Autor Wątek: Klatka [Kęty, także wysyłka]  (Przeczytany 2191 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania:*

  • Gość
Klatka [Kęty, także wysyłka]
« dnia: Sierpień 10, 2011, 20:12:16 pm »
Sprzedam klatkę dla niewielkiego gryzonia. Jest używana. Wymiary to około:
długość - 35 cm
szerokość - 24 cm
wysokość (wraz z kuwetą) - 36,5 cm
Klatka jest w stanie bardzo dobrym.
Dorzucam do niej akcesoria tj:
-plastikowy domek (żółty, daszek zielony)
-szklane poidełko
-plastikową miseczkę (żółta)
-plastikowy kołowrotek (zielony)
-plastikowe pięterko (żółte)
-plastikową drabinkę (pomarańczową)
-plastikowy tunel (biały)
-2 drewniane pięterka (zrobione na wymiar) połączone drewnianym mostkiem

Akcesoria w/w nie są nowe, co za tym idzie - noszą ślady użytkowania (ślady ząbków chomika) jednak w niewielkim stopniu.
Zostały dokładnie umyte gorącą wodą, kuweta odkażona octem. Wszystko jest czyste.

Chciałam zaznaczyć, że uprzedni lokator tej klatki (chomik dżungarski) nie pożegnał się z życiem w tej klatce, po prostu przeprowadził się do większej. Nigdy na nic nie chorował, niestety opuścił on już ten świat.
Klatka od ponad roku stała nieużywana.
Tak czy siak żaden chomik w niej nie chorował i nic w tym stylu.

Jak widać na zdjęciach - klatka ma czarne pręty. Pomalowane są dobrą farbą, która nie schodzi tak łatwo pod wpływem obgryzania przez pupilka, jak z innych klatek.
Klatka posiada dwoje drzwiczek - jedna od góry(czerwone) i jedna od przodu (żółte). Pręty są nieznacznie obgryzione (co widać na zdjęciach). Dodatkowo są zaczepy mocujące pręty z kuweta klatki.

Kuweta tej klatki ma kolor jasno niebieski (jak na zdjęciach). Nie jest połamana ani nic w tym stylu (widać na fotkach). Jedynym jej mankamentem jest fabryczna wada tzn. takie odbarwienie (co widać na zdjęciach).

Odstęp między prętami wynosi równo 1 cm.

Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt. W grę wchodzi również wysyłka Pocztą Polską. W sumie waży to ok. 2,2 kg. Wysyłka więc 13 zł ekonomiczna, 14,50 zł priorytet. Za klatkę chcę 40 zł. Cenę wysyłki należy doliczyć. Klatkę wyślę na drugi dzień po tym jak otrzymam pieniążki na konto. Przy odbiorze osobistym można zapłacić osobiście.






















Bardzo zależy mi na sprzedaży, ew. dorzucę jakieś gratisy.