Autor Wątek: Edzia - urocza angorka szuka domku  (Przeczytany 17298 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:45:42 pm »
Strasznie się cieszę, że Edzia ma domek. Bardzo dziękuje za przygarnięcie uszek, mała zasługuje na cudowny domek. Bośniak dzięki za prowadzenie adopcji  :bukiet. Sonia  :bukiet dziękuję. Szczurek  :bukiet dzięki za dt.




Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:55:06 pm »
Gratulacje!  :DD

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:06:06 pm »
Gratulujemy adopcji i życzymy samych szczęśliwych dni :)

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 18, 2011, 14:30:40 pm »
Super, że w końcu ktoś pięknotę pokochał! Gratulujemy adopcji i czekamy na wieści :)

Offline Aguś:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 18, 2011, 15:32:57 pm »
Witam:)Bardzo się cieszę z adopcji.Edzia jest naprawdę uroczą i spokojną damą.Z Miśkiem jeszcze się nie dogadują za dobrze bo ona się go boi mimo że on jej pozwala nawet wchodzić do swojego kojca i wyjadać z miski.Gdy ona tam jest grzecznie czeka aż sobie zje- co mnie zaskoczyło bo myślałam że będzie agresywny czy coś w tym stylu a tu proszę taki "gentelman":P Gdy dochodzi do ich spotkania oko w oko on chce ją powąchać ale ona ucieka i tak się troszkę gonią przez chwilkę ale najważniejsze że nie ma latającego futra i rozlewu krwi.Myślę że szybko się zaprzyjaźnią.

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Edzia - urocza angorka szuka domku
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 18, 2011, 16:03:28 pm »
Pani Agnieszko, serdecznie gratuluję adopcji oraz dziękuję za wszystko :bukiet
Mam nadzieję, że Edzia i Misio pokochają się mocno i na zawsze, a Państwo będą się cieszyć z ich wspólnego życia :) Oczywiście w rozkicaniu i zdrowiu ;)

Bardzo dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc Edzi - szczególne podziękowania kieruję w stronę Zgagi i Szczurka - gorąco dziękuję za pomoc :bukiet

Niniejszym też zamykam wątek poszukiwania przez Edzię kochającego domku, a Nową Opiekunkę zapraszam do założenia jej nowego tematu w dziale Nasze króliki :) Z niecierpliwością będę czekać na newsy z całkiem nowego życia Edzi  :bunny: No i trzymam kciuki za zaprzyjaźnianie :)

Pozdrawiam ciepło
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan