Autor Wątek: Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?  (Przeczytany 35856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 21, 2006, 23:12:18 pm »
Mam 2 samce,niewykastrowane(nie ma takiej potrzeby aby je kastrowac)i rzaden z nich mnie jeszcze nie "gwalcil"maj swoje dni,że biegaja wokol moich nogi wogole....ale to mija po kilku dniach.Do "wyzywania" sie maja pilki. :jupi
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

bonnie_blue

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 22, 2006, 07:06:49 am »
Wstyd sie przyznac ale Bobislawek ma laćka do wyzywania sie. Nigdy niczego nie zgwalicil a tu patrze kiedys, ze nowego, pluszowego lacka tentegowuje. Stwierdzialm, ze lepiej zeby lacie niz mnie i dalam mu spokoj (on tez ma takie dni, ze pogwalci lacia pare minut i potem dlugi czas jest spokoj).
Dawanie pilek czy maskotek nie jest przywyleniem na gwalty tylko proba ulzenia. bo chyba lepiej,ze raz na ruski rok, na wiosne sobie porucha (kurcze, jak to brzmi) maskotke niz wlsaciciela :)

bonnie_blue

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 22, 2006, 07:54:45 am »
Wlasnie tak sobie pomyslalm, ze moze dzieki temu laciowi Bobi zyje. Bo pomiedzy atakami (wtedy co rodzil ten kamien) byl bardzo zywotny i nawet pare razy robil "to" ze swoim laciem. Moze dzieki temu kamien sie przepchal dalej  :wow

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 22, 2006, 10:59:08 am »
Ale mojego nie interesują laćki, miśki tylko ja i moja siostra :) Tylko nagie części ciała. Więc mam gorszą sytuację.
Ale dziś rano Bunio ( :/ ) przyszedł do mnie położył mi się na klatce piersiowej i wyłożył się tak słodko i go pieściłam :) także momenty przyjemne też są (pomiędzy gwałtami). <<<A może howlę założę, kupię mu baranka samiczkę i na niej się bedzie wyżywał?  :hmmm  >>>  <=joke

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 23, 2006, 06:35:32 am »
Moj Kicaj ma teraz ok 9 m-cy, to jest 100% facet;) a gwalty znosze mniej wiecej ok 3 m-cy... jak tylko to zaczyna robic to zamykam go w klatce az mu sie fiutek schowa, wtedy sie uspokaja, albo wychodze z pokoju... wtedy rowniez sie uspokaja:) wlasnie przed chwilka probowal dobrac sie do moich nog, no to go ciach do klatki, po minucie mu przeszlo i mam chwilowo spokoj :D niestety u Kicka to nie jest falami... on po prostu codziennie ma ochote, aczkolwiek wczoraj bylo tak goraco ze jak polozyl sie na podlodze to nie bylo sily by go ruszyc;) i MIALAM SPOKOJ :D :DD

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 23, 2006, 10:24:26 am »
U mnie gwałty trwają od 3 dni, przy czym pierwszy dzień był najgorszy. Teraz powiem szczerze, że wróciła stara Bunia :) tzn tuli się do mnie itp bez żadnych gwałtów, teraz np raz dziennie zaczyna fuczeć, wąchać mi stopy, skakać nad nimi, wtedy go (?) odtrącam i jest spokój, po jakimś czasie walka o moje stopy mu (?) się nudzi i idzie się położyć. Ten 1 dzień był straszny, bo królik jedno miał w głowie, ale teraz wszystko wraca do normy. Skończyło sie popuszczanie moczu kropelkami, bobki jednak roznosi wszędzie i to mnie smuci  :zdenerwowany

Baś

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 23, 2006, 18:36:17 pm »
no a moj uchaty jako powazny samiec zaczal ostatnio szmatki gryzc, ukladac sobie swoj kocyk w taki gniazdko-kokonik i lizac swoje odbicie w szafie  :DD (kocyk ma przy szafie i jak sie tak usadowi to pysia do szafki i cmok  :* )

Offline weraw85

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 263
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 23, 2006, 19:17:54 pm »
Baś, to musi slodko wygladac:) a napewno to jest samiec?? :P moze to homoseksualista bo jakos dziwnie sie zachowuje jak na samca ;) :diabelek

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 23, 2006, 20:35:08 pm »
Hmmm...  :hmmm  , widzę, że każdy królik ma swój sposób, żeby sie "rozładować" :)

Maja

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 24, 2006, 02:30:39 am »
to i ja dorzucę, że Miko stał się upierdliwym zboczylasem. dołączam do grona zirytowanych ofiar gwałtu :)

Baś

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 24, 2006, 19:05:48 pm »
a ja wam powiem ze procz tego gniazdkowego zachowania i calowania swojego odbicia to z zadnymi gwaltami z jego strony sie ni spotkalam.. cale szczescie..
moze w odbiciu widzi dziewczynke? bo na dodatek znowu wrocilo mu bieganie dookola mnie albo za moja reka jak go glaskam i bzyczenie

ankabro

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 26, 2006, 11:35:44 am »
Baś, patrząc na zdjęcie twojego królasa założyłabym się, że to jest samiczka!! (ten piękny kołnierz...) a do tego dołóż zachowanie... może jednak masz dziewczynke?

Baś

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 26, 2006, 18:08:57 pm »
dziwczynki tez tak brzecza biegajac wokol nog? :&gt;

ankabro

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 27, 2006, 21:18:22 pm »
Ano... i sikają po kątach i z wyskoku tez !! :)

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwiec 28, 2006, 19:56:01 pm »
Ufffff.... :blaga:
Ale ulga.. MAM DZIEWCZYNKĘ!!!  :DD


Pani weterynarz powiedziała, że na 100%, potwierdził to też drugi lekarz.
Zboczeństwo Buni zakończyło się po ok. 3 dniach, już mam święty spokój. Jedyne, co z zachowania pozostało to charakterystyczny zapach i moczu i narządów płciowych oraz roznoszenie bobków i ogólne brudzenie. Myślę, że w miarę dojrzewania Bunia na nowo nauczy się czystości, gdyż jest to bardzo ważne dla mnie. Wcześniej (te parę dni kryzysowych) bobkowała wszędzie, gdzie to tylko możliwe, tylko nie do kuwety, teraz jest lepiej, tzn kupkuje w wybranych przez siebie miejsce (pod które podkładam ręcznik, aby było łatwiej sprzątać), natomiast nie jest to kuweta. Jest coraz lepiej.

p/s Nie, żebym miała coś przeciwko chłopcom, tylko już się tak przyzwyczaiłam, że to samiczka, imię i w ogóle... Poza tym, nie chciałam znaczenia terenu i gwałtów.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 28, 2006, 20:05:25 pm »
wiesz nie zawsze samiec gwalci... nasz nie gwalci i nie znaczy terenu. :)

naomi19

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 28, 2006, 20:12:16 pm »
Wiem, że nie każdy...
Tusiatko- jeszcze wszystko się może zdarzyć  :nie_powiem  :D

Sknerra

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 29, 2006, 01:21:41 am »
3 dni? .. szczęściara  :&gt;
u nas nagle skonczyło się dwa dni temu. Niestety w miejsce gwałtów i bzyczenia pojawiła się wrogość , fukanie i nieufność.
Cóz prawdziwa kobieta. Ze skrajności w skrajność.
zobaczymy co bedzie za kilka dni, póki co różowo to to nie wyglada :/

tepe

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 29, 2006, 07:52:41 am »
A nie rozważaliście zamiast gwałtów wpadniecia do weta na zabieg? u chłopaków to szybko sprawa jest załatwiona.  Wcale nie pozbawia charakteru i skłonności do rozrabiania, wiem coś na ten temat - za to uszatek się nie męczy i nie jest sfrustrowany - niestety czy stety po swoich przodkach mają  b. silny nakaz rozmnażania się i te hormonki bywają naprawdę dokuczliwe - i to nie mówię o nas.

Sknerra

  • Gość
Czy zachowanie może być charakterystyczne dla płci?
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 29, 2006, 10:30:31 am »
rozważałysmy ... ale tak jak pisałyśmy wcześniej są jeszcze za młode :]