Autor Wątek: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski  (Przeczytany 16760 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tajniak

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1310
[Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« dnia: Maj 01, 2011, 22:21:07 pm »
Przyjmuje:
Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Małych Zwierząt
Dariusz Niedzielski
   
ul. Komandorska 53P
Wrocław
recepcja@niedzielski.wroclaw.pl
tel. 71 367 01 30

http://www.niedzielski.wroclaw.pl

Na obecnym etapie nie jest on polecany przez Stowarzyszenie Pomocy Królikom, ze względu na trwający proces weryfikacji. Prosimy wszystkich użytkowników forum o zmieszczenie opinii na temat tego lekarza.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2013, 21:35:18 pm wysłana przez Iskra »

Offline RAL

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 69
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2011, 07:29:23 am »
- specjalistka od królików z tego gabinetu (Katarzyna Pieczaba) faktycznie ogląda i obmacuje króliki z każdej strony przy każdej wizycie
- jeśli przepisane są leki czy jakakolwiek kuracja, gabinet umawia na wizytę kontrolną (darmową), żeby móc stwierdzić czy na pewno wszystko jest w porządku, nawet przy wzdęciu byłam z królikiem w gabinecie dwukrotnie - raz podano mu leki, drugiego dnia weterynarz obejrzał, czy na pewno problem minął,
- po zabiegach chirurgicznych gabinet dzwoni po odebranie królika dopiero po pełnym wybudzeniu się z narkozy i sprawdzeniu przez weterynarza stanu zwierzęcia - w innym gabinecie dostałam po sterylizacji królika który zaczął się wybudzać z narkozy w transporterze w tramwaju, nie sądzę, żeby była to dla niego komfortowa sytuacja.
- dowiadywałam się o to już osobno u innej organizacji zajmującej się zwierzętami i uzyskałam potwierdzenie, że doktor Niedzielski jest jednym z najlepszych chirurgów we Wrocławiu (ma doktorat właśnie z chirurgii).

Wygląda to więc tak, że podstawowa opieka na królikiem przebiega u dr. Pieczaby a zabiegi chirurgiczne przeprowadza dr. Niedzielski.

Offline amanii

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 41
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 25, 2011, 12:11:08 pm »
Kastrowałam tam Sheldona i w 100% polecam ten gabinet.

Pani Kasia jest specjalistką od królików! Wizyta przebiega w świetnej atmosferze, po raz pierwszy u weterynarza byłam dokładnie poinformowana o tym co robi/będzie robić, jak to będzie przebiegać, co się będzie działo po zabiegu, jakie dostanie leki itp. Dokładnie wymacała i pooglądała Sheldona (i tak się dzieje przy każdej wizycie, obojętnie z czym się przychodzi).

Zaraz po zabiegu zadzwonili do mnie, że wszystko poszło ok i że królik się już wybudza, ale dla pewności potrzymają go tam jeszcze godzinkę, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku.
Po kastracji obowiązkowo dwie wizyty kontrolne (dzień i dwa dni po) - podczas których rana była oglądana, przemywana, a mnie wypytywano o to czy królik je, bobkuje, zachowuje się normalnie itp. Sheldon został też zaszczepiony, poinformowano mnie o kalendarzu szczepień i odrobaczania, rozmowa była bardzo miła i poświęcono mi tyle czasu ile potrzebowałam.

Mam porównanie z osławionym gabinetem doktora Piaseckiego (byłam tam kilka razy i sterylizowałam tam Yuki) i powiem wam, że lecznica Niedzielskiego wypada o niebo lepiej! Zupełnie inne podejście do pacjenta i do opiekuna. Wizyta przy zdjęciu szwów Yuki trwała kilkanaście sekund (po półgodzinnym staniu w kolejce w ciasnym korytarzyku), Piasecki o nic nie spytał, prawie na nią nie spojrzał, ciach ciach i do widzenia. Już nie wspominając o tym, że była to pierwsza "kontrola" po tym, poważnym przecież, zabiegu. Zdjęcie szwów u Sheldona to było 15 minut spędzone w gabinecie, dokładne badanie, rzetelne informacje i miła rozmowa (a dla Sheldona głaski :) ).

Z rzeczy przyziemnych, ale też ważnych - sam gabinet jest dużo sympatyczniejszy. Poczekalnia jest przestronna i wygodna, są miski dla psów, kolejki bywają, ale nie są tak uciążliwe jak u Piaseckiego, bo przynajmniej jest gdzie usiaść i postawić transporter.

Bardzo polecam!

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 08, 2012, 20:42:33 pm »
w powyższym gabinecie jako specjalistkę od królików mogę polecić jedynie panią Katarzynę Pieczabę;
jest ona prawdziwie zaangażowana w diagnostykę stanu zdrowia królika;
królik jest rzetelnie przebadany, właściciel otrzymuje pełną informację;
a królik pełne leczenie oraz wskazania do zabiegów dodatkowych, jeśli takie są korzystne dla uszatego pacjenta;

pani Kasia nie ma uprawnień chirurgicznych, więc zabiegi tego typu ( w tym kastracje i sterylizacje )
wykonuje sami mistrz dr D. Niedzielski - faktycznie sława wielu zabiegów głównie psich i kocich (zjeżdżają do niego z województwa dolnośląskiego);

w wymienionym gabinecie wizyty z królikiem należy umawiać jedynie z panią K. Pieczabą,
jeśli chodzi o króliki, nie mogę polecić żadnego innego lekarza w tej przychodni;
należy umawiać się telefoncznie, wówczas ma się komfort nie czekania na przyjęcie;
jeśli pani Kasi wypadnie coś pilnego - otrzymuje się informacyjny telefon i możliwość przełożenia daty czy godziny spotkania
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline juta

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2348
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2012, 19:36:47 pm »
w wyszczególnionym gabinecie, pani Katarzyna Pieczaba już nie pracuje;
pani Kasia zmieniła miejsce zamieszkania, prawdopodobnie wyjeżdża za granicę;

obecnie, gdyby ktoś trafił do gabinetu przy ul. Komandorskiej ze swoim króliczkiem, sugerowałabym, aby na wizytę umawiał się z panią Joanną Pasikowską
Króliczki poszukują Wirtualnych Opiekunów!
http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13054.220.html

Offline marciula

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1923
  • Płeć: Kobieta
    • dolnośląskie domy tymczasowe
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2012, 19:44:36 pm »
Właśnie dzisiaj się dowiedziałam i jest mi z tego powodu bardzo smutno :( dr Pieczaba tak lubiła Shivę, a ja dr Pieczabę :lol ... Muszę poszukać innego lekarza.  :/

Offline Króla

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 616
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wroclaw
  • Moje króliki: Monti
  • Za TM: Rovisia,Dziubek,Kiciuś,Nedzuś
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2012, 11:29:55 am »
Ale szkoda, że pani Kasi już tam nie będzie  :icon_cry A jak wygląda pani Joanna? Raz byłam tam przyjęta z królikiem przez jakąś panią i zdecydowanie bym ją odradzała, tylko nie pamiętam jak się nazywa.

Offline Jadwinia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Kobieta
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 19, 2012, 23:16:57 pm »
o kurcze, szkoda, że Pani Kasia nas zostawia  w_daleki
Joannę Pasikowską miałam okazję poznać przy okazji akcji badania układu moczowego królików organizowanej w "Zwierzyńcu". Ale na razie wiem tylko tyle, że jest bardzo młoda i ma fajny kontakt z pacjentami. Będziecie pewnie niedługo sprawdzać inne jej kompetencje  :P Ja, o ile zajdzie taka potrzeba, będę sprawdzać kompetencje doktor Katarzyny Mróz u siebie w Oleśnicy.

Jeśli chodzi o Wrocław, to doszły mnie słuchy, że w sprawach kardiologicznych warto kierować się do Patrycji Bednarz.
"Przestań się oszukiwać, Ty też jesteś królikiem (...) Wszyscy tu jesteśmy królikami, w różnym wieku, w różnym stopniu, i kicamy sobie po świecie (...)"Lot nad kukułczym gniazdem, Ken Kesey

Offline Zielpy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Kobieta
  • Uszki, uszki, gdzie jesteście?
    • Zieloności blog
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Ptyś Uborewicz
  • Za TM: Nanek, Banek i Dunka
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 13, 2015, 11:54:31 am »
Był ktoś z Was w klinice psa i kota dra Niedzielskiego? Nazwa nie wskazuje na miejsce przyjazne królikom, ale to duża klinika i może jednak... Miałabym do niej bliżej niż do dra Piaseckiego.

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 14, 2015, 00:03:16 am »
Generalnie nie słyszałam nawet nigdy o Niedzielskim - pomijając fakt że w klinice Niedzielskich na Energetycznej przyjmuje dr Dziwak ;) Może bliżej będziesz miała na plac grunwaldzki do dra Dziwaka?:)

Offline Zielpy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Kobieta
  • Uszki, uszki, gdzie jesteście?
    • Zieloności blog
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Ptyś Uborewicz
  • Za TM: Nanek, Banek i Dunka
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 15, 2015, 10:47:41 am »
Dra Dziwaka na pewno wypróbuję (choć w godzinach szczytu szybciej z Psiaka dojedzie się na Bulwar Ikara... :D), ale jestem ciekawa tej kliniki Niedzielskiego, bo ponoć taki wypas, dziwne, żeby nie mieli nikogo od królików.

Offline ellessa

  • Administrator
  • **
  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 1831
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Francisz & Niusia
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 15, 2015, 12:04:10 pm »
No ale przecież wyraźnie informują, że to klinika PSA I KOTA. Od królików maja dra Dziwaka na Energetycznej ;)

Offline Zielpy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Kobieta
  • Uszki, uszki, gdzie jesteście?
    • Zieloności blog
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Ptyś Uborewicz
  • Za TM: Nanek, Banek i Dunka
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 17, 2015, 20:36:50 pm »
Hm, ale ONI (Niedzielski) mają? Na Metalowców też jest duża klinika i jest tam wet od zwierząt egzotycznych okresowo, dlatego tak dopytuję.

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2015, 00:06:15 am »
Kochana inni dojeżdżają po 100 km do kroliczego weta .. więc nie przesadzaj.  :)

Offline Zielpy

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 127
  • Płeć: Kobieta
  • Uszki, uszki, gdzie jesteście?
    • Zieloności blog
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Moje króliki: Ptyś Uborewicz
  • Za TM: Nanek, Banek i Dunka
Odp: [Wrocław] dr n. wet. Dariusz Niedzielski
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2015, 09:48:12 am »
Dla zainteresowanych: na Krzywoustego, mimo mylącej psio-kociej nazwy, przyjmuje lek. wet. Joanna Pasikowska, którą poleciło mi kilka zakróliczonych osób, widzę też, że na forum się o niej wspomina. W razie potrzeby na pewno ją wypróbuję i dam Wam znać, bo to jednak różnica - 4 km a 30 km, zarówno dla mnie, jak i dla królika :)