Autor Wątek: Karmel - Ruda Śląska  (Przeczytany 3527 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andzia54495

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 170
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice/Bath, UK
  • Moje króliki: Karmel
  • Pozostałe zwierzaki: Szczęściarz
  • Za TM: Migotka i Gunia
Karmel - Ruda Śląska
« dnia: Maj 30, 2011, 20:51:45 pm »
Dziś wreszcie się zdecydowałam na wysłanie formularza adopcyjnego Karmelka. Mam nadzieję, że moja prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona i dam dom kolejnemu zwierzakowi.

Od dziecka w moim życiu są zwierzaki. Ocaliłam nie jednego chomika, potem przygarnęłam kota z ogródka, a potem już wzięliśmy kicie ze schroniska. 7 miesięcy temu pożegnałam się z moją świnką morską która zmarła po 6 latach pobytu z nami była już niestety stara i nie doszła do siebie po zabiegu skracania ząbków. Króliczki też miałam jednego słabo pamiętam gdyż dzieckiem byłam, a drugi był z nami tylko miesiąc okazało się, że miał pasożyty najprawdopodobniej był kupiony w sklepie zoologicznym od trefnego hodowcy. Miałam też królika wziętego ze szkoły na okres wakacji. Koty były zachwycone nowym towarzyszem zabaw, gdyż był zawsze chętny do biegania z nimi. :) Mam więc nadzieję, że tym razem bd miała królika na dłużej i będzie on moim własnym króliczkiem. Chcę zapewnić mu ciepły domek i wraz z jego rozwojem zapewniać mu wszelkie udogodnienia :)

Pozdrawiam!

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11992.0 Zapraszam do zwariowanego świata zwierzaków :)

Offline kagar

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1430
  • Płeć: Kobieta
  • POŚREDNIK ADOPCYJNY FPK
    • Tu znajdziesz temat księżniczek ;)
Odp: Karmel - Ruda Śląska
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 30, 2011, 20:54:40 pm »
No to trzymamy kciuki.. :)

Pozdrawiamy :)

Offline Andzia54495

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 170
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice/Bath, UK
  • Moje króliki: Karmel
  • Pozostałe zwierzaki: Szczęściarz
  • Za TM: Migotka i Gunia
Odp: Karmel - Ruda Śląska
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 31, 2011, 16:46:13 pm »
takie pytanko jak długo czeka się na odpowiedź albo chociaż potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, przejście do następnego etapu, bo powiem, że jestem zniecierpliwiona jak i moja rodzinka :)

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11992.0 Zapraszam do zwariowanego świata zwierzaków :)

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: Karmel - Ruda Śląska
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2011, 18:02:52 pm »
Musisz uzbroic sie w cierpliwośc ponieważ pośrednik adopcyjny jest chyba na urlopie.

Offline Andzia54495

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 170
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Katowice/Bath, UK
  • Moje króliki: Karmel
  • Pozostałe zwierzaki: Szczęściarz
  • Za TM: Migotka i Gunia
Odp: Karmel - Ruda Śląska
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2011, 19:58:44 pm »
Mam nadzieję, że moja cierpliwość i oczekiwanie zaowocuje tym prześlicznym i słodziutkim króliczkiem ;)

http://forum.kroliki.net/index.php?topic=11992.0 Zapraszam do zwariowanego świata zwierzaków :)