Autor Wątek: Nowa Sól  (Przeczytany 5372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Nowa Sól
« dnia: Kwiecień 06, 2011, 23:06:29 pm »
Szukając weta dla mojej chorującej Miśki (oczywiście nasz tutejszy wet twierdził, że nic małej nie jest) trafiłam w necie na dra Adama Michalskiego - specjalistę od zwierzat egzotycznych.
Byłam z Miśką u niego - ma dobre podejście do zwierząt, wszystko mi wyjaśniał (choć mam króla 8 lat), dokładnie małą zbadał, zaordynował leki i w dodatku był życiowy, bo nie oczekiwał, że po każda następna tablętkę będę jeździłą te 40 km. Dał mi leki do domu, podał numer komórki i pozwolił dzwonić prawie o każdej porze. I to nie były tylko puste słowa, bo już sporo razy go maglowałam o kolejne porady i zawsze dobierał, radził i wyjaśniał.

Naprawdę lakarz godny polecenia.

Ale sterylek nie wykonuje - nie specjalizuje się w chirurgii. Poleca do tego dr Ryś z Zielonej Góry.
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline uhu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 164
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nowa Sól
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 06, 2011, 23:12:33 pm »
wiem ze to watek dot. Nowej Soli, ale do jakiego weta chodzilas w Glogowie jesli mozna spytac? (moze byc na pw). Jest tam jakis godny polecenia w sprawach mniej skomplikowanych?

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Nowa Sól
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 06, 2011, 23:23:50 pm »
Chodziłam do Orivet'u na Jedności Robotniczej - do Sroki. Ale teraz to już tylko po leki tam chadzam, a leczenie uzgadniam z dr Michalskim. Nawet bobki badałam sama, wysyłając do Zielonej do dr Ryś. Reszta na PW
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...

Offline Eni

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2918
  • Płeć: Kobieta
  • moje posty są prywatnymi opiniam, NIE jestem z SPK
  • Lokalizacja: Głogów/Bardo
  • Moje króliki: Bizu
  • Pozostałe zwierzaki: Kajtek, Stella, Benio
  • Za TM: Amie [10.06.2013] Agneau [13.06.2014], Jasiu [13.02.2017]
Odp: Nowa Sól
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2011, 17:31:05 pm »
Kto mieszka w okolicy Nowej Soli - polecam tego weterynarza.
Przyjmuje w Przychodni dla Zwierząt "ALFA"
ul. Staszica 17 / 8
Nowa Sól 67-100, woj. lubuskie


Pan doktor nie wykonuje zabiegów chirurgicznych, poza nagłymi wypadkami - specjalizuje się w tym jego szef, dr Tomasz Mieluch. Jednak dla króliczków dr Adam poleca (a ja z nim :) ) wspominaną już dr Annę Ryś

LECZNICA ZWIERZĄT ANNA RYŚ
UL. II ARMII 30-40
65-001 ZIELONA GÓRA
http://lecznica.info/
Wsadź wrażliwego na przeciągi króliczka w koszyk na rowerze, prowadzaj z natury panikującego królika na automatycznej smyczy, wyprowadzaj zwierzaka niczym psa do lasu czy na trawnik w mieście i... dziw się, że królik choruje...