Autor Wątek: 5 maluszków Warszawa  (Przeczytany 53268 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 22, 2011, 10:30:46 am »
myślałam, że pęknę ze śmiechu- dziś rano otworzyłam maluchom klatkę i poszłam do kuchni szykować jedzenie zwierzyńcowi- za mną szły psy(Tosia i Gucio), a za nimi ...Pucuś :P i jak już doszedł do kuchni- położył się na chwilkę z Guciem na kocyku i patrzył co robię :) Oczywiście on ma królicze ADHD więc zaraz czmychnął z powrotem do uszatej rodzinki :)
Ciapulek zaczyna bawić się jak pies- podbiega do mojej ręki i jak go lekko odsuwam, to przybiega i pchając mnie główką, liże moją dłoń hehhee- nie wiem, czy to dobry pomysł- obcowanie króli z psami..;) ciekawe co przejmą moje psy po uszakach ;)
A dziewczyny- sama słodycz boją się troszkę ale też bardzo chcą, żeby je głaskać :)
Naprawdę polecam podwójną (dwóch dziewczyn, albo dwóch chłopaków) adopcję, bo razem na pewno się nie będą nudzić.
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 24, 2011, 11:58:02 am »
...maluchy (już troszkę podrosły)...czekają nadal na domek....
I stało się- moje psiaki zaczęły podskubywać sianko  :co_jest
W nocy obudził mnie jakiś szelest....a to Pucław znalazł sobie szparę w kojcu i spokojnie wyszedł na nocne łowy- wlazł cwaniak do worka z sianem i tam się opychał- aż mu się pucki gibały ;) wiadomo- co niedozwolone, to lepiej smakuje (bo w klatce miał sianka wbród)  :diabelek
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Stania

  • Gość
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 24, 2011, 22:47:39 pm »
Przepraszam, że się tak wtrącę (i zaznaczam, że nie doczytałam jeszcze całego wątku!).

Mieszkam niedaleko dworca Wileńskiego i tego pana to ja widuję od lat w tych podziemiach, nie non-stop - on się pojawia i znika...
Uszaki, chomiki, szczeniaki... Traktowane jak zabawki. Istnieje jakiś sposób żeby to zatrzymać?

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 25, 2011, 09:11:39 am »
Stanio, załóż proszę inny wątek na ten temat- bo MALUCHY w końcu nie znajdą domku, ich temat jest oblegany innymi sprawami...równie ważnymi- ale na oddzielne posty :) Dziękuję.
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

konewka

  • Gość
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 25, 2011, 19:53:15 pm »
Od tygodnia mailuję z panią Kamilą, która zajmuje się ich adopcją. W piątek mamy wizytę przedadopcyjną. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i Pucuś razem z Ciapkiem znajdą dom u nas. 

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 25, 2011, 19:59:09 pm »
:) bardzo się cieszę...choć z drugiej strony będzie mi ich brakowało-miałam wielkie szczęście, że jako pierwsze króliki z jakimi miałam do czynienia to są właśnie te maluchy :) słyszałam i czytałam różne rzeczy o charakterkach uszatków- więc tym bardziej jestem z nich dumna :)
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

konewka

  • Gość
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 25, 2011, 20:34:16 pm »
Ja znowu nie mogę się doczekać. Z moich doświadczeń nie spotkałam się z jakimś niesympatycznym charakterem uszatków. Cieszę się, że maluchy mają kontakt z psami, bo u mnie jest Misia - kundelka trochę przypominająca berneńczyka - bardzo przyjazna i opiekuńcza, więc mam nadzieję, że się poznają.

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 25, 2011, 21:57:15 pm »
Nie wierzę- największa z maluszków- słodziutka Fionka dziś skacze i bawi się w chowanego :))))) normalnie czegoś takiego jeszcze nie widziałam :)))) a Łatka zerka za nią jakby też chciała- ale się wstydzi...pewnie też się otworzy :)))) I pomyśleć, że na początku- wszystkie siedziały w pudełku, nie chciały wyjść
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 26, 2011, 12:16:43 pm »


Czy to Pucuś, czy pies....a moze chomik? ;)

A tak psiaki zareagowały na króliczki:


Później nie odstępowały ich na krok...no chyba, że z przerwą na spacerek ;)

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2011, 12:26:51 pm wysłana przez nubijka »
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline pb

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1043
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 26, 2011, 13:20:17 pm »
ojjj kocham ten jęzorek  :zakochany:  :zakochany:  :zakochany:
super zdjęcie, głaseczki dla słodziaczka przecudnego

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 26, 2011, 13:46:59 pm »
O hehehe nie mogę jaka słodka kuleczka  :zakochany:

Offline Gosia/Closter

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 756
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 26, 2011, 15:47:52 pm »
tego pana spod wileniaka i ja kojarzę. Już w zeszłym roku go widziałam, miał króliki, małe pieski i chyba kotka , ale nie zaglądałam bo gotowało się we mnie. Dzwoniłam wtedy na policję, ale nie miałam czasu na nich zaczekać :( Smutne, że nadal się tym zajmuje :((

Offline Blacky

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3342
  • Płeć: Kobieta
    • Pomyślna Blog
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 26, 2011, 16:44:34 pm »
Jest popyt, to się zajmuje i zajmował się będzie dalej.

Maluszki przecudne i wspaniale, że są chętni na ich adopcje.
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate! ;>
Pomyślna blog

Offline nubijka

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 359
  • Płeć: Kobieta
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 27, 2011, 17:07:42 pm »
jeśli chodzi o wzywanie policji, czy straży miejskiej w sprawie zwierząt- to mam same złe wspomnienia- do potrąconego kota nie przyjechali (straż miejska ma obowiązek), do zamkniętego na balkonie i wyjącego cały dzień szczeniaka- przyjechali policjanci i z kpiną stwierdzili, że oni nic nie zrobią....bo to nie jest wykroczenie....i inne przykłądy...ale szkoda słów :((( nie wiem czy przejęli by się "jakimś tam" handlarzem spod dworca...zwłaszcza że zgłoszenie przyjmują od prywatnej, pojedyńczej osoby...niestety taka rzeczywistość :((((((

Ps- dziś jak sprzątałam w kojcu- Pucołowaty wskoczył mi na plecy i patrzył co robię  :hahaha
...a Fionka- wczoraj położyła się na grzbiecie- zaraz po tym jak z wiatrem we włosach (sierści) przebiegła kilka razy kojec w każdą możliwą stronę....oj otwiera się towarzystwo, otwiera ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2011, 17:20:59 pm wysłana przez nubijka »
"Los zwierząt jest dla mnie ważniejszy niż strach przed ośmieszeniem. Los zwierząt jest nierozerwalnie związany z losem człowieka"
Emile Zola

moje: 2 psy, 11 szczurków i Maciek (król)

Offline emme

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 27, 2011, 22:15:42 pm »
czy możesz proszę dodać kilka zdjęć naszych pań? Fionki i Łatki.
proooszę. (:

królicza♥

  • Gość
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 01, 2011, 16:42:17 pm »
Chciałabym zaadoptować Fione lub Łatke (raczej Łatke:))Mam jednego królika (samiczka rasa rex miniaturka ok.4msc)Czy Łatka lubi inne uszaki??I jakiej ona jest rasy??

Offline emme

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 01, 2011, 18:29:36 pm »
dziewczyny zgłoszone są razem do adopcji.  :) Fiona idzie z Łatką.

konewka

  • Gość
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 01, 2011, 20:16:45 pm »
Można wiedzieć kiedy zapadnie decyzja o oddaniu do domu maluszków (Ciapek i Pucuś)?

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 01, 2011, 20:32:46 pm »
dziewczyny zgłoszone są razem do adopcji.  :) Fiona idzie z Łatką.

Ciekawe, wg stronki adopcyjnej, szukają domków osobno i pilnie. Nie ma wzmianki, że adopcja w toku, więc można o nie pytać u pośrednika

http://adopcje.kroliki.net/rabbits/194 Łatka

http://adopcje.kroliki.net/rabbits/192 Fionka
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline emme

  • Członek SPK wspierający/honorowy
  • ***
  • Wiadomości: 355
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA
Odp: 5 maluszków Warszawa
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 01, 2011, 20:39:57 pm »
przeczytaj proszę opisy każdej z króliczek.  :)

"razem z Fionką tworzą wspaniały duet, dlatego też Panie do adopcji tylko razem"