Autor Wątek: Bystrzak - inteligent szukający domu  (Przeczytany 35786 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 24, 2012, 12:50:02 pm »
Kochany człowieku Bystrzaka (gdziekolwiek jesteś),

Bystrzaczkowi ewidentnie były potrzebne dwa doktory: doktor Baran i doktor czas. doktor pierwszy pomógł na rozchwiane bebeszki Bystrzaka, które już mają się dobrze i seryjnie produkują regularne bobki, wszystkie w kącik do kuwety. Dzięki temu doktor drugi miał szanse zadziałać i w tej chwili Bystrzacha rozkręca się w demonstracjach dobrego samopoczucia :bunny:

zniknął smuteczek z oczu, pojawiają się zarzucania główką, bryknięcia zadkiem :krolik, mało tego - wczoraj namierzyłam go na leżeniu z wyciągniętymi na płask girkami! i to dwa razy, z czego drugi wcale nie przy klatce, tylko przy bramce do przedpokoju, czyli tuż obok wielkiego, nieznanego świata.

Wielkim żarłokiem i łasuchem Bystrzak chyba nigdy nie będzie, ale wsuwa coraz więcej różnych różności, wręcz zaczyna demonstrować radość i zniecierpliwienie gdy idę z porcyjką. co ciekawe - marchewki nie tyka ;)

Jeśli chodzi o jego znerwicowanie - każdy psychoterapeuta byłby dumny z takiego pacjenta! Bystrzak nie przepada za nieznanymi, głośnymi dźwiękami, obcymi osobami, ale objawia się to tylko znieruchomieniem i szerzej otwartymi oczami. nie panikuje, przetwarza sobie nowe zjawiska w swojej bystrej główce, co oznacza, że sobie ze wszystkim radzi. wystarczy tylko dać mu chwilę (znów zbawienne działanie doktora czasu). Nie przepada też za grzebaniem w klatce, zwłaszcza przed jego nosem, ale i wtedy nie rzuca się z zębami, tylko lojalnie uprzedza o swoim niezadowoleniu :) (zresztą to akurat chyba jest zupełnie normalna reakcja królicza, tylko moje mutanty i Balbor nie znają pojęcia "zostaw, to moje" ;P )

W międzyczasie porobiłam jakieś fotki, postaram się je niedługo wrzucić. Można mnie ścigać i się dopominać, wręcz jest to wskazane :>

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 01, 2012, 10:21:56 am »
To ja ścigam i się dopominam :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:18:10 am »
Bystrzak ma dziś głupawkę :diabelek
pyszczkiem (obszernyyyyyyymi ruchami, jakby to była gałąź) przekłada sianko, przekopuje je, a potem zarzuca główką i doopką. a to wszystko... w klatce! :DD z własnego wyboru! klatka jest otwarta 24h, chłopak jest uwolniony stuprocentowo.

[bosniak - oraaaajt, spróbuję...]

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:19:08 am »
Uwielbiam Twoje relacje :diabelek
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:38:22 am »
Uwaaaaga - próba.

Bystrzak wyrwany z drzemki:


no proszę, działa. w dodatku łatwe to ;P
no to teraz się bójcie...

wersja drzemkowa cd:


wlazłem na klatkę i się nie boję


chcecie jeszcze? :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2012, 11:42:42 am wysłana przez Kic »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 01, 2012, 11:40:22 am »
Hehehehe :D
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 01, 2012, 12:05:01 pm »
pewnie, że chcemy!
na pierwszej fotce minka jest bezbłędna:D

Offline dominek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Springbank& Frędzel
  • Za TM: Kubiś, Sparky, Misia, Lenka
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2012, 23:12:04 pm »
chcemy, chcemy więcej zdjęć :) miło zobaczyć ,że się chłopak troszkę lepiej psychicznie poczuł bo aż miałam wyrzuty sumienia, że tą podróż z nami tak tragicznie przeżył :(

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 05, 2012, 22:20:23 pm »
E tam, zaraz wyrzuty ;) Bardzo Wam dziękuję, że specjalnie po niego pojechaliście :bukiet
Teraz się chłop rozwija towarzysko w mieście królów :P - a gdzież indziej królowi lepiej niż w mieście królów? :diabelek

Do postulatu zdjęciowego się przyłączam :) Kic, dawaj foty  :blaga:
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 05, 2012, 23:14:11 pm »
ooooj, no już przecie... ;)

Bystrzak udaje żarłoka




a tu Bystrzak po tamtej wizycie u doktora, relaksuje się w klatce (otwartej). fotki kiepskie, ale byłam okropnie przejęta takim luzem znienacka ;)





a teraz hit: da beast ;>


i aniołek:


proszę :)

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 05, 2012, 23:50:36 pm »
:D Bosko :D Dziękuję! :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline eMu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 125
  • Płeć: Kobieta
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 06, 2012, 00:08:58 am »
Ależ cudak :) Aż miło popatrzeć. Oby jak najszybciej znalazł DS.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 06, 2012, 00:22:17 am »
Pewne widoki na to są, ale na razie sza! :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 06, 2012, 18:01:16 pm »
Bystrzakowi znowu ostatnio zrzedły bobki (a już tak ładnie jadł, coraz więcej!), więc został oddelegowany na dietę suchą. efekt? przeszła sraczka, przyszło ADHD :rotfl2:

głupaweczki już wcześniej mu się włączały. teraz rzucanie doopką i trzepanie główką są na porządku dziennym :) A jak ten (były) dzikusek na mój widok przerywa swoje poważne zajęcia i podbiega radośnie do bramki, to wszystkie ponursze myśli przechodzą :zakochany:

mało tego! wczoraj po raz pierwszy zgrzytał ząbkami przy głaskaniu!!! :bunny:

i odkrył dla siebie parapet :krzywy2 Spróbowałam to udokumentować na fotach, jeśli wyszły, to wrzucę.

Offline dominek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 128
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Springbank& Frędzel
  • Za TM: Kubiś, Sparky, Misia, Lenka
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 11, 2012, 22:47:05 pm »
Pewne widoki na to są, ale na razie sza!

no to trzymamy mocno kciuki!!! 

Kic dzięki za foty :)

Offline Kic

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1760
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 22, 2012, 10:26:26 am »
tymczasem Bytrzacha... sprawdza, czy polubi się z nową żonką w nowym domku :zakochany:
trzymajcie kciuki!!!


Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 26, 2012, 18:54:10 pm »
oj trzymamy najmocniej jak się tylko da....taki kawaler musi się spodobać :DD
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline Bbutterfly

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2428
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Amsterdam (Tczew)
  • Za TM: Pixie
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 27, 2012, 14:13:43 pm »
zaciśnięte kciuki :)
Bystrzak jest cudowny :)
Mój kochany Pixie.
Kicaj szczęśliwie za Tęczowym Mostem
http://forum.kroliki.net/index.php?topic=13007.new#new

Offline kathyw.92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Bystrzak - inteligent szukający domu
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 15, 2012, 21:19:00 pm »
Bystrzaczek z żonką polubili się bardzo ,ale może zacznę od początku :icon_smile
Już zaraz po transporcie do mnie Bystrzak był ciekawy nowego miejsca i swojej nowej "lubej", choć oddzielona była od niego kratami. Pierwszy dzień, a właściwie wieczór spędził na , poznawaniu terenu oraz rozmowami ze Stefą, choć nadal przez kratki. Na następny dzień nastąpił czas na bliskie spotkanie. No i skończył się spokój :icon_twisted To była dwu dniowa wojna  :szerm: z dosiadaniem, gryzieniem, kopaniem, tupaniem, fuczeniem i ucieczkami, po czym nastąpiły ciche dni. Bystrzak został królem terenu a wystraszona Stefa uciekała przed nim za każdym razem jak tylko zbliżył się na metr od niej. Po zabawie w podchody mądrala stwierdził, że jeżeli ukochana przed nim ucieka, to on nie będzie do niej przychodził i przez kolejne 2 dni siedziały uszaki w przeciwnych rogach pokoju. Jak jeden kończył jeść, to wtedy dopiero przychodził drugi. Stwierdziłam, że skoro już się nie atakują spróbuję zainterweniować i wsadziłam je do jednego kojca. Szału nie było, bo choć to była tylko setka króliczki i tak siedziały o przeciwnych stronach klatki :krzywy2 i tak koło tygodnia wsadzałam je razem po dwie godziny dziennie, bo kicając na wolności nie wiedziały nawet o swoim istnieniu. Aż tu nagle pewnego pięknego dnia króliczki zaczęły razem jeść :hura: a potem wszystko już pięknie się potoczyło szybciutko:) Pierwsze obwąchiwania, szturchania (oczywiście przyjazne), aż w końcu doczekałam się tego pięknego dnia kiedy położyły się obok siebie, futerko w futerko :zakochany: kolejny dzień już wogóle był szczytem moich marzeń kiedy oto Bystrzak - Pan i Władca- przyszedł do Stefy na myju myju :icon_mrgreen Z pięknie wylizanym pyszczusiem uszkami i oczkami postanowił odwdzięczyć się swojej damie i umył jej jedno ucho :mhihi I tak już cudownie zostało. Teraz króliczki żyć bez siebie nie mogą :onajego wszystko robią razem, kicają w ogródku, jedzą, bawią się, myją i śpią.
A teraz jeżeli coś mam napisać tylko o Bystrzaczku, to wyszło by z tego wypracowanie, a i tak już tego troszkę jest :icon_mrgreen Troszkę bałam się jak to będzie z "króliczkiem po przejściach", ale okazało się, że jest on bardziej wyluzowany niż moja Stefania. Widać, że na 100% czuje się jak u siebie w domu, co widać szczególnie na spacerach po ogrodzie kiedy skacze w każdą możliwą stronę a tylne łapki lecą w przeciwną  :bunny: Jest strasznym żarłokiem (w czasie jedzenia wchodzi do talerza :mhihi) i choć dalej je suszone rzeczy, bo czasami zdarza się miękcejsza kupka :icon_redface , to będąc na trawce podgryza co nie co tak, że niedługo nie będę potrzebować kosiarki  :icon_mrgreen
Dodaję zdjęcie last minute, a resztę dorzucę w najbliższym czasie i oczywiście będę pisać co u mojej parki słychać :heart



I dziękuję bardzo wszystkim, którzy sprawili, że trafiłam na Bystrzaka, a szczególnie Izie, która to sprawiła, że Bystrzak trafił właśnie do mnie :icon_biggrin