Autor Wątek: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany  (Przeczytany 46514 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zerduszko

  • Gość
Historia jakiś tysiące, królik się znudził, to trzeba się go pozbyć. Nikt królika nie chce, to nawet na karmę można oddać. Ich obecny opiekun się zlitował, przygarnął tymczasowo, ale nie ma warunków do trzymania królików i czasu dla nich. W zasadzie nic o nich nie wiadomo, nie wyglądają na chore. Na pewno kiedyś były domowe, teraz trzymają dystans w stos. do człowieka. Mają po kilka lat. Nie są wykastrowane. Przydałby się im DT. Króliczki przebywają w Rybniku Niedobczycach.

Kontakt do mnie: 519 186 694., zerduszko@wp.pl.

Samiczka, najmniejsza <na oko max 1.2 kg> z całej trójcy. Płocha. Cała brudna - może ma biegunkę, albo myć się nie może? Uszka ma b. króciutkie.






Samczyk najufniejszy, tez mały i krótkouchy, ale ciut większy od samiczki. Sama słodycz!





http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki062.jpg
http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki060.jpg

Samczyk, największy i najbardziej płochliwy. Wydaje mi się, że jednak nie waży więcej jak 2 kg.



http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki071.jpg
http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki070.jpg
http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki069.jpg
http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kroliki/Szczeniaki068.jpg

Poprawilam literowke w tytule watku.
Tocha
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 23:11:36 pm wysłana przez Tocha »

Rin

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 03, 2011, 17:46:42 pm »
Piękne króliczki! :zakochany: Ach gdybym tylko mogła to bym wzięła tego rudego samczyka... Miłość od pierwszego wejżenia! :< Ach... Muszę pogadać z mamą, może się uda... Ale mama jest bardzo nieustępliwa... No cóż, postaram się. Piękne uszka, trzymam za nie kciuki! :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 18:16:20 pm wysłana przez Rin »

Offline klara703

  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 03, 2011, 17:51:01 pm »
mogła bym dać DT dla samczyka we Wrocławiu ale dopiero po 15 sierpnia, obecnie jestem na wakacjach

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 03, 2011, 18:04:06 pm »
Zgadzam się - SAMA SŁODYCZ !!




  :zakochany:


Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 03, 2011, 18:18:16 pm »
Napisałam do zgagi, może pomoże? W końcu Żory to blisko Rybnika

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 03, 2011, 18:40:32 pm »
Poszło pw do Raciborza, zobaczymy.

We wtorek jeden jedzie do Opola.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 03, 2011, 19:08:24 pm wysłana przez zgaga14 »



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, traf iły do hlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 03, 2011, 22:27:39 pm »
mogła bym dać DT dla samczyka we Wrocławiu ale dopiero po 15 sierpnia, obecnie jestem na wakacjach
To super :)

Napisałam do zgagi, może pomoże? W końcu Żory to blisko Rybnika
Ale one nie są w Żorach ;)

Już uzupełniłam pierwszy post o ważne informacje. Gdzie przebywają króliki i kontakt do mnie.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:37:38 pm »
Prosimy o dt



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 04, 2011, 20:40:09 pm »
Zgaga, ile DT potrzeba?

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 04, 2011, 23:25:47 pm »
Zgaga, ile DT potrzeba?
Co najmniej dla czarnuszka.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 04, 2011, 23:37:57 pm »
Dla Czarnego jeden i dla jeszcze jednego, który jest nietrafionym zakupem.....mam go zabrać już....zaraz...teraz.... tylko pytam co ja mam z nim zrobić?

Pilnie dwa dt potrzebne - prosimy



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2011, 08:32:32 am »
awaryjnie tego czarnego mogę wziąć po 14 sierpnia, ale tylko awaryjnie, bo mam już ustalone z opiekunką, że Tola będzie u mnie na dłuższy DT.

Kasia, czy możesz wykastrować lub wysterylizować tego czarnego u dr Gozdzka?

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 05, 2011, 16:49:00 pm »
Prosimy o dt



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 05, 2011, 16:51:15 pm »
Kasiu, to jak będzie z moją propozycją?

Offline Iskra

  • Moderator forum
  • ***
  • Wiadomości: 3622
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Szczecin/NDG
  • Moje króliki: Zając,Schab
  • Na DT: Pastylka, Kurkuma, Gorczyca, Bochenek +5
  • Pozostałe zwierzaki: Norgiś, Astra, Maruda + dwa potwory
  • Za TM: Axel, Sota, Dora, Mop, RyO, Golonka
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 05, 2011, 16:51:58 pm »
Na czarnego chłopaka czeka DT w Szczecinie, potrzeba nam tylko transportu.

edit: chyba na czarnego  :hmmm W każdym razie na któregoś z tej trójki
Dogs have owners, cats have staff and bunnies... bunnies have slaves.
. . . . . . . .. . . . . . . . . . . .

"Mówią, że ślepa. Ślepa? Ma bystre oczy snajpera
i śmiało patrzy w przyszłość- ona jedna."

Offline Kitty27

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice
  • Pozostałe zwierzaki: Kocurek Filemon Filosławski, Gerbile Pola & Tola
  • Za TM: Zorruś-5.X.2009, Brandon-2.XII.2009, Igiełka-24.III.2012, Marlonek-30.VI.2019, Kinia-3.X.2020
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 05, 2011, 16:58:24 pm »
Ok, to czekam na konkretne szczegóły. Chciałabym ewentualnie przygotować się na awaryjnie przybycie królika do mnie, bo jak wspomniałam wcześniej, ze znajomą ustaliłam, że Tola bedzie u mnie na dłuższy DT. Wolałabym, żeby królik, który ma trafić do mnie awaryjnie , już był opukany i osłuchany przez weta, kastracja byłaby dodatkowym plusem.

Ale jak znajdzie się inny DT to super.
Mnie potraktujcie jak ostatnią deskę ratunku.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 05, 2011, 18:03:25 pm »
Z powodu urlopu u nas króliki nie mogą być ani sterylizowane ani kastrowane.
Rudasek po 15 sierpnia jedzie do Wrocławia.
Samica do Opola we wtorek.
Czarny do Szczecina - szukam transportu.
Mam jeszcze jednego królika od alergiczki, z wyposażeniem - do zabrania od razu - dla niego potrzebny ten ostatni dt.
Ja mam dziecko i dużo problemów. Proszę mnie nie popędzać..... robię co mogę....



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Króliczara

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 451
  • Płeć: Kobieta
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 05, 2011, 18:44:22 pm »
Zgadzam się - SAMA SŁODYCZ !!




  :zakochany:



Nic tylko całować w ten słodki pychol  :zakochany:

Offline bziunda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 195
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Racibórz
  • Moje króliki: Lilo
  • Za TM: Edmund, Stitch
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 05, 2011, 21:59:49 pm »
Cieszę się, że się cośznalazło.

zerduszko

  • Gość
Odp: 3 króliczki miały zostać karmą dla węża, trafiły do chlewa -> DT poszukiwany
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 06, 2011, 01:28:16 am »
Rudasek po 15 sierpnia jedzie do Wrocławia.
Tak trochę mi głupio, bo obiecałam, ze go wezmę jutro :( wiem, że on o tym nie wie  :( ale i tak mi źle.