Autor Wątek: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany  (Przeczytany 47047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 24, 2011, 21:53:34 pm »
Białaska i Tofika nie widzę na adopcyjnej, czyżby znaleźli domek stały?  :bunny:

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 24, 2011, 22:13:02 pm »
Czekamy na zdjęcia do metryczek....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 25, 2011, 17:16:17 pm »










« Ostatnia zmiana: Sierpień 25, 2011, 21:09:18 pm wysłana przez klara703 »

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 25, 2011, 19:08:54 pm »
klikasz pokaz obrazek na zdjęciu - zdjęcie otwiera się w nowym oknie - cały ten adres kopiujesz i wstawiasz miedzy img

[img   ]http://tu wstawiasz cały adres samego obrazka, a nie strony na jakiej jest obrazek[   /img]

i wtedy pokazuje zdjęcie

przykład:




Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 29, 2011, 09:47:37 am »
Witajcie,
Białaska przechrzciliśmy na Kremika, ma bardzo delikatny brzuszek, cały czas boje się że coś mu zaszkodzi. Generalnie jest bardzo strachliwy i reaguje ucieczka na każdy dźwięk, nawet na szelest worka z suszkami. Jest ciekawski, jak się usiądzie na podłodze to podejdzie, ale najmniejszy ruch z mojej strony, powoduje ucieczkę. Cóż będziemy nadal pracować nad oswojeniem strachów. 

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #65 dnia: Wrzesień 02, 2011, 18:37:22 pm »
Kilka zdjęć Kremika:



jeden boczek


drugi boczek


A kuku domku gdzie jesteś??
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2011, 18:40:30 pm wysłana przez j_j »

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 02, 2011, 18:40:37 pm »
asiu, nie widzę zdjęć

poślij mi na maila to wkleję tu
edit:
o już jest

a on taki brudny jest?

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 03, 2011, 09:41:18 am »
Kasiu on to już jest czysty :) ze mnie kiepski fryzjer, ale to co było brudne to wycinamy sukcesywnie (już tylko łapki zostały). Mały nie pozwala się dotykać więc trzeba wybierać między stresem i koniecznością obcinania kudełków, a świętym spokojem dla niego. Nawet ja leżę na podłodze to zachowuje dystans i nie podchodzi, na smakołyki też nie działa. Ale i tak jest słodki, teraz trochę odwagi w nim widzę i zainteresowania otoczeniem, wcześniej jeszcze bardziej nieufny.

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 03, 2011, 18:11:53 pm »
Tofik zwany przeze mnie Benkiem jest bardzo towarzyski,  nie ma nic przeciwko braniu go na ręcę w wrecz przeciwnie jak by to uwielbiał. Wydawało mi się że Daria jest mała a Tofik jest o połowę od niej mniejszy. No i nauczył się jeść granulat:-) teraz za nim szaleje. uwielbia sikać na siano i każdą większą porcje siana traktuje jak toaletę, wtedy zapomina o kuwecie. więc siano dostaje przez cały dzień małymi porcjami. Ma bardzo mięciutkie futerko jak by był młodziutkim króliczkiem a takim nie jest.

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 05, 2011, 06:35:38 am »
klara03 u nas jest to samo sianko małymi porcjami cały dzień bo inaczej zasiusiane. Tofik-Benek w porównaniu do Kremika to przykład odwagi :) już jak był u nas to biegał po łazience, Kremik twardo siedział w najdalszym kącie zagródki .

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 05, 2011, 09:47:38 am »
Dzisiaj pierwszy raz nie zamknęłam Benka na noc i nie było w ogóle hałasu, nic nie zniszczył, cała noc grzecznie siedział na dywanie. Także od teraz będzie zamykany tylko na czas biegania Darii. I fakt bardzo towarzyski jest takie milutki, daje się brać na ręce, wtula się i co najgorsze uwielbia przesiadywać w śmietniku i wyszukiwać sobie rożne resztki. :d

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #71 dnia: Wrzesień 07, 2011, 09:35:04 am »
Hop, Hop szukamy domku

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #72 dnia: Wrzesień 08, 2011, 19:47:38 pm »
Witajcie,
oto kilka świeżych fotek Kremika




niestety małemu trudno zrobić ładne zdjęcie bo się chowa :) nieśmiały jest.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 09, 2011, 08:22:05 am »
Hop hop. domku gdzie jestes?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 09, 2011, 15:02:47 pm »
Asia, Ty masz nowego królika....ta pięknota to nie może być Kremik?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #75 dnia: Wrzesień 11, 2011, 10:43:39 am »
Hop hop gdzie jesteś domku?



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline j_j

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 741
  • Lokalizacja: Opole
  • Moje króliki: Dumbo & Pysia, Popo & Nelson
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #76 dnia: Wrzesień 14, 2011, 18:58:29 pm »
Nowe fotki Kremika, to już nie jest ten sam króliczek, zagubiony w łazience, teraz łazienka to jego królestwo a on jest królem.
Taki jestem piękny

Szukałem domku za grzejnikiem , ale nie było :(

i tak szybko biegam że zdjęcia się nie da zrobić :)

a jak już się wybiegałam to jeść dostałem :)




Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #77 dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:43:18 pm »
Ale piękny, cudeńko.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #78 dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:46:27 pm »
Taki jestem piękny
Zgadzam się, przystojniak jakich mało :)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #79 dnia: Wrzesień 16, 2011, 14:47:47 pm »
To ostatnie zdjęcie- kapitalne  :icon_mrgreen
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."