Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 210315 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:17:12 am »
Jeju dziewczyny Wy mnie nie straszcie bo jutro chcę zamówić suszki dla Makiego z Zuzali właśnie i co ??? Co mi polecacie ?? Z jakiej firmy mam zamówic , bo załamka



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:19:42 am »
Najlepiej sprawdzić datę do kiedy dane suszki są "dobre". Ja za każdym razem mole miałam w opakowaniach, które miały datę 12.2011. Ostatnio zamówiłam 12.2012 - są bardzo ładne, pachnące, bez zastrzeżeń :)

Offline kasiagio

  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 1861
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Maki
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:33:30 am »
No tak , ale mogę sprawdzić dopiero datę jak mi przyjdzie paczka :/  a mam mało czasu ,bo wyjeżdżam za niecałe 2 tyg. nie wiem co robić :/



Nie ma Zwycięzców ani Wygranych są tylko cierpiące  potrzebujące pomocy zwierzęta !!

sonia

  • Gość
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 14, 2011, 11:12:33 am »
Ja mam z data do 12.2011i sa fantastyczne,z Zuzali sa i tak jeszcze najlepsze.

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:14:30 pm »
Ja wam szczerze polecam sklep internetowy http://www.swiat4lap.pl/regulamin-pm-5.html . Właścicielka przed wysłaniem sprawdza każdą paczkę ziół. Ostatnio odesłała całą partię towaru bo nie nadawała się do sprzedaży. Ja tu kupuję i jestem pewna, że towar który dostanę jest dobrej jakości.




Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:17:55 pm »
 :hmmm
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 12:23:31 pm wysłana przez Stachu »

Offline zgaga14

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 2977
  • Płeć: Kobieta
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:26:19 pm »
Sonia ma te zioła właśnie z tego sklepu internetowego.
Przyznam, że ja tylko tam kupuję i nigdy mnie nic takiego nie spotkało.

Innej firmy (zioła) kupuję rzadko ale też zawsze miałam ok.



Zdumiewają mnie ludzie.
"Pomogłam -działaczowi SPK z innego miasta- ponieważ zgłosiłam mu umierającego królika! Sam musiał tam pojechać, odebrać królika, zajmować się zdychającym/ciężko chorym zwierzęciem, ale co tam! Jak ten działacz SPK śmie nie doceniać mojej ciężkiej roboty???????!".I tracę wiarę w ludzkość, serio.

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:44:04 pm »
No sprawdzaja, bo 2 tyg czekalam na babke szeokolistna, bo mi wlasnie na sklepie powiedzieli, ze cala partia wrocila do Zuzali. Dostalam inne rzeczy zamowione i nie ma tam niespodzianek. Oczywiscie jest ryzyko, ze w paczuszce beda dopiero jajeczka i mole wyjda u Ciebie.

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:46:29 pm »
O właśnie! To jest ten sklep, którego szukałam (bo pamiętałam, że już kiedyś polecałyście), ale nie mogłam sobie przypomnieć nazwy! Następna paczka będzie stamtąd. :D

Co do suszków z molami - wszystkie miały datę ważności do 12.2011. Niestety te cholerne mole tak wyfrunęly z cykorii, że do dzisiaj próbuję je wyłapać. Na dodatek rozgościły się w  suszkach, które w pocie czoła ;) razem z mężem zbieraliśmy i suszyliśmy.  :zonka: Walka z wiatrakami! :wiking:

Offline Jltt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 749
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:51:08 pm »
Na dodatek rozgościły się w  suszkach, które w pocie czoła  razem z mężem zbieraliśmy i suszyliśmy.   Walka z wiatrakami!

co do moli, to taki mały offtop, są takie "lepy" do przylepiania na drzwiczki szafek:

bardzo skuteczne, więc polecam :)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 14, 2011, 12:57:07 pm »
Ooo! Muszę wypróbować! Póki co, tak zwane metody naturalne nie skutkują, moli przybywa, chemią nie chciałam pryskać, bo boję się o Tysza. Ale naklejka to przecież coś innego! We wtorek popędzę do sklepu po ten wynalazek. :D Bardzo dziękuję!!!

Offline Jltt

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 749
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:02:18 pm »
U nas w domu mama skadś dostałą darmową próbkę, więc powiesiliśmy, nawet nie podejrzewaliśmy że mamy mole, jakie było zdziwienie, kiedy otworzyłam szafę, a tam wielkie i dorodne okazy.. zawsze warto mieć coś takiego, o ile ktoś nie ma fobii przed insektami...

sonia

  • Gość
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 14, 2011, 13:31:43 pm »
Sonia ma te zioła właśnie z tego sklepu internetowego.

Zgadza sie,dzieki Tobie Kasiu mam te cudowne lisciochy, :onajego :bukiet

Offline mari

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #93 dnia: Wrzesień 19, 2011, 21:48:04 pm »
zamówiłam pędy jabłoni, niestety spleśniałe ze świata 4 łap, który był polecany tutaj
oczywiście nie mam do nikogo pretensji tylko piszę o tym żeby mimo wszystko sprawdzać każde zamówienie, bo jak widać nigdy nic nie wiadomo,
na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się być w porządku, dopiero na zdjęciach wszystko dokładnie widać
http://zapodaj.net/707e91efd3a9.jpg.html

trochę się wystraszyłam, że wszystko może być popsute i jestem już trochę przewrażliwiona, dlatego chciałam się zapytać czy ten kwiatek jest juz popsuty czy taki ma byc?
i jeśli chodzi o listki to tez jest z nimi coś nie tak czy wszystko ok?
http://zapodaj.net/835c78f3dd4b.jpg.html
http://zapodaj.net/0feb03f47872.jpg.html

4 różne sianka z jednego zamówienia z jednego sklepu dlatego wolę być ostrożna, bo jeśli chodzi o pędy to widać jak nic
przepraszam że tak wypytuje o wszystko ale sprawdzam każde źdźbło z każdej strony i po prostu zgłupiałam już...

Offline evans7

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 547
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #94 dnia: Wrzesień 20, 2011, 09:28:07 am »
Mari, polecam złożyć reklamację w Świecie4Łap, na pewno wymienią Ci na nowe pordukty.
Z tego co wiem to dokładnie sprawdzają każdą dostawę i przed wysyłką również, oglądają tylko z zewnątrz bo inaczej musieliby otwierać każde opakowanie. Mają dostawy małe i co tydzien świeże, tak więc myślę że to niestety nie jest wina złego przechowywania, tylko niestety producenta. Podstawą reklamacji jest zgłoszenie do sklepu, a wtedy na pewno wyślą nową paczuszkę, potem sklep reklamuje wadliwy towar u producenta. 
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. -zapewnił go Puchatek. -Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

Offline mari

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 20, 2011, 17:26:16 pm »
Evans7 dzięki za rade tak też pewnie zrobię, powiecie mi tylko jeszcze czy oprócz pędów coś jest popsute?
Cała reszta wygląda ładnie czepiłam się trochę tych listków i kwiatków, bo wolę mieć pewność dlatego chciałam poznać Waszą opinie, samo sianko wygląda i pachnie ładnie ale na zdjęciach... już sama nie wiem
(dodałam linki, bo załączniki nie chciały się dodać :/)

Offline charme

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 341
  • Płeć: Kobieta
    • Moje króliczki :)
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 21, 2011, 23:16:43 pm »
Dokładnie, popieram Ewans, sama byłam świadkiem jak odbierałam towar ze sklepu Swiat 4 łap, ze akurat przyszła dostawa  i odsyłali cale opakowanie czegoś, bo bylo cos nie tak.
Kwiatki z sianka są raczej ok, tez takie trafiam w innych siankach.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2011, 23:28:31 pm wysłana przez charme »

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 22, 2011, 17:51:09 pm »
Pytanie...czy ten raid jest bezpieczny dla królikow? Ostatnio kupiłam raid lawendowy na mole w szafie ale jednak nic nie pomoglo. Latają teraz w miejscu "kryjówki" mojego Stasia. :( Mogą mu coś zrobić?  :zdenerwowany

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 22, 2011, 17:55:47 pm »
Moja mama kupiła takie woreczki lawendowe po których zniknęły mole.Wieczorem się zapytam co to za woreczki.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 24, 2011, 16:09:27 pm »
Dobra... nie wiem co jest...ale kuplam raid lawendowy - nic , kupilam raid na mole spożywcze - nic, a wczoraj chlastnełam  jednego na suficie, a kolejnego na bluzce....  :icon_evil :icon_evil :icon_evil ??? ??? ??? Co robic?! :2guns: