

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #635 dnia: Listopad 05, 2012, 16:17:56 pm »
czesia wlasnie wrocila od doktora. Pan doktor byl bardzo zadowolony ze stanu "paszczy" czesi a na zator czeska bedzie jeszcze dostawac metronidazol przez tydzien aby sie horror z weekendu nie powtorzyl  :lol . Powiedzial tez ze karma JR Farm Breifutter to doskonaly wybor dla krolisia w takim stanie jakim jest czesia . a czesia .... to wlasnie zrobila zaraz po wyjsciu z transportera :


martusie bardzo dziekujemy za rodi  :bukiet  :bukiet  :bukiet  bardzo sie czesi przyda (owsianka sie konczy  :/) do czasu gdy przyjdzie przesylka od soni z owsianka :lol kasia juz wie i jutro karme odbierze od doktora a tak w ogole jakbys marta chciala odwiedzic czesie to mozesz sie czuc zaproszona  :lol

no jakos to sie ulozylo uff , jest na dobrej drodze ...

Offline PUSZKIN

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #636 dnia: Listopad 05, 2012, 16:25:31 pm »
Brawo dziewczyny ,jestescie super,  :bukiet  Czesia nie zawiodła, tyle osób trzymało kciuki za nią,oby tak dalej,trzymajcie sie,pozdrawiamy  :bunny: ,Sonia jak zawsze kochana ciocia pomoże uszakom w potrzebie, :bunny:
         

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #637 dnia: Listopad 05, 2012, 16:25:59 pm »
bardzo sie cieszymy, widząc jedzącą Czesię! smacznego, Mała!:)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #638 dnia: Listopad 05, 2012, 17:53:33 pm »
Ja też się strasznie cieszę, widząc Czesie przy miseczce :) wyobrażam sobie, co przeżyłyście - i dziewczyny sopockie, i toruńska opiekunka Czesi. Stres, zmartwienie, bezsilność, nadzieja. Nasze trzymanie kciuków na odległość to mały pikuś!
Ściskam mocno i głaseczki dla naszej fajterki cudnej wysyłam :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #639 dnia: Listopad 06, 2012, 13:03:54 pm »
czesia dzisiaj czuje sie juz lepiej ale zakonczylo sie dawkowanie lekow przeciwbolowych i dlatego pewnie troszke marudzi przy jedzeniu , ale je , moglaby lepiej lecz trzeba dac dziewczynce dojsc do siebie.
I dla przypomnienia , nasi "grzybiarze" - akcja leczenia jeszcze sie definitywnie nie skonczyla ale jest duzo lepiej niz na poczatku - obaj panowie caly czas jeszcze maja kapiele lecznicze  :lol .
ciekawe czy ktos rozpozna naszego Borowika ( dawniej Borowke) :> - angorke ?
Borowik - wesoly maly kroliczek , jeszcze sie uczy korzystac z kuwety ale nauka bardzo ladnie mu idzie  :lol
puchata kulka zostala "modnie" przystrzyzona  :P , pyszczek w porzadku (bez grzyba)  :jupi - troszke przyrozowionych miejsc zostalo mu na uszach ale na calym ciele skora nabrala zdrowego koloru i sciersc pieknie odrasta :
Pani Agnieszko jestesmy wdzieczni za odratowanie tego maluch  :bukiet :bukiet



Rudo - mlodziutki baranek , straszny z niego lasuch  :P , bardzo lubi glaski  :lol, i czyscutki - zalatwia sie do kuwety - troche rozrzuca jedzenie jak dostanie, pewnie dlatego ze nie moze sie doczekac az wszystko szybko skonsumuje  :P , kapiemy mu "karczycho " tak jak uszy Borowikowi i powolutku widac efekty  :lol - najwazniesze ze grzyb przestal sie rozprzestrzeniac  :jupi :