Autor Wątek: Dok. Krawczyk  (Przeczytany 5117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jasminne2

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Emi (Niunia)
Dok. Krawczyk
« dnia: Kwiecień 26, 2011, 17:42:59 pm »
Mam takie pytanko. Byłam umówić moją króliczkę na zabieg korekty zębów policzkowych, jednak zupełnie zapomniałam spytać o cenę zabiegu  :oh: Robił to ktoś może u dok. Krawczyka i wie ile to kosztuje?

Offline jpuasz

  • Członek SPK
  • ****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 2034
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • Lokalizacja: Łódź
  • Moje króliki: Pusiek i Kulka
  • Za TM: Liska
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 02, 2011, 00:26:30 am »
Ja miałam jakoś 3 tygodnie temu, ale kurcze nie pamiętam... Kojarzy mi się kwota 50-70 zł ale głowy za to nie dam, bo była oprócz tego kontrola, sterylka i inne :)



Liska była z nami 4 lata, 6 miesięcy, 3 tygodnie i 5 dni (od 01.09.2009 do 27.03.2014)

Offline digoxyna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 23, 2011, 15:19:05 pm »
Słuchajcie, Gunia ma problem z korzeniami zębów żuchwy. Czy nie będzie jakimś nadużyciem wysłać docentowi skan zdjęcia RTG i poprosić o opinię? Żaden wet w Szczecinie nie chce się podjąć zabiegu, a ja mam wątpliwości co do tego, że zepsute korzenie można wyleczyć antybiotykami... Będę wdzięczna za odpowiedź i ewentualnie za maila do doc. Krawczyka :)

Offline Katka

  • Użytkownik
  • *
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 506
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 23, 2011, 15:28:42 pm »
digoxyna PW ;)

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 23, 2011, 15:41:10 pm »
Bez problemu można się z nim skontaktować, sama to robiłam gdy nie byłam pewna co do leczenia ropnia :) Dr Krawczyk jest rzeczowy i super da się z nim dogadać.


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline polityka6

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 334
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Lublin
  • Moje króliki: Borówka
  • Za TM: Na zawsze w moim sercu Kubuś (27.02.2015 moje serce rozpadło się na kawałkii pozbierać się nie może)
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2012, 19:33:08 pm »
czy macie może maila do dr Krawczyka? chciałabym skonsultować z nim leczenie mojego Kubusia ( powiększenie cienia sylwetki serca, powiększenie węzłów chłonnych). Czy można ewentualnie do niego zadzwonić? Do Torunia mam ok 370 km więc fajnie byłoby poradzić się jednak mailowo przesyłając zdjęcia RTG.

Offline Zuza

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 400
  • Płeć: Kobieta
Odp: Dok. Krawczyk
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2012, 10:41:06 am »
Czy mogłabym prosic o maila do dr Krawczyka? Chciałam skonsultowac się w sprawie wątroby Rogera. :( bo leczymy już go od pół roku i bardzo słabo się poprawia. :(