Autor Wątek: [SPRZEDAM] Dla kolekcjonerów, dzieci i nie tylko ;)  (Przeczytany 3890 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shaiya

  • Gość
[SPRZEDAM] Dla kolekcjonerów, dzieci i nie tylko ;)
« dnia: Sierpień 07, 2011, 19:13:02 pm »
Witam serdecznie na mojej giełdzie.
Przybita do muru, z powodu braku "drobnych" postanowiłam wydobyć niepotrzebne już rzeczy i wstawić tu. Może się ktoś skusi i tym samym wesprze mnie w moim wielkim zbieraniu pieniędzy na zwierzyniec. Mam kilka wydatków, mniejsze i większe, wszystkie kosztowne, a mnie... no cóż. Średnio stać na takie zachcianki. Bardzo chciałabym zagródkę dla Frania :( Kisi się w klatce 70-ce... I mimo całodziennych wybiegów noce są dla niego straszne. I dla nas, bo hałasuje. Do tego weterynarz pochłania niezliczone ilości mojego kieszonkowego (król ma oczko chore), a o ile rodzice na weterynarza dają - na inne potrzeby kategorycznie odmawiają. Tak więc wystawiam drobiazgi. Wszystkie używane w różnym stanie. Starałam się dobierać sprawiedliwe i dość niskie ceny, jednak takie, żebym mogła zrealizować choć część króliczych marzeń.

1. Figurki pieski i nie tylko.
Moja kolekcja, wieloletnio zbierana, zza granicy, z Polski i skąd się tylko dało. Stan taki jak na zdjęciach. Sprzedaję, ponieważ po remoncie nie znalazłam już dla nich miejsca i leżały zakurzone w szafie. Będą ozdobą każdej kolekcji. Numerki (narysowane...  :rotfl2) odpowiadają numerkom w liście z cenami.








1. Rudy kotek ze Słowacji 3zł
2. Szary kotek na worku z USA 3zł
3. Dwa spanielki z dzwoneczkami, wygrane na loterii 2zł
4. Buldog 2zł
5. Owczarek 2zł
6. Leżący spaniel 4zł
7. Beagle 2zł
8. Kotek porcelanowy 1zł
9. Szczeniaczek labradora 1zł
10. Szczeniaczek rottweilera 1zł
11. NIE NA SPRZEDAŻ
12. Kundelek 2zł
13. Lablador w bucie 4zł
14. Owczarek 1zł
15. Corgi porcelanowy 2zł (ukruszone uszko, baaardzo stary, ozdoba każdej kolekcji)
16. Golden retriver z Krakowa 3zł
17. Springer spaniel z Krakowa 2zł
18. Buldog 2zł
19. Sznaucer 2zł
20. York 2zł
21. Spanielek 1zł (ukruszona żuchwa)
22. Buldog 2zł (ma jakieś odpryski)
23. Chart afgański porcelanowy 2zł (równie stary jak corgi)
24. Bokser 4zł
25. Kudłaty kundelek 3zł
26. NIE NA SPRZEDAŻ
27. NIE NA SPRZEDAŻ
28. Beagle 2zł
29. West 2zł
30. Jamnik (ukruszona łapka) 1zł
31. Doberman 3zł
32. Duży i ciężki golden retriver 5zł
33. Leżący na plecach szczeniak owczarka 3zł
34. Jamnik 4zł
35. Słonik na szczeście 3zł
36. Kudłaty coś 2zł
37. Króliczek ze Słowacji (ma ukruszoną łapkę i uszko) 2zł
38. Aniołek/wróżka 6zł
39. Aniołek/wróżka 6zł

Najchętniej wysyłałabym po 5-7 sztuk lub więcej, żeby koszty wysyłki nie wyszły drożej od figurki...

2. Zestaw ubranek dla lalek bobasów.


Różne rozmiary i wzorki, stan jak na zdjęciach, cena całości to 6zł.

3. Zestaw plastikowych figurek zwierząt i dinozaurów


Figurek jest 38, całość sprzedaję za 16zł. Stan jak na zdjęciu. Możliwe różne kombinacje według uznania po 5-10 sztuk w cenie 6zł


4. Kot Filemon i Bonifacy



Pluszaki bez metek w stanie bardzo dobrym. Nieco przykurzone no i czarny kot ma "wyliniały" ogon. Pozostałość po obklejaniu go taśmą klejącą. :glupek:
Kotki są mięciutkie, choć nie ukrywam, że dobrze by im zrobiło lekkie pranie, lub wietrzenie (kurz wszechobecny). Dzieci uwielbiają takie miłe pluszaki.
Kotki do sprzedania razem w cenie 12zł lub osobno w cenie 7zł za każdego.

5. Fullcap Cropp


Stan idealny, noszony może dwa razy. Kupiony w tamtym roku, jedyny ślad użytkowania to odcięta metka, bo mnie uwierała. Kosztował 30zł, ja sprzedaję go za pół ceny czyli 15zł.

6. Spanielek "The Dog" duży


Spanielek z promocji, która była bodajże rok temu. Stan idealny, lekko przykurzony. Cena 7zł (podczas gdy, aby zdobyć 40 naklejek trzeba było wydać w sieci sklepów coś koło 1000zł... :icon_rolleyes)

7. Interaktywna panda Full Real, maleństwo

Moja zabawka, najbardziej szanowana i ukochana, pora, żeby sprawiła radość innemu dziecku :) Stan idealny, w 100% sprawna, jednak baterie już ledwo trzymają i należałoby je wymienić. Do pandy wchodzą bodajże dwa czy trzy paluszki. Lekko przykurzona i futerko można by przetrzeć wilgotną, nawilżoną jakimś środkiem czyszczącym szmatką. Panda "cieszy" się gdy łaskocze się ją po brzuszku (przycisk tam jest ukryty) i usypia gdy nie okazuje się jej uwagi (wcześniej piszczy, a gdy uśnie to przez jakiś czas słodko chrapie). Po chwili sama się wyłącza, a na naciśnięcie przycisku na brzuszku reaguje przebudzeniem. Oczywiście pandę można trwale przełączyć (ma ukryty przełącznik on/off). Cena: tylko 30zł. Za całe godziny wspaniałej zabawy. Nowa panda kosztuje bodajże 70zł.

8. Czerwone "friesbee" Trixie dla psa



Fenomenalne do początków nauki friesbee ze swoim psem. Mój poszarpał talezyk dwa razy i stwierdził, ze mu się nie podoba. Miękki, gumowy, nie zrani wrażliwych psich szczęk. Jedyny mankament to ledwo widoczne, ale obecne ślady psich igiełek na obrzeżach dysku (zdjęcia). Nowy kosztował mnie 24zł, ja sprzedaję za 16zł.

Zachęcam do kupowania! Gdyby udało mi się wyprzedać całą giełdę prawdopodobnie starczyłoby mi na zagródkę. Koszty przesyłki pokrywa kupujący, płatność do uzgodnienia (najchętniej chyba przelew bankowy). Płatność za przesyłkę wg. Poczty Polskiej.

Zmieniono na "giełda" --Blacky
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2011, 22:16:25 pm wysłana przez Blacky »

Offline Kamulka84

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4093
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Koszalin
  • Moje króliki: Natka
  • Za TM: Niuguś, Chrumek, Zgodzia, Niuchenek vel Heniek
Odp: [SPRZEDAM] Dla kolekcjonerów, dzieci i nie tylko ;)
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2011, 14:26:18 pm »
Nazwa bazarek jest zarezerwowana dla SPK! Użyj jakiejś innej nazwy dla swojej wyprzedaży :)
Zgodzia była z nami 5 lat 8 miesięcy 2 tygodnie i 6 dni
Heniu był z nami 7 lat 3 miesiące 2 tygodnie i 2 dni
[/url]

Zapraszamy http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11135.new#new

Shaiya

  • Gość
Odp: [SPRZEDAM] Dla kolekcjonerów, dzieci i nie tylko ;)
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2011, 16:47:58 pm »
O matko, ale ciapa ze mnie. Jakby jakiś moderator mógł to zmienić, myślałam, ze chodzi tylko o "bazarek" w nazwie tematu...