Autor Wątek: [OFERUJĘ] Warszawa - Pilawa, Garwolin i z powrotem raz na tydzień lub 2 tygodnie  (Przeczytany 7875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Jak w temacie. Często jeżdżę tą trasą bo mam teściów w Pilawie. Po drodze jest Józefów, Otwock itd. po trasie. Tarasa krótka od Warszawy ale może ktoś potrzebuje. Przewóz zwierzaków (tylko takie, które można przewiźć w transporterze) oczywiście bezpłatnie, wystarczy małe "dziękuję"  :icon_smile

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Aniu czy jeszcze jeździsz na tej trasie?:)

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Tak jeżdżę tak jak napisałam, jakieś 3 razy w miesiącu w weekendy. A w czym mogę pomóc i kiedy?  :icon_smile2

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
a na razie dziękuję - sprawdzam tylko aktualność ;-)

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
a na razie dziękuję - sprawdzam tylko aktualność

No ładnie, ładnie  :>

aktualne oczywiście  :P

Offline Anna39

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 427
  • Płeć: Kobieta
Odp: [OFERUJĘ] Warszawa - Pilawa, Garwolin i z powrotem raz na tydzień lub 2 tygodnie
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 17, 2014, 12:43:36 pm »
Baaaardzo dawno mnie nie było na forum ale chciałam dla wszystkich zainteresowanych potwierdzić, że oferta przewozu uszaków bądź przedmiotów dla nich niezbędnych tudzież innych (łagodnych) zwierzaków jest jak najbardziej aktualna. Ponieważ miałam długą przerwę w aktywności na forum i być może nie będę miała możliwości bardzo częstych bądź regularnych wizyt na forum podam numer mojego telefonu dla zainteresowanych w sprawach przewozu uszaków. W razie gdybym nie odbierała proszę o sms-a w sprawie.
Poza tym ponieważ od roku jestem pełnoprawnym kierowcą również w obrębie Warszawy i województwa mazowieckiego (ewentualnie poza mazowieckim ościenne województwa) w miarę możliwości również proponuję pomoc w kwestii transportu. Trasy poza Warszawę (inne niż Warszawa Pilawa Garwolin) proszę zgłaszać z wyprzedzeniem abym mogła jakoś zaplanować czas.
Polecam się. Oto nr telefonu 792-050-549.

Aha i jeszcze ważna sprawa: nie dysponuję już żadnym transporterkiem dla uszaków