Autor Wątek: Priobiotyki a ich wpływ na życie królika i gryzoni  (Przeczytany 29809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Priobiotyki a ich wpływ na życie królika i gryzoni
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 16, 2011, 10:45:53 am »
Muszę się przyznać ,że to ja podsunęłam sassence pomysł na profilaktykę probiotykami  :diabelek sassenko kochana tak jak obiecałam wstawię opracowanie stosowne do tematu wkrótce, dostałam parę fajnych artykułów od swojej wetki więc trzeba wszystko przepisać itd także mam obiecaną rozmowę na temat podawania probiotyków także proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości.Już jutro raczej na pewno się coś pojawi
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).



Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Priobiotyki a ich wpływ na życie królika i gryzoni
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 05, 2011, 11:56:51 am »
Wypróbowałam ostatnio lacidar na mojej tymczasowiczce. Miała bardzo kiepskie bobki po sterylizacji i antybiotykach. Po lacidarze wrócił apetyt, boby okrągłe. Po lakcidzie nigdy nie było tak spektakularnych efektów. Poza tym opcja rozkruszania tabletki i podawania w smakołyku zdecydowanie u nas bardziej zdaje egzamin niż podawanie płynu do pyska.
W mojej aptece opakowanie 20 tabl. kosztowało niecałe 12 zł.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline monika.k

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 746
  • Płeć: Kobieta
  • żyj tak jakby każdy dzień miał być ostatnim
Odp: Priobiotyki a ich wpływ na życie królika i gryzoni
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 05, 2011, 20:23:41 pm »
Ja obiecałam przygotować małe opracowanie na temat probiotyków ale niestety jeszcze troszke mi to zajmie na razie cały czas przeznaczam na opiekę nad swoja Pusią po ropniakach bo znowu się nam zbiera,ja się teraz też przymierzam do zakupu probiotyków bo ostatnio kot wpieprzył mi 10 tabl probiotyku który zostawiłam w opakowaniu na blacie w kuchni :)
Dziunia-baranek podrzutek , Pusia-o.belg znaleziona na ulicy. ; Dukat adoptowany z spk , Zebek i Misia adoptowane. Koty - Behemot vel Cynamon, Szaruś, Kubuś, Anielka, Chmurek.Za TM- Tuptuś, Dżekuś , Sisi  (31 październik 2010) , Trusia (9 maj 2011), Lucy - lewek ( 2012 ).