Autor Wątek: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!  (Przeczytany 69113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 15, 2011, 16:19:08 pm »
a nagrodą za ten quiz może jakiś pluszak króliczek? :>

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 15, 2011, 16:28:44 pm »
Ja mam maskotke krolika, ktora moge podarowac na nagrode :) pomysl z naklejkami-kroliczkami jako cegielki tez bardzo mi sie podoba^^ kolorowanki jako nagrody tez bylyby dobre, dzieci szaleja za kolorowankami

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 15, 2011, 17:01:11 pm »
oj tak ;) a może jeszcze, lizaki w kształcie królików? :>

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 15, 2011, 17:15:58 pm »
Patrzyłam na allegro dużo jest króliczych gadżetów do 10 zł., tylko na to wszystko musza być pieniądze. Dziewczynyny mają za pewne jakiś plan więc poczekajmy na niego.

A ja się przypomninam, czekam na melia z wzorami do drukowania.

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 15, 2011, 17:19:32 pm »
Hmm... O tym nie slyszalam. Wiem ze sa czekoladki-kroliki, ale lizaki? O_o no i na 100% musi byc rozdawanie ulotek^^

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 15, 2011, 17:35:01 pm »
MikiJak mi wyślesz na pw meila, to Ci mogę podesłać różne materiały do drukowania. Potrzebujesz logo do umieszczenia na gadżetach czy po prostu plakaty, ulotki do druku?
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline dori

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4780
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 15, 2011, 17:37:04 pm »
Przyszedł  mi do głowy  jeszcze jeden pomysł. Można  namalowac na kartonie  króliczka , nastepnie pociąc go na kawałki jak puzzle. Zrobic konkurs, kto szybciej ułoży. Dzieci by ukl;adały ,  a rodzice w tym czasie dowiedzieliby  sie lub przeczytali cos o SPK.....Można także puszczac filmiki  na laptopie z działalności SPK . Z interwencji , o króliczce z piwnicy z Torunia , o Misiu ze śmietnika , o Pszczółce, Frodo i  inne...Można pokazywac zdjęcia różnych ras  królików.
« Ostatnia zmiana: Maj 15, 2011, 18:00:06 pm wysłana przez dori »

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 15, 2011, 17:39:23 pm »
Warto tez wydrukować schemat budowy królika - wysłałam Wam meilem. :)

Dziewczyny, ten wątek warto przenieść do Działania SPK albo coś takiego, bo w Oddam, to bez sensu. ;p Przeniosę, ale zostawię link przekierowujący. :)
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 15, 2011, 18:04:04 pm »
Jak bede mogla przyjechac to deklaruje sie do pomocy :) niech tylko ktos poda gdzie dokladnie bedzie ten festyn bo Torun to bardzo ogolne okreslenie ;)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 15, 2011, 18:21:57 pm »
Festyn jest w centrum Torunia, na Starówce. Dziękujemy za burzę mózgów, jesteście niesamowite!

Jutro wrzucimy wstępny szkic :D

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 15, 2011, 18:37:54 pm »
A, czyli pewnie z latwoscia trafie^^ no to teraz tylko musze sprawdzic cene biletu pkp z Malborka do Torunia i wszystko bede wiedziec :D modlic sie zeby byly tanie bilety >:D


kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 15, 2011, 19:55:45 pm »
Dori, link nie dziala :/ jutro sprawdze po ile bilety. Wolalabym juz dzisiaj wiedziec, ale na komorce nie dziala mi strona z rozkladem i cenami. A do kompa bede miec dostep dopiero jutro :/ czekam z niecierpliwoscia na konkrety w sprawie stanowiska SPK^^

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 15, 2011, 19:58:27 pm »
to ja też coś dorzucę
ja bardzo lubię na tego typu festynach wszelkiego rodzaje loterie fantowe
może warto coś takiego zrobić, sprzedawać cegiełki w loterii
w ciuchlandach można kupić za grosze bardzo ładne nowe maskotki, króliczków też jest pełno
pomyślałam też ze gdyby znalazła się jakaś zdolna kucharka to można by upiec jakieś bardzo apetycznie wyglądające ciasto jako nagrodę główna
i nie wiem czy pamiętacie kiedyś jeszcze za komuny jak nie było słodyczy, na takich festynach można było kupić takie cukrowe lizaki świderki, boże jakie one były czadowe, takie kolorowe i ładne, z tego co się orientuje to takie coś przy odrobinie zdolności kucharskich można zrobić za grosze w domu i dać na loterię

dla dzieci można jeszcze zrobić taki konkurs coś w stylu przyczep ogon osiołkowi tyle że był by królik oczywiście, zawiązać oczy pokręcić dzieciakiem w kółko i niech śmiga przyczepiać omyk
można też uczyć dzieciaki robienia królika origami, choć pewnie najpierw któraś z dziewczyn musiała by się sama go robić, lub króliczka z tych długich cienkich baloników, nie wydaje mi sie to jakoś bardzo trudne, a jest dość efektowne

można też zrobić coś na wzór hiszpańskiej pinaty z masy papierowej albo gipsu z cukierkami i konfetti w środku do rozbicia np dla zwycięzcy loterii

dla starszych konkurs np kto szybciej zje marchewkę (jakąś w rozmiarze extra big oczywiście)

Offline Miki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1079
  • Płeć: Kobieta
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 15, 2011, 20:04:41 pm »
Z tego co patrzyłam bez przesiadki jest parę po 10, jedzie 2,5 h a bilet bez zniżek kosztuje 37 zł ale czy można wierzyć temu co jest na tej stronie?

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 15, 2011, 20:05:25 pm »
Zdjecia uszakow poprzylepiac na tablicy, chetni wybieraja zdjecie ktore w. nich jest "zdjeciem dnia" (gdzie wczesniej mozna ukryc w kopercie wygrany numer, koperta widoczna dla wszystkich). Jeden los-zdjecie kosztowalby np 5 zl :) Jesli wszystkie zdjecia-losy zostana wykupione odslalniana jest koperta z numerem i ta osoba cos wygrywa (nagroda wg tego co ustalicie) :) Dobra zabawa przy 50zdjeciach uszakow :) mozna to tez jakos poprzerabiac :)

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 15, 2011, 20:50:16 pm »
O, loteria swietny pomysl. W lumpeksach rzeczywiscie mozna kupic za grosze maskotki^^
mysza, ja zawsze sprawdzam w internecie ceny i zawsze bylo dobrze. Jako studentka mam 50% znizki czyli nie wychodzi drogo :) tylko 10 to troche pozno :/ festyn pewnie zaczyna sie rano

Offline mysza

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 6041
  • Płeć: Kobieta
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 15, 2011, 20:52:19 pm »
mysza, ja zawsze sprawdzam w internecie ceny i zawsze bylo dobrze. Jako studentka mam 50% znizki czyli nie wychodzi drogo usmiech2 tylko 10 to troche pozno kwasny festyn pewnie zaczyna sie rano

Miki, Miki :D
Mnie juz PKS i PKP polskie dawno nie widziało :lol

Offline Fallen

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1158
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 15, 2011, 20:55:44 pm »
mozna jeszcze grafika jakiegoś poprosić, zeby zrobić 2 plakaty jedno zdjęcie oryginał a drugie ma 5 różnic . i kilka takich a w nagrode cukierek, pluszak coś takiego :)

kagome19

  • Gość
Odp: 28.maja. fetyn "Śniadanie na trawie" Wasze pomysły , na promowanie SPK !!
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 15, 2011, 20:56:36 pm »
No ja niestety przy braku samochodu nie mam wyboru :/ ale przynajmniej moge sie nacieszyc legitymacja studencka :D moge popatrzec u mnie za maskotkami w szmateksach jesli pomysl loterii przyjmie sie^^