Autor Wątek: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)  (Przeczytany 500592 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline klaudiapiwo

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4508
  • Płeć: Kobieta
  • Łatka Borsuk oraz Kokosio
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1040 dnia: Grudzień 28, 2012, 08:52:00 am »
Czy można z1gr drut zrobić... Nie mam pojęcia :) a o krakusach sporo tego krąży ;) jak cos bedziesz wiedzieć o miseczzkach to daj znać to będziemy działać :)
Łata przykicała z Wawy 15.05.2012 majac ok 8 miesięcy,
Kokos z Krakowa 1.06.2013 jako 2,5 roczny prosiak,
Borsuk z Krakowa 20.11.2013 mając ponad 2 lata

Wątek mojego stada http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14105.0.html
Uszata Przystań http://forum.kroliki.net/index.php/topic,16284.0.html

Offline kuzaiks

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Kobieta
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1041 dnia: Grudzień 28, 2012, 11:05:54 am »
kuzaiks - zaktualizowalam  :lol - jw
Zrozumiałam. Paczka zamówiona w proanimalas.eu i przelew zrobiony juz. Mam nadzieje, że w poniedziałek dostaniecie:-).
WO Neny :-)

Offline MartaP

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5045
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • TIVO
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Tigga, Vox, Boniek
  • Za TM: Tola, Wafel, Lora, Lolo
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1042 dnia: Grudzień 28, 2012, 11:23:16 am »
Matko, takie maleńkie ciałeczko a już musi przyjmować zastrzyki :( :( :( Gdyby nie fakt, że mam już dwójkę pod opieką wirtualną, to bym go wzięła jako WO! :( Jak w lutym nadal nie będzie miał WO to go wezmę, bo wtedy zostanie mi tylko Amigo :)
WO AMIGO

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1043 dnia: Grudzień 28, 2012, 15:09:25 pm »
Dziękujemy za wszystkie zamówienia dla królików :) :* :* :*
31 grudnia zawiozę wszystko (wielka paka się pomału robi) do Uszatkowa.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1044 dnia: Grudzień 28, 2012, 15:50:55 pm »
Zamówienie na proanimals też zrobiłam - mam nadzieję, że się załapie na transport poniedziałkowy :)
Niniejszym też oświadczam, że chciałabym od stycznia otoczyć WO BabyEight i nadać mu imię Pafnucy :D  zaraz pisze zgłoszenie :)
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1045 dnia: Grudzień 28, 2012, 15:55:08 pm »
Spokojnie, że się załapie :) Dzięki ogromniaste . :*
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline Beka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 175
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Moje króliki: Cezary
  • Za TM: Dola 13 lat, Emi 2 lata
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1046 dnia: Grudzień 28, 2012, 19:35:24 pm »
Wielka akcja jakie emocje, wszyscy jestecie cudowni  :heart, byłam pierwszy raz w sopockim uszatkowie i jestem pod wrażeniem , wspaniała opieka,a uszaki najpiekniejsze na swiecie  :D, tylko domku im brakuje  :przytul. A Westa to taka prawdziwa Mamunia , nie douwierzenia,że to nie jej uszaczki :icon_8P. A teraz sekret bylam u nich  w wigilie i uszaki szeptaly mi ludzkim glosem "ucalowania mizialkowe dla wszystkich   :bunny: !! "    :heart

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1047 dnia: Grudzień 28, 2012, 20:36:06 pm »
baba- Jasne że pamiętamy :D
Czyżby Sweety w trakcie robienia zdjęcia swój prezent rozpakowywał ? ;)

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1048 dnia: Grudzień 28, 2012, 20:48:27 pm »
A Westa to taka prawdziwa Mamunia , nie douwierzenia,że to nie jej uszaczki . A teraz sekret bylam u nich  w wigilie i uszaki szeptaly mi ludzkim glosem "ucalowania mizialkowe dla wszystkich     "
Tak, Westa jest urodzoną mamusią, siedzi pośród dzieciaczków jak kwoka, ma taki czujny wzrok :) Tak mówiły maluszki? Bardzo słodko ;) Zazdroszczę, że miałaś okazję zobaczyć Uszatkowo i jego mieszkańców :D
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html

Offline gogamor

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 661
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Dabrowa Gornicza
  • Moje króliki: Trusiek i Kubus
  • Na DT: Czarna Mamba i Dusia.
  • Pozostałe zwierzaki: 2 papugi
  • Za TM: Lila 24.08.2013r.
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1049 dnia: Grudzień 28, 2012, 21:07:54 pm »
Fajnie ze maluszki mają powodzenie tzn WO. Może namówie córke na objęcie któregoś malca WO. Najchętniej to wzięłabym jednego na DS oczywiście jak podrosną. Jak nie będzie u mnie tymczasowiczki to powaznie pomyślimy o tym z corką.

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1050 dnia: Grudzień 28, 2012, 22:16:03 pm »
Dzisiaj wraz z chłopakiem zawitaliśmy w odwiedzinki do sopockiego uszatkowa :)

Mała fotorelacja  :matrix

Łaciata


Żabcia


Filutek [ bodajże :P ]


mój kochany Rudo  :heart







ja z Rudo  :icon_redface


wyluzowany Wacek :)


Daniel i Wacek ;)


no i oczywiście wspaniała gromadka :)




Azyl coraz bardziej się rozkręca za co podziwiam dziewczyny, mają ogromny zapał  :bukiet

Po cudownych odwiedzinach Daniel postanowił objąć wirtualną adopcją miziaka Wacka i BabyNine nadając mu piękne imię Riko  :roza:
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1051 dnia: Grudzień 28, 2012, 22:49:03 pm »
Za jaki czas będzie szansa na poznanie płci maluchów? Kwitnie mi w głowie pewnien plan.... :zakochany:

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1052 dnia: Grudzień 28, 2012, 22:51:34 pm »
Płeć można dokładnie określić w wieku min 3 miesięcy wiec zostały jakies min 2,5 miesiaca

Offline Skittles

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 673
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Egon,Bobo,Bajka
  • Na DT: Pimpcia,Skiper
  • Pozostałe zwierzaki: Cherie&Carrie
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1053 dnia: Grudzień 28, 2012, 22:55:13 pm »
Mam prośbę do osób,które mają na DT królika/i z Sopockiego azylu, aby mi wysłały na mój e-mail(  pattti77@o2.pl)
zdjęcie swego tymczasa. Ponieważ chcę zmontować filmik, który zachęci ludzi do adopcji :)

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1054 dnia: Grudzień 28, 2012, 23:02:54 pm »
Płeć można dokładnie określić w wieku min 3 miesięcy wiec zostały jakies min 2,5 miesiaca
Coś mi się wydaje, że maluchy mają więcej niż 2 tygodnie. Dwutygodniowe króliczki nie są aż tak aktywne, tak porośnięte futrem, nie jedzą tego co matka ma w misce. I nie są tak duże. One mają bliżej 4 tygodni.
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline Deedee

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 651
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1055 dnia: Grudzień 28, 2012, 23:20:22 pm »
czyli czekamy jeszcze ze 2 miesiące ;)

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1056 dnia: Grudzień 28, 2012, 23:27:10 pm »
Wg informacji jakie otrzymalysmy urodziły sie 8 grudnia i tego bedziemy sie Kasiu trzymac

Ps.jak tam Miska i ściąganie jej strupkow?

Offline kasia72w

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 895
  • Płeć: Kobieta
    • Stowarzyszenie Nasze Ujeścisko
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Pozostałe zwierzaki: pies, kot
  • Za TM: Zuzia, Zygmuś, Kulek, Pinio, Misia
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1057 dnia: Grudzień 28, 2012, 23:30:16 pm »
Wiem, że takie są informacje ale to nie oznacza, ze musimy w nie ślepo wierzyć. Wystarczy popatrzeć na maluszki ;) Miałam w domu stadko kilkutygodniowych kajtków i co nieco pamiętm. 
Robię dużo za dużo, ale tak się rozpędziłam, że nie mogę przestać.:)

Offline miła

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1436
  • Płeć: Kobieta
  • SOPOCKIE USZAKOWO
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1058 dnia: Grudzień 29, 2012, 02:30:52 am »
dostalam informacje na temat wyciagu z konta za otatnie dni grudniowe...i ......
...i jestem w szoku ....nie spodziewalam sie ze tyle osob zareaguje na nasz apel , to jest takie niesamowiete , ja nie wiem co napisac , slow mi brak , spotykam sie na codzien z pewny takim niedowierzaniem , a co ty robisz?.... zajmujesz sie bezdomnymi krolikami, tak ? a tak w ogole to sa bezdomne kroliki? kroliki? - o co w ogole tobie chodzi? - bezdomne kroliki   ??!! psy, koty to ja rozumiem ale bezdomne kroliki?....., kto o tym slyszal?.  NIKT.. - ale ze bezdomnosc krolikow jest wszechobecna, naprawde , i ze nie zdajemy sobie do konca sprawy z tego ze istnieje, jest faktem...bo nikt nie prowadzi stystyk!.. bo i ...nie ma danych.. nikt nie rejestruje ... bo malo kto o tym wie , malo kogo to obchodzi ...srednia zycia krolika winna wynosic 8-10 lat .. to tyle co niejednego kota czy psa ...ale malo ktory k :szerm:rolas tyle lat zyje ....zewszad slysze slowa ... hymmm, to ja nie wiedzailem/lam ze krolik moze tyle przezyc i ze istnieje bezdomnosc krolikow! ..... , ale bezdomne kroliki sa , czy nam sie to podoba czy nie ,sa  czy mamy taka swiadomosc czy nie, sa, bezdomność krolikow naprawde ISTNIEJE i jest faktem , schroniska dla zwierzat na ogol nie przyjmuja wyrzuconych krolasow, bo po co, bo co , bo kasa , bo budzet gminy nie przeznaczyl funduszy na bezdomne kroliki , bo w "ograniczonych mozgach " naszych radnych nie miesci sie pojecie "bezdomnosci krolikow " bo nikt z gory nie narzucil takiej reguly , istnieje tylko bezdomnosc psow i kotow ale krolikow? czy innych malych zwierzat nieee , od dobrej woli gminy i zarzadu danego schroniska zalezy czy uznanie bezdomnosci innych zwierzat niz psy i koty zostanie ujete w ich "uchwalach" czy "statusach " i czy inne zwierzeta oprocz psow i kotow zostana otoczona opieka gminna ( wiem bo czytalam nie jedna uchwale na temat zapobiegania bezdomnosci zwierzat w gminach)  i takich gmin czy schronisk , ktore przyjmuja inne zwierzeta niz psy i koty , mozna policzyc na palcach dwoch dloni, w calym kraju , w calym naszym kraju , wiec wlasnie dlatego grupka ludzi ( na tle calego naszego kraju ) tworzy stowarzyszenie pomocy krolikom , zeby z ta obojetnoscia na bezdomnosc krolikow walczyc, uswiadomic ze istnieje , w rownym stopniu jak bezdomnosc psow i kotow, grupka .....
...... i tym bardziej jestem bardzo ale to bardzo zaskoczona , nie piszac ze zadziwiona , odzewem na nasz apel , bo jak my razem nie pomozemy tym maluczkim, tym co w ciszy przezywaja swoj bol , tym co nie skowycza jak ich cos boli , tym co nie mialcza jak im jest zle , tym co nie piszcza , nie rza, nie kwicza ... to kto im pomoze , kto ich uslyszy .... tylko CI co umieja slyszec jak nie ma co uslyszec , co widza jak nie ma co zobaczyc , TYM CO CZUJA .. TYM  tzn I TYM Z SPK I TYM CO ZAUFALI I ZAUFAJA ..... ZE TYM Z SPK SIE UDA ! UDA SIE URATOWAC NIE JEDNO ZYCIE USZATYCH

dostalam info o wyciagu .... apel nasz uslyszal caly kraj ( i nie tylko) , uslyszeli ( nie wiem czy to jest praktykowane ale postanowilam to napisac ) :

p. Jaroslaw z Łodzi , p. Anna Maria z Krakowa, p. Maciej z Radomia, p. Justyna z Krakowa , p. Joanna, z Poznania, p. Mariusz z Gdanska, p. Wioletta z Łodzi, p. Paulina z Tczewa, p. Leszek z Pruszcza Gdanskiego, p.Maria z Lublina, p. Magdalena z Warszawy, p. Emilia ze Starogardu Gdańskiego, p. Anna z Krakowa, p. Beata z Gdańska, p. Magdalena z Krakowa, p. Jakub z Radomia, p. Agnieszka z Warszawy, p. Joanna z Lublina, p. Ryszard z Czestochowy, p. Magdalena z Krakowa, p. Jadwiga z Rennesoy, p. Łukasz z Radomia, p. Paulina z Warszawy, p. Magdalena z Łodzi, p. Aneta z Łodzi, p. Katarzyna z Gdyni, p. Karolina z Gdyni, p. Justyna z Krakowa, p. Agnieszka z Lipska, p. Grzegorz z Bydgoszczy, p. Marta z Koszalina, p. Dorota z Gdanska, p. Pawel z Warszawy .......( prosze wybaczcie jesli kogos pominelam , pozna pora  ;)) i to tylko w grudniu i to do 28.12.12. i jeszcze przed nami trzy dni i kolejny rok !!

dziekuuuuujjjeeeeemyyyyy  :bukiet :bukiet :bukiet

.....i NIE ZOSTAWIAJCIE NAS SAMYCH , PAMIETAJCIE O NAS I TYCH "NIEMYCH KICAJCACH ", tych najczesciej "nietrafionych prezentach "
bo przychodza chwile zwatpienia ( jestesmy przeciez tylko ludzmi .... niestety , chcialoby sie powiedziec w takich chwilach ) ale po takim odzewie to nie ma w ogole szans , NIE DAJECIE NAM SZANS ZWATPIC W CZLOWIECZENSTWO , nie pozostaje nam nic innego tylko "ciac"  ;) dalej  ... i prosze was nie pozwolcie nam inaczej myslec, .....juz teraz wiem ze mozna nas uslyszec wszedzie ...i mozecie nas uslyszec ...a jak wy mozecie to i inni uslysza was .... a jak was to i nas ......BEZDOMNOSC KROLIKOW ISTNIEJE  ... i bedzie istniec dopoki my WSZYSCY tego nie zmienimy ... i trzeba probowac tu i teraz  !! , prosze

szczegolne podziekowania kieruje do najwytrwalszego WIRTUALNEGO OPIEKUNA USZAKOW Z POMORZA ( najdluzej z nami jest  :lol) p. Magdaleny z Tczewa - dziekujemy za okazane nam zaufanie i pomoc i wytrwalosc w jej okazywaniu :bukiet :bukiet :bukiet

i jeszce podziekowania za kolejne paczki:
Bbutterfly nie dosc ze nas dzisiaj odwiedzila (bardzo milo bylo Ciebie poznac  :lol ) to "zalatwila" WO Daniela dla Wacka i babyNine - Riko , to jeszcze na deser przywiozla :  :bukiet  :bukiet :bukiet..................Żabcia to tak naprawde Żiba a Filutek to Filutek  :lol

i przyszla paczaka od PippiLotty - kuwety !! - siedem dla starszych maluchow  :bukiet :bukiet :bukiet


i mam sygnaly ze kolejne paczki ida , sa zamowione  :lol :lol :lol wszystkie tutaj pokaze jak tylko dotra :lol

aktualizacja WO maluszkow  :lol:

PIERWSZY WO WIRTUALNY OPIEKUN NADAJE IMIE  DLA SIEROTKI Z SOPOTU
 
Wystarczy juz tylko min.25.00pln co miesiac aby zostac WO -trzeba sie jednak najpierw zglosic emailem:
Dokładny regulamin Wirtualnych Adopcji znajdą Państwo tutaj:
http://www.kroliki.net/pl/adopcje/wybor-trybu-adopcji-krolika/regulamin-wirtualnej-adopcji
Aby objąć królika Wirtualną Adopcją, należy wysłać zgłoszenie pocztą elektroniczną na adres: adopcje.wirtualne@kroliki.net ,
zaś comiesieczne wpłaty prosimy dokonywać podając w tytule przelewu :

WIRTUALNA ADOPCJA - [IMIĘ KRÓLIKA] Z SOPOTU  - [MIESIAC] za który jest dokonywana wpłata.

kroliczki:
babyOne - deklaracja WO : Deedee  :bukiet - imie : Kleo
babyTwo - deklaracja WO - kuzaiks   :bukiet - imie Neno
babyTree - szukany WO
babyFour - deklaracja WO otka_a  :bukiet - imie : Feluś
babyFive - szukany WO
babySix - szukany WO
babySeven - deklaracja WO Solvieg   :bukiet  - imię : Thorgal
babyEight - deklaracja WO joac   :bukiet  - imię : Pafnucy
babyNone - deklaracja WO Daniel   :bukiet  - imię : Riko  ( dodatkowo Daniel obejmie WO - Wacka  :bukiet   :hura: :hura: :hura:)

bardzo, bardzo dziekujemy :bukiet :bukiet :bukiet

zostaly juz tylko trzy maluszki bez imienia !!

Deedee dzikujemy za zamowienie w proanimals  :bukiet
baba Sweety'ego zapomniec ! o nie , nie da sie zapomniec  :lol - "robil" za mikolaja i rozdawal swiateczne prezenciory ?  ;) - milo ze sie przypomnialas  :lol
klaudiapiwo godzine jezdzilam po sopocie i szukalam tego "sklepiku" i szukalam ...i nie znalazlam  :/ - jutro pojade w znane mi dobrze miejsce i "zalatwimy" to migusiem ;)
kuzaiks za zamowienie w proanimals  :bukiet
MartaP juz nie zdazysz z imieniem dla babyNine ale moze z innym ;) - zostaly juz tylko trzy bez imienia - ale nie martw sie jak nie maluszek to inny, jest Ci u nas krolasow pod dostatkiem bez WO ( niestey) - niebawem zaktualizuje watek na AW  :lol - tez mi bardzo smutno z powodu Rikiego - jak on to zniesie :( ...jest bardzo dzielny przy zastrzykach ...byleby przyniosly porzadany efekt
joac dzikujemy za zamowienie w proanimals i WO dla Pafnucego  :bukiet i nie zazdrosc  ;) tylko przyjedz i sama zobacz  :lol - goraco, goraco zapraszamy  :lol
Beka bardzo milo bylo ciebie poznac  :lol - wpadaj kiedy tylko bedziesz mogla - w niedziele mamy porzadki o 12.00 , wpadaj , wpadaj wpadaj ....... :lol
gogamor - byloby cudownie WO a juz w ogole DS - jest w czym wybierac  :lol
Skittles - cudowny pomysl z filmikiem " na zachete" - cudowny - porozmawiamy w niedziele  :lol

Offline joac

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 34609
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Poznań
  • Moje króliki: Gacek, Tosia, Eryk, Wróżka, Miluś, Balbina
  • Pozostałe zwierzaki: ZA TM: Pandzia, Rubens, Kapirek (11.04.17), Szarunia (19.02.19),
  • Za TM: Trusia (8.04.19), Frycuś (30.04.19), Baron (27.07.2019), Baksio (30.09.2019), Pandora (16.01.2020)
Odp: Uszaki pod opieką trójmiejskich inspektorów :)
« Odpowiedź #1059 dnia: Grudzień 29, 2012, 11:40:11 am »
Bbutterfly, wielkie dzięki za wrzucenie zdjęć :) dzieciaczki naprawdę rosną, czy Wy tez widzicie różnicę? I Westa, otoczona przez drobiazg, co za widok  :heart
Miła, Twoje wpisy są takie entuzjastyczne, strasznie fajnie się czyta wpisy takich króliczo zakręconych ludzi. Bardzo się cieszę, że azyl sopocki działa i rośnie w siłę :)
A co do odwiedzin w azylu, to ja bardzo chętnie, gdyby tylko Sopot leżał trochę bliżej Poznania  :]
Wirtualny opiekun


Wątek Uszatej Bandy: http://forum.kroliki.net/index.php/topic,14703.0.html