Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 210314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #320 dnia: Kwiecień 12, 2012, 09:51:14 am »
Mhm... tam co prawda jest do wyboru forma sproszkowana albo cięta, ale możliwe, że rzeczywiście nawet te cięte ziółka będą zbyt drobne. Fajnie by było jakby można było na próbę zamówić jakąś małą ilość, bo bez sensu jest robić zamówienie na 10kg jeżeli potem ma się okazać, że króle nie chcą jeść.

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #321 dnia: Kwiecień 12, 2012, 10:16:17 am »
Ja wlasnie dzis odbieram paczke z ziolami dla konia ale ta firma sama sie oglaszala ze moze tez wysylac dla krolikow, w sensie ze mniejsze ilosci. wiec zobaczymy jak ich ziola beda, czy bardzo pokruszone :)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #322 dnia: Kwiecień 12, 2012, 18:12:57 pm »
a jest jakies ryzyko ze wpadna do nosa takie pokruszone? czy ot wasze uszatki nie chcialy jesc?

Offline poulain

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 277
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.poulain.blog4u.pl
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #323 dnia: Kwiecień 13, 2012, 06:55:09 am »
Tusiatko_1987, mi się wydaje, że raczej nie ma. Mojej Mamiyi zdarzało się zjadać takie pokruszone ziółka (na dnie opakowania zawsze się zbierały takie drobiazgi) i nigdy nie miała z tym problemów. Nawet najdrobniejsze okruszki są jednak sporo większe niż np. pył z trocin więc wydaje mi się, że nie ma się czego obawiać ;) Problem może polegać tylko na tym, czy uszy będą chciały to jeść. Napisz koniecznie jakie wrażenia jak dasz Pepparowi do spróbowania :P

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #324 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:52:40 am »
Tusiatko_1987, mi się wydaje, że raczej nie ma. Mojej Mamiyi zdarzało się zjadać takie pokruszone ziółka (na dnie opakowania zawsze się zbierały takie drobiazgi) i nigdy nie miała z tym problemów. Nawet najdrobniejsze okruszki są jednak sporo większe niż np. pył z trocin więc wydaje mi się, że nie ma się czego obawiać ;) Problem może polegać tylko na tym, czy uszy będą chciały to jeść. Napisz koniecznie jakie wrażenia jak dasz Pepparowi do spróbowania :P
Dzieki za odpowiedz! To dzis albo jutro mu dam i zobaczymy :)

Monika dostalas odp na ostatniego @ od zuzali? bo na mojego juz wiecej nie odpowiedzieli...

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #325 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:55:52 am »
Nie,już chyba zrozumiał że nie ma się co kłócić jak i tak nie ma racji.Z tego co wiem to połowa sklepów w PL się wycofuje od nich bo mają zwroty.

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #326 dnia: Kwiecień 14, 2012, 10:58:58 am »
jak powinien pachniec mniszek? bo ten co wybralismy jako juz najlepszy z tych wszystkich co przyszly (troche do przebrania bo czarne, czesc pokruszona) jedzie jak diabli:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #327 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:01:15 am »
Marta wyrzuć to i nie dawaj.
http://serenus.istore.pl/pl,category,179125,gryzonie,i,kroliki.html
Wysyłają również za granice :)

Offline tusiatko_1987

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11581
  • Płeć: Kobieta
    • Pepparkaka
  • Za TM: Pepparkaka 22.02.2017
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 14, 2012, 11:07:45 am »
Z polski to ja mam kuriera do szwecji to nie problem, bardziej szukam po niemieckich stronach :)

Offline SiM:)

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1839
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #329 dnia: Kwiecień 14, 2012, 12:42:40 pm »
jak powinien pachniec mniszek? bo ten co wybralismy jako juz najlepszy z tych wszystkich co przyszly (troche do przebrania bo czarne, czesc pokruszona) jedzie jak diabli:(
Marta jak napisala Monika wyrzucaj i nie ryzykuj. Ja moge jedynie polecic sklepik, ktory tez dostalam z polecenia od Gajki i jest on w Aninie i maja faktycznie suszki firmy HROBACZA LAKA. Nigdzie w necie ich nie moge znalezc, ale Pani mi wczoraj obiecala ze bedzie brac tego duzo. Jak bedziesz chciala tam podjechac to daj znac :) One sa naprawde pieknie wysuszone i baaaardzo pachnace, wiec jak najbardziej polecam :)

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #330 dnia: Kwiecień 14, 2012, 13:41:31 pm »
jak powinien pachniec mniszek? bo ten co wybralismy jako juz najlepszy z tych wszystkich co przyszly (troche do przebrania bo czarne, czesc pokruszona) jedzie jak diabli:(

Marta reklamuj, kasy szkoda. To wszystko jest takie drogie. Królikowi bym nie dała ale reklamacje bym złożyła.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #331 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:56:06 pm »
Dziewczyny a jak pójdę reklamować, to co mam powiedzieć? Kupuję suszki w małym sklepiku w którym widać, że kobieta w ogóle nie zna się na rzeczy, i suszki sprowadza chyba tylko dla mnie. Mam pójść i pokazać jej czarne i szare listki z dziwnym nalotem i powiedzieć, że chcę zwrot pieniędzy? Mam parę paczek mniszka i babki, które są baardzo podejrzane, i zastanawiam się czy ona w ogóle reklamacje przyjmie i czy np.nie powie że to producent mi odda kase czy coś?
[/url]

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #332 dnia: Kwiecień 19, 2012, 18:59:15 pm »
a ja mam ewidentnie cuchnacy mniszek - zastanawia mnie tylko czy sa juz mykotoksyny- mam szczera chec dobrania sie do tyłka zuzali przegieli i to bardzo to juz nie jest olewanie klientów ale igranie z życiem ich podopiecznych bo ci chca wiecej zarobic i obrobic wiecejpaczek w tym samym czaseie na tej samj ilosci suszarek
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline Madzia7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 4020
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #333 dnia: Kwiecień 19, 2012, 22:39:29 pm »
Ania po prostu daj babce z zoologa te paczki z suszkami i powiedz że kupowalas je i sa zepsute wiec chcialabys zareklamowac.
nie moze powiedziec że producent zwroci kase bo od producenta nie bralas tylko z tego sklepu.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #334 dnia: Kwiecień 19, 2012, 23:24:24 pm »
Mi już właściciel Zuzali nie odpisał na ostatnią wiadomość.
Dziewczyny kupujcie Herbal Pets - jest i babka lancetowata i pokrzywa i mniszek lekarski - tańsze i lepszej jakości.

annawanna - zrób zdjęcie tych suszek jakbyś mogła,przyda mi się bo ja im nie odpuszczę.

Offline annawanna

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 356
  • Płeć: Kobieta
    • Mój blog
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #335 dnia: Kwiecień 20, 2012, 15:46:24 pm »
Madzia7- Ok, jutro mam nadzieję to załatwię, bo jedna paczka mniszka jest baaaardzo podejrzana, listki w szarym nalocie..
Monika2415- Pewnie, że porobię zdjęcia, nie ma sprawy.
[/url]

Offline miedzynarodowa92

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1099
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #336 dnia: Kwiecień 20, 2012, 19:48:29 pm »
u mnie w suszonej marchewce były malutkie wiórka folii!!!! identycznej wielkości jak płatki marcheweczki!! to jest niepoważne! w ostatniej chwili zobaczyłam że coś się tam błyszczy! po nasypaniu do miski zwierzaka byłoby to niezauważalne dla kogoś kto się tego nie spodziewa a dla królika mogłoby być niebezpieczne. wpadłam w furię normalnie jak to zobaczyłam. poleciałam do sklepu. Kobieta wysypała całą zawartość woreczka na ladę i była w takim samym szoku jak ja. oddała mi pieniądze i powiedziała że koniec z zuzalą w ich sklepie

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #337 dnia: Kwiecień 25, 2012, 08:50:29 am »
Jestem tak wsciekła, że zaraz wybuchnę - spójrzcie, co znalazłam w suszonym mniszku Zuzali:

Coka nie może jeść warzyw, nie może jeść owoców, żyje na sianku, suszkach i granulacie - i w tych suszkach kawałek szkła! No szlag mnie trafi!!

Offline marta1984

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7390
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #338 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:01:32 am »
ja mam podejrzenie ze w moim sa mykotoksyny- dzis zobaczy to mikrobiolog- furii normalnie z nimi dostaje- amoze by tak zbiorcze pismko do uokiku albo jakies federacji dopuszczającej produkty dla zwierzat na rynek? zuzala po takich numerach powinna dostac dożywotni zakaz sprzedaży swoich towarów spożywczych- ps u mnie jeszcze kwiatki malwy zaczeły fruwac:(
[/URL]http://imageshack.us/photo/my-images/191/picola.png/
AS!!!!!

Offline ewa2610

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 6868
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Gips i Eklerka
  • Za TM: Gin, Tonic, Alf, Cola, Koka, Kuba, Fuzel i Gaja
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #339 dnia: Kwiecień 25, 2012, 09:14:51 am »
Ja chetnie podpiszę zbiorcze pisemko - i zdjęcie udpostępnię. Kwiaty malwy zaczęły fruwać? Czyli co?:) Robaki z nich wylazły?