Autor Wątek: Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?  (Przeczytany 35859 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 29, 2006, 13:43:46 pm »
No dokładnie, przecież pisałyśmy wiek... :zaczepia:  poza tym pisałyśmy o sterylizacji juz w tym temacie. A do weta jeżdżę regularnie... No i my mamy dziewczynki, a piszesz, że u chłopców to prosta sprawa. Albo to nie do nas było? :/
A poza tym u mnie się skończyło  yeah... yes, yes, yes! :) Sknerra- dobrze, że u Ciebie też! Moim zdaniem to nawet agresja lepsza niż gwałty :/ Moim zdaniem sprawa zakończy się w miarę dojrzewania, jednak teraz nasze samice mają "burzę hormonów', a jak wiadomo, w tym okresie testosteron buzuje, w samiczkach również, stąd te zachowania agresywno- zboczysławskie :D

Basia

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 29, 2006, 23:00:28 pm »
to ja chyba mam mieszanca;P bo robi to co wasze dziewczynki i to co wasi chlopcy. jeden wyjatek --> zero gwaltow. normalnie przy nastepnej wizycie u orla powiem ze mam pomieszanie percepcji i poprosze o diagnoze  :diabelek

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #82 dnia: Wrzesień 02, 2006, 12:21:51 pm »
Jeszcze chciałam dodać: okres dojrzewania mamy za sobą... w pokoju nie śmierdzi króliczym moczem, Bunisława wspaniale załatwia się do kuwety i bobka nawet poza nią nie zrobi. Cieszę się, że mam dziewczynkę i już a ona taka wspaniała jest hehe :) Ale swoje przecierpiałyśmy...