Autor Wątek: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany  (Przeczytany 47041 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 06, 2011, 14:15:50 pm »
Biały (samiec) jest u Zerduszka, Rudy jest u mnie.
Oba mają umówione zabiegi na poniedziałek. Biały ma koszmarne zęby, pazury pozalepiane kałem....ech. Zerduszko, uratowałaś maluchy. Potrzebny transport na Szczecin na wczoraj......Czarny czeka.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 06, 2011, 20:47:37 pm »
Niestety tego co jest na białasie nie da się ani rozczesać, ani umyć. Wygląda to dobrze na pierwszy rzut oka, ale to jest strasznie pozlepiene. Poprzycinałam mu to troszkę, na dziś dam mu spokój, ale jeszcze nad tym popracuję. Był bardzo cierpliwy. Troszkę jest zestresowany.

sonia

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 06, 2011, 21:51:41 pm »
Ogol go,ja tak caly czas obcinam futro swiniakowi,bo ma takie dlugie,ze mozna warkocze zaplatac.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2011, 22:38:33 pm »
Rudy u mnie na DT. Nie je, nie pije, nie bobkuje......martwię się



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 06, 2011, 22:52:50 pm »
Ogol go,ja tak caly czas obcinam futro swiniakowi,bo ma takie dlugie,ze mozna warkocze zaplatac.
Czym, żyletką?  :hahaha

Białasek tez nie chce jeść granulatu. One pewnie jadły głównie zielone i warzywa. Pić mu dałam w miseczce, może nie umie korzystać z poidełka. Tam pewnie nie miały stałego dostępu do wody, więc mogą nie pić. Nie znoszę tych pierwszych dni adaptacyjnych, biedaki pewnie są przerażone :(

Ps. Nie mogę edytować pierwszego posta?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 22:57:07 pm wysłana przez zerduszko »

sonia

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 06, 2011, 22:59:00 pm »
Czym, żyletką?  hahaha

No nie te czasy juz minely lepiej maszynka do golenia :hahaha

Ale tak powaznie to widzialam tu w sklepie zoologicznym cos takiego jak maszynka do golenia na baterie i to specjalnie dla kroli,proskow i innych malych gryzoni.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 06, 2011, 23:02:29 pm wysłana przez sonia »

Offline Ciapusia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3526
  • Płeć: Kobieta
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 06, 2011, 23:02:01 pm »
Zerduszko, można edytować bodajże przez 6 godzin od napisania. Po tym czasie trzeba prosić modów.

Trzymam kciuki za adaptację uszaków.
"Wy nie cofniecie życia fal.
Nic skargi nie pomogą -
Bezsilne gniewy, próżny żal,
Świat pójdzie swoją drogą."

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 06, 2011, 23:03:19 pm »
Pierwszego posta możesz edytować do 6 godzin. Teraz może zrobić to moderator - czyli Tocha. Napisz do niej.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

fantka

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 07, 2011, 20:57:10 pm »
Ja swojego prosiaczka golę maszynką do włosów mojego faceta regularnie co 2 miesiące. Mam wrażenie, że bardzo to lubi.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 07, 2011, 23:48:05 pm »
Ja swojego prosiaczka golę maszynką do włosów mojego faceta regularnie co 2 miesiące. Mam wrażenie, że bardzo to lubi.
Gdybym miała maszynkę, to by nie było problemu ;) 

Białasek nieco się ośmielił. Ale nie je suchego.

Offline bziunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Moje króliki: Lilo
  • Za TM: Edmund, Stitch
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 08, 2011, 06:55:27 am »
Ja swojego prosiaczka golę maszynką do włosów mojego faceta regularnie co 2 miesiące. Mam wrażenie, że bardzo to lubi.
Tzn. że golisz go całego? Na jaką długość?

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:47:38 am »
Sopnia napisała:
Cytuj
Ale tak powaznie to widzialam tu w sklepie zoologicznym cos takiego jak maszynka do golenia na baterie i to specjalnie dla kroli,proskow i innych malych gryzoni.
Soniu w jakim sklepie , możesz wkleić linka?Ja mam angorkę i jak ją obetnę nożyczkamo to ona wygląda... :niespodzianka no wygląda jak wyglada właśnie. Może taka maszynka sprawi ,że po obcięciu bedzie wygladać jak królik , a nie ósme dziecko stróża. No i nie bedzię się     stresować u fryzjera

sonia

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 08, 2011, 11:54:28 am »
Dori to jest  w FRESSNAPF-to normalny sklep zoologiczny,takze linka nie mam i nie pamietam ile ta maszynka kosztowala. Dzisiaj jade tam po sianko to zobacze ile kosztuje moge ci nawet kupic jak bedziesz chciala. 

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 08, 2011, 12:15:53 pm »
Soniu napiszę na pw . Nie będe zaśmiecać tego wątka.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 09, 2011, 09:49:06 am »
Co u króliczków? Jak wczorajsze zabiegi? Dziś mam plan jechać po czarnuszka, bo będę tam po szczeniaka.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 10, 2011, 19:42:47 pm »
Maluchy po zabiegach wybudziły się dobrze. Są już na dt u J_J i rozrabiają.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:43:29 pm »
Czarnuch w tej chwili jedzie do Szczecina do domu tymczasowego :):):)
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:45:45 pm »
Ja o 15 wyruszam do Opola po  Tofika:) czyli rudego:)

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 11, 2011, 16:56:23 pm »
Czarnulka rano odstawilam na transport do Szczecina. Wczoraj przycielam mu pazurki i zostawilam w klatce, cala noc sie nie ruszal - skubnal tylko 3 galazki pietruszki i wlochata czesc brokula. Zrobil siusiu, bobkow niet.
Strasznie przerazony uszak.

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 11, 2011, 21:09:19 pm »
Potwierdzam słowa charme :(
Maluch przez całą podróż bobków nie zrobił. Ma duży brzusio i dostał już espumisan za 3-4 godziny kolejna dawka. dostał wzdęcia, ale bardzo trudno mu brzuch pomasować, bo strasznie panikuje :(
Siedzi teraz w rogu klatki i udaje, że go nie ma, eh :(
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."