Autor Wątek: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna  (Przeczytany 17408 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2011, 17:27:53 pm »
Przepięęękny króliś. Oby wszelkie dolegliwości zniknęły i już nigdy więcej nie powracały. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:21:31 pm »
co jakiś czas linkuje na FB stronkę adopcyjną maluszka, może ktoś jednak przygarnie malunia, ja bym bardzo chciała ale niestety nie mam jak :(

sonia

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:29:30 pm »
Padaczka to paskudna choroba,miala ja moja Betty.

Offline ewer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:32:48 pm »
Ostatnia fotka  :brawo: toż to mały bohater !

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:56:20 am »
hop hop domku!

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:23:02 pm »
wciąż nikt nie przygarnął Florianka?

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 30, 2011, 23:46:24 pm »
Flo wciąz czeka na kochający domek :( jest bardzo towarzyski :)) i czeka na głaski :) po zmniejszonej dawce leków - nadal nie ma ataków ! Flo czeka na swoje serce :)) ktore obdaruje Wielką miłością :) niebawem następne zdjęcia - Pięknego Flo :)

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2011, 09:49:32 am »
Hop hop! co słychać u Florka?

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2011, 18:32:51 pm »
ja wciąż linkuje stronkę adopcyjną na FB, niestety est to moja jedyna droga kontaktu z Krakowem ... :(

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2011, 21:36:33 pm »
Dobry wieczór ! pisałam że pojawią się nowe zdjęcia, ale brak czasu ... to uniemożliwił :( obiecuję poprawę jak tylko ogarnę początek roku szkolnego. Wszystkich pamiętających Flo serdecznie pozdrawia :) Na szczęście ataki od tamtej pory się nie pojawiły, Flo nie dostaje leków. Jest bardzo kontaktowym króliczkiem, reaguje na imię ,podstawia się do głaskow :) Jak tylko wchodzę do pokoju , a on buszuje w jakims zakamarku - wołam Flo, Foreczku - on czym prędzej kica :) Sierść zaczyna nabierać wyglądu, po tym jak intensywnie wyliniał - odrosło piękne futerko :) Czeka na swojego opiekuna, któremu odwdzięczy się cudownym charakterem. Kto mnie pokocha ? pyta co wieczór . Gdzie znajdę swoje miejsce ? Moje urwisy chyba go czują ... bo Frania za punkt honoru wzięła uczynienie ze mnie " krolewny na ziarnku bobka"...w nocy się budzę "zaminowana" ...

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2011, 01:01:25 am »
Frania po prostu chce, żebyś się poczuła jak najprawdziwsza księżniczka. :D To z miłości. :D
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:23:32 pm »
gdybym tylko mogła przygarnełabym Florka :((((

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 16, 2011, 14:15:16 pm »
Co nowego u Florka?

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 16, 2011, 21:22:45 pm »
śliczny króliczkek :zakochany:
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 22, 2011, 20:35:18 pm »
Obiecuję i obiecuję poprawę  w sprawie zdjęć Florka ( Flo czy tez Florentyny ) postaram się cos w najbliższym czasie zrobic z tym ;) Flo na szczescie nie ma ataków, jest bardzo czystym króliczkiem - wszystko co powinno ląduje w kuwecie :) strasznym pieszczochem i prześlicznym króliczkiem :) Sierść jest aksamitna w dotyku , je wszystkie warzywka i sianko :) granulatu nie dostaje ;)śmiga po pokoju i zastanawia się czy trafi mu się nowy domek :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2011, 00:04:44 am »
Florianek się przypomina :)

mariposa

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2011, 18:04:57 pm »
Witam serdecznie,
Przeczytałam cały wątek o Florianku i bardzo mnie zauroczył ten mały kicek, proszę o odpowiedź jak się ma ten mały uszatek i czy znalazł już nowy dom ?

Pozdrawiam :)

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2011, 21:04:59 pm »
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/311#yield

Wyglada, ze nadal szuka domku - więcej info pewnie u Izy dostaniesz:) Chcesz go przygarnąć?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:11:12 am »
Florianek się przypomina :)

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 24, 2011, 07:50:58 am »
Co słychać u Florianka? Jak z jego chorobą?