Autor Wątek: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna  (Przeczytany 17325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House

Chciałam dzisiaj przedstawić Florianka - jednego z króliczków zabranych z mini-zoo w Świerklańcu.

   

Florianek jest najgrzeczniejszym królisiem na świecie - na razie jest dość zmizerniały, ale z każdym dniem wygląda lepiej i chyba czuje się lepiej :)

Króliczek był u mnie od czwartku, dzisiaj zawiozłam go do domku tymczasowego w Krakowie (dziękuję, Etiudo!). Florian ma obgryzione uszy, odgryziony palec u łapki, pogryziony (już zabliźniony) nos... Miał świerzb w uszach, kołtuny i strąki z sierści, która wychodziła kępkami razem z łupieżem i nie pachniał fiołkami...
Teraz jest umyty, wyczesany, bez świerzbu, tylko od czasu do czasu kicha (z kichaniem musimy kilka dni poczekać na naszego weta, który się wczasuje :/).
Ząbki i oczka ma sprawdzone - wszystko jest w porządku.

Od czwartku do soboty (nawet niedzieli) Florianek praktycznie się nie ruszał - spał i budził się tylko na jedzenie. Spał tak mocno, że nie słyszał niczego - można było wejść, stanąć nad nim, cmokać, a on leżal na boczku bez ruchu :( Od niedzieli zaczął się rozkręcać, kicał i zwiedzał, zaglądał do Nali, wycieral kurze pod fotelami i nawet zamarzył o pokonaniu schodów na piętro ;)

Ślicznie załatwia się do kuwety - u mnie nie był zamykany i nigdzie nie nasikał, zgubił tylko parę bobków. Króliczek bobkuje w sytuacji dużego stresu - bardzo przeżywa branie na ręce, wyrywa się koszmarnie, a jeśli się go jednak uda podnieść, wypadają z niego boby.

Nie ma najmniejszych problemów z jedzeniem - je chętnie, nie wybrzydza, wszystkie warzywa dobrze toleruje, uwielbia suszki.

Jest bardzo ciekawie umaszczony - rudo-biały, ale z ciemnymi plamkami jak u sarenki :) Jego ogłoszenie na stronie adopcyjnej to http://adopcje.kroliki.net/rabbits/311

Kto pokocha Florianka-słodziaka?? :heart

Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline herbata

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2462
  • Płeć: Kobieta
  • Za TM: Lupcio-22.05.2011 r. Filuś-10.07.2014 r. Nika-4.09.2014 r.
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 06, 2011, 07:24:07 am »
O jaka bida mała, smutna - kto da domek dla słodziaka?  :krolik
Lupcio - mój pontonik
Filuś - uszaty przyjaciel
Nika - pasiasty stwór 
                          

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 06, 2011, 14:44:44 pm »
Iza, dziękuję Ci bardzo za pomoc :*
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline AgaG

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 329
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 08, 2011, 18:05:35 pm »
jaki ten Florianek biedny :( az mnie wzruszyl :( jak można doprowadzić zwierzaka do takiego stanu  :zdenerwowany :bejzbol
strasznie  żałuję, że nie mogę go zabrać do siebie :(

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 08, 2011, 23:28:52 pm »
Jako DT Florka ( Florianka - oraz Flo;) musze napisac ze jest to cudownyny uszak :)) nie boi sie niczego :) kica po parkiecie , panelach wykladzinie ! Uwielbia towarzystwo :) w 2 dniu nauczył sie wskakiwania/wyskakiwania z klatki :) a biegi ma tak szybkie ... ze wylądował na balkonie :) cudne uszy - kto pokocha ? zeby nie było  za pozno ;)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2011, 23:32:56 pm wysłana przez etiuda »

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:29:55 pm »
Dzisiaj Florianek pożegnał się ze swoimi klejnotami. Bardzo jest smutny z tego powodu, ale niestety dobrobyt obudził w nim sikającego ogiera, który biegał głośno bzycząc i strzelał strumieniami moczu...

Trzymajcie kciuki, żeby raz-dwa wrócił do swojej, coraz to radośniejszej, postaci :)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:44:01 pm »
Florian ( oj u nas Florek ) juz wraca do normy po zielonej kolacji :) ale nadal kciuki wskazane :) jest przesłodkim uszakiem jak nie mysli tylko  :rotfl2:

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 21, 2011, 08:42:20 am »
No to się chłopak rozkręcił  :icon_biggrin a jeszcze miesiąc temu taka bida z niego była. Cieszę się bardzo, że nt. Floriana są same dobre wieści  :przytul
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2011, 03:09:31 am »
Etiudo, bardzo Ci dziękuję za zaszczepienie Florianka  :* :* :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 02, 2011, 11:35:33 am »
A w Bosni znow czas stoi w miejscu ;) Florek jest bardzo uroczym króliczkiem - uwielbia głaski, w zamian chętnie liże po rękach :) Hormony powoli się uspokajają :) Czeka tylko na kochający domek :) postaram się na dniach uaktualnić portfolio ;)

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 02, 2011, 18:43:21 pm »
Chcemy fotki! Tego uroczego młodzieńca w nowej odsłonie.

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 03, 2011, 12:29:53 pm »
Przyłączam się do prośby poprzedniczki. Czekamy na zdjęcia Florka :)

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 09, 2011, 13:07:53 pm »
Jak się miewa mój Florian Wspaniały?  :icon_biggrin
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 11, 2011, 00:08:39 am »
on jest jakiś wyjątkowy dla mnie, od dwóch tyg na FB szukam mu domu- bez odzewu na razie niestety. Nawet moja mama się nim poruszyła.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 11, 2011, 00:58:06 am »
Florian od paru dni choruje - początkowo było podejrzenie e.cuniculi, teraz jesteśmy na etapie padaczki :/
Trzymajcie kciuki za tego biedaka :(
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:43:30 pm »
bidulek piękny... :( kciuki mocno zaciśnięte!
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 11, 2011, 13:44:07 pm »
Mam nadzieję, że uda mi się wkleić kilka zdjęć Florka - chłopak niestety pochorował się we wtorek. Oczywiście został zbadany, od wczoraj dostaje nowy lek. Podejrzenia są różne od EC poprzez padaczkę. Dostaje lek przeciwko atakom padaczki. Straszny z niego bidus ! więc prosimy o mocne kciuki !!! Chłopak tak ładnie się u nas rozkręcił , towarzyski, pieszczotliwy się zrobił ! W nocy budził moją córkę, domagając się pieszczot. Jak tylko wchodziła do pokoju biegł ją przywitac. A tu od wtorku, te ataki tak go męczą - że najchętniej pomiędzy atakami przysypia :( Na łózko boi się wskoczyć :( Dobra wiadomość jest taka, że chętnie je , co przy jego drobnym ciałku jest niezwykle ważne. Prosimy o kciuki , głaski oraz oczywiście kochającego opiekuna :)Ja postaram się częsciej dodawać jego zdjęcia, jako że Flo jest ze mną cały dzień w pracy - więc w wolnych chwilach postaram się o sesję. Na razie nie chcę go męczyć. No niestety nie umiem wklejać zdjęc :(





« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 15:02:55 pm wysłana przez etiuda »

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:43:06 pm »
:((( trzymam kciuki za malucha!! wierzę że się wyliże.

Offline magii0

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3001
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Gród Kraka
  • Moje króliki: Balbina 8lat
  • Za TM: Olek 13 lat
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 11, 2011, 18:42:16 pm »
Oj biedaczek. Głaseczki przesyłami i 3mamy kciukasy mocno!
Śliczny uszak.

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 17, 2011, 15:38:10 pm »
Florianek - kochany Flo się przypomina :) Spieszę donieść że zacisnięte kciuki jak i lek przynosi rezultaty !!!! Flo od środy nie miał ani jednego ataku ! zgodnie z zaleceniami Doktora , lek będzie miał podawany około 10 -15 dni, a pozniej zobaczymy. Dodatkowo jak tylko nasz wet. wróci Flo będzie miał zbadaną krew i prawdopodobnie zrobimy mu fotkę RTG. Kochane Uszy czekają na wspaniały domek, gdzie z radością bedzie się oddawał pieszczotom  - bo jest wyjątkowym pieszczoszkiem. Obecnie zmienia intensywnie pokrywę włosową  - na zdjęciach tego jeszcze nie widac... Poniżej nowe zdjęcia Florianka :)











« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 15:50:00 pm wysłana przez etiuda »

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2011, 17:27:53 pm »
Przepięęękny króliś. Oby wszelkie dolegliwości zniknęły i już nigdy więcej nie powracały. :)
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:21:31 pm »
co jakiś czas linkuje na FB stronkę adopcyjną maluszka, może ktoś jednak przygarnie malunia, ja bym bardzo chciała ale niestety nie mam jak :(

sonia

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:29:30 pm »
Padaczka to paskudna choroba,miala ja moja Betty.

Offline ewer

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 179
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 17, 2011, 20:32:48 pm »
Ostatnia fotka  :brawo: toż to mały bohater !

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 30, 2011, 00:56:20 am »
hop hop domku!

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 30, 2011, 22:23:02 pm »
wciąż nikt nie przygarnął Florianka?

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 30, 2011, 23:46:24 pm »
Flo wciąz czeka na kochający domek :( jest bardzo towarzyski :)) i czeka na głaski :) po zmniejszonej dawce leków - nadal nie ma ataków ! Flo czeka na swoje serce :)) ktore obdaruje Wielką miłością :) niebawem następne zdjęcia - Pięknego Flo :)

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 10, 2011, 09:49:32 am »
Hop hop! co słychać u Florka?

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 10, 2011, 18:32:51 pm »
ja wciąż linkuje stronkę adopcyjną na FB, niestety est to moja jedyna droga kontaktu z Krakowem ... :(

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 10, 2011, 21:36:33 pm »
Dobry wieczór ! pisałam że pojawią się nowe zdjęcia, ale brak czasu ... to uniemożliwił :( obiecuję poprawę jak tylko ogarnę początek roku szkolnego. Wszystkich pamiętających Flo serdecznie pozdrawia :) Na szczęście ataki od tamtej pory się nie pojawiły, Flo nie dostaje leków. Jest bardzo kontaktowym króliczkiem, reaguje na imię ,podstawia się do głaskow :) Jak tylko wchodzę do pokoju , a on buszuje w jakims zakamarku - wołam Flo, Foreczku - on czym prędzej kica :) Sierść zaczyna nabierać wyglądu, po tym jak intensywnie wyliniał - odrosło piękne futerko :) Czeka na swojego opiekuna, któremu odwdzięczy się cudownym charakterem. Kto mnie pokocha ? pyta co wieczór . Gdzie znajdę swoje miejsce ? Moje urwisy chyba go czują ... bo Frania za punkt honoru wzięła uczynienie ze mnie " krolewny na ziarnku bobka"...w nocy się budzę "zaminowana" ...

Offline gumijagodowysok

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3137
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2011, 01:01:25 am »
Frania po prostu chce, żebyś się poczuła jak najprawdziwsza księżniczka. :D To z miłości. :D
Na moje i królicze potrzeby: http://gumijagodowysok.blogspot.com/

Nasz wątek

Harribel

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2011, 21:23:32 pm »
gdybym tylko mogła przygarnełabym Florka :((((

Offline król Bobiszon

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 792
  • Lokalizacja: Kraków
  • Moje króliki: Buba, Icek (Bethoven)
  • Za TM: Bobek
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 16, 2011, 14:15:16 pm »
Co nowego u Florka?

Offline ♥♥♥SwEeT RaBbIT♥♥♥

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2634
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 16, 2011, 21:22:45 pm »
śliczny króliczkek :zakochany:
   < --- KLIKNIJ, aby wejść na wątek Dyzia :bunny: :bunny: :bunny:                      

Offline etiuda

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 22, 2011, 20:35:18 pm »
Obiecuję i obiecuję poprawę  w sprawie zdjęć Florka ( Flo czy tez Florentyny ) postaram się cos w najbliższym czasie zrobic z tym ;) Flo na szczescie nie ma ataków, jest bardzo czystym króliczkiem - wszystko co powinno ląduje w kuwecie :) strasznym pieszczochem i prześlicznym króliczkiem :) Sierść jest aksamitna w dotyku , je wszystkie warzywka i sianko :) granulatu nie dostaje ;)śmiga po pokoju i zastanawia się czy trafi mu się nowy domek :)

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 20, 2011, 00:04:44 am »
Florianek się przypomina :)

mariposa

  • Gość
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 20, 2011, 18:04:57 pm »
Witam serdecznie,
Przeczytałam cały wątek o Florianku i bardzo mnie zauroczył ten mały kicek, proszę o odpowiedź jak się ma ten mały uszatek i czy znalazł już nowy dom ?

Pozdrawiam :)

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 20, 2011, 21:04:59 pm »
http://adopcje.kroliki.net/rabbits/311#yield

Wyglada, ze nadal szuka domku - więcej info pewnie u Izy dostaniesz:) Chcesz go przygarnąć?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:11:12 am »
Florianek się przypomina :)

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 24, 2011, 07:50:58 am »
Co słychać u Florianka? Jak z jego chorobą?

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 07, 2012, 12:44:04 pm »
I Florianek znowu się przypomina ;-)

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 15, 2012, 16:37:33 pm »
co tam słychać u Florka?  :DD
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 18, 2012, 20:24:47 pm »
No i coś mi się zdaje, że Flosiek niebawem zniknie z adopcyjnej ;)
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline worrek

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3551
  • Płeć: Mężczyzna
  • Moje króliki: Frodo&Pandorka i Fuksik
  • Za TM: Zuzeł, Yetiś
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 18, 2012, 21:39:14 pm »
ooo to super wiadomość :D w takim razie z całych sił 3mamy łapki za Florka :)
a jest ich trochę ;)
Często wstydzę się, że jestem człowiekiem...
Może uratuje świat... choć jeden mały króliczy świat
Nasz króliczy świat http://forum.kroliki.net/index.php/topic,12346.920.html

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: [Kraków]Florianek z interwencji w Świerklańcu czeka na kochającego opiekuna
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 26, 2012, 15:41:57 pm »
No i zniknął :)

Serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w interwencję w Świerklańcu :bukiet
Bardzo dziękuję Etiudzie, że zaopiekowała się Flosiem, pokochała go i nie odda  :* , Pani Justynie za wspieranie Flosia finansowo  :* i evans7 za przytarganie chłopczyka ze Śląska do Krakowa  :*
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan