Autor Wątek: Poszukujemy  (Przeczytany 75682 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

jatoja

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 28, 2010, 03:37:10 am »
Warszawa, moge zaoferowac DT :) wylacznie z wlasna klatka

Offline xxxastarothxxx

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2223
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 02, 2010, 12:18:05 pm »
Hej. Mogę zaoferować domek tymczasowy w woj. podkarpackim. Jestem z Łańcuta 12 km od Rzeszowa :) Mam jedną wolną klatkę, więc jakiś uszak mógłby pomieszkać ze mną chwilę, jeśli któryś miałby taką potrzebę :) Swojego królika mam jednego. Zbója małego, ale jak trzeba to będzie grzeczny :D więc chętnie pomogę i mam nadzieję, że jeśli mój mały będzie potrzebował mieszkanka na chwilę również znajdzie się ktoś, kto pomoże :) Pozdrawiam


Offline esti

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 07, 2010, 21:42:39 pm »
Jeżeli trzebaby było przechować jakiegoś króliczka na kilka dni, to oferuję pomoc na terenie Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice, ewentualnie Wrocław. W razie potrzeby pisać na meila esterszyn@onet.pl :)
Mam jeszcze jedną wolną klatkę, mój Olini ma duuuuuużo jedzonka, a także sianka prosto ze wsi więc podzieli się bez problemu  karmie_ptasie

Offline darialekaryzk

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 21, 2010, 21:35:32 pm »
Witajcie. Ja również oferuje DT, również sama planuje adopcje za jakiś czas, mieszkam w Bydgoszczy i w razie potrzeby można pisać na gg: 9013945

Offline darine

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 07, 2011, 23:19:05 pm »
ja mogę zaoferować dom tymczasowy mieszkam w Żninie (kujawsko-pomorskie) najlepiej żebym dostała królika z klatkom, a na lato mam klatkę na dworze swoją :) moje gg: 613720

hero

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2011, 11:10:15 am »
Witam .
Mam do zaoferowania przygarniecie królika jako dom tymczasowy,lub przechowalnie .
Mieszkam w Brzegu woj Opolskie
Chętnie przechowam króla na czas bliżej nieokreślony ,dla osób prywatnych jak i również za pośrednictwem  SPK.
Oczywiście przechowanie będzie całkowicie darmowe.
Moimi warunkiem na przechowanie króla jest:
-klatka,oraz niezbędne akcesoria
-dojazd do mojego miejsca zamieszkania
-jak i oczywiście pewność że królik jest tylko w "przechowalni" a nie na stałe.

Oferuje taką pomoc ponieważ niedawno mój królik pokicał za tęczowy most , za bardzo nie chce mieć królika na stałe , jeszcze nie jestem gotowy na to , dlatego oferuje "przechowanie".Królik będzie w bardzo dobrej opiece,zazna miłości i dużo swobody .
Chętnych zachęcam skontaktowanie się ze mną za pośrednictwem zgłoszenia w tym wątku , jak i również do napisania na PW swojego tel , na-pewno oddzwonię .

Aferzystka

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 25, 2011, 22:01:40 pm »
Ja też mogę przechowa  nie ważne czy tylko pod nieobecnośc właścicieli czy szukajacego domku.
Płock . Mazowsze .
aferowata@gmail.com
gg 09410527

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 25, 2011, 22:09:48 pm »
Aferzystka wyślij proszę maila na grupę adopcyjną adopcje@kroliki.net maila z wyrazeniem checi bycia DT :) tzn jesli chcialabys byc takim domem tymczasowym :)

Aferzystka

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 25, 2011, 22:28:29 pm »
Już wysłany mail

Offline Asieńka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1265
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Mielec
  • Za TM: Kochany Pimpuś (09.2010 - 10.12.2014) Kochane Słoneczko (05.2009 - 09.10.2016)
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 29, 2011, 00:22:06 am »
Witajcie!

Chętnie zaopiekuję się króliczkiem podczas nieobecności właścicieli. Mieszkam w Mielcu (woj. podkarpackie), to ok. 60 km od Rzeszowa.
W grę wchodzą takie miasta jak w/w oraz Łańcut, Jarosław, Dębica, Tarnów, Tarnobrzeg, Sandomierz (i okolice tych miast).
Mogę również zaoferować transport dla królika z jego miejca zamieszkania do mnie, jeśli właściciele takowego nie posiadają.

Proszę tylko, aby królik miał własną klatkę.

Osobiście posiadam 6-miesięcznego Pimpka (wykastrowany). Bardzo grzeczny!
Mam też nadzieję, że jeśli mój uszak będzie potrzebował tymczasowego przechowania, to ktoś nam pomoże...

Pozdrawiam!  :bunny:








kagome19

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 02, 2011, 21:34:55 pm »
Moja koleżanka właśnie oddała do nowego domku króliczka zabranego z interwencji. Chciałaby dowiedzieć się jakie warunki musi spełniać dla Was dom tymczasowy ponieważ pokochała króliczki i bardzo chciałaby być domem tymczasowym dla tych zwierzątek. Proszę o wszystkie informacje, łącznie z tymi czy inne zwierzęta nie przeszkadzają w byciu tymczasem dla królika. Dodam, że jej zwierzęta [również tymczasy, tylko kilka jest jej] nie sprawiały kłopotu przy Silverku [króliczku z interwencji]. Najlepiej gdyby ktoś mógł mi wysłać pw

Monika5228

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 07, 2011, 11:19:14 am »
witam. jestem z ostrołęki chciałabym zapewnić domek króliczkowi czekającemu na domek lub w okresie wyjazdu osoby ;) moje gg: 11017374 :icon_smile

Offline madzia85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2523
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY AZYLU
    • Azyl Dla Królików w Toruniu
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:52:08 pm »
Monika ponieważ nie jesteś pełnoletnia poproś któregoś z rodziców aby skontaktował się z nami w tej sprawie :)


Monika5228

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 07, 2011, 14:58:09 pm »
Monika ponieważ nie jesteś pełnoletnia poproś któregoś z rodziców aby skontaktował się z nami w tej sprawie :)
dobrze  :krzywy2

Offline Wisnia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:47:24 am »
mam pytanie, jeśli np, wezmę królika na dt i coś on zniszczy(np. kalbe) to co? zapewniacie jakąś naprawę czy coś?

Offline nellciaa

  • Administrator
  • *****
  • Zarząd SPK
  • *****
  • Wiadomości: 1422
  • Płeć: Kobieta
  • ZARZĄD SPK // GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Sopockie Uszakowo
  • Lokalizacja: Trójmiasto
  • Moje króliki: Tadzia, Leon, Karol
  • Na DT: Tio
  • Pozostałe zwierzaki: Biszkopt, Kafka
  • Za TM: Kazik, Krakers
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 20, 2011, 11:56:10 am »
Nie naprawiamy rzeczy zniszczonych przez uszaka - taka jego natura, przez przyjazdem podopiecznego nalezy odpowiednio zabezpieczyc mieszkanie

Offline Wisnia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 108
  • Płeć: Kobieta
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 20, 2011, 12:05:02 pm »
Nie naprawiamy rzeczy zniszczonych przez uszaka - taka jego natura, przez przyjazdem podopiecznego nalezy odpowiednio zabezpieczyc mieszkanie

dobrze, to może uda mi się wziąć na dt ale, pewnie aż po świętach ;/

kamejka

  • Gość
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:26:41 pm »
Kochani,
mogę zaoferować DT, mieszkam w Łodzi. Nie mam doświadczenia z uszatkami, ale ogrom chęci :) W razie potrzeby proszę o kontakt mailowy podany w profilu.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 29, 2012, 22:50:30 pm »
mogę zaoferować DT, mieszkam w Łodzi.

To napisz o tym na adres: adopcje (małpa) kroliki.net z kopią na wolontariat (małpa) kroliki.net

Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline aim

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Poszukujemy
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 28, 2012, 21:30:27 pm »
hej, możemy zapewnić DT w Warszawie. Dajcie znać, jeśli na chwilę obecną możemy pomóc.
Pozdrawiamy, Asia i Marcin