Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 500558 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 14, 2012, 08:05:55 am »
Taki mały Up date odnośnie naszych podopiecznych:

Czesia ma się dobrze, ale dokładniej wypowie się Miła u której Czesia sobie odpoczywa. Kłapouchy miał mały kryzys zatorowy, na szczęście uniknęłyśmy kompletnego zatkania i nasz uszatek w niedziele bardzo radośnie wypróżnił się do zera i zaczął z powrotem jeść oraz radośnie podskakiwać :)
Gizmo po sterylizacji doszła do siebie, zaś Dolek przestał gryźć łapkę i ładnie się już ona goi. Zapewne jest szczęśliwy z tego powodu, gdyż nie musi już nosić kołnierza. Dona ma się już dobrze, powoli kończy leczenie :) Rośnie też ona niezwykle szybko i z dnia na dzień jej potrzeby się zwiększają. Klatka w której pomieszkuje wielkości 120 cm jeszcze jest dla niej dobra, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że jeśli nie znajdzie domu tymczasowego lub stałego gdzie będzie mogła biegać cały czas i nie będzie zamykana, to przestanie się wkrótce w niej mieścić. Dlatego też zastanawiamy się nad znalezieniem i kupnem większej klatki - minimum 140 cm. Na to niestety będą jednak potrzebne fundusze. Bardzo prosiły byśmy o wsparcie w tej kwestii - jeśli ktoś miałby taką klatkę do oddania z chęcią ją przyjmiemy. Drugim wyjściem jest zbiórka funduszy dla klatkę dla Dony - niestety w chwili obecnej tak duże klatki znalazłam w sklepie Zooplus.pl, które tam są niezwykle drogie :/


Ps. Spróbujemy jednak uzbierać fundusze na nową klatkę dla Dony - zobaczymy co uda nam się za to kupić - wpłaty prosimy dokonywać na konto:

79 2130 0004 2001 0516 7234 0001
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
ul. Ringelbluma 3 lok.21
01-410 Warszawa
Tytuł: Darowizna na klatke dla Dony

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!! :brawo: :bukiet
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2012, 10:04:34 am wysłana przez nellciaa »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:17:31 am »
kilka nowych fotek :
PYSIA


DOLEK


SWEETY


KLAPOUCHY - to juz ostatnie zdjecia z Sopotu , wczoraj Klapek "opuscil" nas i pojechal do DT do Gdanska  :hura: (Dorotka i Sebastian  :bukiet) no i jest szansa ze zostanie tam na stale  :> , czekamy na relacje i zdjecia oczywiscie


aaaaaaaaaaa i jeszcze dziekujemy slicznie za natke marchewki (widoczna na zdjeciach z Klapouchym) - Nina  :bukiet - krolasom bardzo smakowala
a jak juz dzisiaj jest dzien podzienkowan to jeszcze pozostaje mi podziekowac naszym nieocenionym wolotariuszkom , ktore ochoczo pomagaja w opiece krolasow w biurze w Sopocie  - Patrycjo i Basiu - bardzo bardzo dziekujemy  :bukiet

a wieczorkiem cos o Czesi i Gizmo  :)

Prosimy o datki na klatke dla Dony , Dona rosnie w oczach  :niespodzianka , wazy ok. 4kg a ma wazyc 8kg, najlepszy bylby dla niej duzy kojec ale nie mozemy umiescic kojca w biurze  :icon_sad na podlodze bo gdy jest duza ulewa czesto nas zalewa i nic w biurze nie moze stac na posadzce - duza wilgoc  :icon_sad , juz niedlugo (moze w przeciagu dwoch tygodni ) bedziemy mialy w koncu regal przemyslowy !! no i dla Dony potrzebujemy duzza  klacioche , ponizej kilka fotek obrazujacych powyzsza sytuacje "
przed deszczem (widoczne po lewej okna to wlasnie nasze biuro) :

w trakcie (zdjecie zrobione od srodka biura przy wejsciu):

i po deszczu (w biurze - "placzaca" sciana w pierwszym pomieszczeniu - zaraz przy wejsciu) :


ten kolorowy chodnik widoczny na drugim zdjeciu to juz jest poziom wejscia do biura ,czesto niewiele brakuje aby woda podeszla wyzej ( dwa razy w to lato woda wdarla sie do biura  :icon_sad) a widoczna na zdjeciach studzienka burzowa (przykryta deskami ) nie odbiera opadow tak jak trzeba - miasto Sopot przewidzialo remont ale dopiero w przyszlym roku  :icon_sad i moze wtedy bedzie lepiej ale na razie ratujemy sie tym ze nie trzymamy krolasow w pierwszym pomieszczeniu z "placzaca" sciana ale w drugim i najwyzej jak sie da : na polkach , biurkach , stolikach i skrzyniach:

a na powyzszych nie da sie ustawic kojca dla DONY wiec bardzo prosimy o datki na klacioche dla laciatej pannicy i prawde mowiac zaczyna nam brakowac rowniez klatek 100/120 w ogole , gdyz zaczely ( w koncu  :hura: ) pojawiac sie DT dla naszych podopiecznych ( za co bardzo dziekujemy  :bukiet) i klaki z wyposazeniem sa wypozyczane dla nich ( one wrocia oczywiscie ale jak DT zdeklaruja sie na DS) wiec na ta chwile zaczyna robic sie pusto a musimy sie przygotowac na kolejne uszaki
podsumowujac:
Poszukujemy klatek 100/ 120 i KLACIOCHE dla DONY  :blaga:
i dla przypomnienia o kim mowa :
DONA:



Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 15, 2012, 13:51:26 pm »
miła, czy żwirek ode mnie dotarł ?
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 15, 2012, 20:43:28 pm »
nelciaaa - wysłać Wam klatkę 80cm?
No i cieszę się, że azyl ruszył pełną parą :D

Offline baba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 15, 2012, 23:55:57 pm »
Witajcie.
Zostaliśmy dziś DT dla Sweet'ego i już sobie nagrabiłam...  :diabelek Przyszłam się kajać...  :blaga: :blaga: :blaga: Zła, bardzo zła ze mnie opiekunka... Ale mogę na swoje usprawiedliwienie powiedzieć tylko, że naprawdę staraliśmy się być twardzi i nawet nam trochę szło... Ale wiecie jakie on do nas robił miny zza tej klatki???  smutny_krolik Kot w butach ze Shreka wymięka przy nim!  :hahaha No wieczorem już nie wyrobiliśmy i otwarliśmy wrota...  :bis: A on na to...
 :D Trzy kółka dookoła pokoju a potem już tylko było coraz ciekawiej...
Najpierw prezentacja aparycji...

...potem były skubanki...

...lizanki...

...tuptanki i skoki przez przeszkody...

...małe odpoczynki...

...i przytulanki (UWAGA! Młoda nie leży na nim!!! tylko za nim!!!  :diabelek :diabelek :diabelek)


Kilka bobków sobie zrzucił ale kulturalnie - tylko na dywanik  :> Ogólnie cała rodzina jest już sprzedana. Czy tam kupiona  :P - nie pamiętam jak to sie mówi  :hahaha: Zwierz jest naprawdę przesłodki. Sam przychodzi, podskubuje i zaczepia. Martwi nas tylko bo młoda niestety na wieczór dostała silnego ataku kaszlu. No ale nic. Zapodaliśmy leki i pomimo rozpaczy Sweety powędrował na noc do innego pokoju  :/ Ale mam nadzieję, że to był zbieg okoliczności a jak nie to że uda nam się nad tym jakoś zapanować.
A - jeszcze jedno - dopiero na fotkach z aparatu zauważyłam że ma dwa odcienie futra - myślicie, że to kwestia ew. linienia?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2012, 00:16:23 am wysłana przez baba »

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 16, 2012, 00:25:41 am »
Bbutterfly no niestety jeszcze zwirek nie dotarl (dlatego nie pisalam ) - dzisiaj jest sroda i swieto wiec moze jutro , jak dotrze niezwlocznie dam znac  :)
otka_a hellllooooo - 100 bylaby lepsza  :> ale oczywiscie 80 tez sie przyda  :lol ( mysle ze nellciaa moze miec takie samo zdanie  :lol)
i obiecane zdjecia :
Czesia





Gizmo





Gizmo na ostatnim zdjeciu "doglada" Czesi  ;) , Gizmo czuje sie juz bardzo dobrze , jeszcze chwile zostanie u mnie dla pewnosci ze wszystko jest ok i wraca do biura natomiast Czesia rowniez wraca do zdrowia , ona jednak zostanie u mnie dluzej ( miala operacje duzo powazniejsza niz Gizmo i o tydzien pozniej ) juz powoli zaczyna jesc wszystko - tzn granulat i suszone warzywa - na siano musi jeszcze troszeczke poczekac choc juz teraz jak biega wokol pasnika Gizmo to wykrada jej co sie da  :) no i najwazniejsze Czesia nie wraca do biura, pojedzie do DT do Kasi do Gdanska  :bukiet
Dzisiaj rowniez do DT pojechal sweety :balet: - powodzenia maluszku , trzymamy kciuki - baba  :bukiet
i jeszcze jedna wiadomosc dobra - prawdopodobnie jeszcze wtym tygodniu do DS pojedzie Dolek i to wszystko uczynila nellciaa  :onajego .
domow tymczasowych w dalszym ciagu szuka : Dona, Gizmo i Pysia - a najlepiej oczywiscie Domow Stalych - bardzo prosimy o kochane domki  :blaga:

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 16, 2012, 07:48:46 am »
śliczne króliczki :) Co do ściany płaczącej to są takie folie specjalne ( płynne jak farba ), malujesz ścianę i woda nie przechodzi (szwagier tak będzie piwnicę zabezpieczał bo ma basen po deszczu ) nie wiem tylko jak z kosztami :(
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 16, 2012, 13:30:58 pm »
Bbutterfly - zwirek przyszedl , przyszedl wielka paka !! - cale 30 KG  :balet: - to sie krolasy uciesza i my tez oczywiscie  :hura: - bardzo , bardzo dziekujemy  :bukiet
baba - serdecznie witamy w gronie wielbicieli "spkowych" uszakow  :lol - Sweety daj czadu tak aby nie chcieli cie juz oddac nikomu  :>
Solvieg - z remontem sciany w zasadzie podziemnej to nie jest taka prosta sprawa , niestety, bo to trzeba zabezpieczyc i sciane i posadzke - nie wiadomo czy woda przechodzi przez sciane czy zaciagana jest przez posadzke ktora najczesciej w starym budownictwie nie ma odpowiedniej izolacji przeciwwodnej , widzialam slady po zewnetrznej stronie scian dowodzace ze byla wykonywana  ( i to stosunkowo niedawno) dodatkowa izolacja przeciwwodna , wiec niestety podejrzewam posadzke a zeby to wykonac to bez zrywania podlogi sie nie da a poza tym budynek nie jest nasz - moze taki remont wykonac wlasciciel czyli gmina a z funduszem remontowym w gminach wiadomo jak jest , chociaz przewidziany jest remont scian zewnetrznych calego budynku i mial byc wykonywany w tym roku ale zabraklo funduszy wiec moze za rok. najwazniejsze na obecna chwile dla nas jest udroznienienie wentylacji na ktora czekamy ( zglosilismy dwa/trzy tygodnie temu  ) i czekamy i czekamy ... jak bedzie cos wiadomo - czyli kiedy - dam znac . Napisalam o tej wilgoci zeby unaocznic problemy z brakiem mozliwosci wykorzystania podlogi i ukazac powod dlaczego prosimy o datki na duza klatke dla Dony  :lol abysmy mogly ja postawic na polce.

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 16, 2012, 15:36:34 pm »
baba - może być to odblask od aparatu - w okresie linienia Sweety bedzie zostawial bardzo duzo swojego siersciucha w klatce czy na dloniach jak bedzie glaskany :) super ze sie tak szybko zadomowil :)

Strasznie raduje mnie widok takich szcześliwych króliczych serduszek. Bardzo dziękujemy wszystkim za takie wspaniałe Domy Tymczasowe... które może w przyszłości staną się Domami Stałymi?  :bukiet

Offline otka_a

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 828
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 16, 2012, 16:19:24 pm »
Dziewczyny, ja wiem, że 100 lepsza, ale mam w piwnicy 80 po Frani :P
Jak chcecie to Wam podeślę :)
Super, że działacie już pełną parą :D

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:12:41 pm »
Bbutterfly - zwirek przyszedl , przyszedl wielka paka !! - cale 30 KG  :balet: - to sie krolasy uciesza i my tez oczywiscie  :hura: - bardzo , bardzo dziekujemy  :bukiet
Cieszę sie, że dotarł :) To teraz uszaki niech siusiają i bobkują do woli :P
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 16, 2012, 17:54:57 pm »
otka_a dawaj , dawaj - nie pytaj  :lol- to byl malutki zarcik  :P a pary ci u nas pod dostatkiem i oby tak dalej  :DD
Bbutterfly - a krolasy bobkuja oj bobkuja , no i dobrze,gorzej by bylo jakby nie bobkowaly , no i teraz maja do czego  :bukiet
wow alez mam dzisiaj dowcip jakis ciety - wybaczcie please - co zlego to nie ja  :DD

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 16, 2012, 20:02:07 pm »
Jak przez podłogę cieknie to faktycznie lipa i wiekszy remont byłby potrzebny, chociaż wystarczyłoby pewnie jakby miasto dbało o kanały burzowe i studzienki  :/ W Słupsku jak troche więcej popada to na wyjeździe z miasta, pod wiaduktem jest jezioro i robią się kilometrowe korki... od klikunastu lat  :titanic:

Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 20, 2012, 09:57:11 am »
http://img6.imageshack.us/img6/6044/dsc0333ne.jpg
http://img267.imageshack.us/img267/1530/dsc0346xm.jpg
Dona ponownie bedzie brała zastrzyki - niestety zapalenie śluzówek nie chce jej opuścić :/
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2012, 10:01:45 am wysłana przez nellciaa »

Offline charlotte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 20, 2012, 13:22:23 pm »
Albercik ma się świetnie, zakochaliśmy się w sobie oboje.  :heart  Zrobiłam małe przemeblowanie  :niegrzeczny i stwierdzam, że z chęcią dałabym DT jeszcze jednemu króliczkowi  :bukiet

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 20, 2012, 13:26:35 pm »
Dolkowi rowniez lapa sie nie zagoila do konca  :/ - znowu dostaje zastrzyki z czego wcale nie jest zadowolony  ;(
Czesia natomiast ma ostre , ropne zapalenie dziasel po usunieciu szesciu zebow - jest to podobno sytuacja typowa po tak inwazyjnej operacji - rowniez antybiotyk w zastrzykach  :buu , poza tym zachowuje sie normalnie i gdyby nie napuchniety policzek i biale slady pod nosem (ropa) w ogole nie moznaby bylo sie zorientowac ze cos jest nie tak  :icon_sad

wczoraj poznym wieczorm dotarli do biura w sopocie nowi rezydencji : mloda samiczka - lewek - szaro-bura (kolorystyka typowa dla zajeczakow) i dwa czarne ok.dwumiesieczne maluchy -miniaturka glatkowlosa - prawdopodobnie : dziewczynka i chlopczyk
zostaly odebrane od czlowieka ktory trzymal je razem z pseudohodowla golebi na dworze - Mas mowila ze zionelo od niego alkoholem  :/ - na szczescie zrezygnowal z rozmnazania krolikow na rzecz golebi - pierwotnie mialy byc dwa kroliki dorosle (ktore sie nie chcialy rozmnazac  ;) ale po dotarciu na miejsce, jednego z nich juz nie bylo ( znikl w niewyjasnionych okolicznosciach  :hmmm)  ale za to Mas wykryla jeszcze dwa maluchy i ostatecznie wlasciciel zgodzil sie je rowniez oddac za paczke papierosow (Mas  :bukiet) , takze cala trojka jest juz pod nasza opieka. Samiczka w piatek jedzie do Torunia do weterynarza na sterylizacje (aby nie bylo niespodzianek)- ola  :bukiet.
wieczorem postaram sie wrzucic zdjecia

charlotte - to wspaniale ze Albi tak super sie u was czuje ( i wy z nim tez  :hura: ) - a co do kolejnego DT to moze Pysia albo Gizmo ( Gizmo jest wysterylizowana ) ale najpierw trzeba wykastrowac Alberta !!
wlasnie rozmawialam z DT klapouchego - no milosc kwitnie  :heart- postaraja sie cos wieczorkiem wrzucic do watku

Offline anastazja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 20, 2012, 14:31:38 pm »
Witam wszystkich :) Mam na imię Dorota i ok tydz. temu stałam się domem tymczasowycm dla Klapouchego :) Klapouchy jest przecudny :) Juz teraz ciezko mi sobie wyobrazić nasz dom bez niego :) ma już nawet swoje ulubione miejsca do odpoczynoju. :D jest przeeeeeeecudny :) wieczorem postaram sie pstryknąć parę fotek naszemu przystojniakowi i wrzucić tutaj na forum. Pozdrawiam Wszystkich :)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 20, 2012, 14:54:11 pm »
anastazja witamy serdecznie na forum  :heej i czekamy fotki - dziekujemy bardzo za zaopiekowanie sie naszym podopiecznym  :bukiet
w dalszym ciagu domow tymczasowych (a najlepiej stalych oczywiscie  :> ) poszukuja :
Pysia
Dona
Gizmo
"szaraczek"
i dwa czarne maluch

serdecznie zapraszamy rowniez do adopcji stalej i wirtualnej   !!

Offline baba

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 20, 2012, 18:59:59 pm »
No to się dzieje! Dobrze że przychodzicie z odsieczą i zawijacie takie biedaki od ludzi  :lajkonik:  :heart

Sweety jest super grzeczny! Co prawda nie jest zbyt chętny do powrotów do klatki jak wychodzimy gdzieś z domu  :> no ale przecież o to się gniewać nie będziemy. Jak jesteśmy na miejscu to sobie rządzi najwięcej w "swoim" pokoju albo i poza ale nie demoluje  :pokoj: Co prawda niezbyt ma ochotę na siano. Znaczy jeść - poleżeć w - owszem  :D Ale jakoś kombinujemy - czasem w sianko chowamy trochę marchewki czy listek bazylii i coś tam skubnie  :doping: Ale ogólnie jest super.
Nellciaa - jednak jak się przy świetle dziennym dobrze przyjrzeć to faktycznie ma takie "łaty" ale specjalnie nie linieje więc może taki już jego deseń  :D

Offline charlotte

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 20, 2012, 19:41:12 pm »
Tak wiem wiem, ale jakoś mi tak smutno gdy patrzę na Albercika i wiem, że ta kastracja będzie go boleć. Myslalam, że jesli drugi króliczek jest wysterylizowany to nie jest ona konieczna. Jaki jest jej koszt?