Autor Wątek: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.  (Przeczytany 210341 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #500 dnia: Listopad 22, 2013, 13:49:33 pm »
Ja  na wszystkie strony chwaliłam i polecałam TiVo i kiedy było coś nie tak to też ze względu na Marte nigdy nie poruszałam tematu na forum tylko pisałam do niej osobiście ,ale skoro nasz przypadek nie jest odosobniony więc chyba wypadało żebym również tutaj  przyznała racje że nie jest do końca ok z suszkami TiVo :) tym bardziej że jakość nie zmieniła się na lepsze.
edit: Mi osobiście w żadnym wypadku nie chodzi tu o to kogo lubie a kogo nie...Asigo poznałam osobiście ,bardzo sympatyczna osoba ale suszków Niezłego Z. nie kupowałam bo wychodziło za drogo na naszą gromadke,ale jak widać nie może być ważniejsza cena (oszczędność) od jakości
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2013, 13:53:40 pm wysłana przez emilia »
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #501 dnia: Listopad 22, 2013, 13:59:25 pm »
mi to się wogóle ten wątek nie podoba - nic nie wnosi. Pamiętam ten najazd na Zuzalę (z molami) - sama nie chciałam nic od nich kupować. Niestety wtedy nie miałam wyjścia więc sama przeprowadziłam małe śledztwo i okazało się, że jakaś jedna hurtownia miała problem - i to nie od Zuzali te mole przylazły a od złych warunków w hurtowni :P I zamawiam Zuzale i żadnych moli nie ma. A panika przy motylkach od P.Roberta ? No nie widzę żadnych plusów takich wpisów -co najwyżej sianie paniki i zniechęcanie do zakupu. Ale to tylko moja osobista opinia i rozumiem jeśli ktoś ma inne zdanie :) No może jest jeden mały plusik - taka firma zajrzy na forum i się poprawi :P
Taki wątek ma sens tylko wtedy jeśli firma jest nieuczciwa, sprzedaje wszystkim bez wyjątku badziewie, truje zwierzaki, olewa klientów. W innym wypdaku nic nie wnoszą. Każdy tu może napisac wszystko -kasiogo wierzę, miniaturowej też ale kim jest ta zuza ? ma jeden post tutaj napisany - zasiała ferment a my się kłócimy bez powodu :( Gdzie ona jest, czemu się nie odzywa?

A wy moje koleżanki drogie piszcie dowoli -przecież nikt nie broni wyrażać swoich opini :) Jeden coś pisze inny się nie zgadza -to normalne :)

edit: i ja na prawdę nie mam złych doświadczeń z TiVo -kupiłam ostatni korzeń mniszka, pokrzywę, babkę i mniszek i wszystko jest ok. Nie ma piachu w korzeniach. Pisałam to dla informacji a nie żeby kogoś bronić :P
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2013, 14:03:00 pm wysłana przez Solvieg »
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline zuzaaa

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Kobieta
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #502 dnia: Listopad 22, 2013, 14:36:00 pm »
ale kim jest ta zuza ?

a ja się mogę spytać kim jest "ta" Solvieg... nie znam Cię i nie będę obrażać. Właśnie dlatego nie chciałam się tu na forum udzielać, bo wiedziałam że zawsze znajdzie się czyjś fanclub i zmiesza cię z błotem za wyrażanie swoich opinii. BTW Jestem tu na forum od jakiegoś czasu a poczytuje od kilku lat, bo uważam że jest to kopalnia wiedzy o królikach... parę razy na czacie gadałam z ludźmi z tego forum, ale co tam... jestem "ta zuza", obca, nieznana. Nie ma sprawy. Dzięki Moderatorze w każdym razie za ciepłe przyjęcie i danie możliwości wypowiadania się w istotnych tematach (bo akurat sprawę robaków w suszkach uważam za bardzo istotną)

PS. Chyba widać na filmie że nie gadam głupot tylko przedstawiam dowody, więc nie wiem co to znaczy "wierzyć" czy "nie wierzyć"
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2013, 14:40:13 pm wysłana przez zuzaaa »

Offline Solvieg

  • Administrator
  • *****
  • Członek SPK
  • ****
  • Wiadomości: 23459
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Ustka
  • Moje króliki: Gusto, Frania
  • Za TM: Maniuś,Maluś,Hopi,Holly
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #503 dnia: Listopad 22, 2013, 14:39:33 pm »
uderz w stół...
 mieszanie z błotem ??? nadinterpretacja - gruba nadinterpretacja ....
ech...
Nasz wątek :) http://forum.kroliki.net/index.php/topic,13511.0.html :)

Wirtualny opiekun Florka z Sopockiego Uszakowa

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #504 dnia: Listopad 22, 2013, 14:41:39 pm »
Bardzo proszę wszystkich o przemyślane wypowiedzi.
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan

Offline duszka01

  • Global Moderator
  • ****
  • Global Moderator
  • ****
  • Wiadomości: 5401
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Moje króliki: Elysia
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #505 dnia: Listopad 22, 2013, 14:45:25 pm »
Myślę że ta cała dyskusja zmierza w złą stronę ...

Wirtualny opiekun

Offline emilia

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2756
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj.Wielkopolskie
  • Moje króliki: Tamisia,Mika,Kikuś, Chica,Leoś , Niusiek,Lusia,Laidy
  • Za TM: Tosia,Daisy
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #506 dnia: Listopad 22, 2013, 14:48:58 pm »
Właśnie dlatego nie chciałam się tu na forum udzielać, bo wiedziałam że zawsze znajdzie się czyjś fanclub

niestety prawda,da się to odczuć  :)
ale zamieszanie jest niepotrzebne :)
Najgorszym grzechem wobec naszych bratnich istot nie jest nienawiść, ale OBOJĘTNOŚĆ KTÓRA STANOWI KWINTESENCJE NIELUDZKOŚCI.

AS !

Offline miniaturowaem

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 7089
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Żory
  • Moje króliki: Perła , Szariczka, Promyk,Lila , Szyszunia,Murzynka , Fru
  • Pozostałe zwierzaki: kanarek -Kuba
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #507 dnia: Listopad 22, 2013, 15:00:29 pm »
bo kochane drogie zaczęła się robić afera , bo udzielały się osoby ściśle broniące całkowicie niepotrzebnie , bo nikt tutaj nikogo nie obrażał , wypowiadałyśmy się spokojnie bez niepotrzebnych emocji , nigdzie nie napisałam  "nie kupujcie , tandeta" itp. i przez myśl by mi nie przeszło, że zrobi się taka jazda o wyrażanie własnych opinii , przecież ja niem nic do MartyP , szczerze mówiąc dopiero niedawno się dowiedziałam , że to jej firma .. ja kupuję naprawdę dużo suszków .. kto był u mnie ten wie . i zamawiam cały asortyment z Tivo . z Zuzali zaś babki, mniszek bo moim zdaniem są lepszej jakości, całą resztę zamawiam z Tivo . więc wiem , że reszta asortymentu jest ok . wyszczególniłam które moim zdaniem są wadliwe . co się później okazało nie tylko ja na taki towar trafiłam . więc nie jestem wyjątkiem .
ja tutaj nie chce się z nikim kłócić , choć zirytowała mnie pewna wypowiedź na temat  "płakania ".. :/ ale mniejsza już o to .. następnym razem zareklamuję .. i będę pamiętać , że trzeba pewne rzeczy zostawiać tylko dla siebie ..
Pozdrawiam .

Offline monika2415

  • Użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12081
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: Szczecin/Manchester
  • Moje króliki: Krispie (27.06.2009)
  • Za TM: Niusia (02.12.2007 - 14.08.2014) Słoneczko nasze najdroższe ... nigdy o Tobie nie zapomnimy :*
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #508 dnia: Listopad 22, 2013, 15:06:38 pm »
Ja założyłam ten wątek więc coś dodam ...
Wątek miał służyć jako przestroga dla innych bo nie było mi fajnie jak otworzyłam babkę szerokolistną od Zuzala "zalaną" białą pleśnią,mniszka lekarskiego gdzie była sama trawa i kamienie oraz popalona babka lancetowata a zapchaliśmy cały tył samochodu suszkami w drodze ze Szczecina do Uk.Nie było mi fajnie wyrzucić do kosza suszki wartości 500 zł :/ Poszło by wszystko ale spędziłam godziny aby część przebrać.Miałam je prosto od producenta Zuzala i ze sklepu.Na początku myślałam że to sklepy zoologiczne nie umieją przetrzymywać takich produktów dlatego zwróciłam się do producenta Zuzali ... ale nie było różnicy między tymi ze sklepu a prosto od nich z hurtowni - ten sam szajs.
Z Tivo od czerwca tego roku mam suszki prosto od MartyP z hurtowni i nie mam złego zdania.Może to wina sklepów zoologicznych ??

Offline bosniak

  • Członek SPK
  • ****
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
  • **
  • Wiadomości: 9532
  • GRUPA ADOPCYJNA SPK
    • Uszate serduszka czekają...
  • Moje króliki: Antosia i Masza
  • Za TM: Klusia, Venus, Nala, Diego, Jaskier, Rusałka, Azja, Moona, Astra, moja jedyna Helenka, Miś , House
Odp: Nieświeże produkty Zuzala,Herbal Pets,Jr Farm itd.Zdjęcia i opisy.
« Odpowiedź #509 dnia: Listopad 22, 2013, 15:06:40 pm »
Bardzo dziękuję za udział w dyskusji. Ponieważ temat przestał służyć czemukolwiek i nic nie wnosi, zamykam.

Pozdrawiam i wszystkim życzę udanego piątkowego popołudnia
bośniak
Zapraszam do Uszatej Przystani: www.facebook.com/uszataprzystan