Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 501303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 10, 2012, 14:15:36 pm »
z tego co mi wiadomo to jest  :), prosze wyslac zapytanie a najlepiej ankiete do opiekuna adopcyjnego na adres: bogumila.szulakowska@kroliki.net

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 10, 2012, 14:40:30 pm »
Jak najbardziej Lilu poszukuje nowego domku :)

Offline agniesia1502

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 10, 2012, 16:56:25 pm »
Wysłane :) Teraz czekam z niecierpliwością na odpowiedz :)



Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 10, 2012, 17:58:00 pm »
ja tez  :> , prosze napisz czy Borys jest wysterylizowany i kiedy ewentualnie udalo by sie go wysterylizowac , tak jak wczesniej pisala Tocha , wieksza szansa na zaprzyjaznienie sie krolasow i brak notorycznego molestowania przez samca , Lilu byla niedawno sterylizowana i jeszcze jej troche buzuja hormony, niezbyt toleruje moje samice ale za to z Baltazarem (samcem) jest ok , spotykali sie tylko przez kraty co prawda, ale nie bylo walki tak jak z samicami (chociaz tez wysterylizowanymi) , no a sama Lilu jest jak marzenie  :lol, charakterek oczywiscie ma zeby nie bylo  ;), uwielbia myziaki i nie wolno brac na rece (panika!) ,jest ciekawska - niczego sie nie boi,  biega jak szalona,  nic nam nie zniszczyla! w ogole uwielbia byc poza klatka ( jak wiekszosc uszakow ) moim zdaniem nadaje sie na bezklatkowca. powodzenia
czolem nellciaa co tam u zabci , wiesz co slychac ?

Offline agniesia1502

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 11, 2012, 07:06:00 am »
Borys jest nie kastrowany kastracje planujemy na początek miesiąca czerwca (niestety teraz egzaminy :( i chce abym miała czas dla Boryska po sterylizacji bo teraz niestety jest go mało ) Borys też ma swój charakterek a co do brania na ręce to on sam musi przyjść bo tak to nie lubi brania jak potrzebuje to sam przyjdzie na przytulanki :) fajnie by było jak by wszystko się udało tak to bym miała 2 szalone króliki w domu :D Borys tez jest bez klatkowy wiec tego problemu by tez nie było :bunny:



Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 13, 2012, 20:58:27 pm »
Nasz nowy podopieczny - Zygfryd (http://adopcje.kroliki.net/rabbits/715#yield) poszukuje nowego opiekuna. Kto pokocha cudnego baranka?



Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 14, 2012, 09:37:54 am »
 ale cuuuudennnnko  :wow, prosze sie nie pchac , prosze ustawiac sie w kolejke  :>

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 18, 2012, 10:51:56 am »
Obecny opiekun tymczasowy Zazika (http://adopcje.kroliki.net/rabbits/512#yield) wyjeżdża na 3 miesiące na praktyki (lipiec-wrzesień). W związku z tym poszukujemy nowego DT dla Zazika, który obecnie przebywa w okolicach Warszawy. Osoby chętne proszę o kontakt na adres: bogumila.szulakowska@kroliki.net

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:05:10 pm »
W imieniu koleżanki ( nie ma możliwości aktualnie  napisac na forum) oraz moim własnym jako sympatyka królików ,zwracam sie do wszystkich forumowiczów mieszkających na wybrzeżu w trójmieście o  okazanie dobrego serca i zaopiekowanie sie króliczką z tego ogłoszenia
http://tablica.pl/oferta/krolika-miniaturke-oddam-w-dobre-rece-ID1biaZ.html#0f996e70;r:5;s:343
Z tego co wiem od koleżanki ,króliczka aktualnie przebywa na działce, na którą  została  z tym akwarium wywalona  . Nie mamy informacji  czy ona na tej działce mieszka luzem  i kica gdzieś   :niespodzianka , czy mieszka w tym akwarium  w domku . Z rozmowie  telefonicznej kolezanki  z właścicielką wynika, iż pani musi sie szybko pozbyć królika ze względu na bliskie rozwiązanie . Na prośbę koleżanki ,że może dziś kroliczkę zabrać , pani odparła ,że jest zmęczona i  jest to niemożliwe do załatwienia . A kiedy .... niewiadomo. Po prostu trzeba trzymac ręke na pulsie , dzwonić , czekać na odpowiednią chwilę  dobrego samopoczucia tej kobiety i królika zabrać . Na pytanie Małgosi , czy ten królik ma co jeść , otrzymała odpowiedź , nic mu nie będzie  :niespodzianka . Koleżanka nie mieszka  w Trójmieście musiała wyjechać do domu. Stąd nasza wspólna prośba , czy ktoś mógłby pomóc kroliczce , odebrać ją i zapewnić DT . CZy to co napisałam poruszy czyjeś serce ? Ktoś może zna osobę mogąca zająć sie królikiem. Pomóżcie proszę . Być moze nie każdy moze dać długoterminowe DT , ale nawet jak ktoś weźmie na kilka tygodni , potem drugi tak samo , to i tak dla tego królika bedzie lepiej .  :blaga:

Dzięki Eni , zmodyfikowałam posta
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 11, 2012, 21:53:54 pm wysłana przez dori »

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwiec 11, 2012, 21:38:45 pm »
Link jest do królika z Mysłowic
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #150 dnia: Czerwiec 12, 2012, 09:35:27 am »
Ludzie z Trójmiasta , zorganizujcie się . Krołik potrzebuje pomocy   smutny_krolik

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #151 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:05:21 am »
gdzie obecnie jest kolas , konkretnie w ktorym miejscu w gdyni ? i czy moglby go ktos w razie czego dowiezc do centrum ? jesli jest mozliwe przeslac kontakt do tej kobiety to prosze na pw

Offline Dominique_90

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1090
  • Płeć: Kobieta
  • Trafił nam się największy skarb...
    • D&P blog
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Moje króliki: Semir
  • Za TM: Dżekuniu...tęsknimy za Tobą...pozostawiłeś okropną pustkę w naszych sercach ;(
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #152 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:06:30 am »
,,szczerze mówiąc nie bardzo mamy czas i miejsce by sie nim teraz zajmować '' czy Ci ludzie są normalni?!!!!! tylko w łeb walnąć! :wiking:
https://dpblog.pl -> Fashion, Beauty & Vegan

https://www.instagram.com/dpblogpl/ -> Paris minimalism inspirations

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #153 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:14:48 am »
Tacy ludzie nie powinni mieć dzieci... Może zamiast królika dziecko niech oddają?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #154 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:20:42 am »
Trzeba dzialać
Mila mam problemy z wyslaniem ci pw, pisze ,ze nie można cię zidentyfikować  . Napisz na moje  twój nr telefonu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2012, 10:35:57 am wysłana przez dori »

Offline Irokezik91

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 154
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #155 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:24:55 am »
Napisałam jej smsa. Niech wie, że ludzie na zwykłe okrucieństwo nie będą patrzeć obojętnie.

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #156 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:37:27 am »
Irokezik nie taka byla intencja ,,pomocy ". Źle zrobiłaś . Teraz inaczej będzie rozmawiać , albo w ogoóe

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #157 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:46:21 am »
Dziewczyny ,jak już piszecie to spokojnie i bez nerwów , bo ludzie różnie odbierają Wasze żale i może się to odwrócić ,oczywiście ze szkodą dla zwierzaka , także spokojne i stonowane informacje , nie naskakiwać z nerwami na ludzi .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #158 dnia: Czerwiec 12, 2012, 10:58:45 am »
Kasiagio , nie mogę wyslać pw do miła. Pisze mi ,,Nie można znaleźć użytkownika 'miła'." A przecież  skoro pisze to musi być zarejestrowana . Każe mi takze zgłosić moderatorowi . Co mam zrobić?

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #159 dnia: Czerwiec 12, 2012, 11:28:22 am »
Dori , to są problemy z tym ,że przeszliśmy na nowy serwer , nie są na razie zależne od nas  , może lepiej piszcie sobie na maile , podajecie mi Wasze to Wam po odsyłam , bo ja mogę wysyłac priw , przynajmniej do teraz nic mi nie szwankuje .



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!