Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 497989 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #560 dnia: Październik 24, 2012, 12:01:51 pm »
Zapomniałam powiedzieć, że Kondzio w czwartek wędruje do swojego nowego domku :)

Poza tym to mam do ogłoszenia wam małą informację:

Na Facebooku wystartował konkurs na logo Sopockiego Uszakowa:
https://www.facebook.com/pages/Stowarzyszenie-Pomocy-Kr%C3%B3likom-biuro-i-azyl-Sopockie-Uszakowo/156154614496079

W galerii na Facebooku będą umieszczane nadsyłane prace. Autor zwycięskiego loga otrzyma pierwszy wykonany fant z nadrukiem loga Sopockiego Uszakowa. Na nadsyłane prace czekam do 31 października 2012 roku :)

Logo zostanie wybrane po przez zdobycie jak największej ilości „Lubię to” w okresie od 1 listopada do 7 listopada 2012 roku :) Zachęcam do udziału :)
Pamiętajcie też, aby nie naruszać praw autorskich i nie używać cudzych grafik i zdjęć bez zgody autora.
« Ostatnia zmiana: Październik 24, 2012, 13:10:37 pm wysłana przez nellciaa »

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #561 dnia: Październik 24, 2012, 21:42:17 pm »
Kondzio wreszcie idzie do DS - SUUUUPER :D
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #562 dnia: Październik 24, 2012, 21:44:56 pm »
Kondzio wreszcie idzie do DS - SUUUUPER
Baardzo się cieszę, kolejny uszak będzie miał domek :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #563 dnia: Październik 25, 2012, 21:50:11 pm »
No i Kondzio jest już w nowym domku. Czarek nie chce za bardzo jeść, trzeba go dokarmiać Gerberkiem. Dodatkowo jest bardzo pobudzony, więc reszta mieszkańców się troche rozstroiła. Nevil się lekko przytkał - dostaje Bezopet i czekamy na pierwsze większe bobki. Z Borowikiem z tego co mówiła Pani Weterynarz jest coraz lepiej. Rudo też się dobrze trzyma. Na razie u niego rozprzestrzenianie się grzybicy wstrzymało się.

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #564 dnia: Październik 25, 2012, 22:36:44 pm »
Oj, macie za swoje z tymi chorobami uszakowymi, dobrze, że choć grzyb się już uspokoił - oby był już w zupełnym odwrocie! POzdrowienia dla Was i głaski dla wszystkich dzielnych podopiecznych :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #565 dnia: Październik 25, 2012, 22:40:55 pm »
miła a udało się dograc odbió prezentów z asiolkiem? pilnował ich prawdziwy doberman -Jenis aby nikt sie nie zakradł:)
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #566 dnia: Październik 25, 2012, 22:41:55 pm »
dzisiaj trafil do nas prezencior cudo : upragniony ODKURZACZ  !! - joac  :przytul  :bukiet  
i podziekowania dla asinci za pomoc w transporcie  :przytul :bukiet
i z odkurzaczem przyjechalo jeszcze kilka niespodzianek dla krolasow  :wow  :

i dostalysmy jeszcze maszynke do golenia : piterek i asiuncia  :przytul :bukiet
przyda sie na zakoltunione krolasy  :jupi


jutro z samego rana Śniezek uda sie w podroz - Maluszka Śniezek juz do ciebie pedzi - jutro zabierze go Charakterna1992 PKP do w-wy a w warszawie odbierze go ais i przechowa w biurze w w-wie do czasu az przyjedzie po niego ktos od ciebie jak dalas znac ze najpozniej do 04.11.2012 - Maluszka staraj sie zebu transport przybyl do w-wy jak najszybciej  :lol - śnieżek nie moze sie juz doczekac  :lol, w-wa zgodzila sie awaryjnie przyjac tymczasowo Śniezka ale na krotko - dziewczyny tam pekaja w szwach - pospiesz sie please  :blaga:  Podziekowania dlla Charakterna1992 i ais :  :bukiet  :bukiet  :bukiet

martus - napisalam emaila . dzwonilam, wyslalam esemesa ( abonet czasowo wylaczony) - i nic -  zero odzewu  ;( - nie udalo sie tego jakos skomunikowac bo bylo bardzo malo czasu  - ale jest szansa za dwa tygodnie - asia znowu jedzie do poznania - tylko czekam na jakis sygnal od Asiola i mam nadzieje ze tym razem sie uda :lol  :lol - a moze daj znac swoimi drogami Asiolowi zeby sie do mnie odezwal, im wczesniej ustalimy szczegoly to tym lepiej uda sie wszystko dograc na czas - ja najczesciej o transporcie dowiaduje sie tego samego dnia i wtedy ciezko tak szybko dograc wszystko

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #567 dnia: Październik 25, 2012, 22:50:35 pm »
Super,  że Śnieżek zdąża do DS :) - no i cieszę się, że pani Asia dowiozła odkurzacz - ja też jej dziękuję za takie sprawne zorganizowanie transportu w Poznaniu :*
Nawet golarkę królisie dostały - no no! Sprzęt pełna profeska :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #568 dnia: Październik 26, 2012, 12:22:04 pm »
Śieżek juz w warszawie  Charakterna1992  :bukiet  :bukiet  :bukiet
przekazany zostal pod opieke ais   :bukiet  :bukiet  :bukiet jest w dobrych rekach  :lol .

Maluszka , kiedy krolas do ciebie trafi juz zalezy od ciebie  :>
teraz w sprawie wymiany informacji i kontaktow miedzy toba i ais bedzie uczestniczyc kasia (posrednik adopcyjny Śniezka )

joac maszynka do golenia przyda sie oj przyda bo do tej pory radzilysmy sobie nozyczkami czesto z niezbyt satysfakcjonującym skutkiem  :>
maszynka uzywana ale dziala - prubowalam uzyc ja na sobie ale szybciutko zrezygnowalam z tego niezbyt madrego pomyslu  :>

Offline Maluszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Karol i Karolina
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #569 dnia: Październik 26, 2012, 15:22:39 pm »
Informacyjnie :) Udało mi się zorganizować transport Snieżka na niedzielę :) Planowo ok 23 powinien być już w nowym domku w nowej klatce :) tymczasowo na tydzień bądź 2 zamieszka w osobnym pokoju z moją mamą :) Ale to zależy od tego jak się będzie aklimatyzował.  Stanełam na głowie, żeby go zgarnąć, początkowo już w sobote sama postanowilam poświęcić wolny dzien i pojechać po maluszka ale na szczęście dobry znajomy pomoże :)

Cieszycie się?? :)

sonia

  • Gość
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #570 dnia: Październik 26, 2012, 15:31:21 pm »
Cieszycie się??

No cieszymy sie,ze Sniezek znalazl swego ludzia i dom,ale to Ty powinnas sie najbardziej cieszyc,ze bedziesz miala slodziaka  taaaakiego cudnego :bunny:


Offline Maluszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Karol i Karolina
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #572 dnia: Październik 26, 2012, 16:01:40 pm »
ja to się już tak nie mogłam doczekać, że już chłopaka od wczoraj przekupywałam na wszelkie możliwe sposoby, żeby ze mną pojechał samochodem do Warszawy :P

Teraz życzcie mi powodzenia, żebym za jakiś czas mogła napisać "Udałooo się, zaprzyjaźniły się" :)

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #573 dnia: Październik 26, 2012, 16:26:31 pm »
 Na pewno się uda :) Śnieżek będzie idealnym mężem dla twojej królicy. ;)


Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #575 dnia: Październik 28, 2012, 16:49:15 pm »
Niestety takich ogłoszeń w całej Polsce jest wiele, wszystkich miniaturek nie ocalimy, a króliki hodowlane są przeznaczone na pokarm i na futro - nie jest to nic sprzecznego z prawem.

Offline Maluszka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 107
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Moje króliki: Karol i Karolina
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #576 dnia: Październik 28, 2012, 18:33:01 pm »
Śnieżek już jedziee pociągiem do mnie :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #577 dnia: Październik 28, 2012, 20:24:14 pm »
oj biedaczek sie napodrozuje ostatnio , za wzystkie czasy   :> . Maluszka daj zac jak juz dojedzie  :lol

sopockie kroliki wczoraj odwiedzily Torun a dokladnie dr Krawczyka i wyniki :

Czesia - jest bardzo chora  :( - ropien wyniszcza jej organizm i konieczna jest jego likwidacja - ryzyko operacji jest bardzo duze - przy ostatniej narkozie ledwo sie obudzila  :( - w przyszlym tygodniu zostana wykonane odpowiednie badania w celu ocenienia jej stanu zdrowotnego i bedzie podjeta decyzja, co dalej - Czesia ma ogromna sile walki - bardzo sie stara - bedziemy o nia walczyc ile sie tylko da

Dona - jej stan zdrowia z wyjatkiem opanowanej wady serca,  jest na medal - Pan doktor pochwalil iz wada serca zostala precyzyjnie i wczesnie zdiagnozowana w gdansku i podjeta zostala odpowiednia kuracja - nellciaa to twoje oko no no no  :lol - do konca zycia bedzie brala leki ale za to bedzie mogla bez problemow brykac i skakac jak kazdy inny krolik  :lol - aaa - zostala wysterylizowana - macica bez zmian chorobowych - i teraz szybciutko wraca do zdrowia

Sweety - to okaz zdrowia a do tego bardzo bardzo zadbany  :lol - podziekowania dla jego DT - baba   :bukiet

Nevil - oh ten Nevil , wrocil do nas po nieudanej adopcji z zapaleniem jelit :/ - na szczescie w pore wykryte :lol - dostaje enrocin na zwalczenie infekcji i metoklopramid na poprawienie perystaltyki jelit . I od razu sie poprawilo  :lol . Jak do nas wrocil, przez dwa dni prawie nic nie jadl i nic nie wydalal a juz dzisiaj pieknie wcina i bobkuje - Leki jeszcze bedzie dostawal przez cztery dni ale za to bedzie znowu zdrowy  :lol Infekcja jelit Nevila okazala sie byc "efektem ubocznym" wzdecia jakie mial prawdopodobnie od nieprawidlowego zywienia - nie wiemy czym byl karmiony ale teraz juz bedzie ok

Bobo - zostal przebadany - Bobo jest ok z tym ze powieka nadal wywija sie ku galce ocznej i juz sie nie wyprostuje  :/ - na szczescie samo oczko jest zdrowe bez stanu zapalnego - Bobo bedzie mial zabieg usuniecia powieki ( czesci powieki oczywiscie , ktora sie zawija) w grudniu  razem z kastracja - no tak kastracja bo Bobo to jednak chlopak  :lol . Bobo na ta chwile jest zdrowy , chociaz doktor wykryl powiekszony zoladek tzw "przeladowanie zoladka" na razie nic mu nie jest ale w przyszlosci moze miec problemy z zatorami dlatego doktor zalecil zapobiegawczo parafine raz w tygodniu

a na konie klika zdjec :
Dona przygotowywana do zabiegu ( juz uspiona :)

Dona spi :


Dona po zabiegu w "sukience" :



Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #578 dnia: Październik 28, 2012, 21:54:29 pm »
Jaki rozczulający widok Dony w sukieneczce! Niech szybciutko wraca do zdrowia :*
Macie co robić, dziewczyny, tyle uszaków, o wszystkie trzeba zadbać - świetne jesteście :)
Biedna Czesia, kochane słoneczko, może jej się uda, wola życia potrafi bardzo dużo zdziałać.
Pozdrowienia dla ekipy i oczywiście głaseczki dla zwierzaczków :*
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #579 dnia: Październik 29, 2012, 07:34:01 am »
jak w stroju kąpielowym wygląda :) Głaseczki dla pokrojonej Donki, niech szybciutko wraca do formy :)
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa