Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 211360 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline katja

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 27, 2011, 12:22:39 pm »
Cytuj
Przyznam, że denerwuje mnie ziemia w sianie czy mleczu Zuzali

ja też czasami trafiam na ziemię w zuzali, ale jest jej mało.

swego czasu miałam czarną serię siana z animals, gdzie tej ziemi były całe wielkie grudy -- oczywiście owinięte normalnym sianem, więc przez folię nic nie było widać :|.

Offline n-monika

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1175
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.miniaturkabeztajemnic.com
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 27, 2011, 12:57:41 pm »
Oj to niestety temat rzeka. W Video zoo już nie kupuje, ponieważ przy każdym zamówieniu zawsze otrzymałam coś co było przeterminowane. Począwszy od granulatu (kiedy jeszcze podawałam) po suszki czy nawet jedzenie dla rybek, które otrzymaliśmy z datą : spożyć do 2007 roku.
Problemy z sianem natomiast miałam gdy kupowałam w naszym sklepie w mieście. Dochodziło do tego, że stałam w sklepie dokładnie oglądając całą paczkę i ją wąchając jak idiotka, ponieważ wcześniej zdarzały się takie jak ze zdjęcia u Myszy. W końcu to olałam i kupuje wszystko w animali.
Też dwa razy reklamowałam u nich pędy jabłoni z zuzali ponieważ były zapleśniałe i śmierdzące. Oraz zapleśniałą babkę szerokolistną tej samej firmy. Oczywiście przy następnym zamówieniu otrzymałam te produkty gratis. Na ślimaczki już nie zwracam uwagi, wyrzucam je i tyle - sama natura :]
Ale ciekawostką jest to iż w sianku węgrowskim, które teraz moje kice jedzą znalazłam---uwaga---tylną nóżkę żaby. Wyprofilowaną kość i jeszcze troszkę zasuszonego na niej mięska. ochyda  przeciera_oczy
Zmieniła świat na lepszy, i odeszła...

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 27, 2011, 13:04:28 pm »
Ale ciekawostką jest to iż w sianku węgrowskim, które teraz moje kice jedzą znalazłam---uwaga---tylną nóżkę żaby. Wyprofilowaną kość i jeszcze troszkę zasuszonego na niej mięska. ochyda  przeciera_oczy

Robi sie coraz ciekawiej ... fuj.Ja nie wiem dlaczego firmy sprzedające suszki tego nie sprawdzają ?? Zuzali juz nie kupie ... bo i tak zatargam tutaj do Uk i wyrzucę po przesianiu.

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 28, 2011, 00:00:57 am »
Nóżkę żaby?! :O No coś Ty? :O SZOK!!!
Ja wczoraj w Zuzali znalazłam zasuszonego szerszenia - jutro wkleję Wam zdjęcia. Byłam przerażona, bo na początku myślałam, że jest żywy! Nie wiem jak bym zareagowała na nóżkę żaby. O_o
Coś ostatnio w Zuzali znajduję też ziemię, jedna paczka była zawilgocona. :( Niestety, aktualnie Tyszo je tylko to siano. Żadnego innego nie ruszy (choć wcześniej zjadał wszystko, co mu się podstawiło pod pyszczek).

Offline SremoGirl

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1298
  • Płeć: Kobieta
  • Moje króliki: Królisia
  • Pozostałe zwierzaki: Oscar
  • Za TM: Marjanek, Puszek
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 28, 2011, 10:53:46 am »
Ja też kupuję Zuzale, inne nie wchodzi w grę, bo Marjan jest wybredny..
Wczoraj tylko znalazłam kawałek ziemi, nie raz mi się to zdarzyło, ale to żaden problem.

Noga żaby..? o.o
Fuj..
I szerszeń też nie lepszy... :/


Zapraszamy do naszej galerii :)

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 07, 2011, 13:12:11 pm »
Kilka dni temu przyszła do mnie paczka z Animalii. Sianko Zuzali bez zarzutu. Zielone, pachnące, Tyszo szczęśliwy. ALE... kupiłam też trzy opakowania cykorii, którą Tyszo uwielbia. Niestety w każdym opakowaniu były... larwy moli. A w jednym mole, które ku niezadowoleniu mojemu i moich teściów wyfrunęły i opanowały mieszkanie. O_o Ta sama sytuacja miała miejsce w przypadku suszonych liści czarnej porzeczki oraz babki szerokolistnej. Nie wiem czy to wina złego magazynowania przez dostawcę, czy producenta. W każdym bądź razie - uważajcie na mole i ich larwy! Sprawdzajcie dokładnie opakowania aby nie zatruć królików! A szczególne środki ostrożności zachowajcie w przypadku cykorii z Zuzali. Sądząc po komentarzach na animalii, nie jestem pierwszą osobą, którą zaatakowały mole z tych paczek. :(

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 07, 2011, 17:46:19 pm »
Ja już teraz wiem że to jest wina sklepu zoologicznego.

Offline Kuniaki

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 579
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 09, 2011, 20:31:45 pm »
Czyli to jednak Animalia? Muszę się w takim razie porozglądać za innym sklepem...

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 10, 2011, 00:00:41 am »
zaznaczone


Uważaj też na videozoo.pl bo stamtąd też dostałam zapleśniałe suszki.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 10, 2011, 09:59:34 am »
Tym razem jednak to wina producenta, bo zioła z molami pojawiły się w wielu sklepach - Zuzala działa w pośpiechu, pewnie ich nie dosuszyli, nie sprawdzili itd.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:18:01 pm »
Z kiedy te zioła macie ?? Ważne do 2011 czy 2012 ??

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:39:37 pm »
Ja od razu wywaliłam babkę z molami, więc trudno mi będzie powiedzieć.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 10, 2011, 14:47:14 pm »
No to pewnie jeszcze z datą ważności do 12.2011.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:18:50 pm »
Tym razem jednak to wina producenta, bo zioła z molami pojawiły się w wielu sklepach - Zuzala działa w pośpiechu, pewnie ich nie dosuszyli, nie sprawdzili itd.

nie powinno sie tak zdarzac...w pospiechu,czy nie w pospiechu,powinni tak jak kiedys dobrze dosuszac..coraz wiecej klietow i juz im najwyrazniej nie zalezy
ja na szczescie susze wszystko sama ale Wy jak wydajecie duze kwoty to nie powinny takie sytuacje w ogole istniec..,a zdaza sie to coraz czesciej
wezcie napiszcie do Zuzali ...to ich wina,zle susza..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 15:22:33 pm wysłana przez reniaw »
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:29:01 pm »
Ja juz dzwoniłam z zażaleniem do Zuzali ... podobno wina sklepów.Dlatego pytałam wcześniej czy chodzi Wam o suszki ważne do 12.2011 czy 12.2012 bo może rzeczywiście to wina sklepów.Wyobraźcie sobie jak zamawiacie hurtowo na sklep i to tak leży w zawilgoconym magazynie rok czasu.Szukajcie suszek które maja ważność do 12.2012 to świeży rzut i  napewno problemów nie będzie.

Offline kata_strofa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2819
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #75 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:35:46 pm »
Moniko, nie wierzę w winę sklepów, jeśli "zainfekowana" jest tylko babka lancetowata, a inne produkty są ok. Ja nie zgłaszałam problemu osobiście, gdyż zajął się tym sklep, z którego suszki kupiłam.


Dignity. Dignity is an important quality everyone should have.

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #76 dnia: Sierpień 10, 2011, 15:40:19 pm »
 kata_strofa  ja przywlokłam do Uk kilka paczek babki szerokolistnej,babki lancetowatej,mniszka lekarskiego i skrzypu polnego to tylko skrzyp się nadawał do użytku hehe także no różnie to bywa.

Offline reniaw

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2697
  • Płeć: Kobieta
  • Franuś
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #77 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:10:53 pm »
nie wierze w wine sklepow...chodz niekiedy moze byc to ich wina w przypadku zamokniecia towaru
odkrylam "hurtownie","producenta" siana,10 km ode mnie :lol,babka wytlumaczyla mi jak wyglada "obrobka" siana,zanim trafi z laki do sprzedazy,oprocz tego,ze schnie na lace to jest poddane specjalnej obrobce ,zanim zostanie spakowane,dobrze "zrobione" siano i prawidlowo przechowywane u producenta bedzie pachnialo mimo,ze jest powiedzmy stare

zwróczcie uwage,ze suszki Zuzali maja jakas tam wilgotnosc,dzieki temu m.in. ladnie pachna,
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
- Albert Einstein

sonia

  • Gość
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #78 dnia: Sierpień 10, 2011, 17:19:41 pm »
Suszki z Zuzala sa najlepsze,moje stworki sie zajadaja. To ze mozna znalezc zuczka.motylka czy innego robala zasuszonego mi nie przeszkadza,wiadomo w trawie jest pelno robactwa.
Raz znalazlam w sianie Vitakraft zasuszona zmije albo zaskronca,nawet nie patrzylam co to jest dokladnie tylko natychmiast wyrzucilam przez okno fuj....to dopiero ohyda.

Offline Stachu

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 483
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 14, 2011, 10:11:30 am »
Mole z opakowania kwiatków nagietka pozdrawiają!  :papatki (chyba rezygnuję z produktów zuzali...za często opakowania same zaczynają się ruszać .....) :niespodzianka :niespodzianka

ps. pleśń czy żywe mole w opakowaniach nie są winą sklepów tylko producenta.  :icon_mrgreen :icon_mrgreen
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2011, 10:15:58 am wysłana przez Stachu »