Autor Wątek: Sierść królika przy linieniu .  (Przeczytany 4888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Sierść królika przy linieniu .
« dnia: Lipiec 27, 2011, 14:21:08 pm »
Dyzio linieje się,wiem że to normalne, ale szczotka nie pomaga :/ 
Znalazłam takie jakby granulki, by poprawić sierść Dyzia.

Pierwszy jest taki :   http://www.zooplus.de/shop/nager_kleintiere/futter_ergaenzung/vitamine_mineralien/drops_pellets/3055    (to niemiecki zooplus)
Tłumaczenie z google tłumacz  :

Mucki Vit jest uzupełnieniem paszy dla gryzoni i zostało wyprodukowane mleko. Nadaje się jako dodatek do siana, paszy, owoców i warzyw dla domowych królików, świnek morskich, chomików, myszy i innych gryzoni.
Wyjątkowo wysokiej akceptacji gwarantowane u młodych zwierząt, jak również u dorosłych zwierząt kompletną dostawę wszystkich niezbędnych witamin, minerałów i pierwiastków śladowych. Mucki Vit budować granulki zapobiega niedobory żywieniowe i tym samym wzmacnia ciało własne mechanizmy obronne. To pomaga zmienić włosy i sprawia, lśniącą sierść.
 Idealnie nadaje się jako zwykły dodatek do żywności.

Ale ma to mleko, i mam pytanie czy ktoś to kiedyś miał  ? I czy by pogło Dyziowi , by miał ładną sierść ?

A drugie to takie :   
http://www.zooplus.de/shop/nager_kleintiere/futter_ergaenzung/vitamine_mineralien/sonstiges/12444

Tłumacz google:
Ten naturalny produkt jest produkowany wyłącznie ze świeżych wodorostów.Wielu istniejących naturalne minerały, witaminy i aminokwasy pobudzają wzrost pigmentacji i naturalny kolor sierści bardzo wyraźnie. Jest to szczególnie jasne z ciemnym futrem.

Które by było lepsze ? Czykupić oby dwa ?  czy ten drugi jest potrzebny?

   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sierść królika przy linieniu .
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 27, 2011, 14:25:56 pm »
Hm wg mnie żadne "sztuczne" witaminki królikowi nie są potrzebne i bym nie praktykowała z tymi wynalazkami.
Mój Groszku ma ładną sierść dzięki siemieniu lnianemu. Błyszczy, jest mięciutka i ładna.
Siemie to też naturalny przepychać sierści dobry przy linieniu. Do tego serwowane warzywka dostarczą naturalnych witamin. I to starczy :)

Offline aga.s

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sierść królika przy linieniu .
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 27, 2011, 15:30:47 pm »
Madzia ma racje, nie ma co sztucznosciami napychac.

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: Sierść królika przy linieniu .
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 27, 2011, 15:48:25 pm »
Dziękuje :)

Wątek do zamknięcia.
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny: